Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher 400 zł na zakupy w internetowym sklepie Mall.pl w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

6.10.2016

Voucher 400 zł na zakupy w internetowym sklepie Mall.pl w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity

Citibank ponownie serwuje promocję z voucherem na zakupy.

voucher 400 zł do mall.pl w promocji Citibanku
Tym razem do zdobycia jest voucher o wartości 400 zł w internetowym sklepie Mall.pl, w którym można kupić AGD, sprzęt RTV, komputery, wyposażenie domu i ogrodu, jak i artykuły dla dzieci, oraz zwierząt, sprzęt sportowy, a nawet odzież i obuwie. Więc wydaje się to być miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Aby wziąć udział w promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu mall.pl" należy:
 • gdy zadzwoni konsultant Citibanku, złożyć wniosek o kartę (jaką wybrać, podpowiadam nieco niżej), wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych
 • dostarczyć do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania) 
 • zawrzeć umowę i aktywować otrzymaną kartę 
 • w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa (data będzie widoczna w umowie, którą bank do Ciebie odeśle) co najmniej jeden raz zalogować się w bankowości internetowej lub aplikacji banku
I tyle wystarczy by uzyskać prawo do nagrody. Voucher o wartości 400 zł otrzymasz w wiadomości w bankowości internetowej Citibanku do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków akcji. Voucher będzie można wykorzystać do 31.03.2017 r. podczas dowolnych zakupów na mall.pl o wartości co najmniej 401 zł.

Prawda, że proste? Aż za ;) Więc w regulaminie jest i zapis, który ma zapobiec sytuacji, w której klient wyrabia kartę, zdobywa voucher i zaraz potem kartę zamyka. Należy dokonywać przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy o kartę co najmniej jedną płatność miesięcznie. W przypadku niespełnienia tego warunku, jednorazowo pobierana kara wyniesie 200 zł (choć i to jest ciągle mniej niż sama wartość nagrody).

Trzeba przyznać, iż wymóg płatności jest łatwy do zrealizowania. Tym bardziej, że płatność ta może być wykonana na dowolną kwotę, więc wystarczy zakup batonika w sklepie lub kawa na stacji paliw i już w danym miesiącu po sprawie. Samo utrzymanie karty też nie będzie ciężarem, gdyż jej posiadanie jest bezpłatne. Stosując się do najważniejszych zasad korzystania z karty kredytowej łatwo więc będzie cały okres przebrnąć bez ponoszenia kosztów.

Dla kogo promocja?


W akcji uczestniczyć mogą osoby, które mają co najmniej 21 lat i zawnioskują o kartę kredytową w Citibanku. Mamy jednak kilka wykluczeń. Udziału w promocji nie mogą brać:
"- osoby, które od stycznia 2014 posiadały Kartę Kredytową Citibank 
- pracownicy Banku, 
- osoby współpracujące z Bankiem na podstawie umów cywilnoprawnych, 
- członkowie władz Banku, 
- osoby ze statusem dewizowym nierezydenta zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe, 
- obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki"

Kto może wnioskować o kartę kredytową? 


Wobec osoby wnioskującej o kartę bank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata"
Aczkolwiek tak zdawkowo ujęte wytyczne nie wyczerpują wszystkich źródeł dochodu akceptowanych przez bank. Bo oprócz umowy o pracę czy działalności gospodarczej mogą to również być: umowy cywilno-prawne, emerytury i renty, przychody z najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. Oczywiście w każdym przypadku obowiązuje dochód na poziomie min. 1 200 zł oraz kryterium wieku (21. lat za wyjątkiem osób prowadzących działalność gospodarczą, gdzie wymogiem jest ukończenie min. 25 roku życia).

Wyślij formularz zgłoszeniowy i zdobądź voucher

Karta kredytowa - prześwietlenie oferty


Zgodnie z informacją na stronie promocji, by dostać voucher zawnioskować można o jedną z kart: Citibank World MasterCard lub Citi Simplicity.

Pierwsza z nich łączy się z programem lojalnościowym, aczkolwiek przelicznik zdobywanych punktów wymienianych na nagrody w mej ocenie jest słaby. No i pamiętać trzeba, że karta ta kosztuje aż 18 zł miesięcznie, a opcją uniknięcia tej opłaty jest dopiero wykonanie płatności na sumę aż 4 000 zł w miesiącu (!).

W przypadku karty Citi Simplicity oferta wygląda o wiele lepiej. Karta wydawana jest za 0 zł. Bank nie pobiera również opłat rocznych czy miesięcznych za posiadanie karty.

W przypadku każdej z kart trzeba jednak uważać na jedną opłatę, którą bank może pobierać, ale której można dość łatwo uniknąć. To opłata za dostęp do usługi CitiPhone (w wysokości 6 zł miesięcznie), z której można na szczęście zrezygnować (bo wszystko to co jest do załatwienia w telefonicznej usłudze CitiPhone da się też zrobić w bankowości internetowej CitiOnline). Aby dezaktywować zbędną usługę wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać wiadomość o treści: "Rezygnuję z usługi CitiPhone". I to wszystko. Usługa zostanie wyłączona i nie poniesiesz opłat.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, poznaj najważniejsze zasady. Przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Wyślij formularz zgłoszeniowy i zdobądź 400 zł na zakupy na mall.pl


Bądź na bieżąco z promocjami. i polub na Facebooku:

36 komentarzy:

 1. Czy za kuriera lub przesyłkę karty się płaci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier z umową przyjeżdża na koszt banku. Tak samo jest z przesyłką karty (bank wysyła ją listem; jedynie jeśli klient zażyczy sobie dostarczenie karty kurierem to wtedy jest to płatne).

   Usuń
 2. Wszystko tak samo jak przy promocji z voucherem do Nexterio?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poza drobną różnicą (tutaj voucher jest do końca miesiąca, a w promocji z Nexterio był w ciągu dwóch tyg. miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku) wszystkie warunki są identyczne.

   Usuń
 3. Citek musi trzepać niezły szmal na tych kartach, skoro mamy niekończące się promocje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ciekawe jaki mają bilans po takich promocjach, ale jakoś musi się opłacać. No i ważne, że nam się opłaca :)

   Usuń
  2. Koszty: voucher, konsultant, kurier, produkcja karty, 2 listy, aplikacja.
   Zyski: mizerny interchange.
   Też mnie zastanawia jak oni to robią, że im się opłaca.

   Usuń
  3. Spoko, już zarobią. Prowizja interchange faktycznie jest niska, ale skala robi swoje. Poza tym są klienci, którzy z karty zaczną korzystać na maksa. Na daleko nie szukać. Kolega miał założyć tylko dla nagrody. Ale wypadły mu większe wydatki. Zapłacił kartą, rozłożył spłatę na raty i już teraz bank sobie na nim zarabia. Owszem on zadowolony bo ma mniejsze odsetki niż przy zwykłym kredycie.

   Usuń
  4. Świadomy nie zapłaci. A jak ktoś chce płacić to w sumie może za wszystko zapłacić. Jego wybór.

   Usuń
 4. A co jeśli założyłem już tę kartę odnośnie telefonu LG i jestem już po wizycie kuriera i oddania dokumentów odnośnie dochodu itp ( nie mam jeszcze karty)? Czy jeszcze się na to załapię czy już jest za późno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowę podpisałeś więc już jesteś klientem. Na 2 promocje załapać się nie da. Za dobrze by było ;)

   Usuń
 5. Jeżeli mam potwierdzenie dochodów na poziomie 4 tysiaki, to czy mogę załozyć konto i przelewać do CB min tj. np 1200 ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale konto w Citi ci niepotrzebne. Tam przelewać nic nie trzeba. Potwierdzisz im dochody, a jedyne przelewy jakie będzie trzeba zrobić to te by spłacić wykorzystaną z karty kasę. Przelew zrobisz sobie sam ze swego konta.

   Usuń
 6. Witam, zgłosiłam wniosek o kartę z promocją na telefon LG, w czwartek konsultant powiedział mi że zadzwoni w pt (nie zadzwonił, więc nic nie podpisałam, nic nieakceptowano jeszcze). Po przemyśleniu sprawy stwierdziłam, że lepsza jednak jest dla mnie promocja z bonem do Mall.pl - czy jak zgłoszę wniosek pod promocją z Mall to on automatycznie "Zastąpi tamten" czy powinnam poprosić o anulowanie poprzedniego (z telefonem LG) i złosić się do tego (bon mall) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli jeszcze nie składałaś wniosku a jedynie formularz to nie powinno być problemu. Wyślij ten z Mall, a jak zadzwoni konsultant uprzedź go, że interesuje Cię Mall, a nie LG.

   Usuń
  2. też tak miałem. zgłosiłem przez maila że chcę anulować wniosek, później zadzwonili z citi gdzie wyraziłem chęć rezygnacji, po czym złożyłem wniosek raz jeszcze. umowę podpisałem i kartę już mam.

   Usuń
 7. Jak długo czekaliście aż zadzwonią z banku? Ja czekam prawie 3 tygodnie i cisza :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tydzień jakoś.

   Usuń
  2. może trzeba powtórnie złożyć wniosek? do mnie dzwoniono 2 razy, raz nie odebrałem bo nie mogłem. ale później tak jakoś po 4 dniach raz jeszcze dzwoniono. za pierwszym razem dokładnie po 7 dniach.

   Usuń
  3. No jeśli mi nie udałoby się odebrać tyle razy to też wysłałbym zgłoszenie jeszcze raz.

   Usuń
 8. W jaki sposób należy potwierdzić dochody oraz czas pracy? Co im potrzeba?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy wynagrodzeniu o pracę w większości przypadków oświadczenie klienta i wydruk z konta z wpływami od pracodawcy. Rzadziej wymagane jest zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach.

   Usuń
  2. Podziękował :)

   Usuń
 9. Witam
  Jeśli umowa podpisana w połowie listopada, a kartę dopiero co otrzymałem i aktywowałem, to aby uniknąć kary 200 zł wg cytatu: "Należy dokonywać przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy o kartę co najmniej jedną płatność miesięcznie." muszę już na szybko w listopadzie użyć karty czy może liczy się dopiero pierwszy pełny miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym robił od grudnia. Bo nie udowodnią Ci, że karta w listopadzie dotarła. Przesyłka nierejestrowana.

   Usuń
  2. ja dostałem kartę końcem października. zarejestrowałem się dopiero w listopadzie, popełniłem 1 transakcję, i dziś patrzę: voucher jest :-)
   bank się stara ;-) o klienta..........

   Usuń
 10. Witam
  Nie wiem czy ten temat był poruszany ale chciałbym zapytać czy jest możliwość np.wyrabiam kartę City z woucherem 400+, moja żona również wykonuje taką samą operację i sumując wouchery kupujemy np. telewizor zamiast 2 tyś płacimy 1200 zł.Jest taka możliwość?
  Pozdr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 99% nie można dodawać voucherów do siebie ale najlepiej napisać pytanie do Mall.

   Usuń
 11. Teraz już nie ma szans by jak zawnioskuje o karte, wszystko się udało w grudniu - podpisać umowe, dostać karte, dostać voucher ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musiałby się zdarzyć cud!

   Usuń
  2. O ile z umową można by wyrobić się w grudniu to logowanie musi nastąpić w styczniu, a voucher będzie w lutym.

   Usuń
 12. Mam dwa pytania :)

  1) Czy kartę należy OTRZYMAĆ do końca grudnia, czy wystarczy w tym terminie złożyć wniosek? Bo regulamin jasno stanowi, że "w okresie obowiązywania Oferty otrzymają i aktywują główną Kartę Kredytową Citibank („Karta”)", więc nie wiem czy jeśli złożę wniosek dzisiaj, to bank zdąży przesłać mi kartę do końca grudnia...

  2. Czy można kupić np. 3 rzeczy za 150 zł i otrzymać rabat 400 zł od całości zamówienia czy kupiony przedmiot musi być warty co najmniej 400 zł i dopiero wtedy jest naliczany rabat?

  OdpowiedzUsuń
 13. Kiedy mozna wycofac zgode na otrzymywanie informacji marketingowych ? Czy po otrzymaniu vouchera ? (oczywiscie nie rezygnujac dalej z warunkow utrzymania karty przez 12 miesiecy). Pytam bo Citi zaczal byc wyjatkowo nachalny (niemal codziennie maile z ofertami i tel).

  OdpowiedzUsuń
 14. Wraz z karta Citi Simplicity otrzymałem też zbliżeniową kartę w formie naklejki, którą należy oddzielnie aktywować. Czy aktywacja tej "naklejki" jest wymagana by spełnić warunki promocji "voucher do sklepu Mall"? Czy za naklejkę dodatkowo są jakieś opłaty?

  Dzięki za wyjaśnienie, bo w regulaminie nie widzę info o konieczności aktywacji naklejki, ani też nie widzę info o ewentualnych opłatach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest wymagana. Darmowa. Ale transakcje które trzeba robić co miesiąc robić trzeba kartą a nie naklejką.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...