Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Ostatnie chwile na Moneymanię z premią nawet 600 zł. Trzy strategie na promocję

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

8.05.2016

Ostatnie chwile na Moneymanię z premią nawet 600 zł. Trzy strategie na promocję

Nawet 600 zł czeka do wzięcia w kumulacji dwóch promocji: Moneymanii oraz "Zyskaj z eKontem" mBanku.

Tak dobrze opłacanej okazji do bankobrania nie było już dawno. Co prawda całą pulę zgarną ci, którzy z dużym zaangażowaniem będą płacić kartą i BLIKiem. Ale dla tych, którzy dużo comiesięcznych wydatków nie mają, ale są w stanie wykonać transakcje na sumy po 250 zł przez okres 5 miesięcy, czeka też godziwa premia: 375 zł. Minimaliści mogą wziąć 110 zł - nie wykonując żadnej płatności kartą! I dziś - na moment przed końcem Moneymanii - o tych trzech strategiach na promocję.

Obserwując zainteresowanie skumulowanymi promocjami Moneymanii i mBanku bez wątpienia jest to hit wiosny, a być może tego półrocza. Nie napiszę już teraz, że jest to hit roku, bo oczywiście chciałbym by tego typu okazji do bankobrania było więcej i także by inne banki włączyły się do wyścigu o jak najsowitsze wynagradzanie korzystania z konta. Takiej oferty jak obecnie dostępna, ośmielę się stwierdzić, że nie było od ponad dwóch lat. Wtedy BZ WBK dawał nawet 700 zł, rozkładając wypłatę gratyfikacji na okres 10 miesięcy.

Owszem, w tym czasie były też promocje dające dużo zarobić, ale z o wiele bardziej wyśrubowanymi warunkami. Credit Agricole płacił za konto 1 000 zł (do spełnienia był jednak szereg różnych warunków: przeniesienie konta z innego banku, zapewnienie wpływu wynagrodzenia, płatności kartą, opłacanie faktur za media, a samo premiowanie rozłożono aż na 18 miesięcy). Z kolei kto w Banku BPH załapał się na promocję "Pieniądze Cię lubią!" mógł uzyskiwać zwrot za płatności kartą, ale by zgarnąć całą pulę 600 zł, w rok musiał wydać kartą ok. 20 000 zł.

Gdy z powyższymi promocjami skonfrontować promocję Moneymanii i mBanku wyjdzie, że 600 zł można zdobyć przy o wiele mniejszym zaangażowaniu, jak i w o wiele krótszym okresie.

Promocja może zadowolić zarówno minimalistów, osoby standardowo korzystające z konta i karty, jak i tych co z dawanej przez bank premii nie odpuszczą ani złotówki.

Bądź na bieżąco: 

Strategia I: dla minimalisty premia 100 zł+


Zgodnie z regulaminem Moneymanii, udział w promocji mogą wziąć osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, posiadające obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Z kolei udziału nie mogą wziąć:
"a. pracownicy Organizatora (...),
b. klienci Banku, którzy posiadają wspólne konto z pracownikiem Organizatora,
c. klienci Banku posiadający dowolny produkt w mBanku w okresie od 1 października 2015 roku do momentu rozpoczęcia Akcji"
Jeśli łapiesz się na promocję, wystarczy:
 • najpóźniej do 10.05.2016 r.: 
  • zarejestrować się na stronie promocji (pamiętaj, że jeden mail może być użyty do jednej rejestracji i z takiego profilu można założyć tylko jedno konto; jeśli w promocji zechce wziąć udział także ktoś z Twych najbliższych, pamiętajcie o odrębnej rejestracji z wykorzystaniem innego adresu mailowego)
  • celem potwierdzania udziału w promocji kliknąć w link (ważny tylko przez 48 godzin) otrzymany w wiadomości mailowej i dalej złożyć wniosek o konto w mBanku (we wniosku wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, czyli przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków uprawniających do wypłaty premii - podgląd miejsca, gdzie znajduje się zgoda znajdziesz tutaj
 • do 21.05.2016 r. zawrzeć umowę o konto (można to zrobić na jeden ze sposobów, który wybierzesz podczas składania internetowego wniosku: przelewem z konta posiadanego w innym banku, za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w placówce mBanku - w tym ostatnim przypadku pamiętaj, że aby uzyskać 100 zł wniosek o konto musi być złożony przez Internet, a w placówce jedynie podpiszesz dokumenty) 
 • do 10.06.2016 r.: 
  • wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę (tymi transakcjami mogą być: płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym koncie; do wymaganych transakcji nie będą z kolei zaliczone wypłaty w bankomacie i przelewy z konta na rachunki w mBanku) 
  • uzupełnić na stronie promocji dane do wypłaty premii (wskazać będzie należało numer rachunku konta otwartego w promocji)
I to wszystko. A więc nawet bez płacenia kartą (bo pięcioma wymaganymi w promocji transakcjami mogą być np. przelewy) otrzymasz 100 zł. O przyznaniu premii organizator powiadomi Cię mailem do 21.06., a środki wpłyną na konto w mBanku najpóźniej do 1.07.2016 r.

Do czasu otrzymania premii nie będzie też konieczne spełnianie jakichkolwiek warunków by uniknąć opłat. Bowiem idąc po linii najmniejszego oporu nie musisz nawet wnioskować o kartę, a samo konto jest prowadzone bez warunków za darmo (nie ma potrzeby zapewniania ani regularnych, ani nawet jakichkolwiek wpływów).

Gdzie ten plus?


W podtytule użyłem plusa. Co on oznacza? A to, że nawet minimalista może zarobić ciut więcej niż stówkę za samo otwarcie konta i wspomniane pięć transakcji. Poza Moneymanią, w której czeka prosta do zdobycia premia 100 zł, jest też bankowa promocja "Zyskaj z eKontem". Tu premie i zwroty w większości uzależnione są od aktywnego korzystania z konta i karty bądź systemu płatności mobilnych BLIK. Ale i bez tego możesz urwać jeszcze 10 zł dla siebie. To premia za aktywację aplikacji mobilnej mBanku. Kosztować Cię to będzie góra kilka minut, ale jeśli w ciągu 24 godzin od otwarcia konta w systemie bankowym taką aplikację pobierzesz (na rządzenie z oprogramowaniem Android, iOS lub Windows Phone) i aktywujesz to bank da Ci za to 10 zł. Wypłata nastąpi w ciągu 20 dni roboczych od spełnienia tego warunku. A więc jeszcze przed wypłatą premii 100 zł w ramach Moneymanii.

Chcąc korzystać z jakichkolwiek premii czy zwrotów w ramach promocji "Zyskaj z eKontem" (regulamin), pamiętaj by we wniosku o konto zaakceptować regulamin mOkazji (to program rabatowy przewidziany dla klientów mBanku; wymóg jego akceptacji znajduje się w regulaminie promocji).

Ostrzeżenie dla minimalistów


Osoby, które założyły konto za pomocą przelewu weryfikacyjnego z konta w innym banku i pięć transakcji chciały wykonać poprzez przelewanie niewielkich, nawet minimalnych kwot (wszak regulamin tego nie zabrania) spotkały się z niezbyt komfortową sytuacją. Ich konto zostało zablokowane z powodów bezpieczeństwa, a bank zaprosił do swych placówek celem weryfikacji tożsamości na podstawie dwóch dokumentów. Dlaczego tak się stało? System bankowy wychwycił sytuację, w której konto mogło zostać założone "na słupa", a kolejne przelewy na grosz czy złotówkę mogłyby być potencjalnym otwieraniem kont w następnych bankach (tak działają przestępcy chcący w dalszej kolejności na te konta wyłudzać kredyty i pożyczki-chwilówki). Więc jeśli chcesz uniknąć takiej sytuacji, wybierz inną formę zawarcia umowy (kurier lub wizyta w placówce) albo 5 transakcji, które należy wykonać celem uzyskania premii wykonaj w inny sposób niż przelewanie małych kwot (zapłać kartą, dokonaj płatności w Internecie, przelej większe środki).

Strategia II: bez wysiłku co najmniej 375 zł dla Kowalskiego


Jeśli miesięcznie na dowolne zakupy w punktach handlowo-usługowych wydajesz co najmniej 250 zł to zaangażowanie się w dłuższe bankobranie z mBankiem nie będzie dla Ciebie trudne. Otrzymasz zwrot za płatności w wysokości 2% (jeśli transakcje wykonasz kartą) lub 4% (dla transakcji opłacanych BLIKiem). Przy miesięcznych wydatkach wynoszących 250 zł zwroty nie będą oszałamiające. Wyniosą 5 zł (jeśli będziesz płacić wyłącznie kartą) lub 10 zł (przy płaceniu BLIKiem). Ale wykonywanie płatności kartą na sumy po min. 250 zł przez pięć kolejnych miesięcy sprawi, że dostaniesz też premię dodatkową - ekstra 240 zł. Tę premię, jak i comiesięczne zwroty dostaniesz jeśli co miesiąc oprócz wydawania co najmniej 250 zł, co najmniej raz zalogujesz się do aplikacji mobilnej banku oraz zapewnisz wymagany przez bank minimalny wpływ:
"w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji"
Wpływ ten wystarczy by został na koncie odnotowany. Pieniędzy nie musisz trzymać na koncie w mBanku. Nawet tego samego dnia środki (lub ich część) możesz wypłacić/ przelać do innego banku.

Jeśli usystematyzować zasady tej promocji to spełnianie warunków i uzyskiwanie premii będzie wyglądać następująco:

maj
czerwiec
lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
Rejestracja i otwarcie konta;
Aktywacja aplikacji w ciągu 24 godzin
Wydajesz min. 250 zł;
Zapewniasz wpływ min. 1000 zł;
Logujesz się do aplikacji
Wydajesz min. 250 zł;
Zapewniasz wpływ min. 1000 zł;
Logujesz się do aplikacji
Wydajesz min. 250 zł;
Zapewniasz wpływ min. 1000 zł;
Logujesz się do aplikacji
Wydajesz min. 250 zł;
Zapewniasz wpływ min. 1000 zł;
Logujesz się do aplikacji
Wydajesz min. 250 zł;
Zapewniasz wpływ min. 1000 zł;
Logujesz się do aplikacji

Dostajesz 10 zł za aplikację w ciągu 20 dni roboczych

Dostajesz zwrot za płatności (2% karta; 4% BLIK)
Od 5 do 50 zł
Dostajesz zwrot za płatności (2% karta; 4% BLIK)
Od 5 do 50 zł
Dostajesz zwrot za płatności (2% karta; 4% BLIK)
Od 5 do 50 zł
Dostajesz zwrot za płatności (2% karta; 4% BLIK)
Od 5 do 50 zł
Dostajesz zwrot za płatności (2% karta; 4% BLIK)
Od 5 do 50 zł

Dostajesz premię dodatkową 240 zł

Jeśli więc kartą wydasz po min. 250 zł przez pięć kolejnych miesięcy to Twe łączne zyski wyniosą co najmniej 375 zł (100 zł za otwarcie konta w Moneymanii, 10 zł za aplikację, pięć razy po 5 zł zwrotu za płatności kartą oraz 240 zł na koniec promocji). Więcej zarobisz gdy będziesz płacić BLIKiem, bo moneyback w tym przypadku jest wyższy. Na większą sumę zarobków wpłyną też większe sumy transakcji. Dla przykładu: jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności na łączną sumę 1 000 zł to otrzymasz 20 zł zwrotu gdy płatności wykonasz tylko kartą, a aż 40 zł gdy płacić będziesz tylko BLIKiem. Transakcje mogą być również mieszane, a więc część z nich możesz opłacać kartą, a część BLIKiem.

Ważne by transakcje wykonane kartą lub BLIKiem w danym miesiącu kalendarzowym, także tego samego miesiąca zostały zaksięgowane. Tylko takie płatności będą uwzględniane przez bank do wymaganego minimum płatności (250 zł), jak i do naliczania zwrotów.

Pamiętaj również, że do uzyskania dodatkowej premii 240 zł niezbędne jest spełnienie warunków dla wcześniej opisanej premii 10 zł za aktywację aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od otwarcia konta.

Dotąd nie było Ci dane płacić telefonem? Przeczytaj wpis: BLIK - płatności telefonem. Zalety i wady jakie ma Polski Standard Płatności.

Strategia III: dla ambitnych i nieodpuszczających 600 zł


Miesięczna suma zwrotów z tytułu płatności kartą i BLIKiem może wynieść 50 zł. Biorąc pod uwagę, że przy płatnościach kartą zwrot wynosi 2% to trzeba by wydać aż 2 500 zł miesięcznie by zgarnąć cały przysługujący zwrot. Przy transakcjach opłacanych za pomocą systemu BLIK (gdzie zwrot wynosi 4%) do "wyciśnięcia" maksymalnego miesięcznego zwrotu wystarczy wydać 1 250 zł. To jednak nie są już wydatki, na które może sobie pozwolić każdy. Ale bez wątpienia są i takie osoby, które - zwłaszcza przy liczniejszej rodzinie - wydają miesięcznie nawet i więcej. Więc jeśli często i dużo będziesz płacić kartą bądź BLIKiem to w ciągu kilku miesięcy wzbogacisz się łącznie nawet o 600 zł (100 zł w Moneymanii, 10 zł za aplikację, pięć razy po 50 zł za płatności kartą oraz 240 zł premii dodatkowej na finał promocji).

Którą strategię w podejściu do promocji Moneymanii i mBanku obierzesz? Zależy to przede wszystkim od tego ile jesteś w stanie wydać kartą (i/lub BLIKiem). Bez wątpienia promocja ta może zadowolić wszystkich: począwszy od minimalistów, a wśród nich nawet tych najbardziej leniwych, poprzez osoby w przeciętnym zakresie korzystających z dostępnych form płatności aż po najbardziej aktywnych, dla których wydanie co najmniej 1 250 zł miesięcznie nie będzie problemem.

Ja konto w mBanku posiadam od wielu lat (nie rezygnuję z niego ze względu na darmowy rachunek maklerski), ale dotąd klientką tego banku nigdy nie była ma żona. Ta promocja musiała spowodować zmianę tej sytuacji. Jak już informowałem w comiesięcznym raporcie z mego zarabiania na bankach, konto w ramach Moneymanii już założyliśmy. Ile miesięcznie będziemy wydawać? Dziś trudno wyrokować. Ale na pewno tyle by zdobyć minimum 375 zł.

Zarejestruj się w promocji i zdobądź od 100 do 600 zł

FAQ promocji


Pod wpisem "Moneymania 5: premia nawet 600 zł za konto w mBanku", jak i "Promocja "Zyskaj z eKontem": mBank daje nawet 500 zł za otwarcie konta i płatności kartą" (dotyczącym samej bankowej promocji, jeszcze bez dodatkowych 100 zł na start w ramach Moneymanii) pojawiło się już niespełna pół tysiąca komentarzy. Aby uniknąć powielania niektórych pytań, poniżej prezentuję odpowiedzi na niektóre z najczęściej się pojawiających:

1) Czy wymagane jest wyrabianie karty do konta?

Ani regulamin Moneymanii, ani regulamin promocji "Zyskaj z eKontem" jednoznacznie nie wymagają wyrabiania karty płatniczej do konta. Warunki uprawniające do zdobycia 100 zł w ramach Moneymanii można wykonać bez karty. Posiadanie plastiku może się jednak przydać w ramach zdobywania zwrotów w promocji "Zyskaj z eKontem". Choć i owszem, można nastawić się wyłącznie na 4-procentowy zwrot za płatności BLIKiem, ale trzeba pamiętać, że sieć punktów akceptujących tą formę płatności ciągle pozostawia wiele do życzenia.

Karta wydawana do konta nie wymaga dużej aktywności by uniknąć miesięcznej opłaty za jej posiadanie (4 zł). Wystarczy bowiem wykonać w ciągu miesiąca pięć płatności na dowolne kwoty. Wtedy karta będzie dla Ciebie darmowa.

2) Czy obowiązuje lojalka? Kiedy i w jaki sposób będzie można zamknąć konto?
Konto otwarte w ramach promocji należy posiadać do momentu wypłaty premii. Jeśli zdecydujesz się zarobić wyłącznie 100 zł w ramach Moneymanii, konto będzie trzeba więc utrzymywać do najmniej do 1.07.2016 r.  Jeśli w promocję zaangażujesz się mocniej i będziesz zarabiać także w akcji "Zyskaj z eKontem" wówczas posiadanie konta będzie niezbędne do końca listopada, bo do tego momentu ma nastąpić wypłata ostatnich premii.

Konto w mBanku można zamknąć na jeden z wybranych sposobów (w placówce banku, na infolinii, podczas połączenia z ekspertem banku online: audio lub wideo oraz w bankowości internetowej). Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w poradniku: Jak zamknąć konto w banku? Wypowiedzenie umowy rachunku

3) Czy posiadając lokatę lub kartę kredytową w mBanku mogę wziąć udział w promocji?

Niestety nie. Zgodnie z regulaminem Moneymanii udziału w promocji nie mogą wziąć:
"klienci Banku posiadający dowolny produkt w mBanku w okresie od 1 października 2015 roku do momentu rozpoczęcia Akcji"
4) Czy zwrot za płatności kartą/BLIKiem obejmuje również płatności w Internecie?

Regulamin bankowej promocji mówi o zwrocie naliczanym za "transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych". Nie ma w regulaminie zapisu wykluczającego transakcje online. Takie stanowisko przyjmuje również infolinia banku. Jak jest w rzeczywistości? Niestety musimy zaczekać na relację osób, które sprawdziły to w praktyce (pierwsze osoby biorące udział w bankowej promocji zwroty otrzymają do końca maja). Więc póki co minimum 250 zł wymagane przez regulamin polecam wydać kartą/BLIKiem w sklepach stacjonarnych, kinach, restauracjach i wszelkich innych naziemnych miejscach akceptujących karty płatnicze.

5) Czy kolejność warunków spełnianych w miesiącu ma znaczenie?

Aby uzyskiwać zwrot za płatności w ciągu miesiąca należy wykonać płatności na łączną sumę co najmniej 250 zł, zapewnić wpływ na min. 1 000 zł oraz zalogować się do aplikacji mobilnej. Kolejność realizacji tych zadań nie ma znaczenia. Należy jednak pamiętać o tym, by z realizacją płatności kartą za bardzo nie zwlekać. Zgodnie z regulaminem promocji powinny one być wykonane i zaksięgowane tego samego miesiąca. De facto więc transakcje wykonywane w ciągu kilku ostatnich dni miesiąca kalendarzowego mogą się nie załapać na księgowanie. Warto to wziąć pod uwagę - zwłaszcza przy realizacji płatności na wymagane minimum (250 zł).

Zarejestruj się w promocji Moneymania i zdobądź 600 zł

118 komentarzy:

 1. Dużo, łatwo i w miarę szybko zarobiłem też z Citibankiem. Najpierw tablet, a później kasa za polecenie. Wyszło ok. 750 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, promocja Citibanku z tabletem w prezencie i dalej z premią w programie poleceń daje sporo zarobić. Jednak nie każdy może taką kartę uzyskać (m.in. wymagane dochody, długa karencja).

   Usuń
 2. Czy te 5 transakcji do 10.06 to musi być wszystko z wymienionych, np. 1 płatność kartą, 1 przelew itd.? Czy mogę zrobić np. 5 przelewów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą to być dowolne transakcje. Możesz więc wykonać 5 przelewów albo 5 płatności kartą. Ale może to też być wymieszanie transakcji (np. 3 przelewy, 2 płatności kartą).

   Usuń
 3. 1. Jeśli w programie zarejestrowałem się jeszcze w kwietniu i konto też aktywowałem jeszcze w kwietniu przelewem, to te płatności z min. 250 zł, wpływ na konto min 1000,00 zł i logowanie do aplikacji wykonuje przez pięć miesięcy zaczynając od maja czy od czerwca ?.
  2. Rozumiem że ten wpływ 1000 zł mogę wykonywać z konta żony (konto indywidualne nie wspólne w PKO SA) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) Jeśli konto zostało otwarte w kwietniu to transakcje i czynności o których piszesz należy wykonać już w maju. Pierwszy zwrot dostaniesz do końca czerwca (o miesiąc wcześniej niż w powyższym przykładzie - wpis dotyczy przede wszystkim osób, które dopiero teraz, tj. w maju - założą konto).
   2) Spełnia wymogi definicji z regulaminu więc tak :)

   Usuń
  2. Odpowiedź dot. pkt. 1 jest moim zdaniem błędna. Przy koncie założonym w kwietniu pierwszym miesiącem, w którym należy spełnić warunki jest czerwiec (zgodnie z regulaminem - paragraf 5 część II, warunki promocji należy spełnić od drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę dotyczącą prowadzenia konta).

   Usuń
  3. Jeśli chodzi o "drugi miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy" to w regulaminie mowa już o wypłacaniu zwrotów:

   "Uczestnik Promocji, który w okresie określonym w § 3 ust. 1, spełnił warunki uczestnictwa w Promocji wskazane w § 4, otrzymuje raz w miesiącu premię za płatności kartą i płatności BLIK, przez okres 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę"

   Przekładając to na miesiące: w kwietniu otwarte konto. W czerwcu premia. A więc to oznacza konieczność realizowania zadań (płatności 250 zł, przelew 1000 zł, logowanie) trzeba już wykonać w maju.

   Usuń
  4. Mr Złotówa - masz rację. Konto otwarte w kwietniu, warunki należy spełnić od maja (przez 5 kolejnych miesięcy - czyli do września włącznie), natomiast premia 240 zł jest w październiku.

   Usuń
 4. Tabela przedstawiająca realizację warunków promocji zawiera błąd i może mylić czytających. Zgodnie z regulaminem warunki należy spełnić od drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisano umowę. Jeżeli umowa została podpisana w maju (tak jak w przykładzie w tabeli) - pierwszym miesiącem, w którym należy spełnić, a ostatnim - listopad. Wypłata premii będzie w grudniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedź jak mój komentarz wyżej. Owszem, bank mógł to sformułować zgrabniej.

   Usuń
  2. Nawet gdyby był cień wątpliwości to ja bym wolał zrobić to wszystko o miesiąc więcej niż mniej. Brak spełnienia warunków w 1 mies. = brak 240 zł. Ale też jestem zdania że trzeba zacząć miesiąc po otwarciu konta.

   Usuń
 5. Jade dzis do MBanku...wylegitymowac sie 2 dowodami tozsamosci....echh

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też zostałam zaproszona, coby udowodnić, że ja to ja.Uwierzyli, konto odblokowali, tego samego dnia.

   Usuń
 6. Bardzo proszę o opinię czy jeśli posiadam w mBanku tylko rachunek firmowy to mogę wziąc udział w promocji?

  Biorąc pod uwagę poniższe, czyli
  "klienci Banku posiadający dowolny produkt w mBanku w okresie od 1 października 2015 roku do momentu rozpoczęcia Akcji"
  ..to wg mnie mogę wziąc udział w promocji ponieważ moja firma ma inne dane aniżeli osoba prywatna czyli ja.

  Pytam sie również tutaj ponieważ na infolinii pracuje zbyt dużo niewiele wiedzących osób aby polegać na ich opinii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie też. Stroną umowy o konto firmowe jest podmiot prawny - firma. A Ty - choć właściciel - to jako osoba fizyczna możesz wziąć udział.

   Usuń
 7. Czy jeżeli posiadam w mBank konto firmowe to mogę wziąc udział w promocji?

  Jak to interpretować - czy ja jako osoba fizyczna posiadm produkt w mBanku czy też moja firma (czyli na dane firmy podpisana była umowa o konto) posiada produkt w mBanku?

  Prosze o opinię.

  OdpowiedzUsuń
 8. @Mr. Zlotowa w jaki sposob pierwsze zwroty za Blik i platnosc karta beda z koncem maja ?

  Promocja z MM5 wystartowala w kwietniu wiec warunki trzeba spelniac od maja a zwroty za platnosci karta i Blikiem trafia na konto z koncem czerwca. Nie wprowadzaj w blad.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bankowa promocja "Zyskaj z eKontem" (bez 100 zł w Moneymanii) wystartowała już w marcu, więc kto wtedy założył konto i w kwietniu realizował transakcje, do końca maja powinien dostać zwrot.

   Usuń
  2. MM jest organizowana pierwszy i ostatni raz z mBankiem i regulaminy nie pokrywaja sie.
   Zwroty mBanku z promocja MM5 beda wyplacane dopiero w czerwcu Panie Mr. Zlotowa.

   Usuń
  3. Wspomniałem o wypłatach zwrotów dla tych co założyli konto w marcu (bez Moneymanii) - one nastąpią już w maju. Uczestnikiem Moneymanii 5 można było zostać najwcześniej w kwietniu - kto wtedy założył konto to pierwszy zwrot dostanie w czerwcu. A kto założy teraz to pierwszy zwrot dostanie w lipcu. Wszystko się zgadza :)

   Usuń
 9. Czy jeżeli aplikację mobilną zainstalowałem po dwóch dniach od założenia konta oraz spełnię pozostałe warunki (zasilenia konta,płatności min. 250 i logowanie się każdego mies. do aplikacji mobilnej) to dostanę dodatkową premie 240 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepszą odpowiedzią będzie to czy dostaniesz 10 zł. Jak nie dostaniesz - a niestety to wielce prawdopodobne - to też nie dostaniesz 240 zł.

   Usuń
  2. "Każdy Uczestnik Promocji, który spełni wszystkie warunki, o których mowa w § 5 I i II w każdym z 5 miesięcy kalendarzowych w okresie wskazanym w § 3 ust. 2, otrzyma dodatkowy bonus w wysokości 240 zł. "
   "§ 5 Zasady przyznawania premii w ramach Promocji
   I Premia za pobranie i aktywację dostępu do rachunku za pomocą aplikacji mobilnej"
   Niestety nie dostaniesz 240zł.

   Usuń
 10. Jakaś lojalka jest?

  OdpowiedzUsuń
 11. U mnie pojawił się taki problem, złożyłem wniosek z potwierdzeniem przelewem z innego banku. Został zaakceptowany, otrzymałem potwierdzenie mailowe i sms. Ale nie otrzymałem pakietu aktywacyjnego. Zadzwoniłem w tej sprawie na infolinię i okazało się że Pani nie może wygenerować mi pakietu aktywacyjnego ponieważ nr telefonu jest niezgodny. Zaznaczę, że w umowie jest prawidłowy i część smsów przyszła mi na ten numer poza pakietem aktywacyjnym. Miał ktoś może podobny problem? Co może być powodem?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy aby otrzymać premię, to 250 zł muszę wydać tylko kartą , czy można samym blikiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi o "płatnościach kartą i BLIKiem". Nie ma lub, ale raczej wystarczą płatności samym BLIKiem bo regulamin nigdzie nie wymaga wyrabiania karty w ogóle.

   Usuń
 13. Zarejestrowałam się na stronie promocji, kliknęłam link potwierdzający. W jaki sposób mam złożyć wniosek o konto ? Czekać na maila, wejść na stronę mBanku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaloguj się i tam będziesz miała możliwość złożenia wniosku o konto :)

   Usuń
 14. Założyłem konto zalogowałem się do aplikacji mobilnej. Czy jeśli spełnię warunki (5 operacji, 250 zł), to czy w czerwcu otrzymam premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z wykonaniem 5 transakcji (choć jest na to czas do 10.06.) to nie ma co zwlekać (w Moneymanii czyli dla premii 100 zł terminy dla wszystkich są takie same). Możesz je zrobić już teraz.

   Jeśli chodzi o warunki promocji banku (czyli wydanie 250 zł, wpływ 1 000 zł i logowanie do aplikacji) tu pierwszy miesiąc ich wykonania zależy od miesiąca w którym konto zostało otwarte. Jeśli założyłeś je w maju to warunki te należy spełniać od czerwca (p-wszy zwrot za ten czerwiec dostaniesz do końca lipca).

   Usuń
 15. Wczoraj zarejestrowałem się w promocji Moneymanii z mBankiem, potwierdziłem udziału w promocji klikając w link z maila ale konto zacząłem zakładać dziś i we wniosku w mBanku nie mogę wyrazić zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Czy ja powinienem ten wniosek założyć wczoraj czy skorzystać z jakiegoś specjalnego linku?

  OdpowiedzUsuń
 16. Przeczytałam dwie sprzeczne opinie co do do przelewu 1000 zł - czy to może być z mojego konta w innym banku czy też to nie moze być moje konto w jakimkolwiek innym banku???
  oraz kiedy rozpoczyna się ten okres rozliczeniowy jeśłi założyłam konto 10 maja? tj do kiedy mam zrobić te transakcje przelać 1000 itd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) Lepiej z czyjegoś konta.
   2) Zależy kiedy konto założyłaś. Jeśli w maju to zaczynasz od czerwca (250 zl, wpływ 1000 zl i logowanie)

   Usuń
  2. Dzięki za info:) ale miałam na myśli okresy rozliczeniowe czy sa to od 1 do 30 danego miesiąca
   ?

   Usuń
  3. W mbanku masz okres rozliczeniowy pokrywający się z miesiącem kalendarzowym.

   Usuń
 17. Zarejestrowałem wniosek przez linka referencyjnego z powyższego linka moneymania. Niestety na stronie nie było żadnej informacji odnośnie złożonego wniosku, brak info na stronie do kogo się można zwrócić aby zgłosić reklamację, dlatego postanowiłem zrezygnować z podpisania umowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda. Opóźnienia z uaktualnieniem statusu złożenia wniosku są dość powszechnie zgłaszane przez Czytelników, a Moneymania jakoś ma z tym obsuwę.
   Kontakt jest w regulaminie promocji: moneymania@firma.money.pl

   Usuń
  2. Tym bardziej, że na stronie moneymanii jest wyraźny komunikat, bynajmniej ja taki mam przy zakładaniu konta przelewem. UWAGA! STATUS WNIOSKU ZMIENI SIĘ NASTĘPNEGO DNIA ROBOCZEGO (W PRZYPADKU KONT ZAKŁADANYCH ZA POŚREDNICTWEM POTWIERDZENIA PRZELWU). W zależności od zaksięgowania przelewu (w zależności od banku - u mnie trwało to 12 godzin) może to trwać do 48 godzin i dopiero po tym czasie może zacznę panikować

   Usuń
 18. Witam, a ja mam pytanie?. Jak mam konto w Orange Finanse, a jak wiem to konto jest obsługiwane przez mBank, to jestem traktowany jak ich klient?. Założyłem konto przez linka dedykowanego na stronie moneymanii i nadal nie ma informacji - potwierdzenia o złożonym wniosku. Wniosek złożyłem 10.V., więc chyba potraktowali mnie jak ich klienta. :( i chyba nie załapię się na 100 zł premii... Z góry dzięki za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zakładałem konto w m.banku będąc na wypowiedzeniu w orange finanse. bez problemu to poszło. spróbuj napisać do nich na moneymania@firma.money.pl
   pozdrawiam

   Usuń
  2. Witam, dzisiaj wszedłem na stronę moneymanii po dłuższej przerwie i jednak się pojawił wniosek jako wysłany :). Widocznie mieli dużo wniosków i dlatego tle trzeba było czekać.

   Usuń
 19. zagapiłam się i nie pobrałam aplikacji w ciągu 24 h, czy w takiej sytuacji mogę liczyć tylko na 100 zł i nic więcej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostaniesz 100 zł. I zwroty za płatności 2 i 4%.

   Usuń
  2. Jezeli nie aktywowales/as apki w ciagu 24h to nie spelniasz warunkow uczestnictwa i nie dostaniesz zwrotow 2% i 4% za platnosci karta, blik.

   Usuń
  3. Wyżej dwa sprzeczne komentarze. Mr Zlotowo jak to właściwie jest z wypłatą zwrotów 2 i 4% jeżeli nie została pobrana paka?

   Usuń
  4. Regulamin "Zyskaj z eKontem", § 5 część "II Premia za płatności kartą i przelew wynagrodzenia":
   "Uczestnik Promocji, który w okresie określonym w § 3 ust. 1, spełnił warunki uczestnictwa w Promocji wskazane w § 4, otrzymuje raz w miesiącu premię za płatności kartą i płatności BLIK (...)". A wspomnianu § 4 mówi o złożeniu wniosku o konto z kartą, zaakceptowaniu regulaminu mOkazji i zawarciu umowy.
   Więc zwroty powinny być. Ale bez aktywacji aplikacji w ciągu 24 godzin, czyli bez zdobycia premii 10 zł, w myśl regulaminu nie ma szans na premię dodatkową 240 zł.

   Usuń
 20. Czy "otwarcie konta" to data zawarcia umowy ? Od jakiego czasu liczyć 24 godziny ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od otwarcia w systemie banku czyli jak ci smsa prześlą o aktywacji.

   Usuń
 21. W jakim terminie będą wypłacona zwroty za płat ości karta?maj był pierwszym miesiącem za który powinnam otrzymać zwrot.i nie wiem czy jeszcze nie płynął czy mam składać reklamacje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy założyłaś konto? Bo jeśli w Moneymanii (w kwietniu) to pierwszy zwrot dostaniesz do końca czerwca (za płatności wykonane w maju).
   Z komentarzy na blogu (tutaj) wynika, że osoby które założyły konto w marcu (w promocji "Zyskaj z eKontem"; przed Moneymanią) zwroty za płatności (kwietniowe) otrzymały 31.05.

   Usuń
 22. Dziękuję. Konto założyłam 14 kwietnia korzystając z moneymani 5. Uspokoiłeś mnie. Będę grzecznie czekać aczkolwiek cały miesiąc na rozliczenie transakcji i wypłatę moneybacka to sporo. W innych bankach zazwyczaj jest w 1 dniu miesiąc naliczana za poprzedni miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
 23. Nie zdążyłem aktywować w ciągu 24h aplikacji mobilnej, jak wyczytałem z tego co powyższe mam szanse wyłącznie na premię 100 PLN za dokonanie pięciu dowolnych transakcji, a czy przysługują mi zwroty z tytułu płacenia karta (2%) i blikiem (4%) ? Kolejna sprawa czy aplikacja mobilna mbanku też Wam co chwilę nie działa każe się aktywować, odnowa parować telefon i robić całą dalszą procedurę aktywacji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że się należy :)

   Usuń
  2. Tak, zwroty Ci się należą. Mnie też umknęło pobranie apki na czas. Ale zwroty są. I 240 zł też ma być. Z apką nie mam problemów.

   Usuń
  3. cytuję wpis Złotówy:
   Pamiętaj również, że do uzyskania dodatkowej premii 240 zł niezbędne jest spełnienie warunków dla wcześniej opisanej premii 10 zł za aktywację aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od otwarcia konta.

   Usuń
  4. Złotówa czasem się myli, hehe :)

   Usuń
  5. Zgodnie z regulaminem: "Każdy Uczestnik Promocji, który spełni wszystkie warunki, o których mowa w § 5 I i II (...) otrzyma dodatkowy bonus w wysokości 240 zł". A § 5 I wymaga aktywacji aplikacji w ciągu ciągu 24 godzin.
   W interesie Nico chciałbym się nawet mylić, ale regulamin jest jednoznaczny.

   Usuń
 24. W jaki sposób "uzupełnić na stronie promocji dane do wypłaty premii"? ,tj.na jaką stronę wejść, mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zalogować trzeba się na stronie moneymania.pl. Kliknij "Moje Dane". Będzie "Edytuj dane", ale pierwsze z góry dotyczy obecnie trwającej 6. edycji Moneymanii z kontem i lokatą w Toyota Banku. Przewiń stronę w dół i tam będzie część dot. Money Manii edycja V. Do uzupełnienia jest pole z numerem konta bankowego w mBanku.

   Usuń
  2. Niestety chyba się spóźniłam, bo nie mogę przewinąć strony w dół. U mnie jest tylko 6 edycja. Czy to znaczy,że powinnam zrezygnować, bo i tak już nie otrzymam żadnych pieniędzy w tej promocji, mimo spełnienia pozostałych warunków ?

   Usuń
  3. uzupełnienie danych jest niezbędne do tej stówy od moneymanii, a resztę możesz przecież dostawać od banku. Na Twoim miejscu spróbowałbym wysłać reklamacje. maila masz w komentarzach wyżej. Podaj im od razu dane, napisz że nie było możliwości itp. itd.

   Usuń
  4. jak wejdziesz w MOJE DANE - masz opcję EDYTUJ DANE i jako pierwszy jest TOyota Bank, jako drugi, jak przejdziesz niżej- można uzupełnić Mbank

   Usuń
 25. U mnie minęło 20 dni roboczych i premii 10 zł jak nie było tak nie było. Napisałem wiadomość z reklamacją. I tego samego dnia na koncie była już premia - jeszcze przed jakąkolwiek odpowiedzią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba łatwiej im wysłać 10 zeta niż napisać coś sensownego?

   Usuń
  2. a u mnie odpowiedzieli ( w ciągu godziny od wysłania reklamacji) , że "Reklamację rozpatrzymy standardowo w ciągu 30 dni, jednak nie później niż w ciągu 60 dni od dnia otrzymania." świetnie ....

   Usuń
  3. Jeśli napisali, że odpowiedzą w ciągu 30 dni, to bankowo tak zrobią :)

   Usuń
  4. Mam taką samą sytuację. Podaj proszę adres na jaki pisałeś reklamację.

   Usuń
  5. https://www.mbank.pl/pomoc/reklamacje/

   Usuń
  6. ja pisałam na maila kontakt @ itd... Wysłali kulturalnie smsa, że dostali moją reklamację i tę odpowiedź o 30 dniach....

   Usuń
  7. też mam to samo. Reklamacja złożona (oczywiście śpiewka o 30 dniach), choć w systemie widnieje że mam otrzymać premię za mOkazję w lipcu (10zł) a tymczasem powinienem dostać ją dobry tydzień temu.

   Usuń
 26. kurcze... pierwszy raz brałam udział w promocji moneymanii - w tych organizowanych przez agorę czy comperię zawsze przypominano mailowo, że trzeba uzupełnić dane... a teraz przeoczyłam termin 10.06. i pewnie premii nie dostanę choć wszystkie warunki spełnione... buuu

  OdpowiedzUsuń
 27. Napisz reklamację, to może jeszcze da się to jakoś ogarnąć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale że co? Mam reklamować? Regulamin był jasny... Cholipka...

   Usuń
  2. Regulamin regulaminem. Nieraz takie rzeczy przechodzą. Zależy na kogo trafi jeśli chodzi o rozpatrywanie reklamacji.

   Usuń
 28. Dzisiaj u mnie szczyt pisania reklamacji do mBanku.... 2 na raz

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy aby wydać 2500 zł. mogę zrobić przelew na konto męża, czy tylko zakupy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że możesz zrobić przelew na konto męża ... nawet na większą sumę :)

   Usuń
  2. Do uzyskania zwrotów liczą się wyłącznie płatności kartą lub BLIKiem.

   Usuń
 30. Czy ktoś otrzymał już maila o premii 100zł? Ja mam dodatkowo złożoną reklamację w mBanku odnośnie premii 10zł za aktywację aplikacji mobilnej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spia ale obudza sie jak dostana zbiorowe reklamacje.

   Usuń
 31. Czy może mi ktoś napisać jak złożyć reklamacje odnośnie braku maila o premii 100zł przez aplikacje moneymania? Nie widzę takiej opcji a w regulaminie jest napisane że trzeba to zrobić przez aplikację:
  § 7. Postępowanie reklamacyjne
  1. Reklamacje dotyczące spraw związanych z Akcją należy składać Organizatorowi za pośrednictwem Aplikacji w terminie 30 (trzydziestu) dni od daty zakończenia Akcji, o której mowa w § 3 ust 4 Regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałem tutaj: moneymania@firma.money.pl
   Mail znaleziony w regulaminie tej promocji

   Usuń
  2. Skladasz teraz jak nie dostales/as maila od MM o spelnieniu warunkow do wyplaty premii normalnie ze swojego maila na powyzszy mail.

   Ja zlozylem juz dwa ale cisza. Jak tak beda odpowiadac, to po 30.06 beda placic odsetki.

   Usuń
  3. "Ja zlozylem juz dwa ale cisza"

   Złóż jeszcze raz - do trzech razy sztuka :)

   Usuń
  4. Jak każdy będzie wysyłał po 3 maile z reklamacją to na pewno nie ułatwi im to pracy i szybciej nie dostaniemy odpowiedzi.

   Usuń
  5. Anonimowy 22 czerwca 2016 17:05 "Jak każdy będzie wysyłał po 3 ..."

   A co Twoim zdaniem ułatwi im "pracę" - pytam poważnie :)

   Usuń
  6. Czy w MM nie może być zwyczajnie-normalnie.Lekceważenie klientów mają chyba w krwiobiegu. Sami piszą...maile o spełnieniu warunków wysyłamy 21 VI. 21VI minął bezpowrotnie,sami nie wiedzą co piszą? Dziwni ludzie.

   Usuń
  7. Domyślam się, że mieli spore zamieszanie z tymi brakiem zgody który należało uzupełnić po zalogowaniu do mBanku. Być może liczba uczestników była ogromna. Ale kurcze, no trochę czasu na ogarnięcie się z tym wszystkim mieli. Więc nie wiem co jest grane.

   Usuń
  8. Mail jak mail. Niech już wyślą kiedy chcą. Żeby tylko bonus był na czas wypłacony.

   Usuń
  9. Spoko - ten bonus będzie wypłacony na czas, ale na czas późniejszy :)

   Usuń
  10. Anonimowy23 czerwca 2016 09:09 podpisuję się pod tym. Mail już jest. Teraz czekamy na przelewik :D

   Usuń
 32. Juz pisalem na jednym z blogow ze maja jeszcze tydzien na wyplaty.

  Jezeli nie poninformuje sie UOKiK, ktory dolozy im jeszcze wiecej, jak przywali kilkaset tysiecy kary.
  Wtedy zobacza jak nalezy traktowac, (odpowiadac na reklamacje) powaznym klientom bankow.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Juz pisalem na jednym z blogow ze maja jeszcze tydzien na wyplaty" - i jaki tego skutek? Mam nadzieję, że się tego nieźle przestraszyli :)

   Co to jest UOKiK? Kolejna przechowalnia znajomych królika?

   Usuń
  2. Nie to jest srodek przymusu na takich piszacych jak Ty a skutek dopiero bedzie w postaci kar pieniznych a to bardzo boli.

   Usuń
 33. MAILA NIEMA ALE NA MONEY MANII JEST STATUS PRZYZNANA PREMIA

  OdpowiedzUsuń
 34. Jest mail, ale ociągali się strasznie...

  OdpowiedzUsuń
 35. U mnie jest mail a na MM status wniosku Wyslany.

  OdpowiedzUsuń
 36. No i stówki są na kontach. Wszystkich trzech w naszej rodzinie.

  OdpowiedzUsuń
 37. Jak zalogować się do aplikacji mobilnej? Wiem, że głupie pytanie, ale jestem zupełnie nie zorientowana.

  OdpowiedzUsuń
 38. Sprawdziłem swoje zwroty za płatności i wynika że zwracają za zakupy z internetu również.

  OdpowiedzUsuń
 39. Dzień dobry,
  promocja idzie mi bardzo dobrze, zwroty za płatności kartą przychodzą, wszelkie inne warunki spełnione. Pozostaje czekać na finalny bonus w przyszłym miesiącu.

  Czy zwrot za płatności kartą 2% oraz Blikiem 4% będzie obowiązywał w kolejnych miesiącach czy październik jest ostatnim miesiącem?

  Dziękuję za tabelkę z wyliczeniami, okazała się mi bardzo przydatna.

  Pozdrawiam,
  M

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry!
   Jeśli umowa o konto została zawarta w maju to zwroty - zgodnie z regulaminem - naliczane są za płatności wykonane w 5 kolejnych miesiącach (od czerwca do października włącznie). Więc w listopadzie należy spodziewać się ostatniego moneybacku (za październik). Poza bonusem 240 zł na koniec, więcej już spodziewać się nie można ;)

   Choć jest jeszcze promocja z moneybackiem za cashback - szczegóły tutaj. Do zdobycia jest jeszcze po 10 zł w październiku i w listopadzie.
   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Witam,

   Umowe zawarlam w kwietniu, w kolejnych 5 miesiacach spelnilam wszystkie warunki i co miesiac dostawalam zwroty oprocz ostatniego miesiaca. Nie dostalam ani zwrotu za platnosci karta ani 240 zl. Czy ktos jeszcze ma podobny problem? Poczekac czy reklamowac? A jesli teklamowac, to do moneymanii czy bezposrednio do mbanku?
   Z gory dziekuje za odpowiedz,
   Pozdrawiam.

   Usuń
  3. Mamy identycznie ja i żona i już 1 napisaliśmy reklamację do banku. Konsultant na początku twierdził że pewnie nie logowaliśmy się o aplikacji mobilnych ale jak mu powiedziałem że mamy płatności blikiem i przelewy na telefon z aplikacji to tylko przyjął reklamację i powiedział że bank ma 30 dni na jej rozpatrzenie. Dodałem do reklamacji aby uwzględnili odsetki za zwłokę.

   Usuń
  4. U mnie premia za apkę i zwroty co miesiąc były wypłacane bez problemu. Ale brak 240 zł. Dziś poszła reklamacja, dostałem SMS że zarejestrowana. Więc czekam. Reklamacja do banku, bo Moneymania już się ze swego wywiązała - 100 zł wypłaciła. Teraz nawala mBank.

   Usuń
  5. W zeszłym miesiącu robili to samo. Nie wypłacali twierdząc że mają jeszcze jeden miesiąc na to. Kto złożył reklamację ten jednak dostawał te 240 zł po kilku dniach. Komentarze są na tym blogu ale pod innym artykułem.

   Usuń
  6. Dzień dobry,
   właśnie na moje konto trafiła ostateczna premia i moneyback za październik. Obawiałem się, że będą jakieś problemy, mam nadzieję, że u pozostałych uczestników również obyło się bez problemów.

   Zastanawiam się tylko czy mogę trochę bezczelnie iść już jutro zamknąć konto czy poczekać na nowy miesiąc. Zapewne nowy miesiąc wiąże się z spełnieniem warunków dla darmowej karty PRZED zamknięciem konta inaczej zostanę obciążony opłatą za kartę. W tej kwestii też nie jestem pewien.

   Pozdrawiam,
   M

   Usuń
  7. u mnie narazie zwrot za pazdziernik .240 pln na razie brak .a ty dostałes za jednym razem czy

   Usuń
  8. Kartę możesz zastrzec już teraz to wtedy w grudniu jak pójdziesz zamknąć konto nie będzie trzeba robić płatności by uniknąć opłaty.

   Usuń
  9. Co miesiąc to samo czytam w komentarzach. Z tą promocją mBank leci sobie w kulki. Więc 1.12. pisać reklamacje od razu z żądaniem odsetek ustawowych. Zobaczycie że w dzień, góra dwa te 240 PLN już będzie.

   Usuń
  10. Konto można zamknąć też online. Nigdzie nie trzeba chodzić.

   Usuń
 40. Po złożeniu reklamacji , premia 240 zł na koncie

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...