Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet 300 zł za kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe i 100 zł za polecenia

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

20.05.2016

Nawet 300 zł za kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe i 100 zł za polecenia

Ruszyła nowa promocja, jakiej dotąd nie mieliśmy. I zarobić można sporo.

W T-Mobile Usługi Bankowe w programie rekomendacyjnym zyskać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. Na tych pierwszych czeka 300 zł za wyrobienie karty kredytowej (w obecnie dostępnej promocji do końca roku bezwarunkowo darmowej!), a dla obecnych klientów premia za polecenia po 100 zł.

Program rekomendacyjny w T-Mobile Usługi Bankowe obejmuje premiowanie otwarcia konta osobistego, skorzystanie z pożyczki, jak i wyrobienie karty kredytowej. I nad tą ostatnią opcją przede wszystkim się skupię, bo tu zyski są największe i dla obydwu stron :)

Dla kogo promocja?


Z promocji "Poleć znajomemu karę kredytową Mastercard" (trwającej do 31.08.2016 r.) skorzystać (jako polecający) może obecny klient banku posiadający dostęp do bankowości internetowej T-Mobile Usługi Bankowe.

Jeśli chodzi o osobę poleconą to tu definicja w regulaminie programu rekomendacyjnego jest dłuższa. Odbiorcą rekomendacji może być:
"Osoba, której Uczestnik zarekomendował Produkt poprzez Rekomendację i jednocześnie: 
a. jest osobą fizyczną, która ukończyła 18 lat, 
b. jest uprawniona do zawarcia umowy o rekomendowany Produkt, 
c. nigdy wcześniej nie podpisała z T-Mobile Usługi Bankowe umowy o Produkt, który jest jej rekomendowany. (...)
Jeśli rekomendowany jest inny produkt niż T-Mobile konto (...), Odbiorca Rekomendacji może być  klientem Banku korzystającym z Produktów i mieć aktywną umowę dot. Produktu z Bankiem (poza umową o rekomendowany Produkt). 
d. nie jest klientem Banku i nie ma podpisanej żadnej aktywnej umowy z Bankiem z zastrzeżeniem zdania drugiego pkt. c."
Chcesz wiedzieć co w bankobraniu i bankowości piszczy? 

Jak zarabia odbiorca rekomendacji?


Aby zyskać w promocji za wyrobienie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe należy:
 • zawrzeć umowę o kartę w ciągu 40 dni od złożenia wniosku 
 • wykonać płatność kartą (musi ona zostać zaksięgowana do 60 dni od podpisania umowy o kartę)
I to wszystko. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą transzę premii: 100,10 zł.

Kolejne 100,10 zł otrzymasz jeśli:
 • spełnisz wcześniej wymienione warunki dla uzyskania pierwszej premii
 • wykonasz kartą trzy płatności, które zostaną zaksięgowane w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu w którym spełnione zostaną warunki dla premii nr 1
Trzecia, ostatnia gratyfikacja zostanie dla Ciebie naliczona jeśli:
 • spełnisz warunki dla pierwszej z wymienionych premii 100,10 zł
 • wykonasz trzy płatności kartą, które zostaną zaksięgowane w miesiącu kalendarzowym następującym jako drygi miesiąc, po miesiącu spełnienia warunków dla pierwszej z premii 100,10 zł
Za płatności kartą (określone w regulaminie jako transakcje bezgotówkowe) rozumiane są takie, które spełniają kryteria:
"a. Będące transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Obsługi Produktów T-Mobile Usługi Bankowe. 
b. Nie będące transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku."
Premie zostaną wypłacone łącznie do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki ich przyznania (w regulaminie mowa o wypłacie na "Rachunki Uczestników". Osoby polecone premię otrzymają na rachunek karty kredytowej. Osoby polecające muszą posiadać konto osobiste i na ten rachunek otrzymają swoje premie za skuteczne rekomendacje.

Jeśli nie znasz klienta T-Mobile Usługi Bankowe, który mógłby Ci polecić kartę, wniosek z mego polecenia możesz złożyć tutaj.

Dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej? Przeczytaj wpis: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Jak zarabia polecający?


Wyczerpująco proces polecenia opisuje regulamin:
"4.Rekomendacja musi zostać dokonana zgodnie z następującymi warunkami: 
a. Rekomendować Produkty można poprzez wysyłanie Rekomendacji z Programu Rekomendacyjnego, który jest na stronie t-mobilebankowe.pl w sekcji Program Rekomendacyjny lub Aplikacji Facebook oraz poprzez udostępnianie linków do Stron Rekomendacyjnych, na których umieszczone są Wnioski Internetowe. 
b. Tylko wnioski elektroniczne o Produkty w postaci Wniosków Internetowych na Stronach Rekomendacyjnych będą zapisywane w Programie i za Skuteczne Rekomendacje za ich pośrednictwem będą przyznawane Premie"
Polecenie znajomemu najłatwiej wysłać mailem. Jeśli wpiszesz jego adres w programie rekomendacyjnym, polecony otrzyma wiadomość ze szczegółami oferty i z linkiem do złożenia wniosku.

Za skutecznie poleconą kartę (czyli taką, w której polecony uzyska prawa do pierwszej z premii 100,10 zł) uzyskasz 100 zł. Bonus w takiej wysokości możesz otrzymać za trzech poleconych klientów. Jeśli uda Ci się polecić więcej osób to też zarobisz, ale wtedy stawka będzie już standardowa (60 zł za skuteczne polecenie karty).

Opodatkowanie premii


Dla poleconego zapis w regulaminie jest bardzo korzystny:
"Dla Poleconego premia stanowi nagrodę uzyskaną w związku ze sprzedażą premiową (...) i jest zwolniona z podatku do kwoty 760 zł."
Inaczej sprawa ma się dla osób polecających:
"Zgodnie z zasadami Programu Rekomendacyjnego do końca lutego w roku następującym po właściwym roku podatkowym Bank przekaże Polecającemu oraz Urzędowi Skarbowemu właściwemu według miejsca zamieszkania Polecającego, informacje o wysokości przychodów (PIT-8C) uzyskanych we właściwym roku podatkowym, przesyłką za pośrednictwem Poczty Polskiej."

Karta Kredytowa MasterCard - prześwietlenie


Standardowo karta kredytowa MasterCard nie należy do najtańszych. Dzięki promocji, która jest dostępna do 30.06.2016 r. 30.09.2016 r. (promocję przedłużono - nowy regulamin; zdania przekreślone dotyczą promocji obowiązującej do 30.06.2016 r.) można się jednak załapać na kilka profitów:
"- Zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę do końca 2016 roku 31.03.2017 r., niezależnie od liczby transakcji bezgotówkowych dokonanych w miesiącu kalendarzowym, 
- Zwolnienie z opłaty za wznowienie Karty kredytowej na drugi rok użytkowania, niezależnie od łącznej kwoty rozliczonych transakcji, 
- Obniżenie stawki oprocentowania limitu kredytowego o 20% na okres 14 miesięcy od dnia zawarcia umowy o Kartę kredytową"
To duże oszczędności, zważywszy na to, że w standardowej ofercie bank pobiera 5 zł opłaty miesięcznej oraz 70 zł za wznowienie (ostatniej z opłat można uniknąć, ale po wyrobieniu niemałego limitu płatności kartą).

Ale to nie wszystko. W ramach promocji, zgodnie z regulaminem, uczestnik w okresie do 30.06.2016 r zwolniony jest z opłaty za przelew z rachunku karty kredytowej (w standardzie prowizja wynosi aż 4%, min. 10 zł, od przelewanej kwoty). A przelew taki, gdy jest darmowy to w T-Mobile Usługi Bankowe się opłaca, ponieważ... w TOiP banku mamy też zapis, że dla przelewu obowiązuje "grace period [okres bezodsetkowy - przyp. Mr. Złotówy] właściwy dla transakcji bezgotówkowych)". Więc wypłaconymi w taki sposób środkami bez odsetek i innych kosztów "obracać" możesz do 58 dni. Maksymalny limit kredytowy na karcie MasterCard w T-Mobile Usługi Bankowe może wynieść 40 000 zł. Przy takiej kwocie ulokowanie środków na koncie oszczędnościowym czy na którejś z najlepszych lokat bankowych może przynieść spore, dodatkowe zyski :)

Złóż wniosek o kartę z polecenia i zgarnij 300,30 zł

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w T-Mobile Usługi Bankowe to warto o tym pomyśleć ;) Bank daje zwrot za płatności kartą (wydawaną do konta) w większości punktów handlowo-usługowych oraz w sieci. Miesięcznie możesz zyskać do 25 zł.

Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Nie przegapisz ich, jeśli zapiszesz się na bezpłatny newsletter (zero spamu!):
Adres e-mail

363 komentarze:

 1. Bankobranie znów pisze jako pierwszy blog. Gratuluję refleksu i podbijam w mym osobistym rankingu blogów finansowych na miejsce nr 1.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszy mnie jeśli tak jest :) Dzięki! Staram się, a tu małe faux pas, bo we wpisie umknęło mi podziękować Czytelnikom, którzy donieśli o promocji. Więc dodaję teraz: wielkie dzięki!

   Usuń
 2. Skąd wiadomo, że nie będzie odsetek za przelew z karty? Nie jest to transakcja gotówkowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W TOiP jest zapis "Prowizja za przelew z rachunku karty kredytowej realizowany w bankowości internetowej: 4%, min. 10 zł (grace period właściwy dla transakcji bezgotówkowych)"

   Usuń
 3. Mam pytanie.
  Mam tylko konto oszczednosciowe w Tmobile to rozumiem ze moge wziac karte kredytowa i zyskac 300zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Jeśli rekomendowany jest inny produkt niż T-Mobile konto (...), Odbiorca Rekomendacji może być klientem Banku korzystającym z Produktów i mieć aktywną umowę dot. Produktu z Bankiem (poza umową o rekomendowany Produkt)"

   Jeśli wcześniej nie miałeś karty w TMUBdpAB to powiem jakby powiedział Niemiec: kein Problem (tj. żaden problem).

   Usuń
  2. W punkcie d jest informacja że nie można też być klientem banku więc chyba jednak jest problem.

   Usuń
  3. czytać ze zrozumieniem:pkt d. nie jest klientem Banku i nie ma podpisanej żadnej aktywnej umowy z Bankiem z zastrzeżeniem pkt c.: nigdy wcześniej nie podpisała z T-Mobile Usługi Bankowe umowy o Produkt, który jest jej rekomendowany. czyli można

   Usuń
 4. Ooo, wreszcie jakiś powie świeżości bo ostatnio sporo odgrzewanych kotletów było w stylu promocja X banku - edycja 127.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dla mnie ten piątkowy wieczór stał się o wiele bardziej przyjemny dzięki tej wiadomości :)

   Usuń
 5. Ktoś wie jakie mają wymagania żeby dali kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z rozmowy na czacie: wymagany min. dochód 500 zł netto

   Umowa zlecenie - 6 miesięcy świadczenia usług (ostatnie 3 od jednego zleceniodawcy)

   Umowa o pracę - 1-miesięczny okres zatrudnienia na umowie o pracę z udokumentowaniem 6 miesięcy ciągłości zatrudnienia bądź 3-miesięczny okres zatrudnienia (wlicza się również okres próbny) Lub 6-miesięczny okres zatrudnienia, jeśli firma rodzinna

   Działalność gospodarcza - prowadzona minimum od 12 miesięcy, Brak zaległości w ZUS/US w ciągu ostatnich 12 miesięcy, Brak strat w ciągu ostatnich 12 miesięcy,Działalność niezawieszona w ciągu ostatnich 12 miesięcy

   Usuń
  2. Da się to jakoś obejść? Złożyć wniosek, i np. odwołać się od odrzucenia go?
   Pracuję krócej, ale każdy analityk ryzyka kredytowego stwierdzi, że nie jest to problem, biorąc pod uwagę zleceniodawcę, branżę i zarobki.

   Usuń
 6. Jest jakaś lojalka ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma.

   Usuń
  2. Uwielbiam to pytanie i nawet czasem liczę ile mija od czasu publikacji do czasu zadania kultowego pytania :)

   Usuń
 7. Proszę o poradę. Czy żona może otworzyć rachunek w t-mobile i polecić mężowi kartę kredytową ? i razem zgarnąć 400 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że może. Żaden problem.

   Usuń
  2. Dlaczego 400zł, w tabeli pod adresem: https://static.t-mobilebankowe.pl/uploads//files//RegulaminProgramuRekTMobile.pdf jest mowa o 60 zł za polecenie karty kredytowej?

   Usuń
  3. Będzie 400 bo żona dostanie 100 PLN, a mąż 300,30 PLN. Co w rodzinie to nie zginie ;)

   Usuń
  4. @Anonimowy21 maja 2016 19:15. 60 zł jest w standardzie, ale teraz w promocji masz po 100 zł.

   Usuń
 8. Czy po zgarnięciu premii można zrezygnować z karty kredytowej. Czy też obowiązuje jakiś okres karencji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie o lojalkę już było. Czekasz do wypłaty premii i robisz z kartą co chcesz :)

   Usuń
  2. 1. w jaki sposób będzie można zrezygnować z karty - tylko osobiście w placówce czy będzie można telefonicznie/bankowość osobista/mail?

   2. czy posiadając konto osobiste w promocji z 5% moneybackiem i będąc klientem banku mogę zyskać 300 zł - nawiązuję do uwagi Anonimowy21 maja 2016 12:58, nieszczęsny pkt. d z regulaminu, że nie można być klientem banku. Innymi słowy: czy ta premia 300 zł dotyczy tylko nowych klientów?

   Usuń
 9. Mam trzy pytania:
  1. Czy aby otrzymać premię muszę otworzy konto w T-Mobile usługi bankowe?
  2. W przypadku otwarcia takiego konta, czy jednocześnie z korzystaniem z karty kredytowej mogę korzystać z 5 % moneybacku z karty do konta.
  3. Czy jeśli w lutym zamknąłem konto w Alior Banku (ale nie T-Mobile usługi bankowe tylko zwykły Alior) mogę korzystać z promocji.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam 2 konta w T-mobile, czy mogę polecić kartę osobie, która też ma konta w T-Mobile i vice versa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie programu jest definicja (§ 2 Definicje, pkt. 10). Zresztą cytowany przez Złotówę we fragmencie "Dla kogo promocja?". Szczególnie istotny jest podpunkt c. Wyjaśnia wszystko.

   Usuń
  2. Czyli można? na 60% mam pewność że można czy może ktoś podwyższyć do 90%.

   Usuń
  3. Ja daję 91%. Kto da więcej? ;)

   Usuń
  4. Ja daję 100% :) W regulaminie wszystko jest jasno i klarownie wyłożone.

   Usuń
 11. No to już wiem dlaczego tydzień temu Konsultantka namawiała mnie przez 20 minut na taką kartę. Chyba wiedziała, że będzie na nie promocja. A ja długo nie dawałem się przekonać ale w końcu uległem. I mam swoją pierwszą kartę kredytową:(
  Pocieszenie jest tylko takie, że bez żadnych zaświadczeń się obyło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nauka na przyszłość. Jak coś dają a za to nie płacą to nie bierz. To powinno być pierwszym przykazaniem bankobiorcy ;)

   Usuń
  2. Taaak:-) Ja teraz cierpliwie czekam kiedy INTELIGO rzuci promocję za apkę :-)

   Usuń
  3. Zapamiętam sobie. Dałem się namówić, bo już od dłuższego czasu myślałem o wyrobieniu karty kredytowej ale zawsze jakieś formalności i zaświadczenia o dochodach. A tu dzwoni Pani i daje za darmo i bez zaświadczeń i te rabaty i punkty lojalnościowe i się zgodziłem. Choć jeszcze nie minęło 14 dni, można wypowiedzieć umowę chyba?

   Usuń
  4. Do mnie też dzwonił prawie namówił wyliczył zdolność chciał wysłać ale się rozmyśliłem nie wziąłem. Dziś składałem wniosek o KK wnioskując o 10 krotnie mniejszą kwotę i system odrzucił :)

   Usuń
 12. Czy te transakcji kartą kredytową mogą być za symboliczną złotówkę , a liczy się ilość transakcji aby otrzymywać kolejne premie ?

  OdpowiedzUsuń
 13. Pytanie odnośnie następującej sytuacji.
  Jako posiadacz konta w T-mobile usługi bankowe polecam żonę. Żona zakłada konto i kartę kredytową co daje zwrot 450 zł - 150 zł dla mnie za konto i kartę jako polecającego + 300 zł dla żony za kartę jako poleconej. Czy żona po założeniu konta z mojego polecenia może polecić mnie w promocji karty kredytowej i czy możemy dodatkowo zyskać 400 zł - żona jak polecająca kartę 100 zł + 300 zł dla mnie jako polecanego ? Sumarycznie dało by to 850 zł - proszę o uwagi czy tok mojego myślenia jest poprawny :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się pod pytanie. Mam podobną sytuację (tzn. oboje mamy w tym momencie konta i karty debetowe (po jednym koncie / jednej karcie), ale nigdy nie mieliśmy tam kart kredytowych i również zastanawiam się nad tym, co Autor powyższego postu. Czy możemy polecić sobie nawzajem karty kredytowe?

   Usuń
  2. pomysł nie głupi .ktos kumaty by sie przydał aby to rozgrysc i potwierdził za tak sie da :)

   Usuń
  3. Nie czytałem całego regulaminu, ale teoretycznie z informacji znajdujących się na blogu nie wynikają żadne przeciwwskazania. Chyba, że coś przeoczyłem, czekam więc również na opinię lepiej zorientowanych osób. :)

   Usuń
  4. Polecacie sobie nawzajem i macie 2x100 i 2x300,30 zł.

   Usuń
  5. I dlaczego Niemcy mówią na nas Polaczki...
   Takie pytania występują na forach rumuńskich,bułgarskich,tureckich. Wiem,wiem. Banki nas dymają, trzeba ich też. Ale troszkę przyzwoitości bez kitu.

   Usuń
  6. A gdzie w tym pytaniu jest brak przyzwoitości? Maksymalizacja zysku z promocji w granicach przepisów określonych w regulaminie przez bank chyba nie wykracza poza granice dobrego smaku.

   Usuń
  7. Bezsensowny, nic nie wnoszący komentarz. Pytania rzeczowe, więc nie wiem po co się @Anonimowy22 maja 2016 10:40 czepiasz?

   Usuń
 14. Jeśli nie założy się konta w T-Mobile to na jakie konto będzie wypłacona premia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne powiekszy sie o premie limit na KK analogicznie jak w citybanku

   Usuń
  2. Nieprawda 3 razy rozmawiałem na chacie, raz konsultant powiedzial że zwrot moż e wrócić na karte kredytowa a 2 x zaprzeczyli i powiedzieli ż e musiśz bezwzględnie założyć konto tak mówi regulamin tak naprawdę niewiadomo kogo słuchać

   Usuń
 15. Czy emeryt może dostać tę kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 80. roku życia emeryt też może.

   Usuń
 16. Może głupie pytanie ale zapytam. Można samemu sobie polecić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Heh, przewidzieli to w banku. W regulaminie jest "Nie można rekomendować Produktu w ramach Programu Rekomendacyjnego samemu sobie"

   Usuń
  2. A może być tak że żona mi zarekomenduje a ja żonie i oboje zgarniemy po 100 za polecenie i 300 za kartę co da łącznie 800 zł

   Usuń
  3. Z punktu widzenia biznesu banku polecanie samemu sobie byłoby bez sensu. No ale różne wtopy tworzących regulaminy już się zdarzały ;)

   Usuń
  4. @Adam, dokładnie tak. Zarobicie nawet więcej! 800,60 zł ;)

   Usuń
 17. Korekta do przedostatniego akapitu: w ramach 5% zwrotu za zakupy kartą TMB można miesięcznie dostać maks.25 zł a nie 50zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można założyć dwa konta i na obydwu mieć zwrot. 2 x 25 zł :)

   Usuń
 18. Na chłopski rozum. W 40 dniach zawieram umowę, wykonuję jedną jedyną płatność która może wynosić 5 zł. Kolejny miesiąc wystarczy zrobić trzy transakcje również na minimalne kwoty, następny miesiąc ponownie trzy płatności, odebrać wszystkie 3 premie i zamknąć kartę? Czy dobrze rozumiem? Oświećcie mnie proszę, bo czasem to co proste okazuje się być trudniejsze :-)

  OdpowiedzUsuń
 19. To teraz czekamy na oferty....podzielę się zyskiem za polecenie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z zasadami komentowania takowe się nie pojawią. Czasami trudno niestety o wiarygodność tego typu ogłoszeń.

   Usuń
 20. Czy mogę polecić pracownika T-mobile ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z promocji są wykluczeni pracownicy Alior Banku, T-Mobile i... "osoby
   powiązane" z T-mobile Usługi Bankowe (cokolwiek to powiązanie ma oznaczać).

   Usuń
 21. Czy wystarczy polecić 1 osobę aby otrzymać 100pln (ja rozumię że muszą to być 3 osoby),za drugą też 100pln itd.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy polecić jedną. Dostaniesz 100 zł. Za dwie polecone osoby 2 x 100 zł, za trzy osoby 3 x 100 zł, za cztery 3 x 100 + 60 zł, za pięć 3 x 100 + 2 x 60 zł itd.

   Usuń
 22. jak wygląda sam proces założenia karty jeżeli wybrało się przelew weryfikacyjny z innego konta?

  OdpowiedzUsuń
 23. Jak juz kiedys bylem klientem tmobile bank to moge sobie zalozyc konto bez karty i wtedy byc polecajacym ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej tak.

   Usuń
  2. Pamiętaj, że w TMUB możesz mieć tylko dwa konta kiedykolwiek. Więc jeśli założysz teraz drugie to sobie zablokujesz możliwość założenia kolejnego w przyszłości. Taka dziwna zasada.

   Usuń
 24. A jak wygladają przy tej karcie kredytowej minimalne dochody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisał @Anonimowy 20 maja 2016 21:51

   Usuń
  2. Od 500 zł. Chyba jedno z najniższych wymagań jakie jest w bankach.

   Usuń
 25. Mam konto w Alior Banku, czy osoba, która poleci mi konto w TMUB dostanie 50 zł za rekomendację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. T-Mobile UB traktowany jest jako odrębny bank.

   Usuń
  2. Za rekomendację karty polecający dostanie 100 zł, za rekomendację konta niestety - nic.

   Usuń
 26. Mr. Złotówa.... na infolinii powiedzieli, że abym skorzystał z promocji muszę skorzystać z linka wysłanego ma mój na adres email przez użytkownika usług bankowych Tmobile. Masz takie konto bankowe ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko się zgadza. Link do wniosku w poście jest właśnie takim linkiem. Mam konto w TMUB.

   Usuń
 27. na infolinii dowiedziałem się ze aby skozystac z promocji trzeba otrzymac na email link od osoby która posiada konto w T mobile...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wyżej. Posiadam konto w T-Mobile Usługi Bankowe. Link do wniosku w poście jest linkiem wygenerowanym w programie rekomendacyjnym.

   Usuń
 28. Jest szansa na spełnienie warunku juz w maju? Dzisiaj korzystam z Twojego polecenia. Być może jeszcze dziś teł z Banku i wstępna rozmowa kwalifikacyjna. Po niedzieli moze być umowa do podpisania w oddziale?
  Jeśli tak to może pod koniec maja przyjść karta z majową datą ale transakcji bank nie rozliczy w maju ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mało realne. Nawet jak umowę zawrzesz w poniedziałek to kartę prześlą Ci pewnie w okolicy przyszłego poniedziałku co powoduje małe szanse na zaksięgowanie w maju. Ale spróbować możesz ;)

   Usuń
 29. jezeli zona nie ma konta ani karty to co w kolejnosci lepiej polecic konto czy karte ? czy jest jakas róznica?

  OdpowiedzUsuń
 30. Załóżmy, że otrzymam kk z polecenia i będę chciała dalej polecać. Muszę mieć konto w TMUB czy wystarczy samo posiadanie kk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem wystarczy dostęp do bankowości internetowej. Tak ja to rozumiem.

   Usuń
  2. Potwierdzam, na infolinii dowiedziałam się, że można polecać mając samą kk bez konta.

   Usuń
  3. Dobra wiadomość :)

   Usuń
 31. Czy jest konieczne, z poziomu swojego konta, w programie rekomendacyjnym podanie danych facebooka ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma potrzeby. Bez podania facebooka możesz przejść dalej i się zarejstrujesz.

   Usuń
 32. Czy możliwy jest taki scenariusz:
  ja i żona nie mamy i nie mieliśmy produktów tmobile bank
  ja zakładam ror i żona rownież
  ona poleca mi kartę kredtową a ja jej
  otrzymujemy po 100 za polecenia i po 300 za kartę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie już jest powielane po raz kolejny. Czy nauczka z drążenia dziury w całym jaka była w przypadku mBanku nic nie wniosła? Tu nie ma podstaw do różnych interpretacji więc nic to nie zmieni dla przyszłych uczestników promocji, ale pytam się po co powtarzać to samo pytanie???

   Usuń
 33. proszę o napisanie jak wygląda procedura weryfikacji dochodów? czy muszę przelewać wynagrodzenie? czy muszę dołączyć zaświadczenie z firmy o zarobkach i zatrudnieniu? dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wynagrodzenie wpływa do TMUBdpAB to nic nie trzeba dostarczać. A jeśli nie to standardem jest w przypadku umowy o pracę zaświadczenie od pracodawcy.

   Usuń
  2. dziękuję za odpowiedź.

   Usuń
 34. premia będzie wypłacona na rachunek karty/ konto? bo jeżeli na konto to trzeba je założyć. tak? a jeżeli założyć to trzeba na nie przelewać wynagrodzenie w wysokości 2 tyś. zł tak? nie wiem czy dobrze myślę...
  proszę o komentarze :). dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto jest darmowe bez warunków. Nie ma wymogu wpływów. No chyba, że chcesz dostawać 5% moneybacku to wtedy muszą być wpływy łącznie na 2000 miesięcznie ale nie z wynagrodzenia. Źródło dowolne - byle z innego banku.

   Usuń
  2. dziękuję za odpowiedź.

   Usuń
 35. pytania:
  1. Jak się odbywa weryfikacja wniosku ? Telefonicznie, dzwoni pracownik T-mobile ?
  2. Jak się zamyka kartę kredytową T-mobile ?
  3. Konto T mobile można założyć poprzez przelew ?
  4. Jak zamknąc konto T-mobile ?
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) Tak, oddzwania konsultant.
   2) Możesz listownie lub w bankowości internetowej.
   3) Tak.
   4) Podobnie jak pkt 2.

   Usuń
  2. Jeśli chodzi o pyt. 2 i 4 to możliwości jest więcej. Można to zrobić w placówkach, listownie, na infolinii, w bankowości internetowej lub wirtualnym oddziale. O sposobach wypowiedzenia umowy (także w T-Mobile Usługi Bankowe) piszę tutaj.

   Usuń
  3. moze juz ktos pytał ale czy bez zakładnia konta bankowego moge skorzystać z promocji 300 zł za uzywanie karty kredytowej i wtedy środki wracają na konto karty i czy trzeba zapłacic podatek od tych 300 zł dziekuję

   Usuń
  4. Podatek płacić będzie musiał polecający. Polecony od 300,03 zł nic nie płaci.

   Usuń
  5. Jeśli chodzi o pyt. 2 i 4. Poproszę Mr Złotówko napisz jak krok po kroku to zrobić? Wpierw karta, potem konto (wszystko przez bankowość internetową)?

   Usuń
  6. Wypowiedzenia umów o konto i kartę kredytową możesz złożyć jednocześnie, ale możesz też odrębnie. Kolejność nie ma znaczenia - oczywiście przy pierwszym z wypowiedzeń nie należy blokować dostępu do bankowości internetowej, by mieć wgląd do tego produktu który jeszcze zostanie ;)

   Usuń
 36. Szanowny Adminie
  Pytanie z innej beczki,
  Czy rozwiazac umowe ramowa w alior banku ? Tzn czy nie rozwiazujac umowy ramowej nie bede zdyskwalifikoawny przy promocjach z bonusem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie adnotacja "Uwaga: Premia nie przysługuje w przypadku polecenia T-Mobile konta osobie, która jest klientem Alior Banku S. A." znajduje się tylko przy rubryce dotyczącej polecania konta. Przy pożyczce i przy karcie kredytowej takiego wykluczenia brak :)

   Usuń
 37. Czy majac zasilek dla bezrobotnych lub swiadczenie z mopsu powyzej 500zl, tez moge wnioskowac o karte bez konta ?

  OdpowiedzUsuń
 38. Witam
  Coś jest nie halo..... założyliśmy właśnie z żoną konta w t-mobile , zarejestrowaliśmy si ę w programie rekomendacji i poleciliśmy nawzajem , niestety bank odrzucił wniosek mojej żony - zarobki około 2000 , umowa na czas nieokreślony od kilkunastu lat - próbowała kredyt od 2000 do 6000. Coś robimy nie tak? Poproszę o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja podobnie zarobki większe żadnych obecnie uruchomionych kart kredytowych czy debetów i kredytów zarobki pomiędzy 2 a 3 k i wnioskowaliśmy o 500 zł i oba wnioski odrzucone w city miałem 7 tys na KK jak były promocje a tu 500 zł nie przeszło, praca od kilkunastu lat, coś nie tak z tym TMUB albo ich systemem

   Usuń
  2. Może ADMIN strony coś więcej wie???? Myślałam, że może z tym wzajemnym poleceniem jest nie tak, ale próbowałam z linku BANKOBRANIA i też odrzuca.

   Usuń
  3. Mnie też nie wchodziło kilka razy. Weszło dopiero gdy ustawiłem liczbę osób w gospodarstwie domowym na 1.

   Usuń
  4. Dziękuję za podpowiedź. Udało się!

   Usuń
  5. A czy wpisywanie 1 osoby zamiast tylu ile jest w gospodarstwie nie jest niezgodne z ich regulaminem zwłaszcza że wcześniej zaznacza się zamężna/żonaty i czy nie będzie podstawą do niewypłacenia premii ?

   Usuń
  6. Ewentualnie do nieprzyznania karty w ogóle. Ale regulamin promocji nie mówi nic o prawidłowości złożonego wniosku.

   Usuń
  7. Jako były pracownik banku napiszę jak to mniej więcej jest.
   Macie dochody np. 4000 zł, ratę kredytu hipotecznego 1000 zł, kartę kredytową w innym banku na 1000 zł, może jeszcze jakieś raty 100 zł miesięcznie itp. Wszystko wydaje się cacy. Zdolność kredytowa na pierwszy rzut oka jest, historia kredytowa krystaliczna, ale... wpiszecie koszty utrzymania np. 1000 zł i już idzie w zdolność. A czym więcej osób w gospodarstwie tym większe liczy sobie bank przyjmuje do wyliczeń obciążenia (które ma uniwersalne, skalowane wg województw, wielkości miejscowości, średnich dochodów i kosztów życia wg GUS itp. itd.). I jak są 4 osoby w gospodarstwie domowym to policzą koszty utrzymania 4 razy np. 500 zł i już wychodzi, że z posiadanymi obciążeniami kredytowymi wydajecie tyle ile zarabiacie. I to nawet nie wymysł banku ale różnych rekomendacji które wprowadziła Komisja Nadzoru Finansowego. Te rekomendacje szczególnie nie sprawdzają się przy karcie kredytowej bo nie liczy się dochodów współmałżonka. O kartę nie można zawnioskować wspólnie (jedyny taki produkt kredytowy). O inne rzeczy można ubiegać się razem i wtedy liczy się suma dochodów, a obciążenia zazwyczaj są te same.
   Co do jednej osoby w gospodarstwie domowym, gdy zaznaczyło się stan cywilny żonaty to teoretycznie jest to możliwe. Wszak małżonek może pracować w Anglii i nie jest aktualnym członkiem gospodarstwa domowego. Tak samo jest z dzieckiem które studiuje i mieszka poza domem. Takich już wtedy nie liczy się do gospodarstwa domowego by nie było zbyt wielu obciążeń.

   Usuń
  8. Regulamin może nie mówi nic o wniosku jak go składać ale kodeks karny już tak i podanie nieprawdy odnośnie osób w gospodarstwie domowym w celu uzyskania kredytu wiąże się z popełnieniem przestępstwa a konsekwencję za duże jak na marne 300 zł aby ryzykować.

   Usuń
  9. czy wszczyscy wpisywali po 1 osobie , czy sa osoby które wpisywały prawde ? jak to jest z prawnego pynktu .mozna beknac za nie prawde ?

   Usuń
  10. Poczytajcie art. 297 Kodeksu Karnego nawet cytują go na koniec składania wniosku o kartę kredytową, jak by nie było dokument elektroniczny to też dokument kłamiąc tam wypełniasz znamiona przestępstwa z art 297 Kodeksu K. Znikoma szkodliwość czynu nie duża kara za to grozi, ale samo to że można zarobić za taką głupotę i mieć zaśmieconą kartotekę. Co u niektórych nawet skazanie za takie głupstwo może spowodować utratę pracy. Prawdopodobieństwo że to wyjdzie że bank będzie sprawdzał i zgłaszał sprawę jest znikome ale jednak jest.

   Usuń
  11. Wpisałem 3 os. zgodnie z prawdą i kartę mi przyznano.

   Usuń
 39. witam, mam tak samo polecilismy sie z mezem nawzajem i mnie bank wniosek odrzucil, tylko myslalam ze to z powodu kredytu hipotecznego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani z obsługi klienta nie wie czemu bank odrzuca wniosek, zasugerowała, że mam coś nie tak z historią kredytową, żeby było śmieszniej mam na stronie BIKu swój profil - jestem czysta jak łza, zdolność kredytowa najlepsza! a mimo to bank kredytu nie daje. Dziwne?????

   Usuń
  2. Ja identycznie mam w biku dobrą historię a mam odrzucane 500 zł a żeby było śmieszniej 3 tyg temu konsultant TMUB chciał mi wcisnąć KK i liczył zdolność na 8k
   Coś lipa z tą promocją

   Usuń
 40. Jakie są warunki otrzymania karty kredytowej TMUB w przypadku umowy o pracę.
  jak długo musi trwać i ile musi być do przodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam przeczytać pierwsze kilkanaście komentarzy. Wszystkiego się dowiesz :)

   Usuń
  2. Umowa o pracę musi być ważna 12 miesięcy do przodu

   Usuń
  3. Otrzymałem info od konsultanta TMUB, że premia dla poleconego może być wypłacona tylko na ROR własny uczestnika w TMUB, wynikałoby z tego, że klient który nie ma u nich RoRu razem z kartą kredytową musi konto założyć

   Usuń
  4. być może konsultant tak Ci powiedział (w końcu nie ponosi żadnych konsekwencji za słowa) ale to jest zupełnie nielogiczne.

   Usuń
  5. A na co powołał się konsultant tak twierdząc? (szkoda, że konsultanci na infoliniach nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za to co mówią)

   Usuń
  6. Powołał się na zapis w regulaminie " premia zostanie wypłacona na rachunek własny uczestnika promocji"

   Usuń
  7. Tyle,że to jest zapis z regulaminu promocji programu rekomendacyjnego, i idąc tą drogą to odeślij konsultanta do definicji "Uczestnik" według tego regulaminu i wyjdzie z tego w końcu,że premia dla osoby poleconej zostanie wypłacona na rachunek osoby polecającej - jeśli trzymać się tego konsultanta. A w rzeczywistości premia dla osoby poleconej ma być wypłacana na rachunek karty kredytowej i osoba polecona nie musi zakładać sobie żadnego konta osobistego. (mam emailowe potwierdzenie tej informacji)

   Usuń
 41. mam u nich abonament, ale poczytam sobie wiecej o uslugach bankowych bo po ostatnich podwayzkach w bankach chetnie bym zmienila te usluge ;)

  OdpowiedzUsuń
 42. Wczoraj złożyłam wniosek i czekam na telefon z banku. czy już do was dzwonili?

  OdpowiedzUsuń
 43. Właśnie złożyłem wniosek o kartę kredytową z Twojego linku afiliacyjnego.

  OdpowiedzUsuń
 44. proszę o pomoc. O co najpierw wnioskować - o konto (żeby móc mieć 5% zwrotu za płatności) czy o kartę( premia)? czy jest jakaś różnica?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To na początek zawnioskuj o konto, a później o kartę.

   Usuń
 45. Niech mi ktoś wytłumaczy czemu ludzie jak ognia boją się kart kredytowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powody są dwa:
   1) Złe doświadczenia. Ktoś dostał kartę "przy okazji", np. kupując na "raty 0%" i sprzedawca powiedział, że kartę można schować do szuflady, bo jest darmowa... a tu za rok przyszło pisemko z banku i do płacenia XX zł opłaty rocznej + opłata za wezwanie itp.
   2) Powód zazębiający się z powyższym: brak wiedzy, kojarzenie karty z kredytem, długiem i nie wiadomo jakimi jeszcze kosztami.
   Dlatego osobom, które dotąd nie miały do czynienia z kartą kredytową polecam wpis: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać
   .

   Usuń
 46. Wniosek w nd, dziś telefon i ma kurier przyjechać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. moze wczesniejszy wpis gdzies zaginał ... wiec jeszcze raz pytam sie , czy konsultant pytał podzczas rozmowy o ilosc domowników w gospodarstwie ?

   Usuń
  2. Juz we wniosku internetowym jest taka rubryka

   Usuń
 47. Aż dziw bierze jak dobrze może sobie radzić tak nietypowy dostawca usług bankowych jak tmobile ;) Mam i polecam :D

  Ostatnio widziałam też podobną akcje w ING, ale tutaj benefity są dużo bardziej atrakcyjne ;) Na pewno polecę kilku osobom! :)

  OdpowiedzUsuń
 48. Po jakim czasie do Was dzwonili od momentu wysłania wniosku i przelewu 1 zł? Wniosek i przelew zrobiłem w sobotę i na razie cisza, nikt nie dzwonił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do mnie zadzwonili tego samego dnia. rano wysłałam przelew, a około 16 dzwonili . w dniu 24.05

   Usuń
 49. Witam. Przejrzałem sporo komentarzy ale chyba nie było pytania czy wchodząc w tą promocję z polecenia też zgarniamy te 2000 ptk na Mastercard Rewards? Trochę mnie to intrygowało i nawet przed chwilą rozmawiałem z konsultantem jak wygląda sprawa płatności kartą kredytową TMUB i naliczaniem punktów - więc jakby ktoś był zainteresowany to powiedzieli że za każde 5zł - 1ptk (co w sumie nie jest takie złe bo bilet do Cinema jest za 800ptk tj wydać 4k a dla przykładu w Paybacku od WBK gdzie 10zl to 1ptk trzeba by ponad 9k wydać).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słabe są te przeliczniki punktowe. 4000 trzeba wydać by zdobyć bilet za 25 zł. W promocji Visa za 13 zł. To wychodzi 0,325% zwrotu.

   Usuń
  2. Duża liczba punktów powitalnych robi jeszcze coś sensownego, ale zbieranie punktów transakcjami jest nieopłacalne. Lepszy jakikolwiek moneyback pieniężny.

   Usuń
 50. Ile razy do was dzwonili?? Do mnie dziś 2 razy ale nie dałam rady odebrać :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też 2 razy nie odebrałem. Zadzwonili jeszcze kolejnego dnia.

   Usuń
 51. mi konsultant powiedział, że ten przelew z karty to jest oprocentowany 7,6 w skali roku, wiec nie bedzie mozna ,,wrzucic,, go na lokatę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to powiedział źle. I wobec tego konsultanta regulamin i TOiP są bezlitosne. Przelew jest za darmo i z okresem bezodsetkowym.

   Usuń
  2. chciał mi dać limit 30 tys na karcie no ale jak powiedział ze oprocentowanie w skali roku j/w to zrezygnowałem i jak teraz, wnioskować można o ten przelew jeszcze ?

   Usuń
  3. Niekompetencja i bajkopisarstwo konsultantów jest niewiarygodne! Zamiast dzwonić na infolinię lepiej rzucić monetą.

   Usuń
  4. Pod tym względem nic nie przebije infolinii mBanku ;)

   Usuń
 52. Składałam wniosek z tego bloga. Dochód 2600 netto + 1000 alimenty = razem 3600 na 2 osoby (z dzieckiem), stała praca w budżetówce na umowę na czas nieokreślony, żadnych innych zobowiązań kredytowych czy pożyczkowych, żadnych kart kredytowych, bo jestem ich przeciwniczką. Mieszkanie własnościowe. Zawnioskowałam o limit 2500zł (może za dużo???)Wniosek odrzucony. Czy ktoś mi powie dlaczego ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może właśnie brak historii kredytowej. Czasem tak banki mają, że odrzucają tych co nie mają doświadczenia kredytowego co jest totalnie bezsensowne bo jak te historię wyrobić? Doświadczyłem tego 2 razy i dopiero za 3-cim razem się udało w Citibanku, ale na najmniejszy limit 1000 PLN.

   Usuń
 53. czy już wiadomo czy trzeba zakładać konto czy wystarczy karta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyłączam się do pytania - chciałbym wziąć tylko Kartę Kredytową (bez konta) - to gdzie mi te 300,30zł wypłacą?
   Pozdrawiam

   Usuń
 54. Hej, Przeskanowałam komentarze, ale nie znalazłam odpowiedzi na nurtującą mnie kwestię:( Jeśli jestem już klientką T-Mobile Bank, ale nie posiadam karty kredytowej, to mogę skorzystać z tej promocji jako osoba polecona? Tzn zgarnąć 300 pln? Dzięki za potwierdzenie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Składasz wniosek z polecenia znajomego/ z linku Złotówy i dostajesz 300,30 zł.
   PS. Nie rozumiem dlaczego wszyscy ucinają tą końcówkę?! Czyż to nie pieniądz??? ;)

   Usuń
  2. Dzięki:) Odnośnie końcówki, hmm, co ja sobie za to kupię ... :D

   Usuń
  3. Bułkę kajzerkę w markecie w promocji kupisz za 25 groszy 😁

   Usuń
 55. Czy muszę wyrazić jakieś zgody ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie promocji żadnego wymogu wyrażania zgód nie ma.

   Usuń
 56. W środę składałem wniosek, a do dziś żadnego telefonu. Nie wiem co robić? Jak u was?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, długi weekend jest. Ja też składałem wniosek w środę. I czekam. Spójrz: czwartek święto, teraz weekend. W piątek pewnie połowa ludzi w pracy. Więc odrobina cierpliwości.

   Usuń
 57. Utrzymuję się z dzierżawy budynku. We wniosku muszę wskazać źródła dochodu, ale nie ma pozycji "inne" bądź "dzierżawa". Co mam wybrać, żeby było dobrze ?

  OdpowiedzUsuń
 58. Czy już wiadomo jak z wypłatą premii za użytkowanie? Trzeba zakładać konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam takie pytanie.

   Usuń
  2. Dotąd bank nie zdołał mi jeszcze odpowiedzieć. A nie bazuję na informacjach z infolinii lub z czatu bo te bywają różne. I często błędne.
   W mojej interpretacji polecający musi mieć konto. Polecający nie - wystarczy karta kredytowa.

   Usuń
  3. I w końcu dziś odpowiedź otrzymałem.
   Osoba polecona, która skorzysta z karty kredytowej z polecenia, premię dostanie na rachunek karty kredytowej (konta osobistego otwierać nie trzeba).
   Z kolei osoba polecająca musi posiadać konto osobiste. I na ten rachunek będzie otrzymywać premie za polecenia.

   Usuń
  4. a jezeli bede chciał te premie przelac na konto w tmbu to poniose jakies koszta?

   Usuń
 59. Jeżeli chodzi o zaświadczenie o dochodach, czy orientuje się ktoś czy pasek wystarczy czy musi być odrębny dokument wystawiony przez księgową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie nie prosili o żadne zaświadczenie. Brałam limit 2tys. zł. Pani z TMUB powiedziała, że może mi podnieść do 2,5 tys. zł i że żadnego kontaktu z zakładem pracy nie potrzebuje :)

   Usuń
 60. W T-Mobile bankowe również zmiana regulaminów i opłat, np
  -każdy przelew Natychmiastowy będzie kosztował 6 zł,
  -bezpłatnie będą realizowane 3 wypłaty z bankomatów pozostałe będą
  kosztowały 6 zł

  OdpowiedzUsuń
 61. Drugi raz nieudane
  Mimo nie najgorszych wpływow netto, moze za duza rodzina
  Czy kogos odrzucono mimo posiadania konta w t mobile ?

  OdpowiedzUsuń
 62. Udało się komuś skutecznie załatwić temat z tym poleceniem? Od 25 maja - cisza w eterze. Wygląda na ... wyłudzenie danych osobowych ze strony banku. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 27 złożony wniosek, dziś telefon... Premie pójdą na konto kk.

   Usuń
  2. Wyłudzanie danych osobowych... może opłaca się jakimś popierdułkowatym firmom-krzakom, ale nie bankowi na którego patrzy GIODO, UOKIK, KNF itp. Na rynku dane osobowe w zależności od ich szczegółowości kosztują od kilkudziesięciu groszy do 3 zł za człowieka. Więc poza tym byłby to słaby biznes dla banku bo o wiele więcej zarobi na tym, że te kartę jednak klient weźmie.

   Usuń
  3. Od wielu lat toczę batalię z bankami o wykreślenie mnie z "zacnego grona" ich baranków do strzyżenia po zakończeniu współpracy. I co? Z BPH i CreditAgricole (dawny Lukas) nadal przychodzi mi konwencjonalny/papierowy spam do skrzyki na listy. Dostaję SMSy od Santandera i Noble. O sppamie w mailach już nie wspomnę. Nadmięnię, że we wszystkich tych bankach składałem dyspozycję sprzeciwu o zaprzestanie przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Leją na to ... (kolokwialnie mówiąc). Z innej strony również olewam ten spam - albo wywalam go ze skrzynki, albo dodaję nadawców (telefon, SMS, mail) do listy spamu i z automatu próby połączeń są resetowane, a maile trafiają do spamowej kloaki.

   Czy znasz jakikolwiek precedens, gdzie za brak przestrzegania przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych JAKIKOLWIEK BANK został pociągnięty do odpowiedzialności? Ja nie znam takowego przypadku.

   A teraz odnośnie kosztów. Powiadasz 3 złote za człowieka. Ale ileż przy tym zachodu? Kupić, nie wiedząc tak naprawdę, czy dane są aktualne - to jest pierwsze primo. Drugie primo - czy dane mogą być przetwarzane (czy była zgoda na dalsze udostępnianie) oraz kilka innych kwestii, których nie chcę nawet tu rozwijać.

   A teraz - zamiast tego: ogłaszasz promocyjkę, że coś tam klientowi skapnie (typowy wabik). Tworzysz serwis (siłami własnego działu IT, który przy okazji ma zajęcie), gdzie userzy SAMODZIELNIE ładują AKTUALNE dane i mało tego - godzą się na wszelkie grzechy w postaci zgód na przetwarzanie, udostępnianie, odstępowanie danych podmiotom zależnym itd. itp. (włącznie z cesją majątku, hehehehe). Normalnie perpetum mobile. Teraz wystarczy odwalać takich "wnioskujących" werdyktami w stylu: "brak zsolności kredytowej", "brak historii kredytowej", "nie takie zarobki" - znalezienie wymówki - to żaden problem. ALE, bazkę jeleni się ma. I o to przecież chodziło.

   Usuń
 63. Mam takie pytanie admin wspomina, że kto założy kartę do 30.06 będzie również miał taką kartę za 0 zł opłaty miesięcznej. Z tym że w regulaminie promocji kart kredytowych jest napisane że promocja nie może być łączona z innymi promocjami i ofertami specjalnymi banku. Jak ma się ten zapis do promocji kart kredytowych w programie poleć znajomemu kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czy czytałeś regulamin ? jeśli nie to punkt C i D regulaminu przeczytaj ze zrozumieniem

   Usuń
 64. Oni oszukują, że dzwonili i nawet podali mi kiedy i o której godzinie. A pierwsze pytanie na infolinii brzmi czy wniosek był z polecenia. Nie wiem po co zrobili tę promocję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W innym wątku pisałem, ze jak sami wciskali mi kartę, to byłem pożądanym klientem (do tego zdolnym kredytowo!). Wówczas odmówiłem. Jak natomiast sam się dowiedziałem o promocji z polecenia i wystosowałem wniosek, to mało, że ociągali się z nim kilka dni, a, jak spowodowałem, by jednak przedzwonili do mnie, to okazało się, że ... jestem bankrutem. :)

   Na ironię - za godzinę zadzwonili inni naganiacze z BZWBK i w trakcie rozmowy (2-minutowa pozytywna on-line weryfikacja w BIK) przyznano mi KK VISA Gold z limitek 10.000 bez najmniejszych problemów.

   W tej chwili właśnie oddzwonili z oddziału z umówieniem terminu na podpisanie Umowy o KK.

   Banki nie przestają zadziwiać.

   T-Mobile niestety daje ciała na całej linii. Czas trzasnąć tam drzwiami na pożegnanie.

   Usuń
 65. hmm nie mam osoby polecającej i co teraz ?

  OdpowiedzUsuń
 66. Skorzystaj z linka na górze - polecenie Mr. Złotówy :)

  OdpowiedzUsuń
 67. W jaki sposób polecić kartę innej osobie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości elektronicznej - Narzędzia/Rekomendacje.

   Usuń
 68. Acha, babka na infolinii powiedziała ze dodatkowo można dostać 50zł. Należy po otrzymaniu karty zadzwonić do nich i upomniec sie o 2000 pkt powitalnych w klubie mastercard. Wymieniają potem te punkty na 50zł.

  OdpowiedzUsuń
 69. czy po rozmowie i podpisaniu kk przez telefon otrzymał ktoś już kk lub umowę na maila ? bo rozmawiałem i podpisałem umowe telefonicznie 25,05 i ani słuchu ani widu , a kontak z nimi graniczy z cudem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak dostałem tego samego dnia, około godziny po rozmowie.

   Usuń
 70. otrzymałem telefon i info, że weryfikacja się nie powiodła i tyle. Na pytanie co poszło nie tak, kobieta odpowiedziała " Nie wiem" i się rozłączyła. Fachowcy! Czyżby zbyt duże zainteresowanie promocją?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mnie dali najpierw dwie propozycje na działalność gospodarczą. Wybrałem tą bez papierów z US, ale już potem nie zadzwonili więc sam zadzwoniłem i wtedy powiedzieli, że propozycja już nieaktualna, he he he. Pełen profesjonalizm.

   Usuń
 71. Dziś przyszła do mnie karta :)

  OdpowiedzUsuń
 72. Regulamin Programu Rekomendacyjnego T-Mobile Usługi Bankowe obowiązuje od 1.06.2016. Jak to się ma do wcześniejszych poleceń ? Mnie polecono 22.05. Czy T-mobile wysyła informacje,że bierzemy udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...