Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz słuchawki Apple AirPods 3 generacji za kartę Citi Simplicity

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

8.07.2024

Odbierz słuchawki Apple AirPods 3 generacji za kartę Citi Simplicity

To promocja, która zainteresuje użytkowników urządzeń z jabłkiem w logo.

Słuchawki Apple AirPods (3. generacji) z etui ładującym Lightning w promocji "Wszystko gra z Kartą Kredytową Citibank"
Za skorzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity do wzięcia czekają nagrody gwarantowane: słuchawki Apple AirPods (3. generacji) z etui ładującym Lightning oraz punkty w programie Bezcenne Chwile, które przełożą się na nagrody do wyboru - np. bony na zakupy - o wartości 300 zł. No i dodatkową zachętą jest roczne zwolnienie z opłaty za kartę.

🎵 Słuchawki Apple AirPods (3. generacji) z etui ładującym Lightning w promocji "Wszystko gra z Kartą Kredytową Citibank"


Dla kogo promocja?
 Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.04.2023 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Jeśli masz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, pożyczkę czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz wziąć udział w niniejszej promocji. Pamiętaj jednak, by wniosek o kartę złożyć na stronie promocji.

W tej promocji nie ma wykluczeń, jeśli chodzi o uczestników programu "Bezcenne Chwile". Nawet gdy bierzesz w nim udział np. z kartą Mastercard wydaną przez inny bank albo było Ci dane brać udział z inną kartą kredytową Citibanku lub choćby teraz z kartą wydaną do CitiKonta, to z niniejszej promocji z kartą kredytową również możesz skorzystać i punkty dostaniesz.

🎁 Nagrodami 
w niniejszej promocji są: 
 • słuchawki Apple AirPods (3. generacji) z etui ładującym Lightning (kod produktu: MPNY3ZM/A) oraz
 • 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile (konkretnie będzie to 8 nagród po 2 000 punktów oraz 1 nagroda w postaci 8 000 punktów).

W regulaminie promocji można znaleźć zapis, że wartość słuchawek to 929 zł. To nieco więcej, niż cena rynkowa (w internetowej porównywarce cen ten model znalazłem w cenie ok. 800 zł).

Nagroda objęta jest jednoroczną ograniczoną gwarancją producenta (w razie potrzeby szczegóły na temat zgłoszeń gwarancyjnych można znaleźć w regulaminie promocji: pkt 7, ppkt f).

Limit uczestników. Promocja ma być dostępna do 31.07.2024 r., ale należy uwzględnić, że może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 365 zawartych umów o kartę w niniejszej promocji (bank przygotował się bowiem na rozdanie tylu słuchawek. Ta liczba ma być monitorowana i w przypadku jej wyczerpania stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

Zasady promocji "Wszystko gra z Kartą Kredytową Citibank" 


By wziąć udział w akcji i zgarnąć słuchawki Apple AirPods:
 • do 31.07.2024 r. (włącznie; decyduje data złożenia wniosku - umowę można zawrzeć później) złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (do uzyskania nagrody kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji);
 • wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie dostarczającej słuchawki (ogranicza się ona do dwóch kwestii: że bierzesz udział w promocji i że zostały przez Ciebie spełnione warunki uzyskania nagrody);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody (można to zrobić online);
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę Citi Simplicity i za pomocą bankowości mobilnej Citibanku aktywuj kartę;
 • najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) zarejestruj swą kartę w programie Bezcenne Chwile;
 • w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych trzech miesięcy) wykonaj co najmniej 10 płatności kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł (rozwiewając wątpliwości: nie wszystkie płatności mają być na min. tysiaka; mogą to być transakcje na mniejsze kwoty, ale ważne by było ich co najmniej 10 i by w sumie dały co najmniej 1 000 zł). 

I to wszystko. Wiadomość powiadamiającą o przyznaniu słuchawek dostaniesz w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Bank prześle nagrodę na Twój adres korespondencyjny najpóźniej w ciągu 45 dni od powiadomienia o jej przyznaniu. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji.

📊 Nawet 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile


To już nagroda dodatkowa - możesz z niej skorzystać, ale w kontekście otrzymania słuchawek to już kwestia odrębna i dla chętnych.

Na wstępie krótkie wyjaśnienie dla osób, które po raz pierwszy stykają się z programem Bezcenne Chwile.
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Przykładowo: bon na zakupy o wartości 100 zł najczęściej "kosztuje" 8 000 punktów. Tu więc te 24 000 punktów przewidzianych w niniejszej promocji zaowocować może nagrodami/bonami o wartości aż 300 zł. 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych, takich jak ta niżej opisywana. 
Więcej na temat programu lojalnościowego Mastercard przeczytasz tutaj: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

W ramach niniejszej promocji do wzięcia są dwie nagrody punktowe - łącznie nawet 24 000 punktów.

By zdobyć 8 nagród po 2 000 punktów każda w programie Bezcenne Chwile (pod warunkiem uprzedniego spełnienia wytycznych dotyczących otrzymania słuchawek Apple Airpods):
 • w czwartym, piątym, szóstym, siódmym, ósmym, dziewiątym, dziesiątym i jedenastym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych miesięcy) wykonaj min. 5 płatności kartą (na dowolne kwoty).

Z kolei by zgarnąć już ostatnią z nagród, 8 000 punktów w programie Bezcenne Chwile:
 • w dwunastym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę posiadaj aktywną kartę (i nie składaj wypowiedzenia umowy z bankiem).

Wiadomość o przyznaniu każdej z nagród punktowych otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania, a punkty mają być naliczane w ciągu 30 dni od tej wiadomości (do czasu otrzymania nagród, nie zamykaj karty, ani nie składaj wypowiedzenia umowy z bankiem).

Punkty będą ważne przez 6 miesięcy od daty zasilenia konta punktowego w programie Bezcenne Chwile - będzie to czas, w którym da się je wymienić na nagrody z katalogu.

💡 Ważne wskazówki


Płatności kartą na potrzeby promocji możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach czy marketach spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych, drogeriach, aptekach, księgarniach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Pamiętaj jedynie, iż Citibank na potrzeby transakcji uwzględni tylko płatności, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone 

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione.


Kto może otrzymać kartę Citi Simplicity? 


Od osoby wnioskującej o kartę kredytową Citibank oczekuje spełniania poniższych warunków:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od min. 2 lat

Źródłami dochodu akceptowanymi przez Citibank są nie tylko umowy o pracę oraz działalność gospodarcza, ale także umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.


🔎 Karta Citi Simplicity - szczegóły oferty Citibanku


Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Karta kredytowa Citi Simplicity
Na uczestników promocji ze słuchawkami Apple AirPods czeka jeszcze jeden, przywilej - to brak opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (liczone od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy). Jest to więc świetna okazja, by przetestować kartę, nie martwiąc się opłatami, ani spełnianiem jakichkolwiek warunków w celu uniknięcia opłaty.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę nadal będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności kartą miesięcznie). 

Chociaż na stronie promocji widnieje informacja o tym, że "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania to 24,46%", jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłatę wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Dodatkowo można też uniknąć opłaty za kartę, więc nagrodę da się zdobyć bez ponoszenia kosztów. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce (i nie tylko ja, ale wielu Czytelników, którzy w promocjach Citibanku już uczestniczyli).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł.💡 Na koniec dodam, iż w Citibanku zyskać można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem do 300 zł premii za bezwarunkowo darmowe CitiKonto + 7,2% dla oszczędności.  Promocję karty kredytowej ze słuchawkami można łączyć z promocją konta (a dla uzyskania wspomnianego moneybacku jest to wręcz niezbędne). Kolejność złożenia wniosków o kartę kredytową i konto osobiste nie ma znaczenia.

Promocje bankowe bez ich samodzielnego wyszukiwania? To proste. Zestawienie promocji bankowych, na których zyskasz najwięcej wraz z linkami do moich przeswietleń możesz uzyskiwać dzięki newsletterowi, który przesyłam do Czytelników. A zapisać się warto nie tylko z tego powodu. Na powitanie otrzymasz ode mnie prezent w postaci praktycznego poradnika "Jak zyskiwać na bankach?".
 

🆕 Nowość! Od teraz powiadomienia o najlepszych promocjach bankowych możesz otrzymywać na Messengerze. Dołącz do kanału nadawczego: Bankobranie na Messengerze

📚 Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Walizka w zamian za kartę kredytową. Taką ofertę otrzymałam dzisiaj telefonicznie od Citi. Krótki okres karencji, mniej niż pół roku (4 miesiące w moim przypadku). Czy ktoś otrzymał taką ofertę?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak można sprawdzić kiedy zamknąłem swoją poprzednią kartę Citi?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile czasu bank rozpatruje wniosek o kk ? W ten sam dzień decyzja pozytywna czy trzeba czekać pare dni ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyli mogę odebrać słuchawki i potem zrezygnować z karty już odpuszczając punkty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co dalej robisz to już zależy od ciebie. Słuchawki możesz odebrać i kartę zamknąć.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...