Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Moje zarabianie na bankach - podsumowanie września 2016 roku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

30.10.2016

Moje zarabianie na bankach - podsumowanie września 2016 roku

Czas podsumować bankobranie za kolejny miesiąc. Znów wyszło bogato :)

podsumowanie bankobranie - raport za wrzesień 2016
Powodów zysków większych niż standardowo jest kilka. Oprócz "standardowych" zwrotów wpłynęła między innymi premia w wysokości aż 250 zł za otwarcie jednego konta. Ale są też gratyfikacje z kolejnej już promocji bankomatowej i kilka pomniejszych bonusów - po 5 czy 10 zł. Ale wiadomo, że grosz do grosza i będzie kokosza. Zapraszam do analizy i lektury.

Zacznę od grubych łowów :) Aż 250 zł wpadło mi na konto w Credit Agricole, które założyłem w - niedostępnej już obecnie - promocji "Przenieś konto z gwarancją satysfakcji". To akcja, w której bankobranie jeszcze się nie kończy. Bo bank ten płaci nie tylko za otwarcie konta, ale też za jego... zamknięcie. Na to przyjdzie jeszcze kolej za jakiś czas. No ale to perspektywa kolejnej stówki :)

Drugie miejsce w zestawieniu banków, które wypłaciły mi największe premie zajmuje BZ WBK. Bonusy wpływały tutaj z kilku różnych promocji. Jeszcze pod koniec września (czego nie byłem w stanie uwzględnić w poprzednim podsumowaniu miesiąca) wpłynęły bonusy z promocji "Płać mobilnie i zyskaj 20 zł". Bonusy zyskaliśmy dwa (bo klientami BZ WBK odrębnie jestem ja i żona). I przyznam, że przy tej promocji zaliczyłbym spektakularną wtopę. W promocji wydać należało w co najmniej czterech płatnościach BLIKiem lub telefonem łączną kwotę 40 zł. W przypadku żony warunki zostały zrealizowane dość szybko. Ja wydałem w trzech płatnościach 35 zł, więc zostało jeszcze wykonanie jednej transakcji na min. 5 zł. I kiedy mi się o tym przypomniało? W ostatnim dniu promocji (11.09.) na 30 minut przed północą. Szybko więc odpaliłem komputer i kupiłem doładowanie telefonu za 5 zł płacąc BLIKiem. Spełnienie warunków rzutem na taśmę okazało się jednak skuteczne. Premia też wpadła :)

To, że w powyższej promocji i żona zarobiła to efekt niedawnego otwarcia konta w BZ WBK w ramach promocji z nc+. Dzięki niej - za opłacenie faktury z konta - wpadła pierwsza gratyfikacja: zwrot 20 zł.

Jeśli chodzi o BZ WBK to tradycyjnie wymieniam też zwroty za opłacanie faktur za wybrane media z posiadanego przeze mnie Konta 1|2|3. Tu wpadło 5 zł.

No ale BZ WBK dał też zarobić ostatnio dzięki promocji bankomatowej. Za wypłacanie gotówki z bankomatów tego banku - trzeba to przyznać, że intensywne - kartami wydanymi przez inne banki można było załapać się na nagrody pieniężne. Trafiły one do tych, którzy wypłat zrobili najwięcej. Przewidziane nagrody wynosiły 50, 100, 200 i 500 zł. Mnie udało się załapać na 3 nagrody - każda po 50 zł. Na listę zwycięzców załapałem się wykonując od 150 do 170 wypłat. Celowałem w możliwie najniższe sumy wypłat i jak się okazało, był to dobry wybór... bo szczyt listy zwycięzców - jak się okazało - jest ciężki do zdobycia. Pisałem o tym na Facebooku:

Łącznie dzięki Bankowi Zachodniemu WBK przez ostatni miesiąc wzbogaciłem się o 215 zł.

Ostatnio sporo zarobić daje też mBank. Z jednej strony to efekt promocji "Zyskaj z eKontem". Bank dawał zwroty za płatności kartą (piszę "dawał", bo w tym przypadku wpadła już ostatnia gratyfikacja). We wrześniu (już po publikacji zeszłomiesięcznego podsumowania) na eKonto żony wpłynęło 50 zł, a w październiku ostatni zwrot wyniósł 45,00 zł. Teraz czekamy już tylko na "wisienkę na torcie" w tej promocji czyli dodatkowy bonus na zakończenie, który wynosi aż 240 zł.

Ale mBank daje też zarabiać obecnym klientom (ja posiadam konto w tym banku już od wielu lat - mało aktywne, ale powiązane z rachunkiem maklerskim). Po 5 zł wpadło u nas za aktywację i wykonanie przelewu na telefon w ramach BLIKa (o promocji pisałem tutaj; swoją drogą ten bonus zaskoczył co najmniej kilkoro Czytelników - w komentarzach i mailach czytałem pytania: skąd ten moneyback w kwocie 5 zł?).

Ale to nie wszystko. Bo w przypadku mBanku można też dostawać moneyback za cashback. Więc i tu za wrzesień wpadło dwa razy po 10 zł. Na koncie żony było to oczywiste, bo posiada kartę przy nowym koncie, ale ja takowej do konta nie miałem. Na potrzeby promocji jednak ją zamówiłem. Warto, gdyż warunki uniknięcia opłaty za posiadanie karty (pięć płatności na dowolne kwoty) są bardzo proste, a do tego jest perspektywa bardzo łatwego zgarnięcia 30 zł (bo bonusy po 10 zł mają być wypłacane przez trzy kolejne miesiące).

No i z mBanku wpadła jeszcze jedna dyszka dzięki mOkazji. O niej wspominałem na Facebooku. Więc przy okazji zachęcam do polubienia fanpage'a Bankobrania - tam pojawiają się powiadomienia o nowych wpisach, ale także dodatkowe treści i informacje, jak ta o obecnej mOkazji z PizzaPortal.pl:

Dzięki płatności w Pepco na min. 50 zł możliwe było odzyskanie 10 zł. Tu też przydała się nowo wyrobiona karta do mojego konta, gdyż mOkazja była dostępna na mym koncie (gdzie dotąd nie wykazywałem się aktywnością), a na koncie żony - zapewne z racji wielu płatności (w tym także na Allegro) - tej mOkazji zabrakło.

Okrągła kwota (dokładnie 100 zł) uzbierała się ze zwrotów w T-Mobile Usługi Bankowe. Tutaj z żoną mamy aktualnie już cztery Konta Premium (jeden klient może posiadać dwa takie rachunki). A dzięki zwrotom odpowiadającym 5-procentowemu moneybackowi na każdym z nich wpadło po 25 zł.

Na sam koniec zwrot tradycyjnie pojawiający się w podsumowaniach bankobrania, ale najskromniejszy. To 3,85 zł będące efektem 5-procentowego zwrotu za fakturę opłacaną za pośrednictwem BM.PL.

Podsumowanie wszystkich zwrotów, premii i bonusów za wrzesień 2016 r. wygląda następująco:
Gdzie?
W jaki sposób?
Ile wydałem?
Ile zyskałem?
Credit Agricole
Promocja „Przenieś konto z gwarancją satysfakcji”
-
250 zł
BZ WBK
Zwrot w promocji „Płać mobilnie i zyskaj 20 zł”
Ok. 85 zł
2 x 20 zł
„Promocja dla klientów nc+KONTO” – bonus za opłacenie faktury nc+
-
20 zł
Konto 1|2|3. Zwrot 1-3% płatności za media
-
5 zł
Premia za wypłatę z bankomatów
-
3 x 50 zł
mBank
„Zyskaj z eKontem” – zwrot za płatności kartą i BLIKiem
1950 zł (w sierpniu) i 1720 zł (we wrześniu)
50 i 45 zł
„Przelew na numer telefonu ze zwrotem” – za przelew za pomocą usługi BLIK
-
2 x 5 zł
Promocja „Wypłacaj podczas zakupów” czyli moneyback za cashback
Ok. 6 zł
2 x 10 zł
mOkazja
51 zł
10 zł
T-Mobile Usługi Bankowe
Konto z moneybackiem 5%
Ok. 2 040 zł
4 x 25 zł
BM.PL
Robot finansowy – zwrot 5% płatności za media
-
3,85 zł

Z kolei pływy na konta wyglądały tak:
moje zarabianie na bankach - podsumowanie września 2016 bankobranie
moje zarabianie na bankach - podsumowanie września 2016 bankobranie


Łącznie uzbierało się 703,85 zł. I taka kwota pozostała do mej dyspozycji, bo każde z posiadanych kont, jak i każda karta nie wygenerowała żadnych kosztów. W większości przypadków spełnianie warunków promocji pokrywa się bowiem z warunkami których realizacja zwalnia z opłat. Jest tu jeden wyjątek: BZ WBK pobrał opłatę za kartę przy Koncie Godnym Polecenia (założonym we wspomnianej promocji z nc+). To aż 7 zł. Pobrane jednak niezgodnie z regulaminem promocji (według którego karta zwolniona jest z opłat za jej posiadanie). Poszła już reklamacja i nie widzę opcji, by opłata miała być nie zwrócona.

Odnosząc obecne podsumowanie bankobrania do miesiąca ubiegłego, okazuje się, że zarobiłem jednak mniej (bo w sierpniu br. zebrało się aż 792,50 zł). Ale optymistycznie wygląda porównanie września 2016 r. z analogicznymi okresami w latach poprzednich. W raporcie za wrzesień 2015 r. można znaleźć sumę 234,51 zł, a za wrzesień 2014 r. 314,53 zł.

Kwotę uzbieraną dzięki promocjom bankowym tradycyjnie porównuję do odsetek z najlepiej oprocentowanych kont oszczędnościowych i kwoty jaką bym musiał na cały miesiąc na nich ulokować by środki te zarobiły tyle samo. I aby mieć 703,85 zł odsetek musiałbym posiadać kwotę 371 634,31 zł przez cały miesiąc ulokowaną na kilku najlepszych obecnie rachunkach oszczędnościowych.

Promocje bankowe - godne szczególnej uwagi


Standardowo na końcu wpisu podsumowującego moje bankobranie przypominam o promocjach bankowych last minute. Ale skoro ostatni dzień miesiąca już jutro, więc nieco inaczej, tym razem przypomnę o najpopularniejszych obecnie promocjach na blogu, które są dostępne dłużej, niż tylko do końca października.
 • Comperia Bonus - to już 7 edycja popularnej promocji. Tym razem można zarobić za otwarcie konta i lokaty (na min. 10 000 zł) - do wzięcia jest 110 zł. Gdy skumulować odsetki i bonus zysk odpowiada standardowemu oprocentowaniu lokaty nawet na poziomie ponad 5,4% w skali roku
 • darmowa karta kredytowa Citi Simplicity w jednej z promocji, gdzie Citibank dorzuca gwarantowany prezent za spełnienie prostych warunków:
  • voucher 400 zł do wykorzystania na Allegro - nagroda trafi w Twe ręce jeśli wykonasz płatności kartą na sumę min. 2 000 zł w ciągu jednego miesiąca (przy tej promocji również jest wymóg utrzymania karty przez rok z koniecznością wykonywania min. jednej płatności miesięcznie)
 • 100 zł za konto w ING Banku Śląskim - aby uzyskać bonus należy wykonać płatności kartą na sumę min. 1 000 zł - transakcje te można (a wręcz warto) rozłożyć w czasie na kilka miesięcy (bo w ten sposób da się równocześnie uniknąć opłat za kartę). Ta promocja kończy się dopiero z końcem listopada, ale o przystąpieniu do niej warto pomyśleć już teraz (jedyną opcją zawarcia umowy o konto objęte promocją jest kurier - trzeba uwzględnić czas na jego przybycie; a tutaj właśnie data zawarcia umowy zadecyduje o zakwalifikowaniu do promocji)
 • Money Mania: już 9. edycja promocji, w której do zdobycia jest w prosty sposób 100 zł za konto osobiste w BZ WBK, które dodatkowo daje - bardzo dobre na obecne czasy - 4% dla części oszczędności (gwarantowane aż do końca 2017 r.)

Korzystając z okazji, wszystkim płacącym kartami z logo MasterCard (w tym Maestro) oraz Visa, przypomnę, że trwa Wielka Loteria Bezgotówkowa. Są pierwsze sygnały Czytelników bloga o wygraniu biletów do kina. Ale czy komuś z nas poszczęści się w losowaniu i wygra telefon Samsung Galaxy S7 lub - jak w poprzedniej edycji - samochód? Oby tak było - w razie wygranej, piszcie! :)

Chcesz być na bieżąco z tym co na blogu? Zapisz się na bezpłatny newsletter (to zero spamu - wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych wpisach, a Ty każdej w chwili możesz się z mailingu wypisać): 
Adres e-mail

61 komentarzy:

 1. Ciekawe z tymi biletami do kina w promocji wielka loteria bo na stronie promocji w zakładce "Laureaci" nie ma żadnych imion i nazwisk.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No bo będą dopiero po weryfikacji wylosowanych zgłoszeń. Czas na publikację to mają nawet do końca lutego'17.

   Usuń
  2. W regulaminie jest zapis, że mają pojawić się bodajże do końca lutego. To, że kogoś wylosowano, nie oznacza, że jest laureatem, bo musi udowodnić, że ma potwierdzenie płatności, a to trwa.

   Usuń
 2. Te 240 zł od mBanku powinno już być. A tymczasem dostałem 50 zł. Owszem mają czas do jutra, ale nie pokoi mnie sytuacja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a umnie ani 5 premii ani 240 pln .czuje ze potrzebna bedzie reklamacja

   Usuń
  2. U mnie podobnie ani 5 premii ani wisienki jak to określił autor bloga. Ale Jak nie wpłynie jutro reklamacja poleci.

   Usuń
  3. 5 premię z mBanku wypłacili mi 28.10.2016r. Czekam teraz na 240 zł.

   Usuń
  4. Zaczął się już nowy miesiąc i u mnie również nie wpłynęła ani 5ta premia ani ta "wisienka". Bez reklamacji się widać nie obejdzie.

   Usuń
  5. reklamacje juz poszły .pani bardzo zdziwiona była dlaczego moneybacki i premia - wisienka - nie zostały wypłacone .no wiec czekamy ....

   Usuń
  6. Też mi wyszło że powinienem już dostać do końca października te 240 zł a tu nici z tego...

   Usuń
  7. Reklamacja wczoraj - odpowiedź dzisiaj:

   Dzień dobry,


   miło mi poinformować, że pozytywnie rozpatrzyłam Pana reklamację.   Analiza Pana rachunku wykazała, że zostały spełnione wszystkie warunki Regulaminu Promocji „Zyskuj z eKontem”. Premia w wysokości 240,00 zł zostanie wypłacona najpóźniej do końca miesiąca listopada 2016.   Mam nadzieje, że mogłam pomóc.


   W imieniu zespołu mBanku
   Justyna Parulska
   Konsultant

   Ciekawe co będą robić cały listopad, że aż tyle czasu to zajmie?

   Usuń
  8. Tak piszą, ale kasa będzie za 2-3 dni.

   Usuń
  9. I już jest :)

   Usuń
  10. Potwierdzam. U mnie też 240 wczoraj wpłynęło. Bez reklamacji.

   Usuń
  11. hej.
   A kiedy zakładaliscie konto?
   Ja założyłem w maju, dziś wpłynęla piąta premia. To do końca miesiąca powinno być te 240zl?

   Usuń
  12. Powinno. Ale tym co powinni mieć te 240 zł do końca września czy października mbank notorycznie nie wypłacał na czas. Dopiero po reklamacjach wypłacali od razu. Więc kombinują.

   Usuń
 3. Bardzo dobry wynik, gratuluję. U mnie 347 zl i telefon od Citka 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe czy promocja bankomatowa jeszcze powróci? Przecież te 5 stówek było na wyciągnięcie ręki...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę że BZ WBK dba o nasze zdrowie i w okresie jesienno zimowym nie zrobi promocji z bankomatami aby ewentualne premie nie zostały zjedzone przez leki. A od wiosny będzie nowa edycja :)

   Usuń
  2. Jeśli tak by było to trzeba przyznać, że bank jest bardzo odpowiedzialny społecznie ;)

   Usuń
 5. U mnie:
  BZ WBK 20 zł, mBank 44,69 i 10 zł a do tego czekam na 240, Citibank voucher 400 zł do morele.net, 14,55 zł z TMUB i 21 zł zwrotu z Visa Oferty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobry wynik :) Życzę dalszego owocnego bankobrania!

   Usuń
 6. U mnie - ostatnim miesiącu 347,62 zł a od kiedy zacząłem śledzić blog w lutym br. 2523,17 zł. Do końca roku wyjdzie więcej aniżeli miałbym "13-stki" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ładny wynik :) No to w przyszłym roku życzę nawet i "14-stki" :)

   Usuń
 7. Dlaczego tak mało z BM ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłacam tam tylko jedną fakturę. Z 5-procentowego zwrotu wychodzi właśnie tyle.

   Usuń
 8. Z BM można wyjąć więcej. Teraz jest promocja zwrotu 100 zł za rachunki z automatu (karta lub saldo. Miałem w X ok.13 zł zwrotu za dwa rachunki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam

  Jak co miesiąc podaje wyniki za miesiąc poprzedzający miesiąc bieżący (czyli za wrzesień) żeby uwzględnić wszystkie profity (nawet te wypłacone ostatniego dnia miesiąca) z mojego gospodarstwa domowego ( ja + żona). A jest się czym chwalić gdyż był to miesiąc rekordowy...

  1. IDEA BANK - 100 zł - premia za założenie konta idealnego i ZOŚKI PRO (miało być do końca sierpnia ale wypłacili 1 września)
  2. CITIBANK - 300 zł - premia za polecenie siostry w krótkiej lipcowej promocji (siostra dostała smartfon LG)
  3. MILLENIUM - 120 zł - premia 2 x 30 za bliki + premia 2 x 30 zł za płatności kartą
  4. TMobile Usługi Bankowe - 250,20 zł - 2 x 25 zł na płatności kartą do konta, 2 x 100,10 za 3 dowolne płatności kartami kredytowymi
  5. BZWBK - 340 zł - 300 za wypłaty z bankomatów 3 kartami, 40 zł za zrealizowane transakcje blikiem na 2 konta (moje i żony)
  6. MBANK - 5 zł - za przelew na telefon.
  7. CREDIT AGRICOLE - strata 10 zł za przypadkowe naciśnięcie sprawdzania salda zamiast wypłaty 10 zł przy akcji z bankomatami BZWBK ;)

  Podsumowując - wrzesień był miesiącem rekordowym i przyniósł 1105,20 zł. Dodając to do tego co od początku daje razem kwotę 4366,70. Do założonego celu (5000 w ciągu roku - czyli do końca lutego) brakuje jeszcze 633,30.

  pozdrawiam
  Rafał

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rafał, jak zwykle wielkie dzięki za szczegółowy raport! No i jak zwykle uznanie za wynik szczególnie duży w ostatnim miesiącu :) Cel już blisko, powodzenia! Pozdrawiam :)

   Usuń
  2. Szatan nie bankobiorca.

   Usuń
  3. Zmora bankowa ... :)))

   Usuń
 10. Witam
  Postanowiłam i ja dokonać podsumowania za miesiąc październik, a więc:
  Creditagricole – 250 zł
  Toyotabank - 50 zł moneyback
  Eurobank -60 zł moneyback
  Millenium - 30 zł moneyback z promocji groupona
  mbank-50 zł moneyback+ 10 zł cashback
  t-mobile - 3 konta ( w tym jedno męża)- 3 x 25 zł + 2 x 100,10 zł za założenie karty i wykonanie nią 1 płatności - w sumie od tmobile – 275,20 zł
  comperia –za polecenie lokat BGZ, Idea bank i Santander w sumie - 630 zł
  visaoferty- 6,25 zł
  bm-5,53 zł
  Razem wpłynęło: 1366,98 zł

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak wszyscy to wszyscy:
  Credit Agricole: 20zł
  T-Mobile: 15zł + 11zł
  mBank: spóźnione 240zł
  BM: 6zł
  Alior: 11zł
  BZWBK: Bon 50zł
  Liczę, że następny miesiąc będzie owocniejszy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I ten bardzo dobry :) Ale skoro liczysz na owocniejszy to rzecz jasna takiego życzę!

   Usuń
 12. przepraszam ale zeby zarobic, dostać zwrot 700 zł to ile trzeba było wydać pieniędzy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ile wydałem - taka kolumna jest w tabeli. Wydatki we wrześniu łącznie wyniosły ok. 3 900 zł - to dużo w porównaniu z poprzednimi miesiącami, aczkolwiek biorąc pod uwagę moneybacki to one wypadają najmniej efektywnie. Sumę zysków wyśrubowały akurat te promocje, gdzie wydawać nie trzeba było ;)
   PS. W zestawieniu jest też zwrot 50 zł z poprzedniego miesiąca (przy wydatkach na sumę 1950 zł).

   Usuń
 13. a co mi tam :D trochę skromnie, ale mam wszystko pod kontrolą :D

  BZ WBK: 3x 15 złotych z oprocentowania środków na KGP
  Mbank 12 zł zwrot z moneyback, 10 zł tytułem wypłaty w kasie (cashback)
  Nie wpadło jeszcze 240 zł z mbanku nie wiem czemu bo 28.10 już miałem zwrot za wrzesień

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skromnie czy nieskromnie. To nieistotne, bo ważne, że jest! Zawsze podkreślam, że jeśli chodzi o bankobranie to musi być ono dopasowane do aktualnej sytuacji, dochodów, wydatków itd. No ale już te 240 zł podbije wynik :)

   Usuń
 14. Podpowiedzcie jak działa ta promocja ze zwrotem 5% w BM.
  Trzeba wpłacić coś na saldo czy sprawdzają terminowość opłat (z innych źródeł)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łączysz BM z eBoa dostawcy prądu/internetu/telefonu itp. Pobierają automatycznie fakturę i płatność masz automatyczną np. z karty albo robisz to ręcznie przelewem lub kartą.

   Usuń
  2. najlepiej jest podpiąc kartę pod płatnosci , wtedy nie trzeba doładowywac salda .pamiętaj ze promocja dotyczy tylko faktur pobranych z eboka dostawcy .jezeli wprowadzisz rachunek ręcznie zwrotu 5 % nie dostaniesz .

   Usuń
  3. Dzięki za od-/pod-powiedzi.
   A czy za płatność kartą (kredytową) jest pobierana jakaś prowizja?
   Czy jest to rozliczane jako płatności internetowe (jak zakupy w e-sklepach)?
   Czy mogę również rodzicom opłacać rachunki? Nazwisko to same, ale właściciel lokalu (ojciec) - rzecz jasna inne imię.

   Usuń
  4. pytanie do osób korzystających z robota finansowego
   - jezeli podepnę kartę millenium do płatności za czynsz to naliczy mi 5 % zwrotu z promocji konto 360 % . nie mówię o zwrocie 5 % z bm .

   Usuń
  5. Może kredytową. Jest bez prowizji. Liczy się jak płatność w sklepie. Ale w TMUB nie ma zwrotu bo jest na liście wykluczonych MCC.
   Na ostanie pytanie nie odpowiem bo nie wiem, opłacam swoje.

   Usuń
  6. @Anonimowy 1 listopada 2016 13:17 Millennium nigdy nie wyklucza MCC ale wiem że w jednej promocji w której brałem udział wykluczył płatności internetowe. Nie wiem więc jak to jest w Twej promocji.

   Usuń
 15. A oto moje rozliczenie:
  BZWBK - 300 zł. - To Moneyback karty kredyt (wakacje z k.k.) - ( za podróże);
  Eurobank - premia 50 zł za Itakie Konto;
  Czekam jeszcze z mBanku na Moneyback 50 zł.(za wrzesień) i 240 zł. "wisienki" (dotąd wciąż nie ma, choć zaczął się już listopad).
  Mr. Złotówa dzięki. To zasługa Twojego bloga, że od maja br. już trochę w każdym miesiącu zarobiłem: i gotówkę i tableta od Citi swego czasu.
  Roman

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, że blog pomaga Ci w zarabianiu :) Życzę dalszego owocnego bankobrania!

   Usuń
  2. MR .Zlotówa .
   może pomyslec nad organizacją jakiegos zlotu BANKOBIORCÓW na wzor zlotów samochodowych ;)
   ciekawe ile ludzi by się pojawiło .

   Usuń
  3. No proszę 50 zł z Itaką, 300 zł zwrotu za wakacje z kartą kredytową BZ WBK. Gdzie były wczasy? Jeśli można wiedzieć?

   Usuń
 16. słabo cos zarabiacie :) ja mam zwrotu aż 2000 zł! ... od początku roku :(

  OdpowiedzUsuń
 17. co do płatności za f-ry wystawione na inna osobę to można - sprawdzone. Jeśli chodzi o prowizję to różnie z tym bywa, w większości przypadków bez, ale od np. vectra już jest prowizja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodziło mi czy systemowo pobierają prowizję od wszystkich wpłat, jak np. w Sprytnym Bilu, SkyCash czy Żabce. Widać, że vectra nie jest zainteresowana udziałem w kosztach przelewu, więc się wyparła. Ale inni dostawcy mediów chyba się cieszą, mimo, że BM pewnie podszczypuje im parę procent od faktury.

   Usuń
  2. w tej chwili jest promocja i vectra tez jest bez prowizji

   Usuń
  3. jaka promocja??? oto wiadomość od bm
   Dzień dobry,

   informujemy, że 30 września 2016 r. zmianie ulega prowizja za płatności za rachunek od Dostawcy Vectra. Prowizja za rachunek pobrany bezpośrednio od Dostawcy będzie wynosiła 1,50 zł.

   Usuń
  4. to nic nie rozumiem
   w cenniku na bm jest skreslona kwota 1,50 i promocja 0,00 - odnosnie vectry

   Usuń
  5. do Anonimowy2 listopada 2016 11:42 info z bok bm
   Dzień dobry Panie xxxxx,

   obecnie trwa Promocja ''Płatność za rachunki–bez prowizji” w wyniku, której nie pobieramy prowizji. Promocja trwa do odwołania.

   Pozdrawiam,
   Paulina xxxxxxx
   Contact Center Specialist
   Blue Media S.A.
   zapytanie dotyczyło rachunkow za vectre

   Usuń
 18. U mnie 847 zł (w tym voucher 400 na Morele.net).

  OdpowiedzUsuń
 19. Cześć, mam pytanie, czy promocje w Citibanku (telefon, allegro oraz mall.pl) łączą sie, czy trzeba wybrać tylko jedną promocję?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...