Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher 300 zł oraz rabat 20% do sklepów Duka za konto Citi Priority

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

24.05.2018

Voucher 300 zł oraz rabat 20% do sklepów Duka za konto Citi Priority

Wystartowała kolejna promocja konta osobistego w Citibanku.

Voucher i kod rabatowy do sklepów Duka za konto osobiste w Citibanku
Tym razem do zgarnięcia są dwie nagrody: voucher o wartości 300 zł, a także dodatkowy 20-procentowy rabat na zakupy w sklepach Duka. A warunki do spełnienia - jak na konto osobiste w Citibanku - tym razem zostały zdecydowanie uproszczone.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba, która nie posiada oraz nie posiadała konta osobistego, ani rachunku oszczędnościowego w Citibanku po dniu 31.12.2016 r. Wykluczenie to obejmuje także współposiadaczy oraz pełnomocników do w/w produktów.

Z propozycji mogą jednak skorzystać posiadacze innych produktów Citibanku (w tym karty kredytowej, która dostępna jest w wielu promocjach).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "300 zł na zakupy w DUKA z kontem Citi Priority" i zdobyć tytułową nagrodę oraz bon rabatowy w wysokości 20%:
 • do 30.06.2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy (warto mieć jednak na uwadze, że promocja może się zakończyć wcześniej, bo pula wniosków objętych promocją została ograniczona do 1 000 sztuk);
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o konto Citi Priority wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą;
 • najpóźniej do 31.07.2018 r. zawrzyj z bankiem umowę;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku w przeglądarce internetowej na smartfonie;
 • przez 2 kolejne miesiące kalendarzowe po miesiącu w którym zostało otwarte konto, w każdym z tych dwóch miesięcy wykonaj co najmniej dwie płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł (transakcje należy wykonać w punktach handlowo-usługowych; na potrzeby promocji nie zaliczą się płatności w Internecie); 
 • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta spełnij jeden z poniższych warunków:
  • zgromadź i utrzymuj średnimiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł na rachunkach w Citibanku lub
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 5 000 zł (co jest warunkiem o wiele prostszym, bo może to być wpływ także z Twego konta w innym banku; wpływy te nie mogą pochodzić jedynie z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz dwie nagrody:
 • voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Duka oraz 
 • kod rabatowy w wysokości 20% na nieprzecenione produkty marki Duka w sklepach stacjonarnych i internetowym.

Nagrody bank prześle Ci wiadomością w bankowości internetowej, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (do tego czasu należy posiadać konto i nie składać wypowiedzenia umowy). Voucher ma być ważny do 31.12.2018 r., a kod rabatowy do 31.08.2018 r.
💡 Jeśli wolisz nagrody pieniężne, sprawdź alternatywną promocję Konta Citi Priority, w której do wzięcia jest 400 zł (do wydania na dowolny cel).

Konto Citi Priority - prześwietlenie oferty


By uniknąć miesięcznej opłaty za prowadzenie konta (w wysokości 30 zł), wystarczy co miesiąc spełnić jeden z poniższych warunków:
 • utrzymać średniomiesięczne saldo środków na koncie w wysokości 30 000 zł (warunek I) lub 
 • zapewnić na konto wpływy na sumę min. 5 000 zł i na koniec miesiąca kalendarzowego posiadać aktywny produkt kredytowy banku - może to być kredyt hipoteczny, pożyczka, limit w koncie lub karta kredytowa (warunek II) 

Karta wydawana do konta, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, jak i krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej są bez warunków darmowe. By nic nie płacić za konto, pamiętaj również o tym by nie włączać dodatkowych usług (jak CitiPhone), a także nie zamawiaj produktów dodatkowych (jak naklejka zbliżeniowa). Są to opcje płatne, ale na potrzeby promocji zbędne.

Umowę o konto zawrzesz za pośrednictwem kuriera lub (jeśli jesteś już klientem Citibanku i , np. posiadając kartę kredytową, masz dostęp do bankowości internetowej) w systemie Citibank Online (tam zatwierdzając dokumenty).


Jak widać spełnienie warunku II dla bezpłatnego prowadzenia konta jest o wiele prostsze, tym bardziej, że wpływy o których mowa mogą być sumą środków (a więc możesz obracać mniejszą kwotę "w tę i z powrotem"), przelewając ją ze swego konta w innym banku. Trzeba jednak posiadać lub skorzystać z produktu kredytowego. I w tym przypadku najlepszym wyborem będzie karta kredytowa Citi Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa, a przy okazji jej wyrobienia można jeszcze zdobyć jedną z nagród gwarantowanych (do wyboru):

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

1 komentarz:

 1. Ta promocja, to największa porażka Citibanku - w Dce prosty garnek kosztuje przysłowiowe "pińcet złotych". Jakby ludzi było stać na zakupy w Duce, to by w d.pie mieli profity z takich promocji.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...