Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konkurs dla posiadaczy kart kredytowych Credit Agricole

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

9.10.2016

Konkurs dla posiadaczy kart kredytowych Credit Agricole

Dla swych klientów bank przygotował 650 nagród pieniężnych.

konkurs Credit Agricole - Wygrywaj płacąc kartą kredytową
W konkursie wygrać można od 100 do 10 000 zł. Warunkiem udziału w akcji jest posiadanie i aktywne korzystanie z karty kredytowej z logo Credit Agricole. Zwycięzcami zostaną ci, którzy wykażą się wykonaniem najliczniejszych transakcji lub wydaniem najwyższych sum. Zabawę podzielono na tury: dzienne (z nagrodami po 100 zł) i tygodniowe (po 1 000 zł). W finale zwycięzcy otrzymają po 10 000 zł.

Konkursy nie są kwintesencją bankobrania, bo nie dają gwarantowanych nagród, jak to bywa w promocjach (wszystkie aktywne promocje z gwarantowanymi nagrodami, bonusami lub zwrotami znajdziesz tutaj). Ale i niektóre z konkursów są warte uwagi. Zwłaszcza gdy nie wszystko zależy od szczęścia w losowaniu, ale np. od największej liczby transakcji. O tym konkursie piszę też z innej przyczyny. Wielu z Was może mieć w swym portfelu właśnie kartę kredytową wydaną przez Credit Agricole. Skąd takie przypuszczenie? Bank ten, zaraz po PKO BP i BZ WBK - bazując na raportach serwisu PRNews.pl - jest trzecim największym wydawcą kart kredytowych w Polsce. Stało się tak m.in. z powodu dystrybucji kart z wieloma partnerami.

Kartami kwalifikującymi do udziału w konkursie "Wygrywaj płacąc kartą kredytową" są:
"Credit Agricole Visa Gold, Credit Agricole MasterCard Gold, Credit Agricole Visa Silver, Credit Agricole MasterCard Silver, Credit Agricole Visa Standard, Credit Agricole MasterCard Standard, Credit Agricole Visa Maxima, Visa Castorama, Alsolia MasterCard, Carrefour Visa"
Do konkursu łapią się transakcje wykonane kartą w okresie od 10.10. do 4.12.2016 r. Bank akceptuje w tym przypadku zarówno płatności kartą w punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie, jak również wypłaty gotówki w bankomatach czy placówkach banku. Jeśli jednak chodzi o te wypłaty to pamiętać należy, że tego typu operacje w przypadku karty kredytowej - delikatnie rzecz ujmując - nie należą do najtańszych. Więcej na ten temat piszę w poradniku: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Więc ilekroć banki będą konkursami kusić do wypłat gotówki w bankomatach, ja tylekroć takie postawy będę krytykować. Wierzę, że szansa - a nie pewniak - wygranej w konkursie nikogo nie skusi do ponoszenia zbędnych kosztów. Płatności kartą mogą być, ale wypłaty w bankomacie omijaj.

By wziąć udział w konkursie niezbędne jest wysłanie formularza zgłoszeniowego (lub rejestracja w dowolnej placówce albo na infolinii banku). No i dalej należy już wykonywać transakcje kartą kredytową. Im więcej oraz im częściej tym lepiej, bo nagrody będą przyznawane na kilku poziomach.

Codziennie (poziom pierwszy; przez 56 dni) do zdobycia jest 10 nagród po 100 zł. Gratyfikacje otrzymają osoby, które wykonają płatności kartą o najwyższej wartości (może być to jedna, ale i wiele płatności łącznie). Minimalna wartość transakcji kwalifikująca do nagrody dziennej to 100 zł.

Co tydzień (poziom drugi; 8 tur dla transakcji wykonanych w okresach: 10.-16.10., 17.-23.10., 24.-30.10., 31.10.-6.11., 7.-13.11., 14.-20.11., 21.-27.11., 28.11.-4.12.2016 r.) do zdobycia będzie również 10 nagród, ale już po 1 000 zł. Trafią one do osób, które w danym tygodniowym etapie zrealizują najwięcej transakcji. Minimalna wartość pojedynczej operacji kwalifikująca do zliczenia w konkursie to 10 zł.

W finale (poziom trzeci) nagrody po 10 000 zł otrzyma 10 osób, które w okresie trwania konkursu wykonają transakcje na najwyższą sumę. Może to być zarówno jedna, jak i wiele płatności. Ważne jednak by łącznie wykonać transakcje na min. 1 000 zł. Rozstrzygnięcie nastąpi 15.12.2016 r. - dopiero kilkanaście dni po zakończeniu konkursu, ale to czas na zaksięgowanie płatności.

Do zdobycia jest więc: 560 nagród po 100 zł, 80 nagród po 1 000 zł oraz 10 nagród po 10 000 zł.

Wypłata nagrody ma nastąpić na wskazany przez zwycięzcę rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Do wymienionych nagród bank też ma fundować dodatkowe nagrody pieniężne będące równowartością należnego podatku. Te jednak zostaną przekazane do właściwego urzędu skarbowego właśnie jako podatek od nagród.

Wykonując transakcje kartą kredytową w konkursie Credit Agricole trzeba jednak pamiętać o kilku ograniczeniach. W ciągu jednego dnia można wykonać maksymalnie 99 transakcji. Do konkursu kwalifikować się będzie nie więcej niż pięć transakcji wykonanych tego samego dnia u danego akceptanta.

Zgodnie z regulaminem wykluczeń jest więcej:
"W Konkursie nie biorą udziału transakcje zwrócone, sporne, nieautoryzowane oraz niezarejestrowane i niezaksięgowane w systemie Banku, a także przelewy dokonywane z rachunku karty (bez fizycznego użycia karty kredytowej i/lub bez wykorzystania umieszczonych na niej danych). W Konkursie nie są brane pod uwagę transakcje wykonane w sieci Internet, inne niż stanowiące bezpośrednią zapłatę za nabywane towary lub usługi bezpośrednio na rzecz sprzedawcy (np. zasilenie z rachunku karty kredytowej dowolnego innego rachunku umożliwiającego Użytkownikowi tego rachunku swobodne korzystanie ze zgromadzonych na nim środków)."
Jest też nawet zapis, który organizatorowi pozwala wykluczyć z konkursu niektórych uczestników:
"Bank zastrzega sobie prawo weryfikacji poprawności transakcji i jeśli Komisja konkursowa uzna, że transakcje wykonywane przez Klienta sugerują wykonywanie transakcji celem wyłudzenia nagrody to nie będą one brane pod uwagę"

Dla kogo konkurs?


Padła już informacja, że konkurs skierowany jest do posiadaczy kart kredytowych Credit Agricole, którzy dodatkowo zarejestrują się na stronie akcji. Jednak to nie wszystko. Uczestnikami konkursu mogą być pełnoletnie osoby zamieszkałe w Polsce, które:
"- nie są pracownikami Banku ani członkami Komisji konkursowej czy też członkami ich najbliższych rodzin (tj.: rodzicami, opiekunami prawnymi, rodzeństwem, małżonkami, rodzicami małżonków i osobami pozostającymi w stosunku przysposobienia) oraz przedsiębiorcami prowadzącymi placówki partnerskie Banku lub ich pracownikami, 
- do dnia przyznania nagrody nie wypowiedzą Umowy o kartę kredytową ani od niej nie odstąpią. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania postanowień zawartych w Regulaminie Konkursu, jak również potwierdza, że spełnia wszystkie warunki uprawniające go do udziału w Konkursie"
No i jest jeszcze jedna ważna kwestia, która uniemożliwi otrzymanie nagrody:
"w przypadku przystąpienia do Konkursu, ale nieterminowej spłaty zadłużenia w ramach Umowy o kartę kredytową zawartej z Bankiem, Uczestnik traci prawo do nagrody" 

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. i polub na Facebooku:

10 komentarzy:

 1. Szkoda,ze CA nie mobilizuje do wyrobienia kk jakąś gratyfikacją finansową.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Swego czasu na karcie Carrefoura można było zyskać :)

   Usuń
 2. Czy można tutaj otrzymać kilka razy np nagrodę dnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ". Uczestnikowi może być przyznana tylko jedna nagroda dzienna (przyznawana w ramach pierwszego poziomu Konkursu – Tury dzienne) w danym tygodniu, jedna nagroda tygodniowa (przyznawana w ramach drugiego poziomu Konkursu – Tury tygodniowe) oraz jedna nagroda finałowa przyznawana w ramach trzeciego poziomu Konkursu w Turze finałowej"

   Usuń
  2. Czyli max do zgarnięcia to 11100 PLN.

   Usuń
 3. W poprzedniej edycji wygrałem 100 zł więc polecam 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jakie były progi co wygrywaly,dzienne z tygodnia i całości.

   Usuń
 4. Ja wygrałem stówkę za płatności 10.10. W sumie wydałem w tym dniu 3990,70

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No czyli jakiś większy zakup RTV/AGD i stówka wpada.

   Usuń
 5. Ile trzeba było wydać na główną nagrodę, ja miałem 32.000zł w 8 tygodni i nie załapałem się.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...