Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher 300 zł oraz rabat 20% do sklepów Duka za konto Citi Priority

650 zł od VeloBanku900 zł za kartę Citi480 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

24.05.2018

Voucher 300 zł oraz rabat 20% do sklepów Duka za konto Citi Priority

Wystartowała kolejna promocja konta osobistego w Citibanku.

Voucher i kod rabatowy do sklepów Duka za konto osobiste w Citibanku
Tym razem do zgarnięcia są dwie nagrody: voucher o wartości 300 zł, a także dodatkowy 20-procentowy rabat na zakupy w sklepach Duka. A warunki do spełnienia - jak na konto osobiste w Citibanku - tym razem zostały zdecydowanie uproszczone.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba, która nie posiada oraz nie posiadała konta osobistego, ani rachunku oszczędnościowego w Citibanku po dniu 31.12.2016 r. Wykluczenie to obejmuje także współposiadaczy oraz pełnomocników do w/w produktów.

Z propozycji mogą jednak skorzystać posiadacze innych produktów Citibanku (w tym karty kredytowej, która dostępna jest w wielu promocjach).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "300 zł na zakupy w DUKA z kontem Citi Priority" i zdobyć tytułową nagrodę oraz bon rabatowy w wysokości 20%:
 • do 30.06.2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy (warto mieć jednak na uwadze, że promocja może się zakończyć wcześniej, bo pula wniosków objętych promocją została ograniczona do 1 000 sztuk);
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o konto Citi Priority wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą;
 • najpóźniej do 31.07.2018 r. zawrzyj z bankiem umowę;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku w przeglądarce internetowej na smartfonie;
 • przez 2 kolejne miesiące kalendarzowe po miesiącu w którym zostało otwarte konto, w każdym z tych dwóch miesięcy wykonaj co najmniej dwie płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł (transakcje należy wykonać w punktach handlowo-usługowych; na potrzeby promocji nie zaliczą się płatności w Internecie); 
 • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta spełnij jeden z poniższych warunków:
  • zgromadź i utrzymuj średnimiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł na rachunkach w Citibanku lub
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 5 000 zł (co jest warunkiem o wiele prostszym, bo może to być wpływ także z Twego konta w innym banku; wpływy te nie mogą pochodzić jedynie z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz dwie nagrody:
 • voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Duka oraz 
 • kod rabatowy w wysokości 20% na nieprzecenione produkty marki Duka w sklepach stacjonarnych i internetowym.

Nagrody bank prześle Ci wiadomością w bankowości internetowej, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (do tego czasu należy posiadać konto i nie składać wypowiedzenia umowy). Voucher ma być ważny do 31.12.2018 r., a kod rabatowy do 31.08.2018 r.
💡 Jeśli wolisz nagrody pieniężne, sprawdź alternatywną promocję Konta Citi Priority, w której do wzięcia jest 400 zł (do wydania na dowolny cel).

Konto Citi Priority - prześwietlenie oferty


By uniknąć miesięcznej opłaty za prowadzenie konta (w wysokości 30 zł), wystarczy co miesiąc spełnić jeden z poniższych warunków:
 • utrzymać średniomiesięczne saldo środków na koncie w wysokości 30 000 zł (warunek I) lub 
 • zapewnić na konto wpływy na sumę min. 5 000 zł i na koniec miesiąca kalendarzowego posiadać aktywny produkt kredytowy banku - może to być kredyt hipoteczny, pożyczka, limit w koncie lub karta kredytowa (warunek II) 

Karta wydawana do konta, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, jak i krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej są bez warunków darmowe. By nic nie płacić za konto, pamiętaj również o tym by nie włączać dodatkowych usług (jak CitiPhone), a także nie zamawiaj produktów dodatkowych (jak naklejka zbliżeniowa). Są to opcje płatne, ale na potrzeby promocji zbędne.

Umowę o konto zawrzesz za pośrednictwem kuriera lub (jeśli jesteś już klientem Citibanku i , np. posiadając kartę kredytową, masz dostęp do bankowości internetowej) w systemie Citibank Online (tam zatwierdzając dokumenty).


Jak widać spełnienie warunku II dla bezpłatnego prowadzenia konta jest o wiele prostsze, tym bardziej, że wpływy o których mowa mogą być sumą środków (a więc możesz obracać mniejszą kwotę "w tę i z powrotem"), przelewając ją ze swego konta w innym banku. Trzeba jednak posiadać lub skorzystać z produktu kredytowego. I w tym przypadku najlepszym wyborem będzie karta kredytowa Citi Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa, a przy okazji jej wyrobienia można jeszcze zdobyć jedną z nagród gwarantowanych (do wyboru):

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

1 komentarz:

 1. Ta promocja, to największa porażka Citibanku - w Dce prosty garnek kosztuje przysłowiowe "pińcet złotych". Jakby ludzi było stać na zakupy w Duce, to by w d.pie mieli profity z takich promocji.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...