Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku: 2,7% nawet do 100 000 zł

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

9.05.2018

Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku: 2,7% nawet do 100 000 zł

Poszukujący dobrego oprocentowania dla swych oszczędności mają kolejną opcję do wyboru.

Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku z oprocentowanie 2,7% do 100 000 zł
Tym razem nową propozycję przedstawił Alior Bank. Oferuje on Konto Mocno Oszczędnościowe ze stawką 2,7% w skali roku do 100 000 zł gwarantowaną przez 4 miesiące. Z oferty skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci.

Konto Mocno Oszczędnościowe otworzyć można za pośrednictwem bankowości internetowej (w zakładce "Oferty" => "Oszczędności") jeśli dostęp do takowej bankowości już posiadasz lub składając wniosek online. Na promocję załapać się można do 31.07.2018 r. (I edycja) 15.10.2018 r. (II edycja). Promocyjne oprocentowanie na poziomie 2,7% w skali roku gwarantowane jest przez okres 4 miesięcy od pierwszej wpłaty środków na Konto Mocno Oszczędnościowe. Stawka ta obowiązuje dla kwoty do 100 000 zł.

By skorzystać z promocji, niezbędne jest jednak wpłacenie "nowych środków", przez które bank rozumie nadwyżkę ponad łączne saldo klienta na kontach osobistych, oszczędnościowych i lokatach (zarówno w PLN, jak i w walutach obcych) na dzień 20.04.2018 r. (I edycja) 27.07.2018 r. (II edycja). W przypadku niespełnienia tego warunku oprocentowanie wyniesie 0,89% w skali roku. Odsetki kapitalizowane są miesięcznie.

Warto przypomnieć, że to niejedyna promocyjna propozycja dla oszczędzających. W Alior Banku skorzystać można też ze stawki 3% na koncie oszczędnościowym (stawka ta gwarantowana jest dla kwoty do 20 000 zł aż do 31.12.2018 r.). O tej propozycji piszę więcej tutaj.

Konto Mocno Oszczędnościowe - prześwietlenie


Rachunek otwierany i prowadzony jest za 0 zł bez warunków. Na tle innych kont oszczędnościowych wyróżnia się tym, że nie ma limitu darmowych przelewów jakie można wykonać z tego konta na swe konto osobiste w Alior Banku. Wszystkie są bowiem bezpłatne (w przypadku zlecania ich w bankowości internetowej). A standardowo w większości banków nawet w przypadku własnych przelewów wewnętrznych obowiązuje ograniczenie do jednego darmowego przelewu miesięcznie, a każdy kolejny jest już płatny. Tu można środki przerzucać między własnymi kontami do woli.Przydatne dokumenty:

33 komentarze:

 1. Oferta trochę powielająca Konto Lokacyjne. Podobne warunki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tam była jedna wada. Kapitalizacja odsetek na koniec promocji czyli po 4 mies. Tu jest co miesiąc.

   Usuń
 2. No to jest opcja na wycofaną kasę z Idea Banku. Bo jak za tydzień nie będzie niczego fajnego to będzie trzeba się ewakuować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sporo ludzi spanikowało zrywając lokaty w Idea po tej aferze z GetBack, a ja założyłem 12-miesięczną lokatę NA MAJÓWKĘ PLUS @ 3,00%

   Usuń
 3. Z konta oszczędnościowego ing jest podobnie jak tu tzn. też można dowolną ilość przelewow wewnetrznych robić.. ale nie wiem jaki jest obecnie %.

  OdpowiedzUsuń
 4. A nie jest przypadkiem tak, że w Aliorze można mieć w ogóle tylko dwa konta oszczędnościowe, wliczając w to również konta wspólne? Czyli jeżeli mam już zwykłe konto oszczędnościowe indywidualne i drugie wspólne, to tego mocno oszczędnościowego już nie mogę otworzyć? Ma ktoś więcej niż dwa konta oszczędnościowe w tym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ograniczenie jest w T-Mobile Usługi Bankowe. W Aliorze miałem zawsze kilka różnych kont i nie było problemu

   Usuń
  2. @Anonimowy 9 maja 2018 18:27
   "...miałem zawsze kilka różnych kont..."
   Nie chodzi o konta w ogóle, tylko o konta oszczędnościowe. Miałeś kiedykolwiek więcej niż dwa konta oszczędnościowe w tym samym czasie?
   W regulaminie rachunków można przeczytać: "Posiadacz rachunku może zawrzeć umowę dwóch rachunków oszczędnościowych w danej walucie."

   Usuń
  3. Dzwoniłem na infolinię ok g. 18. Melodyjka przez 40 min. Nikt się nie zgłosił więc się rozłączyłem. A chciałem o to zapytać

   Usuń
  4. Mnie kiedyś przenieśli bez problemu aż 5 KO z Meritum. Dlaczego niby bank miałby ograniczać ilość kont swoim klientom? W jakim celu?

   Usuń
 5. nie mam zakladki oferty w bankowosci internetowej
  gdzie wy to widzicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W nowej bankowości jest u góry

   Usuń
  2. Tylko w ich nowym serwisie internetowym.

   Usuń
 6. Obecne KO @ 3% do 20K przedłużono do 31.12.2018? Skąd to wiadomo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tabeli oprocentowania.

   Usuń
  2. W tabeli oprocentowania jest zapis

   Usuń
 7. Też nie możecie się zalogować do nowej bankowości internetowej? Wpisuję login i hasło, a wyskakuje komunikat o poprawnym wylogowaniu się.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bank Millennium ma podobne warunki, lecz max 200000 i czas 3 miesiące.
  Wg Was, który bank lepszy, Allior czy Milennium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alior czy Millennium - oto jest pytanie :)

   Usuń
  2. Ja teraz biorę Alior. Z zakładaniem konta w Millenium się wstrzymuję bo kiedyś miałem a teraz na żadną promocję się nie łapię. Liczę że kiedyś w końcu zmienią karencję tak samo jak teraz zrobił w końcu Citi z promo karty kredytowej.

   Usuń
  3. Citi kadencja krótsza o 2 lata. Paribas i rok. Miłe rzeczy się dzieją więc nie ma co się spalać niecierpliwością.

   Usuń
  4. Czy do salda liczą się także środki w Alior Kantor Walutowy?

   Usuń
  5. Środki z Kantor ALIOR BANK nie są wliczane do łącznego salda.

   Usuń
 9. Moze ktos wie jakie bedzie % na tym koncie mocno oszczednosciowym po tych 4 miesiacach? Nie moge tego znalezc w regulaminie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 99% jak na zwykłym rachunku oszczędnościowym czyli biednie bo WIBID1M – 0,55 p.p.

   Usuń
 10. Czy u Was też Alior zaczął doliczać opłatę za przelew internetowy własny z Konta Mocno Oszczędnościowego na ROR? W tabeli opłat jest przecież wyraźnie, że za takie przelewy opłata wynosi 0 zł bez względu na liczbę przelewów w miesiącu. Normalnie w kulki lecą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba jakiś bug. W każdym bądź razie dziś poszła reklamacja.

   Usuń
  2. Też chcą mi pobrać opłatę,czy reklamacja coś dała?

   Usuń
  3. Odpowiedzieli, że opłata nie jest faktycznie pobierana, a tylko pojawia się błędna informacja w systemie i naprawią to do końca listopada.

   Usuń
 11. Dziś ruszyła 3 edycja. Warunki te same, tzn. 2,7% przez 4 miesiące od dnia pierwszej wpłaty nowych środków. Szczegóły w Tabeli oprocentowania obowiązującej od dziś.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jeśli na KO mam teraz 20000 do końca Grudnia jest na 3% i teraz wpłacę na te Konto Mocno Oszczędnościowe 10 000.To czy od 1I 2019 nadal będę miał 2,7% ?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy ktoś wie jak Alior liczy 4 m-ce? Jeśli kasa wpłynęła 16.08. to do kiedy jest oprocentowana promocyjnie? Do 15.12?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...