Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank Millennium: odbierz do 300 zł na zakupy w Biedronce z kartą kredytową Visa

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

1.07.2024

Bank Millennium: odbierz do 300 zł na zakupy w Biedronce z kartą kredytową Visa

 Oto nowa edycja promocji Banku Millennium z kartą kredytową w roli głównej.

Promocja Millennium: "Do 300 zł na zakupy z kartą kredytową Visa"
Jak poprzednio do wzięcia czekają bony do Biedronki o łącznej wartości 300 zł, a dodatkowo, płacąc kartą kredytową Visa Impresja, można zgarnąć 5% moneybacku za płatności u partnerów banku.

Na początek sprawa najistotniejsza: udział w promocji karty kredytowej z bonami do wykorzystania w sklepach Biedronka może wziąć wyłącznie osoba posiadająca dostęp do bankowości elektronicznej Millennium, bo właśnie przez bankowość internetową lub mobilną należy zawnioskować o kartę. W praktyce trzeba zatem posiadać (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku. Jeśli takowego jeszcze nie masz, sprawdź jak zyskać 600 zł premii na start.

Po założeniu konta osobistego w Millennium uzyskasz dostęp do bankowości internetowej (Millenet) oraz mobilnej, gdzie możliwe będzie złożenie wniosku o kartę kredytową w niniejszej promocji.

💳 Promocja Millennium: "Do 300 zł na zakupy z kartą kredytową Visa"


Dla kogo promocja? 
Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2021 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję Millennium lub nie odpowiada Ci przygotowana przez bank nagroda, to możesz sprawdzić inne promocje z kartami kredytowymi: w Citibanku czekają bonusy do 1200 zł, w BNP Paribas do wzięcia jest rekordowy 1 000 zł, a Santander Consumer Bank serwuje promocję z bonami do Allegro o wartości 400 zł do karty z moneybackiem w wybranych kategoriach miejsc (do 360 zł rocznie).

🎁 Nagrody
. Bank Millennium przygotował bony łącznej o wartości 300 zł, które będzie można wykorzystać podczas zakupów w sklepach Biedronka. Bank udostępni je w swej zakupowej aplikacji Goodie. 

Goodie to aplikacja zakupowa promowana przez Bank Millennium. Wykonując zakupy za jej pośrednictwem można uzyskiwać moneyback u wybranych partnerów banku.
 
Jak działa karta kredytowa? Na wstępie kilka słów dla osób, którym jeszcze nie było dane korzystać z karty kredytowej. By zrozumieć jak taka karta działa, polecam mój wpis poradnikowy: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który jest największą zaletą karty kredytowej. To dzięki okresowi bezodsetkowemu oddawać można taką samą kwotę, jaka z karty została wykorzystana (bez odsetek i bez opłat):Limit nagród. Chociaż promocja karty kredytowej w Millennium ma być dostępna do 30.09.2024 roku, to może zakończyć się wcześniej, gdyż bank przygotował się na udział maksymalnie 20 000 osób. Nagrody trafią do tych, którzy w czasie trwania akcji jako pierwsi złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "Do 300 zł na zakupy z kartą kredytową Visa"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • do 30.09.2024 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Visa Impresja lub Gold (pamiętaj jednak, że tylko ta pierwsza daje moneyback, o którym jeszcze napiszę nieco niżej) oraz w ww. terminie podpisz umowę z bankiem - za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej;

  wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  uwaga: w banku Millennium dostępne są też inne karty kredytowe (nawet Mastercard Impresja, więc warto uważać, by ich nie pomylić), ale w promocji z bonami do Biedronki udział biorą tylko wymienione karty z logo Visa);

 • najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych:
  • przez kanały elektroniczne, 
  • przez telefon oraz
  • dotyczących produktów i usług firm współpracujących z Bankiem Millennium;
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec otrzymywania dopasowanych informacji handlowych;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po podpisaniu umowy o kartę co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Millennium;
 • do końca pierwszego oraz w drugim, trzecim i czwartym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu podpisania umowy o kartę (w każdym z tych czterech okresów) wykonaj płatności na sumę min. 1 000 zł (do tej sumy nie zaliczą się transakcje Blikiem, ani płatności wykonywane dodatkową kartą kredytową).

Mogą, ale nie muszą to być płatności w sklepach Biedronka.

Nagrody będą dwie:
 • bon 100 zł do Biedronki otrzymasz za wykonanie płatności kartą na sumę min. 1 000 zł do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawnioskowania o kartę oraz
 • bon 200 zł do Biedronki otrzymasz za wykonanie płatności kartą na sumę min. 1 000 zł w drugim, trzecim i czwartym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawnioskowania o kartę (w każdym z tych trzech miesięcy).

Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Pamiętaj jednak, by unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

Nagrodę otrzymasz w postaci kodu, który bank prześle SMS-em do końca trzeciego i szóstego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawnioskowania o kartę. Ten kod będzie należało aktywować w aplikacji Goodie (w polu "Użyj kodu" w sekcji "Więcej" lub "Profil" albo na stronie goodie.pl/kody - bank daje 60 dni na aktywację kodu od momentu jego otrzymania, bony do Biedronki mają być ważne przez 12 miesięcy od aktywacji.
💡 Przykładowo: jeśli o kartę w Millennium zawnioskujesz w lipcu, to płatności kartą (na sumę min. 1 000 zł w każdym z czterech okresów) będzie należało wykonywać do końca sierpnia, we wrześniu, październiku i listopadzie, a bony będziesz dostawać odpowiednio do końca października (100 zł) oraz do końca stycznia (200 zł).

Do czasu otrzymania każdej nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

🔎 Karta kredytowa Visa Impresja - prześwietlenie oferty Banku Millennium


Biorąc udział w promocji "Do 300 zł na zakupy z kartą kredytową Visa" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. jedną płatność kartą.

W przypadku karty Visa Impresja (bo na niej się skupiam z racji moneybacku) po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki z taryfy opłat i prowizji: na ten moment jest to 5 płatności miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku zwalniającego z opłaty, bank pobierze 7,99 zł.

Dodatkowe korzyści z kartą Visa Impresja


Z kartą kredytową Visa Impresja do 30.06.2025 roku uzyskiwać można też moneyback 5% - do 50 zł miesięcznie (choć niewykluczone, że ten program zwrotów zostanie wydłużony - Bank Millennium robił tak już wielokrotnie).

Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów (tylko na terenie Polski; dla transakcji w PLN) współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
Apart, 
Baldinini, 
Bershka, 
Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line, czyli transakcji dokonywanych Kartą na odległość), 
Cocinelle, 
Deichamann-Obuwie, 
Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school, ani Empik cafe), 
Francesco Biasia, 
Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl), 
Marella, 
Massimo Dutti, 
Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), 
Oysho, 
Pennyblack, 
Pollini, 
Pull&Bear, 
Sephora, 
Smyk (nie dotyczy zakupów na smyk.com), 
Sony Center (za płatności w salonach Sony Center), 
Stradivarius, 
Travelplanet.pl (wyłącznie za płatności za imprezy turystyczne opłacaone w punktach obsługi klienta i on-line), 
Venezia, 
Zara, 
Zara Home. 

Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi.  na Twitterze i polub na Facebooku:🆕 Nowość! Od teraz powiadomienia o najlepszych promocjach bankowych możesz otrzymywać na Messengerze. Dołącz do kanału nadawczego: Bankobranie na Messengerze

Przydatne dokumenty: 

4 komentarze:

 1. Doładowanie portfeli cyfrowych typu Revolut, Zen przy użyciu google Pay wychodzi na to, że powinno spełnić warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się chętnie dowiem 😊

   Usuń
  2. Ja tez się chętnie dowiem :)

   Usuń
 2. W regulaminie jest tylko zapis, ze nie uwzględniają transakcji odrzuconych oraz nie autoryzowanych czyli np. zwrotów :) wszystkie inne się liczą nawet wypłata z bankomatu :) ale uwaga to transakcje karta kredytowa wiec są opłaty za wypłatę z bankomatu haha wiec bank nie wykluczył tego, bo te opłaty są duże :) spryciarze haha :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...