Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł premii za konto dla dziecka (7-17 lat) w BNP Paribas (+ 610 zł za konto dla rodzica)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

11.07.2024

100 zł premii za konto dla dziecka (7-17 lat) w BNP Paribas (+ 610 zł za konto dla rodzica)

Po dłuższej przerwie powraca promocja BNP Paribas z kontem dla nieletnich.

Promocja "Lato z Samodzielniakiem" z premią do 100 zł
Do wzięcia czekają bonusy pieniężne do 100 zł. A że wymogiem promocji jest posiadanie konta także przez rodzica, to przypomnę, że na otwierających takie konto (dla dorosłych) przewidziane są bonusy o łącznej wartości aż 610 zł.

Jeśli, jako rodzic, nie masz jeszcze konta osobistego w BNP Paribas, to możesz skorzystać z promocji, w której do zgarnięcia czeka wspomniane 610 zł w bonusach powitalnych  - w podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa w promocji konta dla osób pełnoletnich, warunki do spełnienia oraz prześwietlenie oferty banku. Otwarcie takiego konta (dla siebie, jako rodzica) otworzy Ci drogę do promocji z kontem dla dziecka. I poniżej skupiam się już wyłącznie na tej promocji dla małoletnich.

👧👦 Promocja "Lato z Samodzielniakiem" z premią do 100 zł


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba, która ukończyła 7. rok życia, ale jest jeszcze niepełnoletnia oraz nie posiada rachunku w BNP Paribas, ani umowy ramowej z tym bankiem. Regulamin promocji wyklucza uczestników wcześniejszych promocji "Kieszonkowe" lub z nagrodą rzeczową za konto dla dziecka/nastolatka.

By konto dziecka brało udział w promocji, rodzic (tudzież przedstawiciel ustawowy dziecka) musi posiadać (lub dopiero teraz założyć) konto osobiste w BNP Paribas (z dostępem do bankowości internetowej) dla siebie.

🎁 Nagroda. Dla każdego uczestnika promocji bank przygotował 4 bonusy po 25 zł każdy. Łącznie da się więc zgarnąć tytułowe 100 zł. 

Limit uczestników. Chociaż promocja ma być dostępna do 20.09.2024 r., to należy pamiętać, że przewidziano ograniczenie - akcja zakończy się wcześniej w przypadku osiągnięcia 4 500 przystąpień do niej. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu tej puli - zgodnie z regulaminem - wiedzę ma mieć doradca w oddziale banku (bo tylko tam można otworzyć konto dla dziecka/nastolatka).

Zasady promocji "Lato z Samodzielniakiem"


Na początek objaśnienie - będzie tu mowa o dwóch rachunkach. Tylko jeden z nich należy założyć dziecku (w zależności od jego wieku):

  • Konto Karty Samodzielniaka - to rachunek otwierany w przypadku dziecka, które skończyło 7 lat, ale nie ukończyło 13. roku życia;
  • Konto Samodzielniaka z Kartą do Dorosłości - to już rachunek dla nastolatków jeszcze niepełnoletnich, ale które już ukończyły 13. rok życia.


By wziąć udział w promocji i zdobyć do 100 zł:

  • jeśli posiadasz już - jako rodzic - konto osobiste w BNP Paribas, wybierz się do placówki banku, by założyć rachunek dla dziecka wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą oraz dostępem do bankowości elektronicznej. Zaakceptuj przy tym regulamin promocji. W przypadku dziecka, które nie ukończyło 13. roku życia, umowę z bankiem zawrzesz w jego imieniu. Dla dziecka starszego wyrazisz zgodę na zawarcie umowy z bankiem. Pamiętajcie zabrać ze sobą dowód, paszport dziecka lub legitymację szkolną (albo odpis aktu urodzenia - ale to wyłącznie w sytuacji, gdy dziecko jeszcze nie chodzi do szkoły - wraz z dokumentem potwierdzającym nadanie numeru PESEL);
    jeśli jako rodzic jeszcze nie masz konta osobistego w BNP Paribas, to pamiętaj, by konta dla siebie nie zakładać w placówce banku. Do wyżej wymienionej promocji konta dla osób pełnoletnich, kwalifikują wyłącznie wnioski składane przez Internet, a konkretnie na stronie promocji, do której linkuję tutaj;
  • przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe (w każdym z tych miesięcy) następujące po miesiącu otwarcia konta, dopilnuj, by Twe dziecko wykonało swą kartą min. 5 płatności na dowolne kwoty (w przypadku dzieci w wieku 7-13 lat z wyłączeniem transakcji wykonywanych w Internecie).

Za każdy miesiąc, w którym dziecko spełni wyżej wymieniony warunek (5 płatności) bank przyzna bonus 25 zł. Wypłata przewidziana jest do 10. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunku uzyskania bonusu (jeśli 10. dzień miesiąca przypadnie w dniu wolnym od pracy, to bonusu należy spodziewać się w kolejnym, najbliższym dniu roboczym). 

Do czasu otrzymania nagród nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto, kartę oraz dostęp do bankowości (w przypadku dzieci do 13. roku życia wymóg dotyczy dorosłego posiadacza konta).

Bonusy mają być wypłacane wyłącznie na konto dziecka (a jest ono prowadzone jedynie do 18. urodzin). Jeśli więc Twemu dziecku blisko do pełnoletności (zostały do tego np. 2-3 miesiące), to wtedy może okazać się, że całej puli (5 x 25 zł) nie zgarnie. W takiej sytuacji bardziej racjonalnym jest zaczekanie z zakładaniem konta w banku. Gdy dziecko będzie już dorosłe, to weźmie udział w promocji podobnej do wyżej wspomnianej z bonusami do 610 zł.

I na koniec jedno ograniczenie wynikające z regulaminu (ale dotyczące wyłącznie rodziców bardzo licznej gromadki dzieci):
" jeden Przedstawiciel ustawowy może mieć w Banku maksymalnie siedem Kont Karty Samodzielniaka"

🔎 Konto i karta Samodzielniaka - prześwietlenie oferty


Główne cechy oferty dla nieletnich w BNP Paribas:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie Konta Karty Samodzielniaka (dla dziecka, które nie ukończyło 13. roku życia) czy Konta Samodzielniaka (dla starszego, ale nadal niepełnoletniego dziecka) bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków;
  • 0 zł zł za realizację wszystkich przelewów krajowych Elixir PLN zlecanych z konta za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej;
  • 0 zł za wydanie Karty Samodzielniaka oraz Karty do Dorosłości; bank nie pobiera też opłat miesięcznych; (opłata miesięczna w wysokości 1 zł byłaby, jeśli do konta wyrobisz dodatkowo Mikrokartę - to karta wyłącznie do płatności zbliżeniowych, dostępna jedynie dla dzieci w wieku 7-13 lat). 
  • 0 zł za wypłaty kartą z dowolnych bankomatów w Polsce.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce M.

💡 Na koniec przypomnę, że BNP Paribas wynagradza też wyrobienie karty kredytowej: do wzięcia czekają bonusy o rekordowej wartości nawet 1 000 zł!

🆕 Nowość! Od teraz powiadomienia o najlepszych promocjach bankowych możesz otrzymywać na Messengerze. Dołącz do kanału nadawczego: Bankobranie na Messengerze

📚 Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...