Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Powraca program poleceń "Mam Inteligo". Czeka 100 zł za konto i po 50 zł za polecenia

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

16.05.2016

Powraca program poleceń "Mam Inteligo". Czeka 100 zł za konto i po 50 zł za polecenia

W Inteligo zarobić mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci.

Aby zyskać 100 zł wystarczy założyć konto z wykorzystaniem kodu polecenia od obecnego klienta i wykonać płatności na łączną sumę 210 zł. Jednak na stówce nie trzeba się ograniczać. Za każde skuteczne polecenie otrzymasz 50 zł. I co ważne, jako nowy (polecony) klient udział w akcji mogą brać też obecni posiadacze konta w PKO BP.

>>Ta promocja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze propozycje Inteligo<<

Właśnie wystartowała kolejna, już jedenasta, edycja programu poleceń "Mam Inteligo". Zasady są proste i niezmienione względem poprzedniej akcji.

Co zrobić by zarobić 100 zł jako polecony nowy klient Inteligo:
 • we wniosku o konto wyraź zgody na przekazywanie przez PKO Bank Polski materiałów marketingowych 
 • wykonaj określone czynności w zależności od rodzaju wybranego konta:
  jeśli otworzysz konto osobiste dla klientów indywidualnych to w ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta wykonaj płatności kartą na sumę min. 200 zł oraz co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO o łącznej wartości min. 10 zł
  jeśli otworzysz konto firmowe to w ciągu 40 dni kalendarzowych od otwarcia konta, wykonaj płatności kartą na łączną sumę min. 200 zł oraz co najmniej jeden przelew do ZUS zlecony w ramach konta przez bankowość internetową lub przez telefon z wykorzystaniem opcji "przelew do ZUS"
Płatności o których mowa powyżej, zarówno te wykonane kartą, jak i aplikacją IKO powinny być transakcjami bezgotówkowymi w punktach handlowo-usługowych. Do spełnienia wymogów promocji nie zliczają się płatności wykonywane przez Internet. Na potrzeby promocji przez transakcje aplikacją IKO rozumiane są płatności z wykorzystaniem kodu BLIK.

Aby skorzystać z polecenia i zgarnąć 100 zł za otwarcie konta należy spełnić wytyczne definicji "Nowego Klienta", przez którego bank rozumie:
"osobę fizyczną, także tę prowadzącą działalność gospodarczą lub będącą wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku o Nowe konto z podanym Kodem polecenia nie posiada żadnego z kont Inteligo ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont Inteligo, złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont"
Akcja została podzielona na trzy, następujące po sobie etapy: 16.05.-14.06., 15.06.-14.07. oraz 15.07.-13.08.2016 r.  Bez względu na to w którym momencie przystąpisz do promocji, warunki opisywane powyżej wystarczy spełnić tylko raz.

Daty końcowe etapów mają znaczenie jedynie w kontekście obliczenia dnia wypłaty nagrody. W ciągu 50 dni kalendarzowych od zakończenia danego etapu, bank dokona weryfikacji spełnienia warunków, a w ciągu kolejnych 44 dni nastąpi wypłata gratyfikacji. Okresy te są długie, ale... w praktyce bank zdecydowanie szybciej wypłaca nagrodę. W poprzedniej X edycji po zakończeniu I czy II etapu, premie na konta uczestników trafiały w ciągu kilkunastu dni :)

Masz konto w Inteligo? Jak polecać by zarabiać?


Jeśli już posiadasz konto w Inteligo albo je właśnie założysz z polecenia, możesz też zarabiać na polecaniu kont. Aby mieć taką możliwość należy zarejestrować się na stronie maminteligo.pl, podając imię, nazwisko, adres e-mail, numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego, który będzie zgodny z numerem zarejestrowanym w banku (przy umowie o konto). Trzeba również wyrazić zgody na przekazywanie przez bank materiałów marketingowych oraz zaakceptować regulamin akcji. Po tych formalnościach zostanie Ci już polecanie konta - za każde skuteczne polecenie (a więc takie gdy polecony klient założy konto i spełni warunki promocji uprawniające do otrzymania premii) bank wypłaci Ci po 50 zł.

W programie poleceń przewidziano też nagrody dodatkowe dla osób najaktywniej polecających konta. Dla pierwszej trójki są to nagrody wynoszące 1 000, 600 i 300 zł.

Bądź na bieżąco z bankobraniem i bankowością:

Konto Inteligo - prześwietlenie oferty


Konto osobiste w Inteligo jest całkiem dobrym kontem. Główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez żadnych warunków do spełnienia)
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir (zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej)
 • 0 zł za posiadanie karty płatniczej do konta (jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na sumę co najmniej 100 zł; w przeciwnym wypadku opłata wynosi 4 zł)
 • Ważne: okres rozliczeniowy dla karty płatniczej nie pokrywa się z miesiącami kalendarzowymi, ale jest liczony od dnia zawarcia umowy (od tego też dnia będziesz posiadać już kartę płatnicza, bo przywozi ją kurier)
 • 0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach PKO BP i BZ WBK
Umowę o konto w Inteligo zawrzeć można wyłącznie za pośrednictwem kuriera. Z mojego doświadczenia, po złożeniu wniosku internetowego, konsultant banku skontaktował się w ciągu zaledwie kilkunastu minut! Podczas rozmowy potwierdziłem dane i miałem też możliwość wskazania adresu, na który ma przyjechać kurier z umową do podpisania (można wskazać inny adres, niż zameldowania czy korespondencyjny, dzięki temu umowę podpiszesz np. w miejscu pracy). Kurierzy obsługujący podpisywanie umów Inteligo przed wizytą dzwonią celem ustalenia dokładnej godziny wizyty. Konto aktywowane zostało w ciągu kilku minut od wyjścia kuriera.

Masz kod polecenia? Złóż wniosek o otwarcie Konta Inteligo

Jeśli chcesz uzyskać wiarygodny kod polecenia do Inteligo, skorzystaj z poniższego formularza:


89 komentarzy:

 1. Jeśli założę konto w tej edycji to też mogę zostać polecającym??

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy tak jak w poprzednich edycjach po wykonaniu wymaganych płatności można zrezygnować z karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można bez problemu. Regulamin ani zasady nie zabraniają :) Premię i tak dostaniesz

   Usuń
 3. Na te 200 zł to musi być jedna płatność czy kilka płatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier z jakiej firmy przyjeżdża z umową?

   Usuń
  2. @Anonimowy 16 maja 2016 17:50, możesz wykonać jedną płatność, ale możesz też wykonać wiele. Ważne by wydać (łącznie) min. 200 zł kartą. Oraz min. 10 zł IKO (BLIKiem).

   Usuń
 4. Zamknięcie konta po wypłacie premii odbywa się bez problemu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez problemu. Wysyłasz list i po temacie :)

   Usuń
  2. Jak wysłałem to do mnie jeszcze zadzwonili, że może bym sobie jednak zostawił bo za darmo itd. Ale zostałem przy swoim. Rozmowa bez ciśnienia, kulturalnie się pożegnaliśmy. Do następnej promocji. Jeszcze 2 lata i 10 miesięcy.

   Usuń
  3. W_W bo konto jest naprawde fajne i bez wygórowanych wymagań sam jakbym nie miał innego konta to bym je zostawił sobie

   Usuń
 5. Czy aby uniknąć opłaty 4zł za kartę wliczają się również płatności internetowe ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą być dowolne płatności, także w necie.

   Usuń
 6. Nie mam telefonu z Blikiem..Jestem zacofana dla promocji i nici z tej oferty ;-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zwykły telefon z androidem a jak nie to zainstalowac u najbliższej rodziny na telefonie zapłacic blikiem np na orlenie usunąc aplikacje i czekac na stówe

   Usuń
  2. To zależy jeszcze jaką mamy kartę w telefonie. Moja karta nie pasowała do telefonu syna i kupiłam nową kartę z nowym nr telefonu, ale musiałam zgłosić ten nr do banku. Dobrze,że w banku można mieć dwa nr telefonów.

   Usuń
  3. To niech będzie na numer telefonu syna. Po co przekładać karty?

   Usuń
  4. Chcę polecić znajomego, który ma stary telefon i na pewno nie zgodzi się na przekładanie kart. Czy po ściągnięciu apki konieczne jest przekładanie kart, czy może zrobić płatność na te 10 zł z mojego telefonu bez konieczności informowania banku o drugim numerze telefonu?

   Usuń
  5. W bankowości internetowej Inteligo w zakładce IKO można zamówić aplikację na inny numer niż ten wcześniej podany do kontaktu.

   Usuń
 7. Jeśli wziąłem udział w promocji Konto Za Zero zł z premią 100 zł w PKO to w tej promocji mogę wziąć udział też??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej! Aktualne czy wcześniejsze posiadanie konta w PKO BP nie koliduje z udziałem w promocji Inteligo :)

   Usuń
 8. Czy mogę polecić kilka osób?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, nie ma ograniczeń.

   Usuń
  2. Możesz. Tym bardziej, że dla tych co polecą najwięcej osób są dodatkowe nagrody.

   Usuń
 9. Faktycznie działają mega szybko. Dziś wysłałem wniosek i już po 5 minutach dzwonili. Kurier umówiony do pracy bez problemu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Słuchajcie, a takie coś: kupuję jakiś towar za min 200 zł i oddaję do sklepu jako zwrot( często przyjmują bez pytań jeśli to tego samego dnia) Czy to się liczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli kasę dostaniesz w gotówce to nie będzie śladu zwrotu :)

   Usuń
  2. Zawsze proszą o kartę do oddawania przelewu z karty.

   Usuń
  3. Na zwrot towaru ma się 7 dni. W Auchan oddają gotówkę. To zależy od sklepu.

   Usuń
 11. Czy jeśli mam już konto za zero w PKO mogę zostać poleconym do otwarcia konta w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy dobrze rozumiem? Mam w PKO BP wspólne konto z mężem (inne niż Inteligo), jeśli ja założę sobie Inteligo, później polecę męża, spełnię warunki to otrzymamy 150 zł? (on za otwarcie 100, a ja za polecenie 50?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeszkód. Załóż konto z kodem polecenia od klienta Inteligo. Później zarejestruj się na stronie promocji i z wykorzystaniem Twego kodu niech konto założy mąż. Zarobisz 100 zł za otwarcie swego konta, 50 zł za polecenie i 100 zł jeszcze zarobi mąż za otwarcie.

   Usuń
 13. Dziś był u mnie kurier. Wyszedł i nie minęły 3 minuty a już dostałem sms-a o aktywacji konta. Elegancko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, takie tempo robi wrażenie. Tak samo jak telefon z banku kilka minut po wysłaniu wniosku.

   Usuń
  2. A do mnie kurier po 3 krotnej interwencji telefonicznej dotarł po 8 dniach od nadania paczki i aktywacji konta nadal nie ma więc jedni mają szybciej inni dłużej i średnia wyjdzie przyzwoita.

   Usuń
 14. Co zrobić by apka IKO działała mi teraz z Inteligo gdy dotąd miałem ją zainstalowaną pod PKO? Zresztą też na konto z polecenia w Mam PKO.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W iPKO musisz rozwiązać połączenie z IKO i usunąć aplikację. Później pobierasz ją ponownie i już możesz korzystać z Inteligo.

   Usuń
 15. A jeśli te 210 zł od razu wydam IKO to wystarczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musi być min. 200 zł kartą i min. 10 zł IKO (BLIK). Więc jeśli zrobisz płatność IKO (nawet na 210 zł) to spełniony zostanie tylko warunek dla tego rodzaju płatności, a do wykonania zostaną transakcje kartą.

   Usuń
 16. Odnośnie tej oferty mam pytanie o dodatkowe opłaty, konsultantka oddzwaniając w celu potwierdzenia danych na końcu powiedziała coś o opłacie związanej bodaj z kodami sms o ile dobrze zrozumiałem, że po dwóch okresach rozliczeniowych uaktywni się ta opłata w związku z podaniem numeru telefonu, dokładnie tego nie zrozumiałem, bo obok akurat hałas był, czy ktoś analizował dokładnie te opłaty i wie co to może być oraz w jaki sposób można potem zamknąć to konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o SMSy z powiadomieniami o wpływach itp. Przez 2 mies. darmowe, później bodajże 5 zł miesięcznie ale możesz wyłączyć. Ja zrobiłem to od razu żeby nie zapomnieć.

   Usuń
  2. "Dane i ustawienia" > "Ustawienia" > "Powiadomienia" > "Zmień dane" i odznacz pole SMS w miejscu "Forma otrzymywania powiadomień"

   Usuń
 17. Witam
  Jeśli posiadam konto ale mam zastrzeżoną kartę to czy dostanę kasę jako polecający ?
  Zenek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, możesz polecać i dostaniesz premię.

   Usuń
 18. Płacąc IKO muszę mieć internet w telefonie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bo trzeba się zalogować do aplikacji i wygenerować kod BLIK. Ale nawet jeśli zrobisz to poza pakietem danych to wyjdzie groszowy koszt.

   Usuń
  2. Można płacić tez tabletem :)

   Usuń
  3. Można też z komputera, ale trzeba mieć emulator. Zresztą i tak już wkrótce smartki pójdą do lamusa.

   Usuń
 19. A po zrobieniu 200 zł płatności kartą i 10 blikiem w ciągu 30 dni od aktywacji konta można kartę zastrzec i czekać na premię i nie będzie opłat za konto. Pamiętam w PKO było tak że jak nie miałeś karty aktywnej to była opłata za konto :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt, że pod tym kontem powyższa promocja wygląda zdecydowanie korzystniej :D

   Usuń
 20. Dziękuję za kod. 100 dla mnie (wczoraj wpłynęła) i coś dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super :) Inteligo jako jeden z nielicznych banków z przekazaniem premii nie czeka do ostatniej chwili, ale wypłaca zdecydowanie szybciej. I za to brawo!

   Usuń
  2. Było nie było PKO BP to największy bank w Polsce!

   Usuń
 21. I u mnie jest premia 100 zł :) Ale jeszcze poleciłam konto w rodzinie więc liczę jeszcze na premie po 50 zł.

  OdpowiedzUsuń
 22. A jak założyłem konto zrobiłem 201 zł płatności kartą i 15 blikiem to mogę już zastrzec kartę i czekać na premię czy wymagana jest aktywna karta aby premie dali ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz pozbyć się karty i czekać na premię.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Rezygnacja z karty nie jest przeszkodą do otrzymania 100 zł.

   Usuń
 23. Kartę przywozi kurier z umową,czy później wysyłają? Wyjeżdżam na urlop stąd pytanie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier przywiezie ci kartę od razu z umową.

   Usuń
 24. A można tą płatność blik zapłacić czekiem blik ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być też czekiem.

   Usuń
  2. W regulaminie mowa o "co najmniej jednej transakcji przy użyciu aplikacji IKO, z wykorzystaniem kodu lub czeku BLIK powiązanej z Nowym kontem"

   Usuń
 25. Czy transakcja kartą musi być jedna na sumę minimum 200 zł, czy płatności sumują się do 200 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być jedna, ale może być też wiele transakcji. Jak kto woli.

   Usuń
 26. Moment otwarcia konta jest liczony jako złożenie wniosku, data na umowie czy data otrzymania maila z potwierdzeniem aktywacji konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otwarcie konta następuje w ciągu kilku minut od wyjścia kuriera, więc w praktyce liczy się data wizyty kuriera i podpisania umowy. Musi to nastąpić do 12.08. (ostatni dzień roboczy okresu programu poleceń "Mam Inteligo").

   Usuń
 27. Złotówko czy twój kod polecający był ok ?
  Założyłem konto z twojego linka zrobiłem co trzeba i premii nie ma do dziś a po jakimś czasie poleciłem żonie konto dostałem 50 zł za polecenie już a i zona dostała 100 zł za konto. Czy mogą mieć taki bałagan że płacą jk im sie podoba ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Działa. U mnie premie są naliczane, ale widzę także w panelu jeszcze aktywne polecenia, ale nie są one rozliczone.
   PS. Coś musi być na rzeczy, że rozliczenia odbywają się niekoniecznie po kolei. Większość premii wypłacana jest szybko, ale pojedyncze osoby wspominały już o dłuższym oczekiwaniu.
   PS2. W razie braku premii na czas, napisz do mnie proszę za pomocą formularza kontaktowego tutaj.

   Usuń
  2. Poleciłem teścia. Osoba starszej daty. Robił transakcję, nawet z 1-krotną płatnością BLIKiem mu pomogłem. Ale ... spóźnił się o 1 dzień (z ksiegowaniem!) kwoty niezbędnej do spełnienia limitu wydatków i ... nagród nie przyznano. Siedzę i myślę, czy składać odwołanie czy olać sprawę.

   Usuń
  3. oczywiście że składać! Ale lepiej ta z kulturą starszej osoby i z prośbą o uwzględnienie i docenienie, że nawet starsza osoba jest otwarta na nowe technologie.

   Usuń
 28. Aby uniknąć płatności 4 zł za kartę wliczają się transakcje internetowe +100 zł, czy wyłącznie stacjonarne ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stacjonarne wymagane są tylko w promocji. Do zwolnienia z opłaty dowolne transakcje. Także internetowe. Z karty możesz też zrezygnować. Nie ma to wpływu na wypłatę premii.

   Usuń
  2. Czy mogę zamiast kartą machnąć te +100 zł blikiem ?

   Usuń
  3. Te 100 zł musi być wydane kartą.

   Usuń
  4. Płacenie kartą lub zamiennie blikiem to chyba zalicza się tylko w Millenium. W innych bankach blik to dodatek a i tak trzeba płacić kartą.

   Usuń
 29. Anonimowy13 sierpnia 2016 12:35 dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 30. dziś wpłynęła premia za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
 31. Czy po wpłynięciu premii mogę od razu zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
 32. W jaki sposób zamknąć konto ? Z góry dziękuję za podpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Listem na dedykowanym formularzu, poszukaj w necie, oczywiście listem poleconym, (najlepiej) za potwierdzeniem odbioru ;^)

   Usuń
  2. http://inteligo.pl/media_files/be5df831-2f49-4753-be3e-c6b57e8e55c8.pdf

   Usuń
 33. Dziś u mnie wpadła premia :)

  OdpowiedzUsuń
 34. U mnie od 14 lipca spełnione warunki i nadal brak premii ale reklamacji nie ma co pisać bo te ich długie okresy oczekiwania w regulaminie wić trzeba czekać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 14.07. Jeszcze pytanie kiedy Ci płatności zaksięgowali, bo chyba od tego liczą. No ale kartę możesz zastrzec, a konto za darmo więc pozostaje spokojne czekać. A reklamacji pisać nie ma sensu bo odpowiedzą że mają czas.

   Usuń
  2. Wszystkie księgowania do 10 lipca były więc trzeba tylko czekać i tyle, karta zastrzeżona a jak miną 94 dni i nie będzie premii to dopiero reklamacja. Ciekawi mnie tylko czy zdarzają się takie długie okresy wypłaty premii.

   Usuń
  3. Premia wpadła po ok 60 dniach długo czekałem ale jest teraz można zamykać konto.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...