Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet 360 zł za Konto 360º lub Konto 360º Student w Banku Millennium

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

16.05.2016

Nawet 360 zł za Konto 360º lub Konto 360º Student w Banku Millennium

Po pewnej przerwie przypomina o sobie Bank Millennium.

Za otwarcie konta w Banku Millennium można zyskać do 360 zł. Wysokość zwrotów uzależniona jest od płatności wykonanych kartą i/lub BLIKiem. Oprócz gratyfikacji za otwarcie konta, w Banku Millennium czeka też całkiem przyzwoita oferta dla oszczędzających.

>>Ta okazja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze promocje Banku Millennium<<

Na początek jednak nie o promocyjnym oprocentowaniu konta oszczędnościowego i lokaty mobilnej, ale o promocji. Aby wziąć udział w akcji "Zyskaj 360 zł - 3 edycja" należy:
 • wyrazić (i nie odwoływać w okresie promocji - do 28.02.2017 r.) zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych 
 • w okresie od 16.05. do 4.07.2016 r. zawrzeć umowę o konto i kartę płatniczą
I dalej będzie możliwe zarabianie. Zgodnie z regulaminem promocji:
"Uczestnik (...) otrzymuje raz w miesiącu premię za płatności kartą i płatności BLIK dokonane w ciągu kolejnych sześciu miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę"
Wysokość zwrotów będzie uzależniona od sposobu wykonania płatności. Jeśli zapłacisz kartą, dostaniesz 2-procentowy moneyback. Jeśli skorzystam z systemu płatności mobilnych BLIK wówczas zwrot wyniesie 5%. Zwroty będą wypłacane przez sześć kolejnych miesięcy. Łącznie można uzbierać nawet 360 zł. Miesięczny zwrot nie może przekroczyć 60 zł (przy czym maksymalne zwroty za płatności kartą, jak i BLIKiem wynoszą po 30 zł).

Za płatności kartą jak i BLIKiem kwalifikujące się do zwrotów uznawane są zarówno płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie zaksięgowane w danym miesiącu kalendarzowym.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z systemu płatności mobilnych BLIK, przeczytaj wpis: BLIK - płatności telefonem. Zalety i wady jakie ma Polski Standard Płatności

Aby otrzymywać zwroty należy pamiętać o spełnieniu poniższych warunków:
 • zadbać by na koncie została w danym miesiącu zaksięgowana min. jedna płatność kartą
 • zapewnić wpływy zewnętrzne w łącznej kwocie nie niższej niż 1 000 zł 
 • zalogować się min. jeden raz do aplikacji mobilnej
Premia wypłacana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym wykonane zostały płatności i spełniono warunki promocji. Do momentu wypłaty konto nie może być zamknięte, ani znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Dla kogo promocja?


W tej akcji niestety ponownie mamy okres karencji. Promocją są bowiem objęte osoby, które:
"w okresie od 1.04.2015r. do dnia poprzedzającego rozpoczęcie Promocji, czyli do 15.05.2016 r., nie były stroną umowy, na mocy której Bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR) lub Konto Techniczne (rachunek techniczny)"
Pierwsze źródło informacji z bankobrania: 

Oferta dla oszczędzających


Wspomniałem na początku, że w ofercie Banku Millennium coś dla siebie znajdą również oszczędzający. I teraz przyszedł czas by opisać te propozycje.

Najlepsze oprocentowanie można uzyskać na Lokacie Mobilnej, która dostępna jest za pomocą aplikacji. Ulokować można na niej do 10 000 zł na okres trzech miesięcy. Oprocentowanie depozytu wynosi 3,25% w skali roku, a jeśli skorzystasz z wariantu otwarcia lokaty w rozszerzonej rzeczywistości to uzyskasz 3,5% w skali roku. Więcej na ten temat pisałem tutaj.

Mankamentem oferty jest to, że w danym momencie można posiadać wyłącznie jedną lokatę tego typu.

Większe środki można za to wpłacić na konto oszczędnościowe. I tam w chwili obecnej mamy do czynienia z promocyjną stawką oprocentowania, która wynosi 2,7% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł (choć przy takiej sumie oszczędności warto pamiętać, już w kontekście późniejszej wypłaty pieniędzy, że dzienny limit przelewów zlecanych w bankowości internetowej Banku Millennium to 50 000 zł i nie ma możliwości zmiany tego ograniczenia).

Promocyjna stawka oprocentowania obowiązuje dla "nowych środków" wpłaconych w okresie od 15.05. do 2.07.2016 r. i jest gwarantowana przez okres 92 dni od pierwszej wpłaty środków na konto oszczędnościowe.

Konto 360º lub Konto 360º Student - prześwietlenie oferty


Konto 360°: konto i karta płatnicza będą za 0 zł jeśli miesięcznie na rachunek wpłynie kwota min. 1 000 zł, a kartą wykonasz co najmniej jedną płatność na dowolną kwotę. Dzięki karcie zyskasz bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą. 

Do karty dołączone jest ubezpieczenie "Pakiet Bezpieczeństwa", kosztujące 3,99 zł miesięcznie, ale ubezpieczenie to na szczęście jest dobrowolne i można je wyłączyć, składając dyspozycję na infolinii banku. Drugim z ubezpieczeń jest "Pakiet Bardzo Pomocny" który na pierwsze 12 miesięcy prowadzenia konta otrzymasz za darmo. Później, jeśli nadal zechcesz z niego korzystać, opłata miesięczna wyniesie 4,99 zł. W dowolnym momencie z tego pakietu również możesz rezygnować.

Konto 360° Student: rachunek dedykowany dla osób w wieku 18-26 lat (to kluczowe kryterium; wbrew nazwie nie trzeba być studentem by założyć konto w tym wariancie.). Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe, ale w pozostałym zakresie zasady dotyczące karty i ubezpieczeń są identyczne z opisanymi powyżej dla Konta 360°.

Po złożeniu wniosku o wybrane konto, umowę zawrzesz za pomocą przelewu weryfikacyjnego z konta w innym banku (uwaga! Tymczasowo opcja ta może być niedostępna. Więcej na ten temat piszę tutaj) , za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w oddziale banku. O sposobach zawarcia umowy z bankiem oraz o tym na co szczególnie warto zwracać uwagę, pisałem tutaj. W Banku Millennium w przypadku zawarcia umowy za pomocą przelewu weryfikacyjnego, funkcjonalności systemu bankowości internetowej oraz limity transakcji są ograniczone. Limity zostaną podniesione dopiero po wizycie w oddziale i uzupełnieniu wzoru podpisu. Bez konieczności wizyty w placówce uda się otworzyć i korzystać z konta w przypadku zawarcia umowy za pośrednictwem kuriera. Za to z Bankiem Millennium o wiele łatwiej się rozstać, jeśli podejmiesz taką decyzję w przyszłości ;) Wypowiedzenie umowy możliwe jest m.in. na infolinii, jak i w systemie bankowości internetowej.

Skorzystaj z promocji zyskaj do 360 zł

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o najlepszych promocjach bankowych, zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

20 komentarzy:

 1. Widzę, że trzecia dziś promocja wystartowała. Czyżby wszyscy zaczęli się bić o klientów BZ WBK???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej tak szybko banki nie działają i promocje były przygotowywane wcześniej, ale zbiegło się to idealnie z tym co zaserwował BZ WBK i pewnie część klientów zmieni bank. A, że się to opłaci to tym bardziej warto ;)

   Usuń
 2. Bardzo podobnie do mBanku. Z tym, że BLIK nieco lepiej notowany 5% zamiast 4%.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli mam tylko kartę kredytową Millennium to mogę skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczeni są tylko posiadacze ROR i kont technicznych. Patrz cytat z regulaminu.

   Usuń
 4. czyli żeby zgarnąć w miesiącu 60 zł to trzeba zrobić tranzakcje blikiem na 600 zł i kartą na 1500?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to wygląda.

   Usuń
  2. Mam 2 konta w TMUB ze zwrotem 5%. Nadwyżki których nie obejmuje ten zwrot to max. 100-200 zł co któryś miesiąc. Czasem nie wykorzystuję całego zwrotu jaki mogę mieć. Więc nie opłaca się zmieniać na coś co wychodzi tak samo i to tylko w wariancie przy Bliku, a prócz tego nie ma nic więcej.

   Usuń
  3. W twoim przypadku - masz rację. Trzeba mierzyć siły na zamiary. Kwestia ile kto wydaje. Jeśli więcej - to można brać udział w większej ilości promocji jednocześnie. U mnie żona wydaje tyle, że starcza na obskoczenie 3 TMUB, Millenium (stara promocja - do 500 zł zwrot), mBank - obecna promocja... Pewnie na upartego to by jeszcze coś znalazł...

   Usuń
 5. Promocja bardzo słaba, nie ma żadnej dodatkowej premii, już lepiej chyba w T-mobilu lub MBanku brać zwroty więc nie wiem czy warto skorzystać. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Przelew weryfikacyjny na 10 zł. Też tak mieliście? Potem to zwracają czy jak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. 1 grosz Ci zwrócą na konto a 9,99 zł będziesz mieć na koncie w Milennium

   Usuń
 7. Mam pytanie odnosne konta oszczędnościowego 2,7%. Mam obecnie konto 360 student i lokate mobilna, czy jak lokata sie skonczy i wrzuce to na to oszczednosciowe to bedzie to uznane za nowe srodki?

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedy Bank dokonuje zwrotów na konto za transakcje przeprowadzone BLIKiem i Kartą. Rozchodzi mi sie po jakim czasie można sie spodziewac zwrotów?
  do 15 każdego miesiąca jak TMUB, do końca miesiąca (jak w Orange Fin.)
  Jak wygląda to w praktyce.
  Z góry dziękuje za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy byla już wyplata nagrody za czerwiec? Ja niestety nic nie otrzymałam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy jest już zwrot za wrzesień?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie brak.

   Usuń
  2. do 10-go mają czas. Na luzie, zawsze jest 10-go właśnie.

   Usuń
  3. jest 10. i już jest zwrot.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...