Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Moneymania 6: premia do 120 zł za konto i lokatę w Toyota Banku + moneyback na stacjach paliw

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

16.05.2016

Moneymania 6: premia do 120 zł za konto i lokatę w Toyota Banku + moneyback na stacjach paliw

Wystartowała kolejna edycja Moneymanii. Można zebrać gwarantowane bonusy na sumę 120 zł.

Tym razem wypłata premii została podzielona na trzy transze. W całkiem prosty sposób można zdobyć premię podstawową 50 zł  oraz premię dodatkową w wysokości 20 zł. Zdecydowanie więcej wysiłku trzeba już jednak włożyć w zdobycie premii za aktywność (to kolejne 50 zł) oraz w uzyskanie zwrotów za płatności kartą.

Dotąd wyłącznym współorganizatorem promocji z produktami Toyota Banku była Agora. Tym razem mamy niespodziankę. Konto i lokata tego banku pojawiły się w Moneymanii.

Dla kogo promocja?


Uczestnikami Akcji mogą być osoby pełnoletnie posiadające miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Ale w regulaminie akcji jest też kilka wykluczeń:
"Uczestnikami Akcji nie mogą być: 
a. pracownicy Organizatora (..), 
b. klienci Banku, którzy posiadają wspólne konto w Banku z pracownikiem Organizatora, 
c. klienci Banku, którzy w okresie od 15.10.2014 roku do 15.05.2016 roku posiadali lub zamknęli Konto Jedyne w Toyota Bank. 
d. klienci, którzy zarejestrowali się w Promocji „Tankuj korzyści do pełna” przed 16.05.2016 roku."
O tym do kogo skierowana jest promocja nie piszę przypadkowo na początku. Jeśli bowiem nie spełniasz powyższych wytycznych, daruj sonie długą poniższą lekturę, a przejdź przejrzeć inne aktywne okazje do bankobrania.

Bądź zawsze na bieżąco: 

Jeśli możesz wziąć udział w promocji Moneymania to przygotuj się na sporą dawkę tekstu ;)

Udział w promocji


Aby wziąć udział w Moneymanii 6 należy:
 • najpóźniej do 19.06.2016 r.: 
  • celem potwierdzenia udziału w akcji kliknąć w link w mailu i dalej (już po zalogowaniu na stronie Moneymanii) przejść do złożenia wniosku o Konto Jedyne (we wniosku należy wyrazić zgodę na "otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Banku za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej")
  • wyrazić zgodę na przekazanie organizatorowi przez bank informacji objętych tajemnicą bankową (wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji i zweryfikowania spełnienia warunków akcji)
 • do 19.07.2016 r. założyć w bankowości internetowej Toyota Banku lokatę "Plan Depozytowy na 100 dni" na kwotę co najmniej 10 000 zł
 • utrzymać wspomnianą lokatę przez okres co najmniej 70 dni (licząc od dnia jej założenia)
Obowiązek rejestracji i klikania w link nie dotyczy uczestników wcześniejszych edycji Moneymanii (jeśli dane było Ci już wziąć udział w tych promocjach, zaloguj się i złóż wniosek).

Spełnienie powyższych warunków uprawni Cię do uzyskania premii 50 zł. Uzyskanie prawa do tej premii jest również warunkiem koniecznym do zachowania szansy na kolejne gratyfikacje, a więc premię dodatkową (20 zł) i premię za aktywność (50 zł) - ale o tym nieco niżej. Po ich omówieniu piszę również o warunkach finalizacji udziału w promocji i terminach wypłaty premii.

Premia dodatkowa (20 zł)


Poza spełnieniem wcześniej wymienionych warunków udziału w promocji, aby uzyskać dodatkowe 20 zł należy najpóźniej do 19.07.2016 r. zarejestrować się w bankowej promocji "Tankuj korzyści do pełna". Można to zrobić na dedykowanej stronie internetowej lub za pośrednictwem infolinii banku.

I jeśli spodziewasz się większej liczby warunków to pozytywnie Cię zaskoczę. W celu otrzymania premii dodatkowej nic więcej robić nie trzeba. Promocja "Tankuj korzyści do pełna" jest de facto moneybackiem, który bank wypłaca za płatności na stacjach paliw. Szczegółowo ofertę opisywałem tutaj. Nieco niżej przypomnę jeszcze najważniejsze zasady, gdyż przydadzą Ci się one jeśli chcesz by na Twe konto trafiła również...

... premia za aktywność (50 zł)


Jeśli spełnisz warunki premii podstawowej (50 zł) i też dodatkowej (20 zł), bo niezbędna jest rejestracja w promocji "Tankuj korzyści do pełna", możesz - ale oczywiście nie musisz - zdecydować się na starania celem uzyskania jeszcze jednego bonusu. Tu trzeba jednak włożyć o wiele więcej wysiłku.

W okresie od 1.07. do 31.10.2016 r. spełnić warunki promocji "Tankuj korzyści do pełna" w trzech dowolnych miesiącach. Spełnienie tych warunków objawi się wypłatą zwrotu za płatności kartą. 

A zwroty te dostaniesz jeśli... kartą zapłacisz na stacji paliw (liczą się nie tylko płatności za zatankowane paliwo, ale także inne płatności - nawet za gazetę czy hot-doga). Wysokość otrzymywanych zwrotów uzależniona będzie zarówno od kwot, jakie wydasz na stacjach paliw, jak i innych czynności, które wpłyną na poziom uzyskiwanego moneybacku. A ten może wynieść: 5, 6, 8 lub 10%. Bez względu na wysokość moneybacku, miesięcznie możesz uzyskać maksymalnie 50 zł zwrotu. A takie zwroty możesz jeszcze wyrabiać do końca 2016 r. 

Warunki jakie należy spełnić prezentuje poniższa tabela:

Wysokość moneyback:
Zwrot 5% transakcji Petrol (na stacji)
Zwrot 6% transakcji Petrol (na stacji)
Zwrot 8% transakcji Petrol (na stacji)
Zwrot 10% transakcji Petrol (na stacji)
Przy łącznym spełnieniu poniższych warunków:
Średnie saldo konta w miesiącu kalendarzowym minimum:
1 000 zł
2 000 zł
2 500 zł
3 000 zł
Średnie saldo oszczędności w miesiącu kalendarzowym minimum:
10 000 zł
30 000 zł
40 000 zł
50 000 zł
Kwota Transakcji dowolnych w miesiącu kalendarzowym minimum:
500 zł
800 zł
800 zł
1 000 zł

Idąc więc po linii najmniejszego oporu... zwrot 5% otrzymasz jeśli:
 • średnie saldo na koncie wyniesie 1 000 zł
 • będziesz posiadać oszczędności w kwocie min. 10 000 zł (ten warunek spełni się z automatu, bo przecież będziesz posiadać lokatę "Plan Depozytowy na 100 dni)
 • wykonasz transakcje dowolne (poza stacjami paliw) na sumę min. 500 zł (plusem takiej sytuacji będzie też uniknięcie opłaty za konto, o czym piszę nieco niżej przy prześwietleniu oferty konta)
Więcej o promocji znajdziesz we wpisie prześwietlającym akcję w momencie jej startu oraz w regulaminie.

Naliczenia premii - ważne terminy


No i po tych licznych warunkach różnych rodzajów premii teraz czas na to co bankobiorcy lubią najbardziej, czyli na wypłatę premii. 

O zakwalifikowaniu do uzyskania premii podstawowej (50 zł) i dodatkowej (20 zł) organizator powiadomi Cię mailowo do 10.10.2016 r. Aby gratyfikacje wpłynęły na Twe konto, do 20.10.2016 r. będzie niezbędne zalogowanie na stronie promocji oraz podanie danych niezbędnych do wypłaty. Podać będzie należało m.in. numer rachunku Konta Jedynego otwartego w promocji. Nagroda wpłynie na Twe konto najpóźniej do 31.10.2016 r.

Z kolei dla tych, którzy zakwalifikują się do otrzymania premii za aktywność (50 zł) wiadomość powiadamiająca o jej przyznaniu przyjdzie do 21.11., a wypłata premii nastąpi do 30.11.2016 r.

Pamiętaj, że do czasu wypłaty premii, która będzie Ci przysługiwać (a więc najpóźniej do 31.10. albo do 30.11.2016 r.) nie należy zamykać Konta Jedynego.

W graficznym uproszczeniu - przygotowanym przez organizatora - terminarz promocji wygląda następująco:


Pamiętaj, że zdarzają się sytuacje, gdy maile powiadamiające o przyznaniu premii, jak i te zaraz po rejestracji w promocji, trafiają do folderów typu "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty", "zakupy", "inne" lub podobnych. Warto te wszystkie zakładki przeglądać, by maila nie przegapić.

Zarejestruj się w Moneymanii 6 z kontem w Toyota Banku

Konto Jedyne - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta otwieranego w Moneymanii 6 to:
 • 0 zł za otwarcie konta
 • 2,49 zł - opłata za prowadzenie konta pobiera "z góry" na początku każdego miesiąca (jest ona jednak zwracana w kolejnym miesiącu w przypadku wykonania płatności katą Super Red III lub Ruby Passion na sumę min. 400 zł miesięcznie)
 • 0 zł za przelewy złotówkowe zlecane za pomocą bankowości internetowej
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej do konta
 • prowizja za wypłatę gotówki w dowolnym bankomacie w Polsce:
  • 0 zł za pierwsze trzy wypłaty w miesiącu 
  • 4,50 zł za czwartą i kolejną wypłatę gotówki w miesiącu
Warto zwrócić uwagę, że regulamin Moneymanii 6 nie wymaga wyrabiania karty płatniczej (bez niej spełnisz warunki uzyskania podstawowej premii 50 zł) . Ale... karta będzie niezbędna jeśli zechcesz zdobyć premię dodatkową (20 zł) oraz za aktywność (50 zł). W bankowej promocji "Tankuj korzyści do pełna" karta jest już bowiem wymagana. Posiadanie karty (która jest bezwarunkowo darmowa) da Ci też szansę na zwrot opłaty za konto.

Umowę o Konto Jedyne w Toyota Banku zawrzesz wyłącznie za pośrednictwem kuriera. Zgodnie z terminami wskazanymi w regulaminie, w ciągu 3 dni roboczych od momentu wysłania wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant banku celem potwierdzenia złożenia wniosku i umówienia kuriera. Wtedy możesz też wskazać adres na który ma przyjechać kurier (a może być to adres inny niż Twój adres zamieszkania czy korespondencyjny; możesz wskazać np. miejsce pracy). Kurier przybywa w ciągu kolejnych trzech dni (zazwyczaj uprzednio również dzwoniąc). 

W promocji należy również założyć lokatę. I teraz kilka słów na jej temat. "Plan Depozytowy na 100 dni" to - jak sugeruje nazwa - 100-dniowa lokata z oprocentowaniem stałym 2,4% w skali roku. Minimalna kwota depozytu wynosi 3 000 zł, a maksymalna 10 000 zł (i właśnie na taką kwotę należy założyć lokatę na potrzeby promocji). Jeśli zechcesz w Toyota Banku ulokować większe oszczędności to łącznie możesz posiadać do 7 lokat tego typu (na łączną sumę nawet 70 000 zł). Lokatę musisz utrzymywać przez co najmniej 70 dni od momentu jej otwarcia, ale później zerwanie się nie opłaca - warto ją utrzymać do końca, bo tylko wtedy otrzymasz odsetki. Przedterminowe zerwanie depozytu oznacza brak odsetek.

Zarejestruj się w promocji Moneymania 6

28 komentarzy:

 1. Mam już na koncie kilkanaście różnych promocji. Ale jak czytam tak rozbudowane i wielostopniowe to łapię się za głowę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo ;) Po pierwszym przebrnięciu przez regulamin totalny mętlik, ale za drugim razem już jest spoko i da się to ogarnąć :) W uproszczeniu:
   50 zł: założyć konto i lokatę
   20 zł: zarejestrować się w promocji
   50 zł za aktywność: spełnić powyższe i przez 3 miesiące dostać jakiekolwiek zwroty za płatność kartą na stacjach paliw

   Usuń
  2. Dla tych 20 zł nie trzeba nic wykonywać poza rejestracją?

   Usuń
  3. Tak, na wskazanej stronie albo na infolinii rejestrujesz się i tyle wystarczy.

   Usuń
 2. Do końca nie rozumiem średniego salda na koncie. Albo rozumiem, ale chce się upewnić. Codziennie muszę mieć na koncie 1000 zł albo muszę na jeden dzień wpłacić 30000 zł (jeśli miesiąc ma 30 dni) i wtedy średnia wyjedzie 1000 zł dziennie, tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bo jest to "suma sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu". Więc możesz też np. w przez 3 dni trzymać 10tys. zł i będziesz mieć średnią 1tys./dzień

   Usuń
 3. Jakaś lojalka jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Dostaniesz premię i możesz zostać klientem banku ale możesz też podjąć decyzję skrajnie odmienną ;)

   Usuń
 4. prawie 6 miesiścy czekania na bonus....dziękujemy ale wysiadamy z autobusu i czekamy na lepsze promocje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocje z Toyota Bankiem są dla długodystansowców ;)

   Usuń
 5. Czy aby uniknąć opłaty za kartę, do wymaganych transakcji 400 zł liczą się tylko stacje paliw czy wszystkie transakcje łącznie? Czy dobrze rozumiem, że jeżeli otworzę lokatę 50 tys to mój miesięczny zwrot transakcji będzie wynosił 10% ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla zwrotu opłaty (precyzyjnie te 2,49 zł jest za konto) płatności kartą mogą być w dowolnym miejscu (nie tylko na stacjach paliw).
   10% zwrotu dostaniesz jeśli będziesz mieć lokatę 50 000 zł, ale również saldo na koncie 3 000 zł i płatności kartą inne niż na stacjach paliw na sumę co najmniej 1 000 zł.

   Usuń
  2. Z moneybacku maksymalnie mogę zyskać 50zł miesięcznie czy więcej?

   Usuń
  3. Tak, maksymalnie 50 zł miesięcznie.

   Usuń
  4. 50 zł zwrotu 10% mamy od sumy 500 zł, a wyżej piszesz, że przy max lokacie i saldzie na koncie trzeba wydać 1000 zł. Czemu wydać 1 tyś a nie 500 zł by dostać te 50 zł? Czego ja tu nie rozumiem ?

   Usuń
  5. Przy 10-procentowym moneybacku na stacjach paliw trzeba by wydać 500 zł żeby zgarnąć cały przysługujący w miesiącu zwrot 50 zł. Ale by ten zwrot w ogóle otrzymać trzeba wykonać jeszcze (oprócz tych płatności na stacjach) transakcje dowolne (czyli płatności kartą inne niż na stacji paliw) na sumę min. 1000 zł miesięcznie.

   Usuń
  6. O Bogowie , sporo tego :-) Zatem ile minimalnie muszę wydać kartą i czy koniecznie na stacji paliw żeby otrzymać premię 50zł za aktywność?

   Usuń
  7. Aby dostać zwroty (tym samym spełniając wymóg dla Premii za aktywność) musisz choć raz w danym miesiącu zapłacić na stacji paliw. Dajmy na to, że jeśli zapłacisz za tankowanie 200 zł to zwrot wyniesie... 5, 6, 8 lub 10%. Wszystko zależy od spełnienia warunków. Jeśli chcesz by wróciło do Ciebie 5% to trzeba: utrzymać saldo na koncie 1 000 zł, saldo oszczędności 10 000 zł i wykonać płatności kartą na sumę min. 500 zł w miejscach innych niż stacje paliw. Jeśli chcesz otrzymać zwrot wyższy to rosną wymogi. Dla 10% saldo na koncie 3 000 zł, saldo oszczędności 50 000 zł i transakcje inne niż stacje paliw 1 000 zł.

   Bazując na powyższym przykładzie zwrot miesięczny wyniesie przy wydatku na stacji w kwocie 200 zł wyniesie od 10 do 20 zł. Trzeba go uzyskać w co najmniej trzech miesiącach. Wtedy oprócz zwrotów wpadnie też 50 zł premii za aktywność.

   Usuń
 6. Ciekawe co i czy w ogóle będzie coś dla obecnych klientów. Bo na początku roku hucznie zapowiadali fajerwerki przez cały rok. A za niedługo kończy mi się lokata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miejmy nadzieję, że pojawi się jakieś promo przed zakończeniem lokat. W innym wypadku pieniądze będą leżeć na kontach konkurencji.

   Usuń
 7. Toyota Bank. Podkreślam: TOYOTA Bank. A na stronie Moneymanii inny samochód niż Toyota. Jak oni tego nie dopilnowali? Wtopa marketingowców banku ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż. Graficy wybierali po kosztach i pewnie na stocku było taniej ;)

   Usuń
 8. To, że moneymania jest teraz parterem akcji nie jest raczej dobre.Mam kiepskie zdanie o tym partnerze.Do tej pory oczekuję na przelew od nich za otwarcie konta w millennium.Wymieniłem już z nimi kilkanaście maili i telefonów i nic, czekam...

  OdpowiedzUsuń
 9. Z promocji bankowych korzystam od roku. Już pewnie kilkanaście promocji będę mieć na koncie. Długo zastanawiałem się nad udziałem w tej bo skomplikowana. Ale policzyłem zyski i straty.
  KOSZTY: Opłaty (2,49 zł) x 6 zł (lipiec-grudzień przy założeniu konta w czerwcu) = -14,94 zł i list polecony ekonomiczny z wypowiedzeniem - 4,20 zł
  Zysk z lokaty: +53,25 zł
  Premie: +50 zł + 20 zł
  Premię za aktywność odpuszczam, bo nie mam auta więc na stacjach raczej nic na siłę nie chce kupować.
  ZYSK: 104,11 zł
  A przy ulokowaniu 10 tys. PLN na 100 dni oznacza to, że zysk odpowiada oprocentowaniu lokaty równemu 4,69% w skali roku. Całkiem spoko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomyśleć ile można by przez ten czas uczciwie zarobić :)

   Usuń
  2. @Anonimowy6 czerwca 2016 22:45 uczciwie zarobić? Na tych 10 tys? W nic innego niż lokaty się nie bawię. A więcej niż 4,69% nie znajdę. Właściwie nic więcej niż 3% bo wszystko promocje dla nowych klientów mam zaliczone.
   Czy więcej można zarobić w czasie poświęconym na promocję? Tu składasz wniosek, zawierasz umowę, otwierasz lokatę, uzupełniasz dane, wypłacasz kasę i wysyłasz wypowiedzenie. Żadnego płacenia kartą, przelewów czy logowań do aplikacji. Łącznie zajmie nie wiem ile? Godzinę? Półtorej?

   Usuń
 10. Czy w tej Tojocie można zamknąć konto inaczej niż listem? Średniowiecze!

  OdpowiedzUsuń
 11. W toyota można tylko listem zamknąć konto lub też złożyć wypowiedzenie osobiście na Postępu 18 b w Warszawie (warto aby Pan Złotówa też to dopisał w wypowiedzeniach konto). Warto też poinformować że bank po otwarciu konta od razu pobiera opłatę 2,49zł i potem 1-szego każdego miesiąca pobiera ją ponownie. Po spełnieniu dopiero warunków płatności kartą zwracają ją ale dopiero 15-ego miesiąca po miesiącu w którym się spełniło warunek. Co to oznacza oznacza to tyle iż zawsze jesteśmy te 2,49zł do tyłu i jak będziemy zamykać konto to nam ich nigdy nie zwrócą a jak wypowiedzenie złożymy w niefortunny dzień to możemy być i 4,98zł do tyłu. Opłaty tej nigdy nie zwrócą ponieważ zwracają ja tylko na nasze konto w toyota bank (a przecież jak wypowiedzieliśmy umowę to przecież już go nie posiadamy). Tak sprytnie skonstruowany regulamin żeby każdego bez świadomości złoić z kasy. Nie polecam więc tego banku.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...