Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zaproś znajomego do SkyCash. Dostaniecie dwa bilety do Multikina

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

24.05.2016

Zaproś znajomego do SkyCash. Dostaniecie dwa bilety do Multikina

Na co dzień aplikacja SkyCash umożliwia mobilne płatności.

miej voucher, daj voucher promocja skycash
Teraz daje też możliwość zdobycia darmowych biletów do Multikina. Zasady promocji są banalnie proste: wystarczy zaprosić znajomego do skorzystania z aplikacji, a zaproszony musi się zarejestrować. I to wszystko - dwa bilety vouchery do kina będą Wasze. Trzeba się jednak pospieszyć, bo pula nagród przewidzianych w akcji jest ograniczona.

W ostatnim czasie promocji organizowanych przed dostawców aplikacji do mobilnych płatności jest jakby mniej. A jeszcze w ub.r. można było uzyskać np. zwrot 10% za zakup biletów na InterCity właśnie w SkyCash. To aplikacja która pozwala na zakup w telefonie biletów na pociąg, komunikację miejską lub wejściówek do kina. Można dzięki niej również doładować telefon lub zapłacić za miejsce parkingowe.

Promocja "Miej voucher i daj voucher" wystartowała 20.05. i potrwa do 24.06.2016 r., ale... może się wcześniej zakończyć jeśli wyczerpana zostanie pula nagród w promocji. Nagrodzone ma zostać pierwsze 400 osób (liczba ta jest skromna, ale na chwilę przed publikacją tego wpisu dostałem informację od SkyCash, że nagrody są nadal dostępne).

Zasady promocji opisują dwa punkty z regulaminu:
"1. Warunkiem skorzystania z Promocji jest przesłanie zaproszenia przez funkcję „Zaproś do SkyCash” poprzez aplikację SkyCash Mobile przez użytkownika w/w aplikacji, oraz przyjęcie zaproszenia przez osobę nieposiadającą jeszcze konta w w/w aplikacji do 24.06.2016r. włącznie. Przyjęcie zaproszenia oznacza założenie nowego konta w aplikacji SkyCash mobile (dalej jako „Przyjęte Zaproszenie”). 
2. Każdy użytkownik aplikacji SkyCash Mobile może skorzystać z promocji do czterech razy. Oznacza to, że nagrodzone zostanie do czterech wysłanych przez niego Przyjętych Zaproszeń. Dodatkowo każdy Uczestnik może Przyjąć Zaproszenie maksymalnie jeden raz"
Polecający, jak i polecony za spełnienie powyższych warunków otrzymają vouchery na film 2D do wykorzystania w sieci kin Multikino. Vouchery mają być przekazywane w formie kodu, który organizator akcji prześle SMSem w ciągu 14 dni od daty przyjęcia zaproszenia. Z wykorzystaniem vouchera trzeba będzie się uwinąć - jego ważność upłynie 30.06.2016 r.

Instrukcję zapraszania znajomych znajdziesz w dokumencie pdf przygotowanym przez SkyCash, który dostępny jest tutaj.

Ostatnio polecanie i programy rekomendacyjne są coraz popularniejsze. Przypomnę, że niedawno wystartowało kolejna już edycja programu "Mam Inteligo", gdzie można w łatwy sposób zdobyć 100 zł za otwarcie konta i po 50 zł za każde skuteczne polecenie. Z kolei w T-Mobile Usługi Bankowe czeka aż 300 zł za wyrobienie karty kredytowej i 100 zł za polecenia.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi:

Aktualizacja w dn. 27.05.2016 r., godz. 11:10. Na facebookowym profilu SkyCash pojawiła się następująca informacja:

21 komentarzy:

 1. Coś to kosztuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cennik SkyCash: https://www.skycash.com/cennik/

   Rejestracja jest darmowa. Przy zaproszeniu wymagane jest podarowanie znajomemu kwoty na start, ale może być to 1 grosz :) Zasilenie własnego konta nic nie kosztuje. Późniejsza wypłata środków z konta w SkyCash na konto bankowe to opłata 2 zł, a za wypłatę w bankomacie Euronetu 4 zł.

   Usuń
  2. Zasilenie konta KARTĄ jednak kosztuje - coś ok. 2%.

   A czy przy "darowiźnie" 1 grosza poleconemu pobierają jakąś prowizje?

   Usuń
  3. Przelewem bez kosztów.

   Darowizna przy zaproszeniu darmowa. Jeśli przelewasz kasę innemu użytkownikowi to opłata = 0,29 zł.

   Usuń
 2. Pisałam do nich na facebooku czy będą informować o wyczerpaniu voucherów i dostałam wiadomość z taką odpowiedzią:
  "Nie planujemy informować o statusie voucherów, ale zdecydowanie zachęcamy do udziału w promocji. Szanse za zgarnięcie darmowych biletów są bardzo duże"

  OdpowiedzUsuń
 3. Na fb piszą, że vocuhery rozsyłają w poniedziałki. No to czekam :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam smartfona z 2-ma kartami SIM. Kont bankowych tez by się parę znalazło.

  Ciekaw jestem czy można mieć 2 aplikacje SkyCash na 1-ym telefonie (rzecz jasna na różne numery)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecony ma założyć konto, choćby przez www - nie musi instalować aplikacji.

   Usuń
  2. Anonimowy25 maja 2016 11:01:
   "1. Warunkiem skorzystania z Promocji jest przesłanie zaproszenia przez funkcję „Zaproś do SkyCash” poprzez aplikację SkyCash Mobile przez użytkownika w/w aplikacji, oraz przyjęcie zaproszenia przez osobę nieposiadającą jeszcze konta w w/w aplikacji do 24.06.2016r. włącznie. Przyjęcie zaproszenia oznacza założenie nowego konta w aplikacji SkyCash mobile (dalej jako „Przyjęte Zaproszenie”)"

   Zwłaszcza OSTATNIE ZDANIE. To jak to to z tym WWW?

   Usuń
 5. Po pierwsze jak chcesz je zainstalowac? ;) Nie można.
  Po drugie, nawet przy 10 numerach nie jest Ci potrzebna taka ilość aplikacji, bo konto wystarczy założyć ze strony skycasha.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla przykładu - w innych aplikacjach (np. VIBER) jest możliwość wybrania KARTY SIM, którą (przy 2-SIMowym smartfonie) będziesz identyfikowany w tym komunikatorze. Zatem w innym sofcie da się.

   Usuń
 6. Oki, zaproszenie sfinalizowane. Ciekawe czy się jeszcze załapię czy już po zawodach i bilety się rozeszły wcześniej...

  OdpowiedzUsuń
 7. No i klops. Po promocji.

  OdpowiedzUsuń
 8. Udało się zgarnąć 4 bilety ;)
  Dzięki za info Mr. Złotówa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy to oznacza, że już dostałeś/-aś vouchery? Wydaje mi się, że spełniłem warunki, a kodów brak... Panie Złotówa, wie Pan coś?

   Usuń
  2. SkyCash zgodnie z regulaminem ma 14 dni (od przyjęcia zaproszenia) na przekazanie nagród. Na facebookowym profilu pisano jednak o tym, że vouchery mają być wysyłane w poniedziałki. Czy już przekazano wszystkie? Niestety nie mam takiej wiedzy. Zapytanie można skierować na bok@skycash.com

   Usuń
  3. Ja zaprosiłem 3 osoby i dostałem 3 vouchery. Ale z poleconych tylko jedna osoba. Więc raczej będą jeszcze wysyłać bo jest niemożliwe, że ja się załapałem, a poleceni nie skoro liczy się przyjęcie zaproszenia.

   Usuń
  4. W jakiej formie są wysyłane te kupony? E-mail? SMS? Na koncie SkyCash?

   Usuń
 9. Proponuje pisanie informacji o zakonczonej promocji na gorze wpisu. Bo stracilem czas czytajac ten artykul na cos czego nie ma. Porsze o zamieszczanie na gorze postu info o zakonczeniu a nie na koncu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informację AKTYWNA PROMOCJA / PROMOCJA ZAKOŃCZONA można znaleźć przy dacie publikacji artykułu (podgląd tutaj). Zdarzają się jednak sytuacje, że w niektórych przeglądarkach informacja się nie wyświetla. Urok blogspota :( Dziękuję za komentarz i sygnał o niedogodności.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...