Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: mBanku: 200 zł premii za konto dla nastolatków (13-17 lat) + nawet 560 zł za konto dla rodzica

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

5.07.2024

mBanku: 200 zł premii za konto dla nastolatków (13-17 lat) + nawet 560 zł za konto dla rodzica

Oto nowa promocja konta dla nastolatków w mBanku.

mBank: promocja "Zyskuję więcej – bo mogę IV"
Na młodzież w wieku 13-17 lat do wzięcia czekają bonusy pieniężne o łącznej wartości 200 zł (to o 60 zł więcej, niż w poprzedniej edycji).

Na wstępie - dla rodziców (tudzież każdej osoby pełnoletniej) - dodam, że w mBanku za konto dla dorosłych zgarnąć można do 560 zł premii + 7,5% dla oszczędności. W podlinkowanym wpisie znajdziesz opis zasad uczestnictwa i warunków promocji oraz prześwietlenie eKonta do usług. A poniżej skupiam się już wyłącznie na nowości z eKontem możliwości w roli głównej.


mBank: promocja "Zyskuję więcej – bo mogę IV"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba w wieku od 13 do 17 lat, która nie jest i co najmniej od 1.01.2020 r. nie była posiadaczem konta osobistego  i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 w mBanku.

🎁 Nagrody. Na każdego uczestnika promocji czekają 4 bonusy pieniężne: 3 x 20 zł oraz 1 x 140 zł. W sumie da się więc zgarnąć tytułowe 200 zł, a wszystkie bonusy wpłyną na konto osobiste, więc będzie je można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji "Zyskuję więcej – bo mogę IV"


By wziąć udział w akcji należy:

 • do 30.09.2024 r. złożyć wniosek o konto dla dziecka wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzeć z bankiem umowę; 
 • wyrazić zgody (to już wymóg wobec rodzica) na zawarcie umowy z bankiem przez dziecko i uczestnictwo w promocji 
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta osobistego, założyć rachunek do regularnego oszczędzania "Moje cele";
 • dopilnuj, by Twe dziecko do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:
  • w celu uzyskania pierwszej premii 20 zł wykonało 5 płatności telefonem;
  • dla drugiej premii 20 zł wykonało 3 przelewy na telefon Blik; 
  • dla trzeciej premii 20 zł założyło rachunek oszczędnościowy "Moje cele" oraz włączyło i posiadało aktywny cel oszczędnościowy, którego saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wyniesie min. 30 zł.

  Kto spełni warunki uzyskania wszystkich powyższych premii (3 x 20 zł), ten dodatkowo dostanie jeszcze 140 zł (dla tego bonusu już żadnych dodatkowych warunków spełniać nie trzeba).

  Przez płatności telefonem bank rozumie płatności w punktach handlowo-usługowych i przez Internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay z podpiętą kartą wydaną do konta dziecka lub Blikiem zbliżeniowym.

  Cel oszczędnościowy to usługa umożliwiająca automatyczne oszczędzanie. Można skonfigurować ją tak, by mBank z konta osobistego (czyli z eKonta możliwości) przerzucał drobne kwoty na rachunek oszczędnościowy "Moje Cele" zawsze przy płatności kartą, przelewie lub wypłacie z bankomatu. Na konto oszczędnościowe także i samodzielnie można wpłacać środki, wykonując przelew pomiędzy swoimi rachunkami (by zapewnić wymagane saldo min. 30 zł).

  💸 Wypłata nagród. mBank przeleje premię na konto nastolatka najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Do tego czasu nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia.

  💡 Przykładowo: jeśli konto dla dziecka zostanie otwarte w lipcu, to do końca sierpnia będzie należało wykonać płatności telefonem, przelewy na telefon oraz włączyć cel oszczędnościowy, a na dzień 31.08.2024 r. koniecznym będzie utrzymanie tam salda min. 30 zł. Wtedy bonusy wpadną do 30.09.2024 r.

  🔎 eKonto możliwości - prześwietlenie oferty mBanku

  Główne cechy konta otwieranego dla nastolatków w wieku 13-17 lat (w ramach niniejszej promocji, a w praktyce do 24 lat) to:

  • 0 zł za prowadzenie konta bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków; 
  • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
  • 0 zł za kartę wydawaną do konta - bank nie pobiera opłaty miesięcznej (bez wymogu spełniania jakichkolwiek warunków); 
  • 0 zł za wypłaty gotówki od kwoty min. 100 zł; jeśli z bankomatu zechcesz wypłacić mniejszą kwotę, wówczas bank doliczy 2,50 zł prowizji.

  Rachunek oszczędnościowy "Moje cele" (na który trafiają środki w ramach Celu oszczędnościowego) otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.

  🆕 Nowość! Od teraz powiadomienia o najlepszych promocjach bankowych możesz otrzymywać na Messengerze. Dołącz do kanału nadawczego: Bankobranie na Messengerze


  📚 Przydatne dokumenty:

  2 komentarze:

  1. Nie chcą aby starzy klienci powracali.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. No nawet na młodych ta karencja od 1.1.2020 😑

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

  Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...