Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program "Polecaj Kartę Kredytową Citibank": 300 zł za polecenie (+ nawet 1200 zł dla poleconego)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

8.07.2024

Program "Polecaj Kartę Kredytową Citibank": 300 zł za polecenie (+ nawet 1200 zł dla poleconego)

Tym razem to promocja, w której bonusy mogą zgarniać osoby już posiadające kartę kredytową Citibanku.

Citibank: program poleceń karty kredytowej
Citibank płaci 300 zł za skuteczną rekomendację karty kredytowej. A polecać jest o tyle łatwiej, że nowy (polecany) klient także może zgarnąć sowite nagrody.

W sytuacji, gdy już posiadasz kartę kredytową Citibanku, to poniżej dowiesz się, w jaki sposób zyskać dzięki skutecznym poleceniom.

Jeśli zaś nie masz jeszcze karty kredytowej z logo Citi, to możesz skorzystać z polecenia kogoś ze znajomych lub członka rodziny, będącego posiadaczem takiej karty i wtedy ta osoba zgarnie bonus za polecenie (300 zł), a do Ciebie trafi jedna z poniższych nagród. Jeśli jednak takiej osoby nie znasz... to z dowolnej z poniższych promocji możesz skorzystać też bez polecenia. A na osobę wyrabiającą kartę kredytową w Citibanku czeka obecnie (do wyboru):


💳 Citibank: program poleceń karty kredytowej


Dla kogo promocja?
Osobą polecającą może być posiadacz dowolnej, głównej karty kredytowej wydanej przez Citibank.

Nagrody. Za skuteczną rekomendację Citibank zapłaci osobie polecającej 300 zł. Polecający może zgarnąć maksymalnie 20 nagród za polecenia. Do tych premii bank funduje też dodatkowe nagrody pieniężne, będące równowartością należnego podatku (który przekaże do właściwego urzędu skarbowego za klienta).

Z kolei osoba polecona, wnioskując o kartę kredytową z polecenia, będzie miała możliwość wyboru udziału w jednej z promocji dla osób wnioskujących o kartę - do prześwietleń tych promocji linkuję powyżej.

Zasady programu "Polecaj Kartę Kredytową Citibank"


By wziąć udział w promocji i jako osoba polecająca uzyskać premię za skuteczne polecenie:
 • zarejestruj się na stronie programu poleceń
 • uzyskany kod polecenia przekaż osobie poleconej, by ta do 31.08.2024 r. złożyła wniosek o kartę kredytową Citibanku, przy okazji podając wspomniany kod polecenia oraz wyrażając zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej polecającemu (w praktyce chodzi o poinformowanie polecającego o spełnieniu warunków promocji przez poleconego - jest to niezbędne do rozliczenia uczestnictwa w programie poleceń przez bank oraz do otrzymania nagrody przez polecającego).

Kod polecenia można przekazać nieograniczonej liczbie osób, ale nagrody bank przyzna za maksymalnie 20 skutecznych rekomendacji.

Premię za polecenie otrzymasz, jeśli osoba polecona poda Twój kod polecenia przed złożeniem wniosku o kartę kredytową za pośrednictwem dedykowanej strony (tylko tam można podać kod polecenia), zawrze umowę z Citibankiem i aktywuje otrzymaną kartę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

💸 O przyznaniu premii dla polecającego, Citibank powiadomi za pomocą wiadomości w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia w/w warunków. Premia wpłynąć ma na rachunek karty kredytowej polecającego - pod warunkiem, że aktywne będą nadal zarówno karta kredytowa osoby polecającej, jak i karta kredytowa osoby poleconej.

Wpływ premii spowoduje spłatę wykorzystanego limitu na karcie kredytowej lub nadpłatę. W tym drugim przypadku, dobra informacja jest taka, iż regulamin zawiera zapis:
"Kwota zasilenia (...) nie będzie brana pod uwagę przy naliczeniu opłaty z tytułu obsługi nadpłaty na rachunku Karty, naliczanej w przypadku wystąpienia w cyklu rozliczeniowym salda dodatniego równego lub wyższego niż 200 zł"


Jakie warunki będzie musiała spełnić osoba polecona, by zgarnąć nagrodę dla siebie
(w postaci, którą wybierze)? Szczegółowo zasady każdej z promocji opisuję w dedykowanym jej wpisie z prześwietleniem warunków.

Jak przekonać polecanego do skorzystania z karty kredytowej? Poza nagrodą za wyrobienie karty kredytowej, argumentów jest wiele: do 56 dni okresu bezodsetkowego, rabaty u partnerów Citi Specials, bilety na koncerty w przedsprzedaży, program lojalnościowy Bezcenne Chwile. A i osoba polecona, gdy już wyrobi kartę, też może dołączyć do programu i dalej zarabiać dzięki skutecznym rekomendacjom.

💡 Jeśli chcesz komuś polecić kartę kredytową, a ta osoba z takową jeszcze nie miała do czynienia, koniecznie podrzuć jej poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które trzeba znać. Dzięki temu dowie się, że nawet jeśli na swej stronie bank podaje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla karty kredytowej Citi Simplicity wynosi obecnie 20,15%, to w praktyce da się tak korzystać z karty, by nie ponosić jakichkolwiek kosztów (ani odsetek, ani opłat).

Polecający może polecić tą samą osobę poleconą tylko raz w trakcie trwania programu poleceń.

Na koniec przypomnę, że zgodnie z Zasadami komentowania, na blogu nie publikuję komentarzy z kodami poleceń. Komentarze służą merytorycznej dyskusji, wzajemnemu wsparciu i dzieleniu się doświadczeniami, a przy dziesiątkach czy setkach kodów poleceń (co jest możliwe w przypadku, gdy stronę każdego miesiąca odwiedza min. 150 tys. użytkowników), było ciężko przez nie przebrnąć.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi, zapisując się na niezawodne źródło powiadomień, czyli newsletter dla Czytelników bloga:

🆕 Nowość! Od teraz powiadomienia o najlepszych promocjach bankowych możesz otrzymywać na Messengerze. Dołącz do kanału nadawczego: Bankobranie na Messengerze

📚 Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Polecający dostaje premię dopiero jak polecony spełni wszystkie swoje warunki? Bo widzę że w takiej promocji z 1200 zł to nawet rok!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuję fragment z powyższego wpisu: "Premię za polecenie otrzymasz, jeśli osoba polecona poda Twój kod polecenia przed złożeniem wniosku o kartę kredytową za pośrednictwem dedykowanej strony (...), zawrze umowę z Citibankiem i aktywuje otrzymaną kartę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej".

   Polecającego już więcej nic nie obchodzi (polecony swoją drogą spełnia pozostałe warunki uzyskania wybranej przez siebie nagrody).

   Usuń
 2. czy nie ma karencji dla osób które skorzystają z polecenia .zamknąlem kartę 2 miesiace temu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No w programie poleceń nie ma. Ale w każdej promocji z której ktoś polecony miałby skorzystać to karencja jest.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...