Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Citibanku: "Płać Kartą Kredytową Citibank i odbierz do 300 zł"

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

5.07.2024

Promocja dla obecnych klientów Citibanku: "Płać Kartą Kredytową Citibank i odbierz do 300 zł"

Propozycja skierowana jest do zaproszonych posiadaczy karty kredytowej z logo Citi.

Promocja dla obecnych klientów Citi: "Płać Kartą Kredytową Citibank i odbierz do 300 zł"
W promocji bank przygotował bonusy o wartości 300 zł: 200 zł w bonach do Biedronki oraz 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile, które pozwolą odebrać nagrodę - np. bon na zakupy - o wartości 100 zł.

💡 Jeśli jeszcze nie masz karty kredytowej w Citibanku, to na poniższą promocję się nie załapiesz, ale już teraz możesz otworzyć sobie furtkę do podobnych okazji do bankobrania w przyszłości. A za wyrobienie karty kredytowej z logo Citi do wzięcia czeka (do wyboru): 1200 zł w bonusach, 600 zł w bonach do Biedronki lub 600 zł premii. W podlinkowanych wpisach znajdziesz prześwietlenie każdej z promocji, a poniżej skupiam się już na nowości.

Promocja dla obecnych klientów Citi: "Płać Kartą Kredytową Citibank i odbierz do 300 zł"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę kredytową wydaną przez Citibank, która otrzyma zaproszenie do promocji - z regulaminu wynika, że bank wysyła je "drogą elektroniczną (przez SMS, e-mail lub wiadomość w Serwisie bankowości internetowej Citibank Online)".

🎁 Nagrody. Na uczestników promocji czekają 2 bony do Biedronki o wartości 100 zł każdy oraz 8 000 punktów w programie Bezcenne Chwile. W sumie to nagrody o tytułowej wartości 300 zł.

 

Zasady promocji "Płać Kartą Kredytową Citibank i odbierz do 300 zł"


Jeśli jest Ci dane znaleźć się w gronie osób wyróżnionych przez bank, a więc takich, które otrzymały zaproszenie do promocji, to teraz:

 • (w sytuacji gdy Twa karta jeszcze nie bierze udziału w programie lojalnościowym Mastercard) zarejestruj kartę kredytową Citibanku w programie Bezcenne Chwile oraz
 • w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu obowiązywania oferty, czyli w lipcu, sierpniu i wrześniu 2024 roku (w każdym z tych miesięcy) wykonaj płatności kartą (zaliczają się też płatności kartą dodatkową) na sumę min. 600 zł.


Za spełnienie powyższych warunków w pierwszym i drugim z wymienionych miesięcy, bank przyzna Ci bony do Biedronki po 100 zł każdy. Z kolei wrzesień otrzymasz 8 000 punktów w programie Bezcenne Chwile.

Z realizacją warunków warto się spieszyć, bo bank przygotował 500 bonów za pierwszy miesiąc, 500 za drugi oraz 500 nagród punktowych za trzeci miesiąc. O ich przyznaniu decydować będzie kolejność spełnienia warunków. Zgodnie z regulaminem: "Bank informuje o wyczerpaniu puli nagród w danym miesiącu poprzez wysłanie wiadomości w Serwisie bankowości internetowej Citibank Online".

💸 Nagrody bank będzie przekazywać do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (powiadomienie prześle wiadomością w bankowości internetowej). Do czasu ich otrzymania nie zamykaj karty, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Na potrzeby promocji mogą, ale nie muszą to być płatności w sklepach Biedronka. Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, budowlanych czy motoryzacyjnych, marketach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, na stacjach paliw itp.) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Mogą, ale nie muszą to być płatności u partnerów programu Bezcenne Chwile. Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni Twoje transakcje, o ile: 
• "nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa], 
• nie będą to Transakcje zwrócone"


Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to: 

"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 

– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 

– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie"  


Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione.

Bony do Biedronki mają być ważne bezterminowo. Z kolei punkty w programie Bezcenne Chwilę będzie należało wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od ich przyznania (to czas przewidziany na ich wymianę na nagrody z katalogu programu lojalnościowego Mastercard).

💡 Jeśli jeszcze nie masz konta osobistego w Citibanku, sprawdź jak uzyskać 300 zł premii za bezwarunkowo darmowe CitiKonto + 7,2% dla oszczędności (do 100 tys. zł).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Barbarze.

🆕 Nowość! Od teraz powiadomienia o najlepszych promocjach bankowych możesz otrzymywać na Messengerze. Dołącz do kanału nadawczego: Bankobranie na Messengerze

📚 Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. U mnie zaproszenia brak.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dostałem zaproszenie. To już druga promka w tym roku bo też dostałem zaproszenie do podwyższenia limitu i za to 150 zł do Biedry.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może być w 1 płatność od razu na kwotę 600 zł?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyli może się załapiesz w grono 500 osób albo i nie :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...