Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kumulacja Citibanku, czyli jak zyskać 900 zł z jednym bankiem? Przewodnik po świetnych promocjach

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

19.05.2018

Kumulacja Citibanku, czyli jak zyskać 900 zł z jednym bankiem? Przewodnik po świetnych promocjach

Citibank od dłuższego czasu lideruje w serwowaniu promocji. Tym razem udostępnia dwie świetne promocje konta osobistego i karty kredytowej.

Nawet 900 zł do wzięcia w promocjach konta i karty kredytowej w Citibanku
W wygodny sposób, bo z jednym, a nie z wieloma bankami naraz, zarobić można nawet 900 zł. Do wzięcia jest 500 zł do wydania podczas zakupów w sklepach Biedronka, a także 400 zł do wykorzystania na dowolny cel.

Promocje Citibanku już na blogu opisywałem, ale w odrębnych wpisach. Teraz wszystkie najważniejsze informacje zbieram w jednym wpisie, odpowiadając przy tym na najważniejsze pytania, które mogą się pojawić u osób, które postanowią wziąć udział jednocześnie w obydwu okazjach do bankobrania. Przez to wpis jest dość długi - warto wygodnie się rozsiąść - ale w końcu nie tak często zdarza się sytuacja, by zarobić aż tyle z jednym bankiem.

Kto może wziąć udział w promocjach Citibanku?


Standardowo w przypadku promocji bankowych wystarczy być osobą pełnoletnią. Jednak by ubiegać się o kartę kredytową w Citibanku trzeba mieć co najmniej 21 lat (gdy jesteś osobą zatrudnioną przez pracodawcę) lub 25 lat (jeśli prowadzisz działalność gospodarczą).

Jeśli było Ci już dane korzystać z produktów Citibanku, to pod uwagę trzeba jeszcze wziąć okres wykluczenia dla byłych klientów.

Konto osobiste Citi Priority w Citibanku objęte promocją z premiami na sumę nawet 400 zł założyć może osoba, która nie posiada, ani nie współposiada konta osobistego i/lub oszczędnościowego w Citibanku co najmniej od 1.01.2017 r. (z udziału w promocji wyklucza też pełnomocnictwo dla takich kont).

Dla karty kredytowej w promocji z bonami (na sumę 500 zł) do Biedronki obowiązuje wymóg nieposiadania żadnej głównej karty kredytowej z logo Citi także co najmniej od 1.01.2017 r.

Czy promocje da się połączyć? 


Tak, promocje można połączyć. W wyżej wymienionych wykluczeniach widzimy bowiem, że z założenia konta osobistego wykluczać może jedynie posiadanie konta osobistego i/lub oszczędnościowego. A z promocji karty kredytowej wyklucza tylko posiadanie takiej karty. Nie ma więc przeszkód, by posiadacz konta skorzystał z promocji karty kredytowej... ani w drugą stronę... by posiadacz karty kredytowej skorzystał z promocji konta osobistego.

W jakiej kolejności skorzystać z promocji?


Skoro promocje konta osobistego Citi Priority i karty kredytowej można połączyć, to teraz ważna kwestia. Jak rozegrać to strategicznie i o który produkt zawnioskować najpierw? A może o obydwa jednocześnie?

W praktyce każdy scenariusz jest dopuszczalny. Choć w praktyce najlepiej najpierw zawnioskować o kartę kredytową, a później - mając już pewność jej otrzymania - o konto osobiste Citi Priority. Dlaczego taka kolejność jest najlepsza?

Dużo wyjaśni przedstawienie warunków prowadzenia konta osobistego, a konkretniej uniknięcia opłaty miesięcznej (30 zł). By tego kosztu nie ponosić, trzeba spełnić jeden z poniższych warunków:
 • (I) zgromadź i utrzymuj na rachunkach w banku średniomiesięczne saldo w wysokości 30 000 zł (trzeba więc codziennie utrzymywać taką kwotę w banku lub np. przez pół miesiąca min. 60 000 zł) lub 
 • (II) zasil konto środkami w łącznej wysokości min. 5 000 zł (może to być wpływ z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków na koncie - bez konieczności ich utrzymywania na koncie w dłuższym okresie) oraz na ostatni dzień miesiąca kalendarzowego posiadaj aktywny produkt kredytowy w Citibanku (może to być karta kredytowa, pożyczka, kredyt hipoteczny lub limit kredytowy w koncie).

Od razu widać więc, że wariant II jest o wiele prostszy. Wszak nie każdy dysponuje kwotą min. 30 000 zł. A nawet ją posiadając, to ulokowanie takich środków w Citibanku powoduje, że nie osiągniesz oprocentowania na poziomie oferowanym przez inne banki (bo - delikatnie rzecz ujmując - stawki oferowane na lokatach czy rachunkach oszczędnościowych w Citibanku nie są oszałamiające).

Lepiej więc kartę kredytową (lub inny produkt kredytowy) w Citibanku posiadać, bo wtedy o darmowe prowadzenie konta łatwiej (wystarczą wpływy na sumę 5 000 zł miesięcznie). Wnioskując jednak o kartę kredytową jest tak, że nie można mieć pewności jej otrzymania, bo to zależy od decyzji banku (bazującej na jego polityce kredytowej). Otwierając konto najlepiej więc mieć już taką kartę lub przynajmniej pewność jej otrzymania.

Zresztą posiadanie już (nawet świeżo otrzymanej) karty kredytowej jest korzystne, bo daje dostęp do bankowości internetowej. I wtedy po złożeniu wniosku o konto osobiste objęte promocją z premiami do 400 zł nie będzie już potrzeby przyjmowania kuriera z dokumentami do podpisania, a umowę będzie można zatwierdzić właśnie po zalogowaniu do bankowości.

Czy wpływy na konto muszą pochodzić z określonego źródła?


W powyższym punkcie przewinął się wymóg zapewnienie wpływów na konto na sumę min. 5 000 zł (by uniknąć opłaty za prowadzenie konta, spełniając warunek II). Tu dwie ważne kwestie: wpływ ten nie musi być jednorazowy (liczy się suma, więc możesz "obracać" mniejszą kwotą, przelewając ją w tę i z powrotem), a źródłem pochodzenia Twych środków nie musi być pracodawca. Wystarczy - i to zapewne będzie najwygodniejsze rozwiązanie - przelew z Twego konta w innym banku.

Dlaczego warto skorzystać z obydwu promocji naraz?


Często zarabiany na koncie w jednym banku, na karcie kredytowej w drugim banku, a na kolejnym koncie jeszcze w innym banku. Wiele umów, loginów, warunków. Tu sytuacja jest prostsza i klarowna. Jeden bank, jeden dostęp do bankowości internetowej, więc i ogarnąć spełnianie wytycznych promocji jest o wiele prościej. No i posiadanie karty kredytowej w Citibanku jest ogromnym uproszczeniem dla spełnienia warunków zwalniających z opłat za prowadzenie konta Citi Priority. Tę okazję też warto wykorzystać.

Czy przy koncie osobistym i karcie kredytowej da się uniknąć opłat?


Tak. O warunkach obowiązujących przy koncie Citi Priority już napisałem (dodam tylko, że wydawana do niego karta płatnicza jest bez warunków darmowa). Jeśli zaś chodzi o kartę kredytową, to karta Citi Simplicity jest wydawana przez Citibank bezpłatnie. Bank też nie pobiera opłat (ani miesięcznych, ani rocznych) za jej użytkowanie. Jedyne o czym warto pamiętać, to to by nie włączać usług dodatkowych (typu CitiPhone), ani nie wyrabiać dodatkowych produktów (karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te na potrzeby promocji nie są wymagane, a mogą już kosztować.

A czy korzystanie z karty kredytowej nie będzie kosztowne?


Absolutnie nie musi takie być. Choć określenie 'kredytowa' może kojarzyć się negatywnie, to karta kredytowa różni się od kredytu tym, że nie ma rat do spłaty (a więc stałych kosztów: prowizji czy odsetek). Daje ona dostęp do limitu kredytowego, a także możliwość spłaty wykorzystanej kwoty w okresie bezodsetkowym. A to okres, w którym spłacasz dokładnie taką samą kwotę jaką z karty wykorzystasz (i ani grosza więcej).

Na stronie promocji znaleźć możesz co prawda informację "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 10,47%", ale jest to wyliczenie, które powstało w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłatę wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Czy są jakieś ,wykluczone płatności, które nie zaliczą się do wymaganych limitów?


W przypadku promocji karty kredytowej płacić można zarówno w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Choć nagrodą w akcji są bony do Biedronki, to w sklepach tej sieci nie musisz płacić. Masz pełną swobodę wyboru.

Na potrzeby promocji konta osobistego płatności kartą wydaną do tego konta wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych, ale już niestety nie w Internecie (płatności za e-zakupy, w tym np. na Allegro nie zaliczą się do naliczania zwrotów).

Ile muszę wydawać, by wycisnąć maksimum korzyści z konta Citi Priority i karty kredytowej Citi Simplicity?


Do szczegółowego omówienia warunków uzyskiwania gratyfikacji z obydwu promocji jeszcze przejdę. Ale już teraz z grubsza: ile trzeba wydać, by dostać poszczególne bonusy.

W przypadku konta osobistego spora część gratyfikacji wypłacana jest w postaci wysokiego, bo 5-procentowego zwrotu za płatności kartą wydaną do konta. Miesięcznie uzyskać można do 50 zł, więc łatwo wyliczyć, że aby "wycisnąć" maksymalny zwrot, trzeba wydać 1 000 zł w miesiąc. Jeśli wydasz mniej, to zwrot nie przejdzie Ci koło nosa, bo np. przy wydaniu 900 zł otrzymasz moneyback w wysokości 45 zł.

Jeśli zaś chodzi o kartę kredytową w promocji z bonami na sumę 500 zł do Biedronki, to co miesiąc otrzymywać będziesz bon o wartości 50 zł (przez 10 kolejnych miesięcy), jeśli w ciągu miesiąca wykonasz płatności kartą na sumę min. 1 000 zł. Robi się dużo? Bo do 1 000 zł w promocji konta i 1 000 zł w promocji karty,, to nawet 2 000 zł miesięcznie. Nie każde gospodarstwo domowe ma takie wydatki. A nawet jeśli ma to jest prawdopodobne, że też w użytku są inne karty, które też wymagają jakichś tam obrotów. Co zatem zrobić, by jednak wziąć udział w obydwu promocjach Citibanku i zdobyć nawet 900 zł?

Wydaje mi się, że kluczowy jest jeden aspekt: sprawdź jakie są faktyczne wydatki w Twym gospodarstwie domowym. Może Ci się wydawać, że za wszystko płacisz kartą (spożywka, chemia, ubrania, stacja paliw)... ale może jednak są jakieś "luki"? Faktury za media opłacasz przelewem? Błąd. Drugie auto współmałżonek tankuje i płaci swoją "zwykłą" kartą lub gotówką? Błąd. Współmałżonek wybiera się na zakupy do sklepu odzieżowego i też płaci na swój sposób? Błąd. To warto wyeliminować i wszędzie płacić kartą, bo rachunek za prąd, telefon/Internet, zatankowanie auta i zakup jakiegoś ciucha już sprawia, że wydane zostanie może z 500 zł?

Jeżeli jednak wydanie kwot takiego rzędu jest całkowicie poza Twym zasięgiem, to alternatywnie do promocji z kartą kredytową Citi Siplicity i bonami do Biedronki skorzystać możesz z innej propozycji. Citibank ma bowiem jeszcze kilka innych promocji, z innymi - o wiele prostszymi - wymogami. Za wyrobienie karty i wykonanie od 10 do 15 płatności (już na dowolne kwoty i także w dowolnych miejscach) możesz zdobyć jedną z wybranych przez siebie nagród:

Przy powyższych promocjach trzeba jednak pamiętać, że dłuższy jest okres wykluczenia dla osób które już kiedyś kartę kredytową w Citibanku posiadały. Bank wyznaczył w tym przypadku dzień 1.01.2015 r. (a więc o 2 lata więcej niż w promocji karty Citi Simplicity z bonami do Biedronki, gdzie wystarczy nie posiadać karty od 1.01.2017 r.).

Na wszystkie najważniejsze pytania już odpowiedziałem, więc teraz czas przyjrzeć się warunkom w poszczególnych promocjach.

Bony 500 zł do sklepów Biedronka za kartę Citi Siplicity


By wziąć udział w tej okazji do bankobrania i zdobyć gwarantowane nagrody w postaci bonów do Biedronki:
 • do 14.08.2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy (do promocji kwalifikują wyłącznie zgłoszenia wysłane w ten sposób);
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę Citi Simplity i wyraź przy tym zgody na przetwarzanie danych w celach informowania o produktach i usługach podmiotów współpracujących z bankiem oraz na otrzymywanie informacji handlowych;
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (o tym jak to zrobić poinformuje Cię konsultant banku w trakcie w/w rozmowy);
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana w umowie o kartę) przynajmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku;
 • począwszy od miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę przez 10 kolejnych miesięcy wykonuj płatności kartą na sumę min. 1 000 zł (oczywiście nie muszą to być płatności w sklepach Biedronka; płacić możesz wszędzie gdzie to możliwe; wykluczone są przelewy z karty, a także transakcje zwrócone) - za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek będziesz otrzymywać bon o wartości 50 zł.

Bon o wartości 50 zł otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (a więc wykonania transakcji kartą na sumę min. 1 000 zł). Do tego też momentu utrzymuj aktywną kartę (a więc nie rezygnuj z niej i nie składaj wypowiedzenia). Każdy z otrzymanych bonów ma być ważny przez 6 miesięcy, a wykorzystywać można je wielokrotnie (aż do wyczerpania środków dostępnych na bonie).

Do 400 zł z kontem Citi Priority


By wziąć udział w promocji konta osobistego w Citibanku:
 • najpóźniej do 31.07.2017 r. (choć warto mieć na uwadze, że promocja może zakończyć się wcześniej, bo pula wniosków objętych promocją jest ograniczona do 1 000 sztuk) wyślij formularz zgłoszeniowy i gdy oddzwoni konsultant banku zawnioskuj o konto Citi Priority wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą;
 • najpóźniej do 30.08.2018 r. zawrzyj umowę z bankiem, wyrażając przy tym zgody: na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu informowania o produktach i usługach przez podmioty współpracujące oraz na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku.

W promocji do wzięcia jest bonus pieniężny 100 zł na start, a także comiesięczne zwroty do 50 zł przez okres 6 kolejnych miesięcy. Poniżej wyjaśniam jak je zdobyć.

100 zł na start za konto Citi Priority


Bonus otrzymasz, jeśli do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym konto zostało otwarte, zapewnisz na koncie w Citibanku saldo w wysokości min. 5 000 zł. Wystarczy, by taka kwota na Twym koncie osobistym lub oszczędnościowym bądź na lokatach w Citibanku "spędziła" jedną noc. Do salda tego zaliczane są środki, które zostaną przelane z innych rachunków niż konta prowadzone przez Citibank dla klientów indywidualnych. Najlepiej więc środki te przelej z innego banku. Premię 100 zł otrzymasz na konto Citi Priority do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia w/w warunku.

Do 300 zł zwrotów za płatności kartą do konta


Z kartą do konta Citi Priority uzyskiwać możesz także 5-procentowy zwrot za płatności w dowolnych punktach handlowo-usługowych (za wyjątkiem Internetu). Miesięcznie można zyskać do 50 zł, co przez okres promocji dać możne nawet 300 zł.

Moneyback naliczany będzie za płatności wykonane kartą wydaną do konta od miesiąca następującego po miesiącu pierwszego zalogowania do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku i wykonania transakcji kartą wydaną do konta. Jeśli więc konto otworzysz w maju, to na zalogowanie do bankowości będziesz mieć czas do końca czerwca. Jeśli jednak to logowanie nastąpi już w maju, to wtedy począwszy od czerwca płatności kartą będą objęte moneybackiem. Jeśli konto założysz w maju, a z logowaniem zaczekasz do czerwca, to wtedy transakcje do moneybacku będą się liczyć od lipca.

Zwroty bank będzie wypłacać do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania takiego zwrotu. Do tego czasu należy też posiadać aktywne konto Citi Priority (i nie składać wypowiedzenia umowy).


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi i poradnikami dla Czytelników bloga. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

46 komentarzy:

 1. Inne banki powinny brać przykład z Citibanku. I tyle w temacie.

  Oferta konta samego w sobie nie jest może jakaś ekstra. Wręcz odwrotnie bo trzeba mieć KK ale ogólnie w pakiecie jest spoko. No i promocje to jest jednak ekstraklasa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tą skróconą karencją dla KK mają u mnie jeszcze jednego plusa ☺

   Usuń
 2. Ja zakładałem konto. Powiedziano mi że wystarczą same wpływy 5k i produkt kredytowy obecnie już nie jest wymagany.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bony do Biedronki będą dłużej niż zwroty na koncie. Czy konto trzeba utrzymywać tak długo jak kartę kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba. Wystarczy do otrzymania ostatniego zwrotu.

   Usuń
  2. 1) Ale czy konto nie jest czasem potrzebne do tego by mieć dostęp do bankowości?
   2) Czy sama karta już po zamknięciu konta zostanie darmowa?

   Usuń
  3. 1) Sama karta kredytowa wystarczy by mieć dostęp do bankowości internetowej.
   2) Karta kredytowa bez konta jest darmowa (bez warunków).

   Usuń
  4. Dzięki za odpowiedź. To jeszcze tylko jedno pytanie. Jaki dokument potwierdzający dochód może być ode mnie wymagany?

   Usuń
  5. Zależy od źródła dochodu. Jeśli masz umowę o pracę to najczęściej wystarczy wyciąg z konta potwierdzający wpływ wynagrodzenia (z 3 ostatnich miesięcy) lub zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach wystawione przez pracodawcę.

   Usuń
  6. Na końcu regulaminu masz wykaz wszystkich możliwych dochodów i dokumentów jakie mogą wtedy być.

   Usuń
 4. Mam pytanie do karty kredytowej Citi. Jakiś czas temu dawali 50zł w bonie do biedronki za zwiększenie limitu kredytowego na karcie. Można było powiększyć limit na stronie www citi. Teraz chciałem zmniejszyć limit ponownie ale na stronie jest możliwość tylko zwiększenia. Pozostaje udać się do oddziału czy dzwonić na infolinie? Na www nie można czy ja coś źle szukam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz wiadomość w bankowości internetowej z informacją o tym, że chcesz zmniejszyć limit.

   Usuń
 5. Skąd można pobrać aplikację SPRYTNY BILL na Smartfona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze sklepu Google Play lub App Store.

   Usuń
  2. Na androidzie ze sklepu play, albo płacić na stronie moje płatności bo ta sama firma.

   Usuń
  3. Tylko najpierw znajdziecie to w Google Play. Znikło jak kamfora.

   Usuń
  4. Faktycznie. Nawet odnośnik ze strony sprytnego po wejściu na Google Play pokazuje się komunikat, że nie ma takiego elementu :(

   Usuń
 6. Czemu we wpisie nie wspomniałeś o programie poleceń Citi? Można dostać telefon K8 i 100 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Także jest taka opcja (opisuję tutaj. Łączy w sobie jednak to co akurat nie jest najmocniejszą stroną promocji z bonami do Biedronki (trzeba sporo kartą wydać, choć owszem, przez zdecydowanie krótszy okres) albo w promocjach bardzo prostych (np. z LG K4 czy premią 300 zł), czyli długi okres karencji (od 1.01.2015 r.).

   Usuń
 7. Uwaga na nadpłatę na karcie kredytowej, sam tak robię że często nadpłacam kredytówke żeby nie przespać okresu spłaty, tutaj 20 zł kosztuje "obsługa nadpłaty karty kredytowej"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale po co w ogóle nadpłacać?

   Usuń
  2. Robię to regularnie przed wyjazdami zagranicznymi, gdyż wypłata z karty czyli tzw. 'cash advance' generowałaby spore odsetki do czasu powrotu i uzupełnienia salda na karcie ... no ale oczywiście nie na ichnią kartę :)

   Usuń
  3. Płacenie większością kart kredytowych czy debetowych wydanych przez banki w PL raczej jest średnio opłacalne za granicą. Wystarczy sprawdzić prowizję za przewalutowanie.

   Usuń
 8. Witam, jakie są wykluczenia w płatnościach ? Chodzi mi o kody MCC ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczonych.

   Usuń
  2. Nie ma wykluczonych kodów MCC.
   Ale w promocji konta zwrot będzie tylko za płatności "stacjonarne" a więc poza internetem.

   Usuń
 9. Jak wygląda później rezygnacja z takiego konta i karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszesz wiadomość w bankowości że chcesz z karty albo konta zrezygnować. Oddzwaniają by potwierdzić i wtedy też proponują promocje na zatrzymanie. Ja dostałem moneyback na karcie 10% i do 200 zł.

   Usuń
  2. Na jaki czas dostałeś promocje na 10% do 200 zł ?

   Usuń
  3. Czy przy promocji 10 % na zatrzymanie są jakieś wykluczenia ?

   Usuń
 10. Wiadomość dla Złotówy i wisienkobiorców - Citi zaczął przyjmować przelewy Ekspres Eliksir codziennie oprócz weekendów, od 7-18.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę późno to umożliwiają, ale to dobra wiadomość. Dzięki :)

   Usuń
  2. Rozruszali się bo niedawno Google Pay też wdrożyli. Czas jeszcze na Blika.

   Usuń
  3. Kolejny Blika ma wprowadzić Raiffeisen Polbank. O Citi na razie nic nie słychać.

   Usuń
 11. Czy w przypadku konta, płatności kartą podpiętą pod google pay zaliczają się do zwrotów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinny. Wciąż płacisz tą samą kartą ale w telefonie.

   Usuń
 12. gg W informacji jest zapis o nie posiadaniu konta osobistego w Citi od 1.01.2017r. infolinia mówi jednak o 01.01.2015r. Kto ma rację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rację zawsze ma... regulamin :) W przypadku konta data karencji liczona jest od 1.01.2017 r. (w regulaminie pkt. 10 ppkt. a).

   Usuń
  2. Verba volant, scripta manent (słowa ulatują, pisma pozostają). Zawsze najważniejszy jest regulamin. A konsultanci mogą sobie gadać co chcą.

   Usuń
 13. w styczniu br. wnioskowałam o kk, ale bank odrzucil moj wniosek, po jakim okresie moge ponownie wnioskowac o kk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jaki był powód odrzucenia? Jeśli czas zatrudnia to pewnie już teraz będziesz się łapać. Ale jeśli np zaległości odnotowane w BIK to raczej nie tak szybko. Możesz spróbować złożyć wniosek raz jeszcze. Przecież to niczemu nie szkodzi.

   Usuń
 14. Czy sprytny bill lub google pay zaliczą się do zwrotu za płatności kartą do konta bankowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Na potrzeby promocji konta osobistego płatności kartą wydaną do tego konta wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych, ale już niestety nie w Internecie "

   Usuń
 15. Anonimowy7 czerwca 2018 14:38

  Czy sprytny bill lub google pay zaliczą się do zwrotu za płatności kartą do konta bankowego?

  kowboj napewno bo sam korzystam, i strzela celnie ;-)
  a guglacz to nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy system poleceń łączy się z tymi promocjami?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...