Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Wielka Loteria Bezgotówkowa: płać kartą i wygrywaj elektryczne BMW i3, telefony Samsung Galaxy S7 i bilety do Multikina

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

18.10.2016

Wielka Loteria Bezgotówkowa: płać kartą i wygrywaj elektryczne BMW i3, telefony Samsung Galaxy S7 i bilety do Multikina

Bankobiorcy to wiedzą: płacenie kartą opłaca się dzięki promocjom bankowym. Ale teraz opłacić się może jeszcze bardziej. Ruszyła loteria promująca płatności bezgotówkowe.

Loteria bezgotówkowa MasterCard Visa FROB wygraj BMW i3 telefon Samsung Galaxy S7 i bilety do kina
Do wygrania są elektryczne samochody BMW i3, telefony Samsung Galaxy S7 oraz podwójne wejściówki do Multikina. Aby mieć szansę na nagrody należy płacić dowolną kartą MasterCard (w tym Maestro) lub Visa w dowolnym punkcie handlowo-usługowym lub w Internecie.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy: 
 • w okresie od 18.10. do 24.11.2016 zrobić dowolne zakupy w punkcie handlowo-usługowym na terenie Polski lub w sklepie internetowym i zapłacić za nie dowolną kartą MasterCard, Maestro lub Visa 
 • zarejestrować transakcję na stronie promocji zakupybezgotowki.pl (po dokonaniu zgłoszenia otrzymasz mail z potwierdzeniem)
 •  zachować oryginał potwierdzenia dokonania płatności kartą 
W przypadku transakcji w sklepach internetowych potwierdzenie płatności należy uzyskać z banku - np. generując dokument z bankowości internetowej.

By zwiększyć szanse w loterii nie trzeba rozkładać jednego zakupu na kilka transakcji (ba, nawet jest to niezgodne z regulaminem loterii). Za każde przekroczone 10 zł ma bowiem przysługiwać z automatu jeden dodatkowy los (np. jeśli zapłacisz kartą za zakupy na kwotę 40,01 zł to dostaniesz pięć losów). Trzeba jednak pamiętać, że w niektórych przypadkach niecała kwota transakcji będzie kwalifikowała do uzyskania losów i wzięcia udziału w loterii. Zgodnie z regulaminem:
"Transakcja (...), nie może dotyczyć zakupu produktów takich, jak: napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, e-papierosy, broń palna, substancje psychotropowe, środki odurzające, a także podlegające refundacji ze środków publicznych: leki, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego lub wyroby medyczne. Jeśli Transakcja dotyczyła zakupu jakichkolwiek ww. produktów, to Uczestnik powinien podać w formularzu zgłoszeniowym kwotę Transakcji bez uwzględnienia wartości tych produktów"
Bądź na bieżąco:  na Twitterze.

Wielka Loteria Bezgotówkowa - nagrody


W akcji do wygrania są nagrody, których zdobywcy losowani będą co tydzień, codziennie oraz co godzinę (od 10:00 do 19:00). A są to odpowiednio:
 • 5 razy elektryczny samochód BMW i3 BEV 1Z21 o wartości 143 100 zł każdy 
 • 35 razy telefon Samsung Galaxy S7 (o wartości 2 250 zł każdy) 
 • 350 razy pakiet dwóch biletów do kin sieci Multikino na dowolny seans 2D (o wartości 40 zł każdy) do wykorzystania najpóźniej do 31.03.2017 r.  
Jeden uczestnik loterii może wygrać nie więcej niż jedną nagrodę główną, nie więcej niż jeden telefon oraz nie więcej niż jeden pakiet biletów. Ze zwycięzcami organizator ma kontaktować się telefonicznie - w przypadku nieskutecznych prób połączenia ma również wysyłać SMS z prośbą o kontakt zwrotny.

Do nagród w postaci auta, których wartość wiąże się z obowiązkiem rozliczenia podatku od nagród, organizator akcji funduje też dodatkową nagrodę pieniężną z przeznaczeniem opłacenia podatku. Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie loterii, zdobywcy nagród w postaci telefonu oraz biletów nie muszą odprowadzać podatku z tytułu ich otrzymania.

O aktualnej odsłonie loterii donoszę z tym większym zapałem, iż w poprzedniej loterii kilku Czytelników bloga wygrało nagrody (w tym samochody Ford Focus).

Za organizacją loterii stoi Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego, działająca na rzecz promocji płatności bezgotówkowych. Patronat nad loterią objęło Ministerstwo Finansów i Ministerstwo Rozwoju (swoją drogą to chyba pierwsza tego typu loteria za którą nie stoją organizacje rządowe, a która otrzymuje patronat ministerstw). 

Jak regularnie zyskiwać na płaceniu kartą?


Loteria to zawsze tylko pewna szansa. Jeśli się poszczęści w losowaniu to super. Ale lepiej mieć coś gwarantowanego. Więc poniżej przypominam o najlepszych promocjach dających gratyfikacje z tytułu aktywnego płacenia kartą:
 • konto w T-Mobile Usługi Bankowe ze zwrotem o równowartości 5% za płatności w punktach handlowo -usługowych oraz w Internecie - sprawdź szczegóły>>
 • bezwarunkowo darmowa karta kredytowa Citi Simplicity z prezentem w postaci telefonu LG K8 LTE za płatności kartą przez trzy miesiące na łączną kwotę min. 3 000 zł - sprawdź szczegóły>>
Nie chcesz przegapić żadnej najlepszej promocji? Zobacz jak wygląda newsletter od Bankobrania. Podobne wiadomości wysyłam średnio co 5-7 nowych wpisów na blogu. Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać ode mnie maile, koniecznie subskrybuj (bez opłat za zapis, korzystanie, jak i ewentualną bezproblemową rezygnację):
Adres e-mail
Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie przeglądem aktualnie dostępnych promocji, przygotowanym w oparciu o własne obserwacje oraz informacje podsyłane przez Czytelników bloga.

157 komentarzy:

 1. Czy jest jakieś ograniczenie zgłoszeń na jedną osobę??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ograniczeniem jest liczba wykonanych płatności. Nie ma żadnego limitu dziennego(czy innego) na osobę.

   Usuń
 2. Termin - to DOPIERO 18.10.2016 roku. Paragony z dnia 17.10.2016 - odrzuca. Regulamin też stanowi:
  "...
  2.1 W loterii promocyjnej może wziąć udział osoba, o której mowa w pkt 1.5 z zastrzeżeniem pkt 1.7 Regulaminu, która w okresie od 18 października 2016 r. do 24 listopada 2016 r. spełni łącznie poniższe warunki:

  2.1.1 dokona płatności za zakup dowolnych towarów lub usług (z zastrzeżeniem pkt 2.5 Loterii) w dowolnym punkcie handlowym lub usługowym na terenie Polski lub w sklepie internetowym, przy użyciu karty płatniczej MasterCard (w tym karty płatniczej Maestro) lub karty płatniczej VISA (dalej: „Transakcja”);
  ...
  2.1.3 zgłosi swój udział w Loterii poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, zgodnie z pkt. 2.4 – 2.6 Regulaminu, dostępnego na stronie internetowej Loterii w okresie od 18 października 2016 roku od godziny 00:00:05 do 24 listopada 2016 roku do godziny 23:59:59."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, liczą się wyłącznie transakcje od 18.10. do 24.11. (włącznie).

   Usuń
 3. Czy nie za dużo organizator chce danych przy zgłoszeniach, rozumie wydawca karty bank, ale numer rachunku?
  Co to jest numer MID/AID urządzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co i kto rozumie?

   Usuń
  2. Zgadza się, trochę wprowadzania tych danych jest :( Podobnie, jak w Loterii Paragonowej. Zapewne ma to za zadanie wyeliminować tych, którzy chcieliby kombinować z liczbą rejestracji, ale z drugiej strony utrudnia rejestrację przeciętnemu uczestnikowi.

   Usuń
  3. Numer rachunku - to chodzi o numer paragonu? Czy numer konta bankowego?

   Usuń
  4. Numer transakcji.

   Usuń
  5. ja wpisałam nr konta bankowego :) przeszło tyle liczb i w takim formacie w jakim go skopiowałam, wiec dziwne

   Usuń
  6. A ja nie rozumiem, jaki jest sens podawania numeru AID skoro prawie na każdym paragonie i to z różnych sklepów ten numer jest TAKI SAM!

   Usuń
  7. Nikt tego nie wie, ale cóż. Pan każe, chłop robi. Może będzie nagroda.

   Usuń
 4. MR.Złotówa, widziałeś , że wszystko powygrywała Aleksandra D. ? ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, lista laureatów im wyszła ;) Ale na szczęście jedna osoba można wygrać tylko jeden samochód, jeden telefon i jeden pakiet biletów do kina.

   Usuń
  2. Kilka losowań już chyba było, dlaczego ja nie widzę żadnych laureatów? Na stronie LAUREACI są u mnie czyste miejsca, puste, przy każdej wygranej, co jest OK dla samochodu, ale dla telefonów i biletów chyba nie?

   Usuń
  3. W poprzedniej edycji też były opóźnione publikacje, bo podają dopiero gdy laureat potwierdzi wydruk itd.

   Usuń
 5. Jak to bankobiorca mam ok 10 kart którymi robię transakcję i czy każdą osobno trzeba zarejestrować ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Szanse na wygraną pewnie zbliżone do wygranej w totka albo nawet mniejsze, jak w loterii paragonowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu szanse na wygraną wydają się być o jednak większe niż w Loterii Paragonowej (gdzie liczą się też paragony za płatności gotówką; jest większa skala nagłośnienia loterii, a nagród mniej i losowania auta raz na miesiąc, a nie raz na tydzień).

   Usuń
  2. no i paragonowa to ściema i nie wszystkie paragony, tu rejestrujesz tylko to co już masz nie płacisz jak za kupon totka

   Usuń
 7. A jak płaciłem kartą Toyota Banku i chcę zarejestrować ale na liście go nie ma to co mam zrobić??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na końcu listy jest INNY

   Usuń
  2. Ale przed tym "INNY" jest Toyota Bank właśnie.

   Usuń
 8. A płatności internetowe jak rejestrować, co mam wpisać MID/AID lub MasterPass też można ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z FAQ na stronie loterii: "W przypadku transakcji internetowych w polu „Numer MID/AID” proszę wpisać „0000”."

   Usuń
  2. oo, teraz już dopisali nawet w formularzu.

   Usuń
 9. Odnośnie tego punktu:

  "podlegające refundacji ze środków publicznych: leki, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego lub wyroby medyczne."

  Czy mogę zgłosić paragon za zakupów leków BEZ RECEPTY - w żaden sposób nierefundowane przez Państwo?

  OdpowiedzUsuń
 10. No cóż, Ford pójdzie w odstawkę. Czas wygrać i przesiąść się na BMW. A w następnej edycji Porsche :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Na liście brak T-Mobile Usługi Bankowe. I zastanawiam się czy podać Alior Ban czy Inny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pole ma nazwę: "Bank wydawca karty". Odwróć kartę T-Mobile i przeczytaj, co masz napisane.
   Przy okazji podzielisz się z czytelnikami bloga co ciekawego tam jest napisane.

   Usuń
 12. Platności kartami kredytowymi tylko w tej promocji czy debetowe też się zalicza ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dowolna karta z logo Visa lub MasterCard (albo Maestro). Więc mogą być debetowe, kredytowe czy obciążeniowe. Nie ma wykluczeń :)

   Usuń
 13. Auto trzeba ubezpieczyć samemu. Więc już się boję tej sumy do zapłaty na polisie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobre! Jeszcze samochodu nie losowali a już chcesz ubezpieczać :D

   Usuń
 14. co mam wpisać w treśći wiadomosći ??? nr trnasakcji ???

  OdpowiedzUsuń
 15. Już tysiąc zgłoszeń przebity!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą rejestrowałem. Miałem numer >1.500. Jest branie.

   Usuń
  2. Wczoraj 1500, dziś już >3600 więc przyśpiesza. Ciekawe po ile losów ludzie wyciskają.

   Usuń
  3. A przed chwilą rejestrowałam i już prawie 4600.

   Usuń
  4. Liczba zgłoszeń liczbą zgłoszeń. Ale pytanie ile ludzie losów zdobywają. Bo mogą być po kilka ale i kilkaset.

   Usuń
  5. Przez pomyłkę wpisałem kwotę bez przecinka i głosów przyznano ponad 100 :) Napisałem do organizatora aby anulował to zgłoszenie ale co będzie nie wiadomo, ciekawe ile takich zgłoszeń pomyłkowych będzie.

   Usuń
  6. Nie będę straszył konkurentów ale wczoraj zrobiłem zakupy RTV i mam dzięki temu 307 losów :)

   Usuń
  7. Nie boję się. Spoko, przy zakupie materiałów budowlanych w Leroyu na 12k PLN miałem nieco więcej losów.

   Usuń
 16. Dziwne, że nikt się o to nie zapytał: skąd mam wiedzieć, gdzie na potwierdzeniu płatności kartą jest numer rachunku? Przecież każde potwierdzenie płatności kartą wygląda inaczej :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strzelam, że ludzie wpisują numer rachunku ale... bankowego.

   Usuń
  2. W ogóle wiele tu niedociągnięć w tej loterii.
   Ściąga z wydruku: https://zakupybezgotowki.pl/zasady Ok, ale gdzie jest np. MID lub AID? Tego pokazać nie potrafili.
   Regulamin też ma aż 11 stron ale powtórzenia, odwołania bez sensu.

   Usuń
  3. 2.4.5 numer rachunku (tj. dowodu sprzedaży, np. paragonu) z wydruku z terminala płatniczego (w przypadku Transakcji innych niż wskazane w pkt. 2.2 Regulaminu);

   2.2 W przypadku transakcji dokonanych w sklepach internetowych, Uczestnik zamiast oryginału wydruku z terminala płatniczego potwierdzającego dokonanie Transakcji (por. pkt 2.1.2 Regulaminu) powinien samodzielnie uzyskać i zachować oryginał wydrukowanego potwierdzenia płatności z banku, który wydał Uczestnikowi kartę, którą dokonano Transakcji (np. wygenerowanego elektronicznie z internetowego systemu transakcyjnego banku potwierdzenia wykonania operacji, sporządzonego na podstawie art. 7 ustawy – Prawo bankowe).

   Usuń
  4. w zgłoszeniu jaki mam podać nr rachunku (dowód sprzedaży)właśnie przy płatności internetowej ? ha

   Usuń
  5. Ja wpisałem zera. Jak wygram to się będę martwić czy dobrze ;)

   Usuń
  6. Kolejny problem. Zapłaciłem kartą za bilety w SkyCash. Jaki podać numer rachunku?

   Usuń
  7. Podaj NUMER KONTA. Podobno przejdzie. :))))

   Usuń
  8. "W przypadku transakcji internetowych proszę wpisać numer referencyjny lub identyfikator transakcji"

   Usuń
  9. No tak, widzę że taki komunikat się pojawił ale skąd te numery wziąć? Bo w bankowości są jakieś numery ale to dopiero po zaksięgowaniu.

   Usuń
  10. nawet po zaksięgowaniu nie ma żadnego numeru tylko numer kary użytej data transakcji i księgowania kwota z jakiego konta pobrana opłata i gdzie zapłacono to wszystko więc skąd numer referencyjny lub identyfikator transakcji wziąć co to jest ?

   Usuń
  11. @Anonimowy20 października 2016 20:25 niestety nie w każdym banku :(

   Usuń
 17. @Anonimowy18 października 2016 22:44 nie ma co narzekać. Ważne że cokolwiek robią i jest szansa na dodatkowy zysk. Wielka czy niewielka, bo to loteria, ale nieważne. Dużego wysiłku w rejestracji paragonów nie ma. A jak ktoś wygra to może być do przodu. Ja bym nawet cieszył się tymi biletami. O samochodzie nie myślę.

  OdpowiedzUsuń
 18. Z innej strony śmieszna sprawa, jak ludziska podają numery rachunków swoich kart w formularzu. Zaś z innej strony - można to zrozumieć, bo tytuł pola brzmi nieprecyzyjnie.

  Zamiast "Numer rachunku" mogli przecież napisać np. "Numer dowodu sprzedaży". I sprawa jasna.

  Lekko niedopracowany jest temat.

  Ciekaw jestem, jak taki delikwent, co to wprowadził NUMER KONTA BANKOWEGO, wygra np. S7 (nie mówiąc już o Bavarze). Organizator promocji poprosi o udowodnienie podanych w formularzu danych (paragon i pokwitowanie), a tu ... ku-ku. Bo "numer konta bankowego podałem". Oj, będzie zgrzyt zębów!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a no ku-ku ;) bo chyba już po wprowadzeniu numeru konta bankowego nie ma możliwości edycji i wpisania numeru rachunku potwierdzającego transakcję sprzedaży.

   Usuń
  2. W sumie da się wtedy wybronić. Przy wygranej trzeba by pewnie jednak pokazać wszystkie zarejestrowane wydruki. Jak nie będą upierdliwi to nagrodę wydadzą.

   Usuń
  3. Wydadzą ... ale następnemu uczestnikowi losowania, jak to zwykle się robi w przypadku niespełnienia warunków przez uprzednio wygrywającego. :)

   Usuń
  4. Wow! Zmienili nazwę rubryki formularza - teraz brzmi precyzyjnie: "Numer rachunku (dowodu sprzedaży)". Pewnie mieli sporo ... numerów kont. :)

   Usuń
 19. Zauważyłem że numer AID w kilku sklepach mam taki sam czy to możliwe różne sklepy i terminale płatnicze a identyczny numer ? Co to za numer że jest takim sam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam taki sam na kilku paragonach.

   Usuń
  2. Potwierdzam. U mnie 2 sklepy, zupełnie inne branże, to samo miasto. Numer AID ten sam.

   Usuń
  3. Idąc za wynikami z google jest to identyfikator aplikacji terminala.

   Usuń
  4. Na wszystkich potwierdzeniach mam ten sam AID. A każde jest a innego sklepu.

   Usuń
  5. U mnie też. Końcówka 41010.

   Usuń
 20. Czy płatność prze PayU (kartą) za zakupy na Allegro (zakup od firmy) można zgłosić?

  OdpowiedzUsuń
 21. Złotówa - nie wierz że ktoś z czytelników wygrał samochód bo tak napisał w komentarzu. Pierwsza zasada internetu - nie wierz w to co zostało napisane w internecie, szczególnie w komentarzach, postach na forach. Ktoś zapewne napisał by wywołać gównoburzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, aczkolwiek nie mam też przesłanek by w to nie wierzyć. W przypadku jednej z tych osób widziałem jej zdjęcie na FB, gdy do mnie napisała, a później tę samą twarz na zdjęciach z odbioru aut (były opublikowane na stronie loterii do czasu startu aktualnej edycji). Więc jej wygrana jest bardzo prawdopodobna ;)

   Usuń
 22. A płatności internetowe poprzez MasterPass można zgłosić ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MasterPass to tylko forma płatności. De facto jest to transakcja kartą więc jak najbardziej do zarejestrowania.

   Usuń
  2. Czyli płatność BLIK też się liczy !

   Usuń
 23. Janusze pewnie natrzepią milion transakcji za 1gr (a takiej przysługuje 1 los)
  Janusze oczywiście będą płacić sami sobie (albo sprzedawcy umówionemu) więc tylko będzie ich to kosztować podatek dochodowy i vat, a vat oczywiście najniższą stawkę 5% a więc będzie ich to kosztować 24,405% transakcji a więc milion losów po 1gr będzie ich kosztował 2440.50zł. W takiej cenie warto zainwestować i kupić ich z 30mln chyba.
  There, zhackowałem wam loterię - w pełni legalnie.

  edit: można to jeszcze zoptymalizować używając ryczałtowego podatku, o najniższej stawce 2%. Wtedy koszt 1mln losów to 690zł. W takiej cenie to chyba można się pokusić o 100mln losów czyż nie? Powodzenia Janusze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak przez tydzień trzepania po 1 groszu masz zgarnąć Be-Em-Wu za 150K PLN, to nie jest to wcale taki głupi pomysł.
   Chyba, że zarabiasz więcej, np. jesteś prezesem Taurona ze świadczeniem miesięcznym w 7-miu cyfrach.
   Po kiego wtedy czytasz tego bloga, krezusie? ;)

   Usuń
  2. Rejestrować można paragony powyżej 10 zł Januszu.

   Usuń
  3. Kwota vat z transakcji za 1gr chyba i tak była by 0 (zaokrąglenie). Jeśli nie to i tak nie było by vatu gdyby sprzedawca nie był vatowcem. Zostaje tylko podatek dochodowy (2% np. z miliona gorszy - miliona losów) i prowizja operatora terminala kart płatniczych.

   Usuń
  4. @Anonimowy19 października 2016 23:29 rejestrować można dowolne kwoty. Także <10 zł. To jeden los.

   Usuń
  5. płatności kartą nie da sie zrobic poniżej 1,01 zł pozdrawiam was Mietki Handlarze

   Usuń
  6. Przy kwocie transakcji 1,01zł, przy podatku doch 2% (ryczałt), przy podatku vat 5%, przy prowizji operatora kart 5%, który jest kosztem uzyskania przychodu koszt 1 miliona losów to 1191.80zł. Rzekł bym że się opłaca.

   Usuń
  7. edit: pomyłka od dwa zera :)
   Przy kwocie transakcji 1,01zł, przy podatku doch 2% (ryczałt), przy podatku vat 5%, przy prowizji operatora kart 5%, który jest kosztem uzyskania przychodu koszt 1 miliona losów to 119180zł. No to faktycznie przestaje się opłacać o ile ktoś nie ma możliwości zrobienia mniejszej transakcji kartą.

   Usuń
  8. Dziś w Piotrze i Pawle płaciłem 0,93 zł kartą (3 jabłka; polecam: 0,99 zł/kg). Tak samo w Biedronce możesz płacić dowolną kwotę nawet kilka groszy kartą.

   Usuń
  9. > 1 PLN - to wymóg bodaj transakcji internetowych. Kiedyś właśnie potrzebowałem natrzepać dużą ilość transakcji, to płacąc za to coś, np. PayU nie akceptował płatności mniejszych od 1 złotówki.

   Usuń
 24. Dzieki za informacje! Jedno pytanie -- skad wziac numer rachunku jesli nie ma go na kwitku z platnosci karta? Mam tam TID, Kod aut. Numer ref., ATC, TC. Jedyny numer najblizszy "numer rachunku" to numer wydruku ale to z paragonu z kasy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To raczej to. Zresztą myślę, że w razie wylosowania jeśli numer będzie na potwierdzeniu a nie będzie to ten to czepiać się nie mają czego. Każdy wydruk wygląda inaczej więc skąd biedny klient ma wiedzieć co wpisać.

   Usuń
  2. Paragon z kasy nie bierze udziału w losowaniu, tylko potwierdzenie zakupu kartą. Paragon bierze udział w losowaniu MF.

   Usuń
  3. No właśnie, też mam ten problem, wpisuję nr wydruku, bo nie wiem co innego...

   Usuń
 25. Co należy wpisać w rubryce "Numer MID lub AID urządzenia"? Wzór dowodu zakupu kartą na dole strony Rejestracji pokazuje 2, czyli numer terminala (POS ID), a na dowodzie zakupu jest też inny numer MID i AID. To który numer ma być wpisany?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten AID z potwierdzenia płatności

   Usuń
  2. Rozumiem, dziękuję za informację.

   Usuń
 26. Mam kartę kredytową MasterCard u T-Mobile usługi bankowe. Chciałbym zapłacić w hurtowni, przez internet, za np. baterię. Dostałem proformę. W tym momencie co zrobić żeby ta operacja mogła być uznana w loterii bezparagonowej. Czy pieniądze należy przelać za pomocą "przelew krajowy" czy inna opcję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew nie jest płatnością kartą więc się nie liczy.

   Usuń
  2. w takim razie jak przez internet kartą kredytową na podstawi proformy w T-mobile zapłącić za produkt i załapać się na losowanie. Ktoś był w takiej sytuacji?

   Usuń
  3. Ale płacąc kartą kredytową w sieci nie płacisz przez serwis transakcyjny bo to wtedy przelew (gdy wykorzystujesz opcję Płacę z TMUB lub coś podobnego). Jak chcesz zapłacić kartą to w sklepie musisz mieć opcję płatności kartą. Obsługuje je np. PayU, PayPal, eCard itp. Podajesz tam dane z karty, jak numer, cvv. I ewentualnie potwierdzasz to kodem sms jeśli jest dostępna usługa 3D-secure. Wtedy jest to transakcja kartą.

   Usuń
 27. Czy opłacając rachunki SB takie transakcje też można rejestrować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, Sprytny Bill to nie przelew, tylko płatność kartą, więc się liczy.

   Usuń
 28. A trzeba trzymać oprócz potwierdzenia płatności jeszcze rachunek z wyszczególnionymi zakupami aby ewentualnie udowodnić jakie produkty były kupione ?

  OdpowiedzUsuń
 29. Ale namieszali z nr rachunku.
  Patrząc na stronie promocji, podali przykładowe 4 wydruki z terminala. Na każdym widać nr rachunku - ale na trzecim przykładzie, tym z Biedronki - pomimo że widać nr rach to wskazują by podać nr UID !
  Skąd wiedzieć czy z innych, nie wskazanych wydrukach z terminaki nie trzeba podawać nr UID tylko nr rach ??

  OdpowiedzUsuń
 30. Czyli nie trzeba się rejestrować tak w ogóle, jako osobę chcącą wziąć udział w loterii, a jedynie rejestrować dowody płatności kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. telefon i email możesz podać swój to zadzwonią do ciebie ale imię i nazwisko musi być właściciela karty bo jeśli wygrasz to trzeba przesłać kserokopię dowodu z wiekiem osoby biorącej udział.

   Usuń
 31. Jeśli robię zakupy karta Tmobile w internecie to nie mam możliwości wystawienia potwierdzenia transakcji do tej operacji (do przelewu jest taka opcja ale nie do płatności online) w systemie bankowości TMUB czy ktoś też zwrócił no to uwagę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No zgadza się. Nie ma tam żadnego numeru transakcji czy jakiegokolwiek numeru który można by podać :( Nawet po zaksięgowaniu.

   Usuń
  2. Czyli zakupy online z TMUB nie mogą brać udziału w loterii. Kolejny przykład na nie dopracowanie tej loterii.

   Usuń
  3. Ja rejestruję. Sorry, ale co to ma być za dyskryminacja? Taką transakcje da się udowodnić w razie wygranej. Wiadomo na kogo jest karta, można przedstawić cały wyciąg i transakcje nawet z mailami/fakturami potwierdzającymi zakupy. A gdyby im to nie wystarczyło to sąd (rzecz jasna nie o bilety, ale np. o samochód). Tak jak z AID wpisuję same zera także w miejscu na numer rachunku.

   Usuń
  4. No dobra to walczymy dalej i z TMUB też rejestrujemy.

   Usuń
  5. Od dziś można wygenerować z poziomu bankowości mobilnej (PDF)

   Usuń
  6. A możesz powiedzieć gdzie?? Bo nie widzę.

   Usuń
  7. Z T-mobile po kontakcie z konsultantem potwierdzenie wysyłają na e-mail, ale z citihandlowy jest podobna sytuacja, też nie można wydrukować, na infolinii dowiedziałem się, że mogą wysłać potwierdzenie (tylko traktują je jako zaświadczenie za opłatą 35 zł.)

   Usuń
  8. Jak wygram BMW to mogę i taki koszt ponieść ;)

   Usuń
 32. Ciekawi mnie co będzie jeśli w miedzy czasie już po transakcji, a jeszcze przed końcem loterii zrezygnuje się lub zastrzeże kartę ew. zamknie konto ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Plastik będziesz mieć jeśli nie zgubisz lub Ci nie ukradną. A regulamin w punkcie 4.17.2 mówi o tym, że kartę trzeba okazać. Ale to tylko w przypadku wygrania nagrody głównej.

   Usuń
 33. A co z płatnością blik? Można to zarejestrować? Jeśli tak co wpisać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy BLIK ma cokolwiek wspólnego z Visą lub Mastrcardem?

   Usuń
 34. już zmienili pole nr rachunku dali w nawiasie (dowodu sprzedaży) czyli nie tylko ja dałem rachunek bankowy rawo dla autorów niedopracowanych promocji wszelkiej maści

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale i tak jest coś gdzieś źle, bo na rachunkach np. z Intermarche numer dowodu sprzedaży jest jednocyfrowy, np. 4 i tego numeru system nie przyjmuje! Wpisuję więc jakiś inny, który w ogóle nie jest opisany, co to, ale ten przechodzi. Jakieś niedociągnięcie to jest, nie wiem, ze strony organizatora loterii, czy sklepu.

   Usuń
  2. Za kwotę 11,51 aż dwa losy? Myślałam, że los przysługuje za pełne 10 zł, czy nawet 10 zł 01 gr.

   Usuń
  3. Za płatność do 10 zł masz 1 los i za każde kolejne zaczęte 10 zł kolejny los.

   Usuń
 35. W weekend musieli ludzie natrzepać sporo płatności bo numer rejestracji szybko wzrósł.

  OdpowiedzUsuń
 36. Mija tydzień. 38 tys zgłoszeń to w sumie nie jest dużo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już grubo ponad 41 tysięcy więc tysiak przybywa w 2 godziny.

   Usuń
 37. Czy ostatnia zgoda bez* jest konieczna? w FAQ jest napisane:

  " Czy muszę wyrażać zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych?

  Zgodna na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby loterii jest dobrowolna, lecz konieczna do wzięcia udziału w loterii i służy do przetwarzania danych tylko i wyłącznie w celu przeprowadzenia loterii. Po zakończeniu loterii następuje zaprzestanie przetwarzania danych osobowych."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rejestrowałem się odhaczając 3 pierwsze. Czwarta wg mnie opcjonalna - związana z marketingiem, ale nie informacji o nagrodzie w razie wygranej.

   Usuń
 38. Jeśli nie wyrazisz dobrowolnie tej zgody, to nie będą mogli się z Tobą skontaktować w razie, jesli wygrasz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3 pierwsze są potrzebne do kontaktu. Ostatnia to zgoda na przekazanie numeru telefonu i emial dla celów promocji marketingu bezpośredniego realizowanego przez Fundację Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego.
   NIE MĄCIĆ!

   Usuń
 39. "płatności za zakup dowolnych towarów lub usług (z zastrzeżeniem pkt 2.5 Loterii) w dowolnym punkcie handlowym lub usługowym na terenie Polski lub w sklepie internetowym"

  To by znaczyło że sklep internetowy może być zagraniczny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy takim sformułowaniu też na to mi wychodzi. Pewnie im się to źle ujęło, ale niepodważalnie zagraniczne internety się zaliczają.

   Usuń
 40. nadal mam problem z nr referencyjnym lub identyfikatorem transakcji. placac karta bzwbk w necie nie ma takich numerow. albo nie moge ich znalezc.
  ktos sie orientuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też nie ma takiego numeru, wpisałam 0000 i przeszło. Bo co miałam wpisać, skoro nie ma żadnego żądanego numeru :(

   Usuń
  2. Ale się dziś zrobiłam na szaro, właśnie przed chwilą dopiero zobaczyłam. Zapłaciłam prawie 2500 za usługę przelewem z karty kredytowej, mogłam zapłacić normalnym, ale chciałam mieć losy do tej zakichanej loterii. Nie wiedziałam, pojęcia nie miałam, że za tego rodzaju transakcje są tak ogromne opłaty!!! Bank Zachodni pobrał sobie za to prawie 100 zł!!!

   Usuń
  3. No niestety. Przelew z karty kosztuje słono. Szkoda, że w bankowości internetowej nie wyświetla się informacja o prowizji przy takim przelewie. No ale wiadomo, że to nie byłoby w interesie banku.

   Usuń
  4. drogi los na loterii, ale moze okaze sie szczesliwy?!

   Usuń
 41. to chyba wszystko lipa bo co nie wpiszesz to pojdzie. nr.dowodu sprzedaży-nr.rachunku,-nr.wydr.rachunku to które prawidłowe może loteria

  OdpowiedzUsuń
 42. Wczoraj dostałem info o wygraniu biletów do kina i obowiązku spełnienia pkt 4.12 regulaminu aby otrzymać nagrodę. Niestety organizator nie chce/nie może podać numeru transakcji na który padł los. Więc aby odebrać gówniane bilety należy wysłać wszystkie wydruki jakie zarejestrowałem ...
  Co spowoduję, że w razie wygrania innej nagrody nie będę mógł jej odebrać !
  LIPA ! Babol w regulaminie !!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to dziwne, bo regulamin mówi że można wygrać po jednej z każdych nagród. Więc skoro wylosowałeś bilety to nie znaczy że nie możesz wygrać BMW czy telefonu.

   Usuń
  2. Wygrać możesz tylko ich nie odbierzesz bo nie masz już wydruków z terminala ...

   Usuń
  3. a może warto dopytac, może wysłane potwierdzenia sa zachowane i w razie wygranej po prostu juz nie trzeba wysylac?

   Usuń
 43. Promocja dla ludzi, którzy mają zbyt wiele wolnego czasu i dla tych, co robią większe transakcje kartą. Kwot poniżej 100zł, w ogóle nie ma po co rejestrować. A dopiero kwoty rzędu 1k+ dają realne szanse (promil może kilka) na samochód.

  OdpowiedzUsuń
 44. Czy info o wygranej dostałeś SMSem czy dzwonili? Jeśli tak, to z jakiego numeru telefonu. Mam kilka numerów z telemarketingu wpisanych na czarną listę i nie chciałbym przegapić. Dzięki z góry za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co kojarzę to numer jest podany w regulaminie.

   Usuń
  2. To może być numer do centrali firmy, a dzwonić mogą zupełnie z innego. Kiedyś byłem z dzieckiem na spacerze i przez okna widziałem firmę, zajmującą się telemarketingiem. Rzędy stołów, jak na sali wykładowej. Na sali siedziało ok. 50-60 osób. Przy każdym stanowisku komputer, słuchawki na uszach, mikrofon na pałąku przed ustami i ... jechana! Podobno nie ma nawet kiedy za potrzebą wyjść. Taki marketing taśmowy. Masakryczny widok.

   Usuń
  3. Myślę, że firma której zlecono realizację loterii nie jest od marketingu telefonicznego. Tym samym nie prowadzi Call Center, ale przeprowadza różne akcje marketingowe. Tak to też wygląda na ich www.

   Usuń
 45. Bilety wygrane. Szkoda, że nie coś większego, no ale dobre i to.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ile losów zarejestrowałeś że udało się bilety dostać?

   Usuń
 46. Czy karta prepaidowa, np. tego typu: http://www.edenred.pl/web/pageFiles/cards/26-1/trestaurproawersmarketing.png też się liczy? O ile rozumiem nie wystawił jej bank, tylko firma PrePay Technologies Ltd. należąca do Edenred Group.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sporo może być dowolna karta MC to pewnie tak.

   Usuń
 47. Coś temat ucichł. Nikt nie wygrywa nawet biletów? Pochwalcie się jakby co.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cisza. Ja przed chwilą rejestrowałem potwierdzenie i jest już ponad 130 tys.

   Usuń
 48. Widzę, że są już publikowani laureaci. Małgorzata K. albo ma duże szczęście, albo to zbieżność. Wygrała samochód i smartfon.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to taki samochód który obsługuje się smyrfonem.

   Usuń
 49. Visa Rio tyle było tu nas którzy wygrywali, a ta zabawa jakaś nieszczęśliwa nikt się nie chwali wygraną, mało trafień?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najwyraźniej zwycięzców wśród czytelników brak. Albo nie chcą się chwalić.

   Usuń
  2. A zgłoszeń już grubo ponad 430 tysięcy! Więc w sumie nie ma się czemu dziwić. Szanse na wygraną nikłe

   Usuń
 50. pęknie granica 0,5 mln zgłoszeń

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla porównania loteria paragonowa po p-wszym miesiącu miała bodaj 16 mln zgłoszeń. A samochód jeden.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...