Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 300 zł premii na start + do 2000 zł moneybacku + bon 700 zł do Allegro za iKonto Biznes w Alior Banku

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

1.07.2024

Zgarnij 300 zł premii na start + do 2000 zł moneybacku + bon 700 zł do Allegro za iKonto Biznes w Alior Banku

Oto kumulacja promocji Aliora w najświeższym wydaniu. 

Promocja "300 zł na start" w Alior Banku z kodem PROMO300
Teraz na otwierających konto firmowe czeka łatwa premia 300 zł na start, zwroty za płatności na stacjach paliw (nawet do 2000 zł) oraz bon 700 zł do Allegro.

Jako że mamy tu do czynienia z tyloma promocjami (które na szczęście łączą się ze sobą), to też każdą w niniejszym wpisie dokładnie omówię. W pierwszej kolejności prześwietlam nową promocję "300 zł na start", w której do wzięcia czeka tytułowa premia za spełnienie bardzo prostych warunków.

Z początkiem lipca pojawiła się też nowa edycja promocji "Premia Moneyback", dająca 10-procentowy zwrot za płatności na stacjach paliw. W każdym miesiącu zyskać można dzięki temu do 200 zł. Zwroty przewidziane są przez 10 miesięcy, więc w sumie da się zgarnąć nawet 2 000 zł.

No i jest jeszcze jedna okazja do bankobrania (dostępna już wcześniej, ale i tutaj o niej napiszę): "Karta Podarunkowa Allegro w prezencie dla klientów Alior Banku", w której do wzięcia czeka 700 zł do wykorzystania w największym serwisie zakupowym w Polsce.

No a na sam koniec tradycyjnie przeanalizuję iKonto Biznes.

Promocja "300 zł na start" w Alior Banku z kodem PROMO300


Dla kogo promocja z premią 300 zł? Udział wziąć może osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, która nie posiada i w ostatnich 12 miesiącach nie posiadała żadnego produktu Alior Banku skierowanego do przedsiębiorców.

Ewentualne posiadanie (nawet teraz) produktów dla klientów indywidualnych (a więc np. konta osobistego, lokaty, karty kredytowej czy pożyczki) na szczęście nie wyklucza z niniejszej promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "300 zł na start": 
 • do 30.09.2024 r. złóż wniosek o iKonto Biznes (wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard z Plusem, jeśli chcesz też uzyskiwać moneyback), w dedykowanym polu podając kod: PROMO300
 • wyraź (i posiadaj do czasu otrzymania premii) zgody na "przetwarzanie jego danych osobowych w celu otrzymywania od Banku informacji marketingowych poprzez wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczną, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe) oraz połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR) w celach marketingowych"
 • do 15 dni od złożenia ww. wniosku o konto zawrzyj umowę z bankiem; 
 • w ciągu 45 dni od otwarcia konta wykonaj z niego przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego.

Po tym jak spełnisz powyższe warunki, Alior Bank wypłaci premię do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich spełnienia. Do czasu wpływu premii nie zamykaj konta, nie przekształcaj go na rachunek innego typu, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Zakładając konto w powyższej promocji z premią do 300 zł, możesz załapać się też na promocję z moneybackiem do 2000 zł, jak i z bonem do Allegro. I o nich mowa poniżej.


🚗⛽ "Premia Moneyback": zyskaj do 2 000 zł za płatności na stacjach paliw


Udział w tej okazji do bankobrania wziąć może przedsiębiorca, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadał żadnej karty wydanej do konta firmowego w Aliorze (zatem jeśli łapiesz się na promocję z premią 300 zł na start, to w praktyce z automatu zakwalifikujesz się też do niniejszej).

🎁 Nagroda. W ramach akcji "Premia Moneyback" uzyskiwać będziesz 10-procentowy zwrot za płatności kartą Mastercard z Plusem, wydaną do konta firmowego w Aliorze. 

Moneyback bank będzie naliczał od sumy transakcji wykonywanych na stacjach paliw w każdym z dziesięciu kolejnych miesięcy rozliczeniowych od momentu zawarcia umowy o Kartę z Plusem (czyli kartę wydawaną do iKonta Biznes). Przykładowo: jeśli zrobisz to w lipcu, to bank będzie naliczać Ci moneyback za płatności wykonywane w okresie od lipca 2024 do końca kwietnia 2025 roku.

Za każdy miesiąc kalendarzowy zgarnąć można maksymalnie do 200 zł, a łącznie (przez 10 miesięcy) da się zgarnąć nawet 2 000 zł.

Zasady promocji "Premia Moneyback". By uzyskać zwroty za płatności na stacjach paliw, wnioskując o iKonto Biznes, pamiętaj wyrobić do niego kartę Mastercard z Plusem. 

Moneyback za dany miesiąc kalendarzowy otrzymasz, jeśli: 
 • wykonasz w nim transakcje na wszystkich swych kartach do konta firmowego na sumę min. 1 000 zł (do tego wliczają się płatności kartą i/lub wypłata gotówki) oraz 
 • wykonasz co najmniej 1 przelew do ZUS. 

Zwrot 10% przewidziany jest od sumy płatności dokonanych w punktach handlowo-usługowych prowadzących detaliczną sprzedażą paliw i olejów napędowych na terenie Polski, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z następujących kodów MCC: 5172, 5541, 5542 lub 5983 (kody MCC mają za zadanie określać dominujący charakter działalności prowadzonej przez sprzedawcę lub usługodawcę). 

Do tej sumy płatności bank nie będzie wliczać zwróconych płatności, ani transakcji połączonych z cashbackiem, a więc z wypłatą gotówki z konta w kasie przy okazji zakupów. 

Wypłata moneybacku przewidziana jest do 15. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (do momentu jego otrzymania nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem).

Promocja "Karta Podarunkowa Allegro w prezencie dla klientów Alior Banku"


Ta propozycja została przygotowana przez bank we współpracy z Allegro. Do wzięcia czeka nagroda w postaci bonu o wartości 700 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Warunki do spełnienia są proste - zgodnie z regulaminem: 
"Promocja dedykowana jest Sprzedającym, którzy w Okresie Trwania Promocji [tj. od 1.04. do 31.08.2024 r. - przyp. Mr. Złotówa] spełniają następujące warunki łącznie: 
a) prawidłowo zarejestrują w ramach Allegro nowe Konto Firma (NIP, który do tej pory nie był zarejestrowany w bazie Allegro), z wykorzystaniem Linku otrzymanego z Banku oraz podczas rejestracji wprowadzą nr rachunku firmowego założonego w Alior Banku, 
b) w Okresie trwania Promocji wystawią na Koncie, o którym mowa w pkt. 1 ppkt. a powyżej, przynajmniej jedną Ofertę sprzedaży. 
Promocją nie są objęci Kupujący działający w ramach Konta Firma"


Dla rozwiania wątpliwości: gdy powyżej mowa o Koncie Firma, to chodzi o konto w serwisie Allegro, a nie jakiś odrębny rachunek (konto) w banku. 

Nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 700 zł otrzymasz w ciągu 30 dni roboczych po spełnieniu powyższych warunków - przyjdzie ona na adres mailowy przypisany do konta firmowego w serwisie Allegro.

Niniejsza promocja dostępna jest do 31.08.2024 r., ale może zakończyć się wcześniej (w przypadku wyczerpania puli nagród - organizator przygotował bony o łącznej wartości 50 000 zł).

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje we wszystkich promocjach (zarówno z premią 300 zł, jak i z moneybackiem do 2000 zł czy z bonem do Allegro) należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku (ten obowiązek spoczywa na przedsiębiorcy).

🔎 iKonto Biznes dla firm - co warto wiedzieć o ofercie Alior Banku?


Główne cechy konta firmowego zakładanego w Aliorze to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej (bank nie pobiera też opłat za przelewy do ZUS i US); 
 • 0,30 zł - opłata za każdy SMS służący do autoryzacji dyspozycji składanych poprzez bankowość internetową; 
 • 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie jest pobierana w przypadku wykonania i rozliczenia w danym miesiącu kalendarzowym (do godz. 21.00 ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego) co najmniej 4 płatności kartą na dowolne kwoty (wymóg wykonywania tych transakcji nie dotyczy jedynie pierwszego miesiąca - tego, w którym zawrzesz umowę o konto) - tak wyglądałoby to standardowo, ale dodatkowa promocja "Karta z Plusem za 0 zł" zapewnia uczestnikom zwolnienie z opłat za kartę - jest to gwarantowane do 31.12.2025 roku (promocja obejmuje wyłącznie jedną, pierwszą kartę wydaną do konta);

 • wypłaty kartą w bankomacie: 
  • 0 zł w bankomatach zlokalizowanych w oddziałach Alior Banku;
  • 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu w sieci Euronet i 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu w sieci PlanetCash oraz 5 zł za każdą kolejną;
  • 3%, min. 5 zł w pozostałych bankomatach w Polsce.

  ✍ Po złożeniu wniosku o iKonto Biznes na stronie promocji, umowę o konto zawrzesz za pomocą przelewu weryfikacyjnego ze swego konta w innym banku (pod warunkiem zweryfikowania Twej tożsamości przez bank, z którego chcesz wykonać przelew - zatem konto, z którego wykonasz przelew weryfikacyjny, nie mogło zostać otwarte przelewem).  Jak być na bieżąco z promocjami bankowymi? Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o najbardziej zyskownych okazjach do zarabiania na bankach. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):
   

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

  Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...