Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Pobierz BZWBK24 mobile i odbierz bilet do Multikina

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

25.05.2016

Pobierz BZWBK24 mobile i odbierz bilet do Multikina

Ruszyła kolejna promocja BZ WBK dla klientów posiadających rachunek firmowy.

Pobierz BZWBK24 mobile i odbierz bilet do kina
Dopiero co opisywałem promocję SkyCash z biletami do kina w prezencie, a już mamy kolejną akcję z darmowymi wejściówkami do Multikina. Tym razem to propozycja dla klientów firmowych BZ WBK.

Zgodnie z regulaminem "Pobierz BZWBK24 mobile i odbierz bilet do kina":
"Promocja skierowana jest do użytkowników będących osobami fizycznymi posiadającymi NIK, hasła PIN, wykorzystującymi token lub smsKod, dokonującymi Dyspozycji w ramach usługi BZWBK24 Mini Firma, której posiadaczem jest Klient"
A zasady załapania się na dwa vouchery wymienialne na bilety na dowolny film 2D lub 3D w kinach sieci Multikino są banalnie proste. Wystarczy:
 • pobrać aplikację BZWBK24 mobile
 • w okresie od 25.05. do 5.06.2016 r. zarejestrować udział w promocji za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj
 • w okresie promocji dokonać pierwszego logowania do aplikacji
I to wszystko... oprócz nadziei na załapanie się do grona osób nagrodzonych. Pula biletów w promocji jest bowiem ograniczona do 300 sztuk, co oznacza, że na nagrody (2 vouchery) załapie się tylko pierwszych 150 uczestników.

Weryfikacja spełnienia warunków promocji ma nastąpić do 8.06. Vouchery zostaną przesłane mailowo do 10.06., a ich wykorzystanie możliwe będzie tylko do 30.06.2016 r.

Na koniec jeszcze słowo o podatkach:
"Wartość Nagród przewidzianych w Promocji jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych (...), jako nagród w sprzedaży premiowej usług bankowych"

Jeśli nie łapiesz się na powyższą promocję to pamiętaj, że do kina (Multikino lub Helios) możesz obecnie wybrać się po okazyjnej cenie. Dzięki promocji "Spraw sobie cały dzień dobry z Visa!" dla posiadaczy dowolnej karty płatniczej z logo Visa za bilet na dowolny dzień tygodnia zapłacisz jedynie 13 zł. Już tylko do końca maja można się też załapać na darmowe bilety do Multikina za otwarcie konta w Banku BPH.

6 komentarzy:

 1. Po zapowiedzi podwyżek w banku ruszyła machina promocyjno-marketingowa. Tu bilety, zwroty za blik, zwroty za nc+, promocja za promocją

  OdpowiedzUsuń
 2. ja tam wątpie że firmy wykorzystają ten limit a te bilety do 30.06 to chyba różne banki i inne firmy kupowały w jakiś bardzo atrakcyjnych pakietach skoro sypią tym na prawo i lewo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie dystrybutorzy czy przedstawiciele handlowi Multikina prężnie muszą działać, bo wszyscy rozdają bilety Multikina.

   Usuń
 3. Czy to poczucie humoru prosto z Kantabrii czy może to lokalne "mądre głowy" zatrudnione przez Hiszpanów serwują te szmoncesy?

  OdpowiedzUsuń
 4. Tylko świnie siedzą w kinie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. dostal ktos bilety?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...