Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet 400 zł na zakupy w sklepach Decathlon jako nagroda gwarantowana za kartę Citi Simplicty

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

25.05.2018

Nawet 400 zł na zakupy w sklepach Decathlon jako nagroda gwarantowana za kartę Citi Simplicty

Wystartowała kolejna promocja karty kredytowej Citibanku.

Vouchery 400 zł do Decathlon za kartę Citi Simplicity od CitibankuTym razem nagrodą gwarantowaną za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity są vouchery o łącznej wartości nawet 400 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Decathlon.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.06.2015 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej z logo Citi.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Do 400 zł na zakupy w Decathlon z Kartą Kredytową Citibank" i zgarnąć tytułowe nagrody:
 • do 28.08.2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy;
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę Citi Simplicty;
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (o tym jak to zrobić poinformuje Cię konsultant banku w trakcie w/w rozmowy);
 • najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz w egzemplarzu odesłanym przez bank): 
  • zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku oraz 
  • wykonaj co najmniej 5 płatności kartą miesięcznie (na dowolne kwoty i w dowolnych miejscach).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz voucher o wartości 300 zł. A jeśli chcesz otrzymać jeszcze jeden voucher, ale już o wartości 100 zł to dodatkowo wykonaj płatności kartą na sumę min. 2 000 zł (także najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę).

Nagrodę otrzymasz w postaci elektronicznej. Będzie to kod, który bank prześle Ci wiadomością w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji (do tego też momentu należy posiadać aktywną kartę w Citibanku). Vouchery mają być ważne przez 12 miesięcy i będzie można je wykorzystywać wielokrotnie, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online, aż do wyczerpania dostępnych środków.

Kwotę wykorzystaną z karty kredytowej (wskutek płatności wykonanych na potrzeby promocji) spłać jeszcze w okresie bezodsetkowym, bo wtedy oddasz taką samą kwotę, jaka została przez Ciebie wydana. Choć na stronie promocji znajdziesz informację, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to pamiętaj, że ta informacja pojawia się tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie opiera się na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz wspomnianej spłaty w okresie bezodsetkowym, bank nie naliczy bowiem odsetek, ani jakichkolwiek opłat.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

O kartę kredytową w Citibanku wnioskować może osoba, która spełnia poniższe wymogi banku:
"Podstawowe wymagania: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto - minimum 2500 zł."

Bank akceptuje też inne źródła dochodu: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

Karta kredytowa w Citibanku - prześwietlenie oferty


Karta Citi Simplicity wydawana jest przez Citibank za 0 zł. Bank nie pobiera też opłat (ani miesięcznej, ani rocznej) za jej użytkowanie i to bez warunków. Po wykonaniu transakcji na potrzeby promocji, karty nie musisz więc używać, a i tak za nią nic nie zapłacisz. Pamiętaj jednak, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacaj karty (o więcej niż 200 zł), a także nie korzystaj z dodatkowych produktów jak karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa bo na potrzeby promocji nie są one wymagane, a mogą kosztować.


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

14 komentarzy:

 1. Jeśli chodzi o wydanie tych 2000 PLN to są jakieś ograniczenia? Wykluczenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Płacisz gdzie chcesz i za co chcesz.

   Usuń
 2. ehmmm - czy aby bank nie zmienił wymogów wiekowo-dochodowych dla osób starających siś o kartę :-ppp

  OdpowiedzUsuń
 3. W tej promocji mozna wnioskowac o karte od 18lat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie ilu 18-latków się nie uczy i ma stałe dochody? 😉

   Usuń
 4. Ja na razie bezskutecznie czekam na voucher 300zl do biedronki i nawet nie racza odpowiedziec na reklamacje, a wszystkie warunki spełnione zostały już w marcu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja i żona, dwie karty i bony dostaliśmy. Nawet przed czasem.

   Usuń
 5. Czy bon obejmuje koszty wysyłki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Decathlon wysyła za darmo.

   Usuń
  2. Klient i tak za to płaci, gdyż ich ceny są mocno 'odlotowe' :)

   Usuń
 6. po jakim czasie od spenienia warunkow mozna zrezygnowac z karty i zakonczyc przygode z bankiem?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...