Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja "Wpłacaj i zyskuj w banku BNP Paribas" z premią do 300 zł dla obecnych klientów

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

11.07.2024

Promocja "Wpłacaj i zyskuj w banku BNP Paribas" z premią do 300 zł dla obecnych klientów

BNP Paribas kieruje tę promocję do zaproszonych posiadaczy konta osobistego.

Promocja "Wpłacaj i zyskuj w banku BNP Paribas"
Do wzięcia czekają bonusy pieniężne o łącznej wartości nawet 300 zł. A przy okazji przypominam, że obecni klienci tego banku mogą skorzystać też z innych okazji do bankobrania.

💡 Jeśli jeszcze nie masz konta w BNP Paribas, to na niżej opisywaną promocję się nie załapiesz, ale możesz otworzyć sobie furtkę do podobnych okazji do bankobrania w przyszłości. Aktualnie bank daje 610 zł premii za konto osobiste (do zgarnięcia szybko i łatwo, bo na potrzeby promocji w praktyce nawet nie trzeba robić jakichkolwiek płatności kartą i/lub Blikiem).

A jeżeli już masz konto, to dostępne są też promocje, w których można zgarnąć 400 zł w bonach do Allegro za kartę kredytową, a za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 7-17 lat) 100 zł premii.

W wyżej podlinkowanych wpisach znajdziesz szczegółowe omówienia każdej ze wspomnianych propozycji banku. Poniżej skupiam się już wyłącznie na nowości.

Promocja "Wpłacaj i zyskuj w banku BNP Paribas"


Dla kogo promocja?
Udział wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca (lub współposiadająca) konto osobiste w BNP Paribas, która otrzyma zaproszenie do promocji. Zgodnie z regulaminem: 

"Zawiadomienie o objęciu Promocją zostanie wysłane do Klientów, w zależności od wyrażonej w Banku przez Klienta zgody na określony kanał komunikacji, za pośrednictwem e-maila albo sms na numer telefonu komórkowego albo powiadomienia (push) i wiadomość w bankowości elektronicznej"


Z promocji "Wpłacaj i zyskuj w banku BNP Paribas" wyklucza uczestnictwo w jakiejkolwiek innej promocji konta osobistego - w tym np. trwającej promocji dla otwierających konto.

Nagrody. Do wzięcia jest 6 bonusów pieniężnych po 50 zł każdy (co w sumie da tytułowe 300 zł), które bank będzie wypłacać na konto uczestnika promocji, więc środki te będzie można wykorzystać według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel.

Zasady promocji "Wpłacaj i zyskuj w banku BNP Paribas"


Jeśli jest Ci dane znaleźć się w gronie osób wyróżnionych przez bank (a więc tych, które otrzymały zaproszenie), to teraz:

 • przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu, w którym bank poinformuje Cię o objęciu promocją (w każdym z tych sześciu miesięcy): 
  • wykonaj min. 4 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz 
  • zapewnij wpływ(y) na konto na sumę min. 1000 zł.

💸 Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, bank przyzna Ci 50 zł - wypłata każdego z bonusów przewidziana jest do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu realizacji wytycznych jego uzyskania. Do czasu otrzymania nagrody nadal posiadaj konto osobiste w BNP Paribas.

Płatności na potrzeby promocji mogą być wykonane kartą (w postaci fizycznej lub mobilnej) Otwartą na Dzisiaj, Otwartą na Świat lub Otwartą na eŚwiat w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Do transakcji na potrzeby promocji nie zostaną zaliczone płatności Blikiem.

Jeśli zaś chodzi o wpływy na konto, to bank nie uwzględni jedynie przelewów z rachunków własnych (lub współposiadacza konta) prowadzonych w BNP Paribas, ani z rachunków kredytowych bądź transakcji wynikających z korekt bądź reklamacji. Ten warunek można więc spełnić w prosty sposób: wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku. Dodam też, że wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

🆕 Nowość! Od teraz powiadomienia o najlepszych promocjach bankowych możesz otrzymywać na Messengerze. Dołącz do kanału nadawczego: Bankobranie na Messengerze

📚 Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. W regulaminie jest napisane, że pierwsza wpłata i 4 płatności w miesiącu, w którym zostało się powiadomiony o promocji. Można to zweryfikować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, warunki (4 płatności + wpływy) należy zapewniać w miesiącu, w którym przyszło zaproszenie oraz w 5 kolejnych miesiącach (§ 5, pkt 3-8 regulaminu).

   Usuń
  2. Dzięki. Spoko promka.

   Usuń
  3. W regulaminie jest zresztą nieścisłość. Najpierw zostało napisane: "Promocja obowiązuje od dnia 8 lipca 2024 r. przez okres 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu w którym Klient został poinformowany przez Organizatora o objęciu Promocją („Okres Promocji”)".
   Ale później jest też:
   "3. Pierwszą nagrodę otrzyma Uczestnik, który spełni łącznie następujące warunki: (...) 2) w miesiącu kalendarzowym, w którym Uczestnik został poinformowany o objęciu Promocją wykona na Koncie osobistym min. 4 Transakcje bezgotówkowe kartą oraz zostaną na nim zaksięgowane Wpływy w wysokości min. 1000 zł".

   Usuń
  4. Regulaminy promocji dla obecnych klientów piszą fatalnie. Już nie pierwszy raz taka sytuacja. Jedynie regulaminy promocji konta dla nowych są okej.

   Usuń
 2. Czyli jak się uczestniczy w promocji tej 550 + 70 biedronka to nie można skorzystać z tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Z zastrzeżeniem ust. 4, niniejsza Promocja nie łączy się z innymi promocjami lub sprzedażą premiową organizowaną przez Bank w zakresie Konta osobistego, do której Klient może przystąpić w tym samym czasie, w którym obowiązuje Okres Promocji. Jeżeli w tym samym czasie, w którym obowiązuje Okres Promocji, Klient został objęty niniejszą Promocją oraz przystąpił do innej promocji lub sprzedaży premiowej organizowanej przez Bank, Klienta obejmuje pierwsza z promocji lub sprzedaży premiowej do której przystąpił lub którą został objęty."

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...