Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 290 zł dla nowych i obecnych klientów BZ WBK za abonament nc+

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

23.05.2016

Do 290 zł dla nowych i obecnych klientów BZ WBK za abonament nc+

W nowej promocji banku w całkiem prosty sposób można zaoszczędzić na comiesięcznych fakturach za telewizję.

W ostatnim czasie wiele napisano o BZ WBK. Przede wszystkim w kontekście zapowiedzianych podwyżek. Jednak w banku tym jest też sporo promocji. Teraz własnie o propozycji z której mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i osoby już posiadające konto w banku (choć są wyjątki!). Do wzięcia czeka nawet 290 zł także dla nowych, jak i obecnych abonentów nc+.

Akcja promocyjna dostępna jest w dwóch wariantach: "Promocja dla klientów nc+KONTO" skierowana jest do nowych klientów, którzy w ciągu 180 dni przed przystąpieniem do promocji nie posiadali złotówkowego konta osobistego w BZ WBK.

Jeśli takie konto już posiadasz, promocja nie musi Cię ominąć. Ciebie będzie jednak obejmować "Promocja dla klientów nc+KARTA", która obliguje do skorzystania z karty kredytowej (tu wymagane jest nieposiadanie takiej karty w ciągu 90 dni przed przystąpieniem do promocji).

Wykluczeni z promocji są więc ci, którzy w banku posiadają i konto i kartę kredytową.

Bądź na bieżąco z bankobraniem: 

Jeśli nie masz konta w BZ WBK...


Najpóźniej do 31.12.2016 r.:
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy oraz złóż wniosek o Konto Godne Polecenia wraz z kartą płatniczą MasterCard Omni i dostępem do bankowości elektronicznej BZWBK24 (o ile jej jeszcze nie posiadasz)
 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz kontakt telefoniczny w celu bankowego marketingu (nie zgłaszaj również sprzeciwu wobec marketingu BZ WBK)
Nagroda główna (w sumie to aż 240 zł) wypłacana będzie w transzach przez 12 miesięcy. Zgodnie z regulaminem:
"Nagroda główna może zostać przyznana jeden raz w miesiącu w każdym z 12 następujących po sobie miesięcy, począwszy od miesiąca kalendarzowego następującego bezpośrednio po miesiącu, w którym Uczestnik złożył wniosek o Pakiet Konta"
Zwrot 20 zł otrzymasz jeśli z Konta Godnego Polecenia - otwartego w ramach promocji - wykonasz w danym miesiącu płatność za fakturę za telewizję nc+. Płatność możesz zrealizować za pomocą przelewu, zlecenia stałego lub polecenia zapłaty. 

Skorzystanie z ostatniej z wymienionych form płatności opłaca się szczególnie, gdyż za jej aktywowanie uzyskasz nagrodę dodatkową. To jednorazowy bonus w kwocie 50 zł, który otrzymasz jeśli w ciągu 12 miesięcy od przystąpienia do promocji choć raz z Twego konta zostanie zrealizowane polecenie zapłaty celem uiszczenia należności wynikających z umowy z ITI Neovision.

Czym jest polecenie zapłaty? 


To usługa, która pozwala na automatyczne opłacanie faktur m.in. za usługi telekomunikacyjne, media typu energia elektryczna lub gaz itp. Za przyzwoleniem klienta faktury przekazywane są przez dostawcę usługi do banku i to bank dba o zrealizowanie płatności z Twego konta.

Konto Godne Polecenia - prześwietlenieOprócz gratyfikacji na sumę 290 zł, jest też jeszcze jedna korzyść dla użytkowników promocji:
"Do Konta, którego posiadaczem jest Uczestnik Promocji zostanie wydana Karta na następujących warunkach promocyjnych: 
a. 0 zł – opłaty miesięcznej za Kartę, 
b. 0 zł – opłaty za generowanie zestawienia operacji dokonanych Kartą, 
c. 0 zł – za wygenerowanie nowego numeru PIN na wniosek Posiadacza w formie papierowej w Placówce BZ WBK 
d. 0 zł – za sprawdzenie dostępnych środków lub wygenerowanie miniwyciągu w bankomatach z wykorzystaniem Karty
Promocyjne warunki dotyczące Karty nabyte w Okresie przystąpienia do Promocji obowiązują przez okres obowiązywania umowy o Kartę" 
Dzięki powyższemu unikniesz comiesięcznej, pobieranej bezwarunkowo, standardowej opłaty za kartę MasterCard Omni w wysokości 7 zł. Ale musisz pamiętać, że tak całkowicie darmowej karty bezterminowo posiadać nie będziesz. Bo zgodnie z zapowiedzianą Taryfą Opłat i Prowizji wkrótce pojawi się opłata za wznowienie karty w wysokości 15 zł.

Konto Godne Polecenie bezwarunkowo prowadzone jest za 0 zł. Bank nie pobiera również opłat za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej. Ale od 1.08.2016 r. pojawi się opłata za smsKody służące do autoryzacji transakcji (opłata wyniesie 0,20 zł za szósty i każdy kolejny smsKod w danym miesiącu kalendarzowym).

Z wymienionych form płatności również realizacja polecenia zapłaty jest darmowa. Ale uważaj na zlecenia stałe. Obecnie bank nie pobiera opłat za ich wykonywanie, ale zmieni się to od 1.08.2016 r. Opłata będzie wynosić 0,50 zł.

Jeśli jednak nie masz jeszcze konta w BZ WBK to z jego zakładaniem warto chwilkę zaczekać. Być może pojawi się jeszcze jakaś odrębna promocja, w której zarobisz za samo otwarcie konta (a takich okazji było ostatnio sporo: m.in. Agora płaciła 120 zł za konto w BZ WBK). A ze zwrotów za opłacanie faktur nc+ i tak skorzystasz, bo jest też wariant dla posiadaczy konta, o którym poniżej.

Jeśli masz konto w BZ WBK...


Aby wziąć udział w promocji do 31.12.2016 r.:
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy (należy tam podać m.in. numer rachunku swego dowolnego złotówkowego konta osobistego w BZ WBK) i złóż wniosek o kartę kredytową (czas jaki może upłynąć między tymi dwoma czynnościami to maksymalnie 10 dni; wniosek o kartę złożysz w BZWBK24, oddziale lub na infolinii banku)
 • jeśli uzyskasz pozytywną decyzję banku o przyznaniu karty, zawrzyj umowę
 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz kontakt telefoniczny w celu bankowego marketingu (nie zgłaszaj również sprzeciwu wobec marketingu BZ WBK)
Nagroda główna to 240 zł, które bank będzie wypłacać w transzach. Po 20 zł miesięcznie otrzymasz jeśli ze swego konta wykonasz płatność należności wynikającej z umowy z ITI Neovisoin. Płatność może być wykonana przelewem, za pomocą zlecenia stałego lub polecenia zapłaty. 

I tu także ta ostatnia opcja jest najbardziej opłacalna, gdyż za realizację minimum jednego polecenia zapłaty (w okresie 12 miesięcy od przystąpienia do promocji) czeka nagroda dodatkowa w kwocie 50 zł. To bonus wypłacany jednorazowo.

Warunkiem uzyskiwania transz nagrody głównej, jak i jednorazowej nagrody dodatkowej jest posiadanie aktywnego konta i karty kredytowej, o którą zawnioskujesz w ramach promocji.

Regulamin Promocji dla klientów nc+Karta

W pierwszym roku opłatę za kartę (np. Silver) można uniknąć:
"Opłata nie jest pobierana pod warunkiem rozliczenia minimum 5 transakcji (z wyjątkiem przelewów z karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty"
W drugim i kolejnym roku karty kredytowe w BZ WBK zazwyczaj wiążą się z miesięczną opłatą za jej posiadanie. Ale kosztów można uniknąć po wykazaniu się określoną aktywnością (liczy się jednak liczba wykonanych miesięcznie płatności, a nie sumy transakcji). Wyjątkiem jest jedynie karta kredytowa 1|2|3, która miesięcznie, bezwarunkowo kosztuje 10 zł.

Co do opłat w BZ WBK, a przede wszystkim do zapowiedzianych zmian od 1.08.2016 r., bank zaczął do swych klientów wysyłać listy z załączoną płytą, na której można znaleźć wszystkie nowe regulacje. Taki proces informowania ma swoje plusy (tradycyjny list trudniej przegapić niż kolejną wiadomość w bankowości internetowej), ale... generuje też pewne ryzyko o którym piszę na fb:


Powyższa promocja w wariancie dla obecnych klientów BZ WBK to nie jedyna okazja do bankobrania wiążąca się z koniecznością wyrobienia karty kredytowej. Za jej wyrobienie i wykonanie kilku płatności w T-Mobile Usługi Bankowe dostaniesz 300 zł. Z kolei w Citibanku czeka tablet Lenovo Tab 2 za bezwarunkowo darmową kartę Citi Simplicity.

73 komentarze:

 1. Czyli widzę, że bank zaczął zatrzymywać wkurzonych klientów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jaki sposób jest weryfikowany abonent? Pytam bo korzystam z podobnej promocji w euronecie i ciekawy jestem czy tutaj by dało radę równolegle? Jeśli bank tylko sprawdza czy wpływa kasa na odpowiedni numer konta to by chyba przeszło?

   Usuń
  2. Regulamin nic nie wspomina o jakiejkolwiek weryfikacji. Więc jeśli opłacanie faktury podzielisz to pewnie wystarczy. Zapewne istotne jest tylko to by przelew szedł na właściwy numer rachunku.

   Usuń
  3. Tak naprawdę to regulamin nawet za bardzo nie definiuje czy trzeba płacić za swój abonament. Więc jeśli weryfikacja odbywałaby się po przelewaniu kasy tylko na rachunek należący do nc+ to można spróbować opłacać czyiś abonament :)

   Usuń
 2. Czyli mogę wziąć udział nawet jak już mam nc+?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin nic nie wspomina o tym, że umowę trzeba dopiero zawrzeć. Wychodzi na to że jak posiadasz nc+ też możesz wziąć udział.

   Usuń
 3. Widzę, że podwyżki bankobiorcom wyjdą na dobre :) Dodatkowo skorzystają, a za wszystko zapłacą klienci nieświadomi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe czy przejedzie połączenie tej promocji z kartą kredytową ze zwrotem za Cinema City Unlimited??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek złożyć można w placówce, na infolinii lub w BZWBK24. Formularz zgłoszeniowy o kartę ze zwrotami za Cinema City wysyłasz ze strony internetowej i oddzwaniają więc na dwoje babka wróżyła. Choć w końcu ostatecznie złożenie wniosku odbywa się na infolinii.

   Usuń
 5. Czy w przypadku karty 123, trzeba jeszcze robić jakieś transakcję czy wystarczy ze będziemy płacili to 10 zł a kartę do szuflady a bonus będziemy dostawać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli opłatę za kartę chcesz wkalkulować w koszty udziału w promocji to zamiast karty 1|2|3 (10 zł miesięcznie) lepiej wybrać kartę Silver (miesięczna opłata 6 zł; od sierpnia: 7,50 zł miesięcznie). No i w sumie opłat w pierwszym roku dość łatwo się pozbyć :)

   Usuń
 6. Czy opłacanie Telewizji na Kartę też się liczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Uczestnik otrzyma nagrodę główną, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym zapłaci za
   telewizję nc+ (ureguluje zobowiązanie wynikające z umowy z ITI Neovision)". Pytanie więc czy jest umowa?

   Usuń
 7. W jaki to niby sposób można zaoszczędzić płacąc? Ja nie mam i nigdy nie będę miał żadnego abonamentu i zaoszczędzę aż 100% - sorry, ale taki klimat :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, w tej sytuacji masz rację. Ale ja mam abonament nc+ więc taką ofertę łapię w lot :)

   Usuń
 8. W sumie gdy ktoś posiada konto i kartę to do końca wyeliminowany z promocji nie jest. Zarówno jednej jak i drugiej. Bo promocje trwają do końca roku więc jest czas na złożenie wypowiedzeń i upływ okresu karencji który liczy się do dnia przystąpienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i ja dziś właśnie zrezygnował z konta. Okres wypowiedzenia + odczekanie 180 dni sprawia, że na promocję załapię się pod koniec grudnia. Dla tych którzy też tak chcą zrobić to ostatni dzwonek!

   Usuń
  2. Ja byłem w oddziale wczoraj. Konto zamknęli mi od ręki :D Rzekomo z tego powodu że było bez karty to można tak szybciej bez okresu wypowiedzenia.

   Usuń
  3. Mnie przyjęli wniosek o zamknięcie z wypowiedzeniem 28-dniowym :( Bo miałem aktywną kartę.

   Usuń
 9. Mam konto i kartę darmowa tylko do wpłat i wypłat. Czy do kredytowej karty musisz mieć zatrudnienie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wymagany jest stały dochód (wyjątek: studenci gdzie wyłącznie deklarowany jest wpływ np. od rodziców).

   Usuń
  2. Dzięki. Właśnie miałem telefon z banku z pytaniem czy nie chcę karty kredytowej lub kredytu.

   Usuń
 10. Dziękuję, postoję, po dobrych kilku latach, pożegnam się z tym bankiem, nie mam zamiaru płacić im z sms-kody, ani za inne bzdety które były bezpłatne, a teraz musiał bym za nie płacić... na szczęście banków jest bez liku, sam mam kilka kont w różnych bankach, i nigdzie za nic nie płacę, więc czeka mnie szybka wyprowadzka z tego banku... niech szukają gdzie indziej frajerów którzy będą im za cokolwiek płacić... papa BZWBK-a :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale wiesz, tu nie musisz się za bardzo angażować. Miesięcznie wykonasz jeden przelew na nc+ i po sprawie. Do zużycia 5 darmowych smsów będzie jeszcze daleko.

   Usuń
 11. co do wklejonego zdjecia z CD z BZWBK widziałem kilka już na śmietnikach na osiedlu swoje cd bez czytania wrzuciłem do pułki z cd(wystarczy mi w/w blog)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 4,3 mln klientów na koniec 2015 r. miał BZ WBK! Wyobraźcie sobie taką liczbę rozesłanych płytek.

   Usuń
 12. Mam pytanie. Konto debetowe - limit 5000zł, wszystko wykorzystane. Jeśli przeleję 2 tys, odeślę na inne konto, znów na to z debetem i tak 3 razy w ciągu kilku dni to będę miała okres bezodsetkowy z całości debetu czy tylko 2 tys?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okres bezodsetkowy masz na karcie kredytowej. Debet w koncie działa mniej korzystnie. Odsetki są za każdy dzień gdy konto jest "na minusie". I tu takie manewry o których piszesz nic nie pomogą.

   Usuń
  2. a jakby to zadziałało przy karcie kredytowej?

   Usuń
  3. Przy karcie masz opłaty za przelew albo brak okresu bezodsetkowego gdy robisz przelew, bo taki obowiązuje tylko dla transakcji bezgotówkowych kartą. Więc przelewania i odsetki będą sporo cię kosztować.

   Usuń
  4. Aaa, no w sumie jest wyjątek jak teraz karta kredytowa w T-Mobile. Dla przelewu jest liczony okres bezodsetkowy. A i przelew czasowo masz za 0 zł. Wtedy można zakombinować i pod koniec okresu bezodsetkowego spłacić limit i zaraz go znów wykorzystać. Zyskasz kasę za 0 zł i bez odsetek. No ale to tylko jeden wyjątek. W dodatku dostępny czasowo.

   Usuń
 13. Jeśli założę konto Godne Polecenia wraz z kartą płatniczą MasterCard Omni, to kiedy bank zacznie liczyć prowizję za kartę. Jestem abonentem nc+, a to konto jest mi potrzebne do skorzysta z promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. " Promocyjne warunki dotyczące Karty nabyte w Okresie przystąpienia do Promocji
   obowiązują przez okres obowiązywania umowy o Kartę. "

   Usuń
 14. Ja mam za to pytanie czy to konto jest rowniez oprocentowane 4 procent do 4000PLN? Bo w regulaminie promocji nic o tym raczej nie wspominaja...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. We wniosku brak regulaminu "Konto na 4%" :(

   Usuń
  2. Potwierdzam. Nie ma 4%, ale jest dożywotnie zwolnienie z opłaty za kartę. W promocji z oprocentowaniem 4% zwolnienie z opłaty jest jakoś do połowy 2017 r.

   Usuń
 15. Czy rachunek za nc+ musi być na tą samą osobę co ma konto w BZ WBK ? CZY można zapłacić rachunek nc+ innej osoby?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdzie nie ma nic na temat kryteriów do spełnienia jeśli chodzi o opłacanie faktur nc+. Może więc być nawet na kogoś. Jedynie to nie przejdzie z poleceniem zapłaty, ale przelewem czy zleceniem stałym będzie bez problemu. To trochę jak z promocją Orange Finanse, też z konta opłacam nie swoją fakturę i zwroty są.

   Usuń
 16. Mr.Złotówa, "Jeśli jednak nie masz jeszcze konta w BZ WBK to z jego zakładaniem warto chwilkę zaczekać. Być może pojawi się jeszcze jakaś odrębna promocja, w której zarobisz za samo otwarcie konta" no i pytanie się rodzi czy ta promocja ze zwrotem NC+ za opłaty dla nowego klienta łączy się z tymi co się pojawiły po niej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja konta z premią na start jest (a właściwie są dwie), ale nie łączy się z niniejszą. Jest to jednak pewien sposób na "upieczenie" dwóch promocji. Najpierw można zgarnąć premię za otwarcie konta (100 zł od Comperia Bonus lub 95 zł i grouponowe 70 zł), a po jego założeniu zawnioskować o kartę kredytową i zgarnąć do 290 zł za nc+.

   Usuń
  2. Karta kredytowa odpada bo stałe zarobki brak ale Ppomysł sprytny. Czyli czekamy na bonus za założenie który łączyłby się z NC+ promocją.
   Dzięki za odpowiedź.

   Usuń
  3. Obawiam się, że takiego połączenia stricte może nie być (choć nigdy nie wiadomo czym może bank zaskoczyć), a ta sugestia ze wstrzymaniem się z założeniem konta odnosiła się właśnie do takiego triku by zgarnąć premię za konto, a dopiero potem wnioskować o kartę pod kątem nc+. Do wniosku o konto z promocją nc+ prowadzi odrębny, specjalny wniosek.

   Brak stałych zarobków? Tak podpytam. Może jesteś studentem/-ką (do 26. roku życia)? Bo wtedy jest możliwość zawnioskowania o kartę kredytową dla studentów z małym limitem na oświadczenie o dochodzie (np. o kasie od rodziców) - nic nie trzeba dokumentować.

   Usuń
  4. Student już dawno nie dla mnie. Konto godne polecenia już mam to w opcji ze strefy zero polecane przez Ciebie rozwiązanie, do darmowego wpłacania we wpłatomacie BZ WBK od roku po tym jak T Mobile okroił darmowe wpłaty do 3 razy w miesiącu chwale sobie to rozwiązanie z kartą tylko do wpłat i wypłat z sieci BZ WBK.

   Usuń
 17. Muszę aktywować kartę wydaną do konta jeśli nie mam zamiaru z niej korzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dla pewności aktywowałem. I tak jest bezpłatna, będzie leżeć w szufladzie. Za rok zlikwiduję.

   Usuń
  2. Dla pewności? Co aktywacja karty ma niby zapewnić?

   Usuń
  3. no bo w regulaminie jest o tym, że trzeba zawrzeć umowę o konto z kartą. Nie ma wymogu jej aktywacji to prawda. Ale jak wspomniałem aktywuję by nie było później jakiś niepotrzebnych mi reklamacji.

   Usuń
  4. Czyli aktywacja karty ani nie jest do niczego potrzebna, ani nie jest wymagana? Zabawne :)

   Usuń
 18. Założyłam konto na siebie, a faktura za nc+ jest wystawiana na męża. Czy mogę zrobić polecenie zapłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odbiorcy nie interesuje kto płaci - kasa jest najważniejsza :)

   Usuń
  2. Mam podobną sytuację i prześledziłem proces składania wniosku o polecenie zapłaty. Jeśli NC+ nie odrzuci wniosku to nie powinno być problemu. Jeszcze tego nie zweryfikowałem swoim wnioskiem. W banku na infolinii potwierdzili że można te 20 zł będzie zwracane jeśli jest taka sytuacja jak tutaj.

   Usuń
 19. Witam
  Co sądzicie o takie sytuacji.
  Zakładam kartę kredytową dla siebie i żony ( każdy z nas ma już konto w BZ WBK) i opłacam 1/3 abonamentu z kazdego konta ( 1/3 bo płacę tez z konta w eurobanku, gdzie jest podobna promocja). Czy 3 wpłaty na nc+ z 3 kont jest możliwe ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie widzę problemu. Przynajmniej w BZWBK bo w regulaminie nie ma nic o minimalnej kwocie abonamentu czy o tym na kogo ma być (bo jakby to weryfikowali?). Więc śmiało możesz przejść i przytulicie całkiem przyjemną sumkę :)

   Usuń
  2. 1/3 opłaty za abonament nc+? Zastanawia mnie czy to przejdzie w nc+. Faktura miesięczna jest na jednorazową opłatę. Czy można tak opłacać w 3 krokach? Nie wydaje mi się. To tak jakbyś w sklepie za zakupy mógł płacił za ten sam towar z 3 kart aż uregulujesz zobowiązanie. Ale pomysł jest ;)

   Usuń
  3. Przejdzie. Przecież płatność jest na wskazany rachunek, a tam się liczy by w terminie wpłynęło tyle ile na fakturze jest do zapłaty. W ilu częściach nie ma znaczenia. A w niektórych sklepach też za jedne zakupy można płacić częściami. Sam tak robiłem w Leroy Merlin - jeden rachunek, a płatność podzieliłem na 2 karty bez problemu.

   Usuń
  4. To masz większe doświadczenie w temacie. Napisz jeśli to przejdzie.

   Usuń
  5. Dzieląc rachunek na 3 czesci, muszę zrobić jedno polecenie zapłaty.
   Powiedzmy płacę z jednego r-ku poleceniem zapłaty ( więc całość f-ry ), z innego r-ku część f-ry, z jeszcze innego ostanią część. NC+ dostaje więcej niż wynika z faktury, będzie nadpłata.

   Czy to przejdzie ? co zrobi nc+ z nadpłatą ? Nawet jak zwróci dostane zwrot ?
   Dostanę zwrot 50zł+20+20 ? Czy 50+20+20+20 ?

   Usuń
 20. Konto założyłam w sierpniu i już widzę, że pobrali mi 7 zł za kartę. Niesłusznie. Więc poszła reklamacja.

  OdpowiedzUsuń
 21. mnie też za wrzesień pobrali opłatę za karte 7zł. reklamacja

  OdpowiedzUsuń
 22. hej, ale wogole czy ktos moze potwierdzic czy jest koniecznosc aktywacji karty? glupio o to tak w banku pytac:P moim zdaniem nic nie ma w regulaminie to nie. podpisanie umowy o karte i kredyt na niej to jedno ale aktywacja karty to druggie. dopoki nie aktywujesz karty nie ma zadnych oplat rocznych / miesiecznych. w ten sposob propomocja bylaby jeszcze prostsza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta aktywowana czy nieaktywowana to nie ma znaczenia. Zawierasz umowę o limit kredytowy w karcie do którego masz dostęp bo możesz zrobić np przelew w BZWBK24. Więc opłata będzie.

   Usuń
 23. WBK ma promocję na kartę Silver: http://www.bzwbk.pl/karty-platnicze/karty-kredytowe/oferta-specjalna-karty-na-start/karta-na-start.html#tab_najwazniejsze_korzysci

  2 lata karta za darmo :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy zgodnie z poniższym fragmentem regulaminu jeśli konto założyłem w październiku i w październiku poszła pierwsza płatność to od niej jest zwrot do końca listopada czy dopiero za płatność w listopadzie i zwrot do końca grudnia? Coś mam ciężkie myślenie ostatnio:-)


  3. Nagroda główna może zostać przyznana jeden raz w miesiącu w każdym z 12 następujących
  po sobie miesięcy, począwszy od miesiąca kalendarzowego następującego bezpośrednio po
  miesiącu, w którym Uczestnik złożył wniosek o Pakiet Konta.
  4. Nagroda główna zostanie wypłacona na Konto w terminie do końca miesiąca kalendarzowego
  następującego po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki uprawniające do otrzymania
  tej nagrody

  OdpowiedzUsuń
 25. witam
  Czy bank może nie wypłacić nagrody po 20 PLN jeżeli zakładałem kartę kredytową a abonament przesyłam z konta zwykłego?
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 26. Dostajecie 20 zł w terminie? Ja pierwszą fakturę opłaciłem w grudniu, ale do końca stycznia kasa nie wpłynęła (do dziś też nie). Złożyłem reklamację. Chu*owy bank BZ WBK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u mnie za grudzień wypłacili 11. stycznia.

   Usuń
  2. Za grudzień - tzn. za fakturę zapłaconą w grudniu?

   Usuń
 27. Czy według was termin 31 grudnia dotyczył tylko złożenia wniosku o udział w promocji, czy też należało podpisać umowę o konto w tym terminie?
  Żona złożyła wniosek o konto 30 grudnia, ale niestety musiała czekać na kuriera do 5 stycznia. Teraz bank twierdzi, że aby uczestniczyć w promocji miała zawrzeć umowę o konto do końca roku. Wg mnie regulamin wcale takiego warunku nie narzuca, bo jest tam użyte określenie "następnie zawrze z Bankiem umowę o Pakiet Konta". Jak wy to rozumiecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdanie z ppkt. b. miało wypunktowywać co należy zrobić "w Okresie przystąpienia do Promocji" czyli do 31. grudnia i raczej bym to rozumiał z zawarciem umowy włącznie. Ale odwołaj się od reklamacji i napisz jeszcze raz z prośbą o przychylność etc. MOże trafi do kogoś innego i spojrzy na to przychylniejszym okiem .

   Usuń
  2. No i po dwu odwołaniach od nieuznanej reklamacji wreszcie się okazało, że promocja jednak się należy. Ale żeby to stwierdzić konieczna była już instancja Rzecznik klienta BZWBK. A na koniec najlepsze - odpowiedź przyszła 3 marca, a w związku z wcześniejszymi odmowami, w celu uniknięcia opłat, konto trzeba było zamknąć do końca lutego. I na tym się kończy nasza krótka zabawa z Promocją dla klientów nc+KONTO. Brawo pracownicy banku, potrafią ośmieszyć swój bank jak nikt inny.

   Usuń
  3. Uuuu, no to się nie spisali :( Ale konto już finalnie zamknięte czy jeszcze może w okresie wypowiedzenie?

   Usuń
 28. W związku z tym, że karta nie była jeszcze aktywowana, to udało się to zamknąć w trybie natychmiastowym, także ostatecznie zamknięte. Zresztą nawet gdyby chcieli robić okres wypowiedzenia, to karta musiała byc zamknięta w lutym, żeby uniknąć opłaty za nią.

  OdpowiedzUsuń
 29. Jak najprościej zlecic o polecenie zapłaty za które mogę otrzymać 50 zł.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...