Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 100 zł za Konto Active w Eurobanku + moneyback do 720 zł w rok

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

25.05.2018

Premia 100 zł za Konto Active w Eurobanku + moneyback do 720 zł w rok

Premię na start, a do tego comiesięczny zwrot na koncie zyskać można w Eurobanku.

Promocja Oszalał po setce z premią 100 zł za konto osobiste w Eurobanku
Nowa promocja "Oszalał po setce" premiuje otwarcie Konta Active. Ale bonus 100 zł to nie wszystko. Jest bowiem także moneyback w wysokości 5% za płatności w wybranych kategoriach punktów handlowo-usługowych, z którym co miesiąc można zyskać do 60 zł.

Dla kogo promocja? Udział w akcji "Oszalał po setce" wziąć może osoba, która w okresie 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego w Eurobanku.

Zasady promocji "Oszalał po setce". By skorzystać z promocji i zgarnąć 100 zł:
 • najpóźniej do 15.06.2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy
 • w kolejnym kroku po wypełnieniu formularza, na tej samej stronie zawnioskuj o Konto Active wraz z wydawaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej i zawrzyj umowę przelewem lub za pośrednictwem kuriera (najpóźniej do 30.06.2018 r.); 
 • w każdym z kolejnych 3 miesięcy (zaczynając najpóźniej od miesiąca następującego po miesiącu założenia konta):
  • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 400 zł (liczy się wykonanie transakcji, a nie data zaksięgowania);
  • co najmniej 2 razy zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Eurobanku.

I to już wszystko. Wypłata premii nastąpi najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Do momentu wypłaty premii nie należy zamykać konta i trzeba posiadać aktywną kartę.

Program "Rodzina i Przyjaciele"


W regulaminie promocji "Oszalał po setce" znaleźć możemy następujący zapis:
"Akcja łączy się z Programem „Rodzina i Przyjaciele”, z tym zastrzeżeniem, że Konto otwarte w ramach niniejszej Akcji, nie może zostać otwarte z polecenia w ramach Programu „Rodzina i Przyjaciele”"
I jest to wiadomość bardzo dobra, bo można dzięki temu zarobić jeszcze więcej. Co prawda konta polecić nie może inny klient banku, ale do programu "Rodzina i Przyjaciele" przystąpić da się samodzielnie (można to zrobić w placówkach lub poprzez infolinię Eurobanku). A skorzystanie z tej propozycji oznacza 5-procentowy zwrot za płatności kartą wydaną do konta. Miesięcznie dzięki zwrotom zyskać można do 60 zł, co dać może aż 720 zł w ciągu roku kalendarzowego.

Moneyback naliczany jest jednak tylko dla wybranych kodów MCC (są to kody przypisane terminalom płatniczym, które mają na celu wskazywać na dominujący charakter działalności danego sprzedawcy lub usługodawcy):
"- 3000- 3299, 4511 - linie lotnicze, 
- 4011, 4112, 4131, 4411 - Koleje pasażerskie, promy, linie autobusowe - z wyłączeniem lokalnych i podmiejskich, 
- 3351-3440, 7512, 7519 - wypożyczalnie samochodów, 
- 3501-3999,7011 - Hotele, motele, ośrodki wypoczynkowe, usługi rezerwacyjne, 
- 5812-5814 - Restauracje, bary, puby, dyskoteki, bary szybkiej obsługi (fast foody), kawiarnie, kluby muzyczne, 
- 7832, 7922, 7929 - Kina, teatry, opery, filharmonie, muzea, 
- 5996, 7991, 7996, 7998, 7999 - Pływalnie i baseny, Parki wodne, Parki rozrywki, cyrki, akwaria i delfinaria, atrakcje turystyczne, 
- 7297, 7298 - SPA i salony masażu, 
- 7932, 7933 - Kluby bilardowe, kręgielnie, 
- 4457, 4468, 7032, 7033, 7911, 7941, 7992, 7997 - Obiekty sportowe, kluby sportowe, fitness, obozy sportowe i rekreacyjne, campingi, stoki narciarskie, czartery jachtów, przystanie jachtowe, studia i szkoły tańca, pola golfowe"

Wypłata zwrotów następuje do 20. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wykonania płatności (warunkiem naliczenia zwrotu za dany miesiąc jest zaksięgowanie transakcji wykonanych kartą najpóźniej do 6. dnia kolejnego miesiąca).

Konto Active - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta otwieranego w promocji to:
 • 0/9 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana w przypadku gdy suma wpływów na konto z tytułu wynagrodzenia, emerytury lub renty (wypłacana "przez pracodawcę / podmiot lub osobę, z którą posiadacz konta zawarł umowę cywilnoprawną / organ emerytalno-rentowy") na konto w miesiącu poprzednim wyniesie 1 500 zł lub gdy średnie saldo konta (i/lub lokat, rachunków oszczędnościowych w Eurobanku) w miesiącu poprzednim wyniosło min. 15 000 zł przy czym opłata nie jest pobierana w miesiącu otwarcia konta i w miesiącu kolejnym;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0/4,90 zł - bank pobiera miesięczną opłatę za kartę w wysokości 4,90 zł, ale uzyskasz jej zwrot jeśli w miesiącu tym wykonasz płatności na sumę min. 400 zł;
 • 0 zł za wypłatę gotówki w kwocie min. 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce (przy wypłacie poniżej 100 zł prowizja wynosi 1,90 zł).

Umowę o konto zawrzeć można za pośrednictwem kuriera lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego z Twego konta w innym banku. Może być to jednak wyłącznie przelew z wybranych banków. A są to: Alior Bank, Bank Pocztowy, BZ WBK, Deutsche Bank, mBank, Pekao i Raiffeisen Polbank; konto takie dodatkowo nie mogło być otwarte przelewem ale zweryfikowane - a więc np. otwarte w placówce banku.

Propozycja dla oszczędzających


Jedną z opcji na uniknięcie opłaty za prowadzenie konta jest utrzymanie odpowiedniego salda środków. Pomóc w tym może oferta Eurobanku dla oszczędzających. Do wyboru jest m.in. mobilna lokata LOGujesz-LOKujesz, która dostępna jest tylko przez 7 dni od aktywacji aplikacji mobilnej. Uzyskać można na niej stawkę 3,5% (w skali roku) dla kwoty do 10 000 zł na miesiąc. Dla większej kwoty i na dłuższy okres promocyjne oprocentowanie znaleźć można na rachunku oszczędnościowym Ekstra Zysk. Dla nowych klientów Eurobank daje stawkę 2,5% w skali roku (dla kwoty do 30 000 zł), którą gwarantuje przez okres 3 miesięcy.

Do końca czerwca w ofercie Eurobanku dostępna ma być także Lokata na dobry start. Tu uzyskać można 2,5% w skali roku na okres 3 miesięcy dla kwoty od 200 do 50 000 zł.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

45 komentarzy:

 1. Z opłaty za kartę zwalniają płatności tylko z tymi MCC czy dowolne?

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwazajcie na przelew weryfikacyjny z BZWBK- poczas przesylania przelewu wystapily problemy techiczne (to już kolejny taki problem z tym bankiem). Teraz trzeba czekac az z Eurobanku sie odezwą bo nie można ponownie złozyc wniosku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio wolę otwierać konta kurierem niż przelewem bo... wychodzi szybciej i prościej.

   Usuń
  2. Ponadto kosztuje to 50 groszy :)

   Usuń
  3. Jakie 50 gr?

   Usuń
  4. Przelew weryfikacyjny z BZWBK kosztuje 50 groszy, a do niedawna tylko 5 SMS-es było darmowych - żałosne!

   Usuń
  5. Przelew24 konkretnie czyli pay-by-link.

   Usuń
 3. Promocja fajna, moneyback tak samo, ale konto słabe bo wymogów sporo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wystarczy zrobić wpłatę "wynagrodzenia" to tak źle nie będzie.

   Usuń
  2. Co w niej konkretnie takiego fajnego? Zwroty z bardzo mocno limitowanej grupy sprzedawców? Spasiba :)

   Usuń
  3. Jak ktoś często jada na mieście i podróżuje to może mu pasować.

   Usuń
  4. dokładnie , kiedyś to zwrot był za biura podróży i sklepy sportowe, teraz się wycwanili i wycofali bo sporo osób korzystało płacąc w tych miejscach.

   Usuń
  5. Anonimowy, 25 maja 2018, 17:20

   Nie wystarcza - sprawdzone.

   Usuń
 4. Jakie zgody są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Ja zawsze korzystam i polecam otworzyć regulamin i z funkcją Ctrl+F wyszukać "zgód" i "zgod". Jeśli nie ma to po temacie.

   Usuń
 5. Żeby dostać 100 zł trzeba wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 400 zł. Są to dowolne płatności np na REVOLUT?

  OdpowiedzUsuń
 6. "warunkiem naliczenia zwrotu za dany miesiąc jest zaksięgowanie transakcji wykonanych kartą najpóźniej do 6. dnia kolejnego miesiąca" - myślałam, że KNF nakładając słone kary na banki skończył raz na zawsze tą komedię pomyłek z data 'księgowania' operacji bezgotówkowych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamykanie konta to dopiero komedia pomyłek - dostęp do EKK zostaje natychmiastowo zamknięty w chwili złożenia wypowiedzenia umowy i pozostaje tylko oddział. Po 28 dniach konto zostanie wreszcie zamknięte, ale pod warunkiem że saldo na koncie będzie zerowe.

   Usuń
  2. Czyli gdyby w ciągu tych 28 dni nastąpił jakikolwiek wpływ, to nie można o tym się nawet dowiedzieć bez wizyty w oddziale? Groteska!

   Usuń
  3. Zamykałem w marcu i specjalnie zostawiłem parę złotych, żeby wiedzieć kiedy się zamknie i wszystko do mnie wróciło.

   Usuń
  4. Tak jak pisze przedmówca w razie wpływu kasę przeleją na wskazane w wypowiedzenie konto.

   Usuń
  5. Po co oni udziwniają i tak mocno idiotyczny system zamykania kont, który obowiązuje w Polsce. Wyjątek to ING, gdzie konto zamykane jest 'od ręki'.

   Dlaczego zamkniecie konta trwa 28 dni, a nie np. 28 sekund? Matrix!

   Usuń
 7. Średnie saldo konta 15000 żeby było darmowe ?- tzn. że mogę sobie ze swojego konta w innym banku przelewać w kółko np. po 3- 4 tyś. żeby obróciło się 15 tyś. , czy jednorazowo musi być 15 tyś. ? (wiem że jeszcze wpływ od pracodawcy zwalnia z opłaty, ale tu akurat trochę daremne na 4 miechy przenosić wszystko do tego Banku ).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty piszesz o wpływach. A średnie saldo to albo codziennie trzymane 15tyś. Albo 30tyś. przez pół miesiąca itd.aż do 450tyś przez 1 ďzień jak miesiąc ma 30 dni.

   Usuń
 8. @MrZłotówa a czy ten wpływ na konto zwalniający z opłaty to faktycznie musi być wynagrodzenie ?? Czy może to być "wynagrodzenie" przelane np. z konta innej osoby ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W TOiP zapis wygląda tak: "opłata za prowadzenie Konta nie jest pobierana, jeżeli suma wpływów z tytułu wynagrodzenia, emerytury lub renty przekazywana przez pracodawcę / podmiot lub osobę, z którą Posiadacz konta zawarł umowę cywilnoprawną / organ emerytalno-rentowy na Rachunek bieżący/Rachunki oszczędnościowe w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty wyniosła min. 1 500 PLN", więc wychodzi na to, że przelew też może być od innej osoby :)

   Pozostaje tylko kwestia od kogo ten przelew (w kontekście opodatkowania). Gdy od żony (przy wspólności majątkowej) to problemu być nie powinno.

   Usuń
  2. Złotówa, podobnie jak w opisie promo z przeniesieniem konta do CA wprowadzasz (zapewne nieświadomie!) ludzi w błąd.

   Tam nie było wymogu wpływu wynagrodzenia, emerytury lub renty na kwotę min. 3000 zł miesięcznie, a w tej promo jest - sprawdzone osobiście!

   Usuń
  3. W promocji Credit Agricole zawsze wykładałem kawę na ławę jak jest w teorii, a jak jest w praktyce. Z naszego punktu widzenia był to wariant pozytywny :)

   Co do promocji Eurobanku, przywołuję zapis z tabeli opłat i prowizji. Mowa tam o "osobie", z którą zawarło się umowę. Nie ma mowy o jakiejkolwiek weryfikacji tego faktu czy z tą "osobą" umowa jest. Ale osobiście tego nie sprawdzałem (konto w Eurobanku mam założone w promocji zwalniającej z opłaty; wcześniejsze promocje Eurobanku też - z tego co kojarzę - takie zwolnienie dawały). Jeśli tak jest to... słabo.

   PS. Aczkolwiek wpływ nie jest wymagany w promocji (bo bez tego premia i tak będzie), ale wyłącznie w TOiP (dla uniknięcia opłaty za konto).

   Usuń
  4. Każdy numer rachunku bankowego zawiera informację czy jest on indywidualny czy firmowy i przelew od żony niczego tu nie załatwi o ile nie posiada ona konta firmowego - to dość prosty koncept, czyż nie?

   Usuń
  5. @Anonimowy 27 maja 2018 10:39
   "zawiera informację czy jest on indywidualny czy firmowy"
   a gdzie konkretnie zawarta jest ta informacja w numerze rachunku?

   Usuń
  6. Oczywiście ze głupoty wypisuje nigdzie tego nie mozna sprawdzić a juz na pewno w numerze rachunku.

   Usuń
  7. W numerze rachunku nie ma informacji o rodzaju konta. Jest tylko jaki bank i jaki oddział. Wyjątkiem mogą być konta firm które prowadzi nie zwykły oddział ale oddział korporacyjny w centrali. Ale to dotyczy bardzo dużych firm a nie jednoosobowych, małych, średnich czy nawet dużych.

   Usuń
  8. Pełny 26-cyfrowy numer rachunku zawiera m.inn. informację o rodzaju konta. Amen.

   Usuń
  9. Pod jakimi cyframi? Które pola mają zakodowane określenie rodzaju konta? Nie ma tam takich informacji.

   Usuń
 9. Jaka firma kurierska wozi umowy ??

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy na infolinii sprawdzę kiedy zamknąłem konto?

  OdpowiedzUsuń
 11. Societe Generale zamierza sprzedać Eurobank. Tak dziś czytałem więc zapowiadają się zmiany. Ciekawe kto się pokusi na zakup

  OdpowiedzUsuń
 12. Szybko oddzwaniają bo już 5 minut po wniosku był telefon.

  OdpowiedzUsuń
 13. Promocja promocją, a konto Active z dniem 04.08.2018 r. zostało wycofane z oferty banku :D

  OdpowiedzUsuń
 14. u mnie 100 zł już na konto wpłyneło

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...