Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja na Grouponie: do 295 zł z Kontem 360º lub 360º Student w Banku Millennium

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

12.10.2016

Promocja na Grouponie: do 295 zł z Kontem 360º lub 360º Student w Banku Millennium

Dawno nie było żadnej okazji do bankobrania w serwisie zakupów społecznościowych.

Przyszedł jednak ten moment i mamy promocję Banku Millennium. Osoby, które założą konto za pośrednictwem Groupona, zyskać mogą do 300 zł zwrotu za płatności kartą. Uwzględniając zainwestowanie 5 zł w zakup kuponu, do wzięcia - w dość prosty sposób - jest "na czysto" 295 zł.

Aby skorzystać z promocji należy:
 • za 5 zł zakupić kupon w serwisie Groupon.pl (można to zrobić do 10.11.2016 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli 2 000 kuponów)
 • z wykorzystaniem linka znajdującego się na kuponie najpóźniej do 20.11.2016 r. złożyć wniosek o Konto 360º lub 360º Student (wyrażając przy tym zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych) i zawrzeć umowę o konto wraz z kartą płatniczą
 •  w okresie obowiązywania promocji, tj. od 10.10.2016 r. do 30.04.2017 r. co miesiąc zasilać konto kwotą nie niższą jak 1 000 zł. Przy czym bank wymaga, aby takich wpływów na konto było łącznie minimum sześć, a więc pierwszy miesięczny okres rozliczeniowy traktuje nieco inaczej, licząc go od 10.10 do 30.11.2016 r.

No i dalej przyjdzie już spełniać warunki uprawniające do zdobycia premii. A bank będzie dawać 10% zwrotów za płatności kartą i/lub BLIKiem w sklepach stacjonarnych (POS). Miesięcznie do zdobycia jest maksymalnie 50 zł co przez okres trwania promocji (6 miesięcy) daje możliwość zyskania nawet 300 zł.

Kto jest uprawniony do wzięcia udziału w promocji? Są to osoby pełnoletnie, które:

"nie posiadają/li żadnego produktu w Banku i nie są lub nie byli uprawnieni do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator po 01.04.2015 r."

Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie, promocje Banku Millennium nie podlegają łączeniu, co powoduje, że uczestnicy akcji z Grouponem nie będą objęci promocją "Zyskaj 360 zł". Tam można zyskać więcej, aczkolwiek w przypadku niniejszej promocji - wskutek wyższego moneybacku - zarobić można o wiele łatwiej.

Więcej na temat kont 360º i 360º Student, jak i ciekawej oferty Banku Millennium dla oszczędzających, piszę tutaj.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Patrycji. Jeśli i Ty znasz jakąś promocję bankową, a nie została ona jeszcze prześwietlona na blogu Bankobranie, napisz za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt (wystarczy krótka notka lub link do strony promocji).

Bądź na bieżąco z promocjami.  na Twitterze i polub na Facebooku:

60 komentarzy:

 1. Da się konto otworzyć przelewem??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisanie umowy tylko za pośrednictwem kuriera lub w oddziale.

   Usuń
 2. Kolejna promocja, prawie 2 miesiące później odpalona, a oni znów robią dłuższą karencję :(

  OdpowiedzUsuń
 3. A jednocześnie z polecenia można skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, bo składasz przez link z grouponu. No i jest zapis o tym, że nie łączy się z innymi promocjami.

   Usuń
 4. Czy dobrze widzę w Regulaminie że zwrot jest za płatności kartą/Blik TYLKO w sklepach stacjonarnych? W poprzedniej promocji bezpośrednio od Banku regulamin mówił o takich płatnościach również przez internet.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety tak. W tej promocji regulamin wymienia wyłącznie sklepy stacjonarne. Konfrontując promocje "Zyskaj 360 zł" i powyższą z Gruponu, można znaleźć argumenty przemawiające i za jedną, i za drugą promocją. W pierwszej z nich jest wyższa premia, krótszy okres karencji i liczą się też płatności w internecie, ale w drugiej mamy zdecydowanie wyższy moneyback.

   Usuń
 5. Czy zwrot liczy się też na stacji benzynowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli tankujesz przez internet to nie ;p kupujesz płacisz a kurier przywizi ci w baniaku w internetowej stacji paliw

   Usuń
  2. @Sławomir to może być świetny pomysł na biznes :)

   Tak, stacje też mogą być bo pod określeniem sklepy stacjonarne (POS) raczej kryją się wszelkie punkty handlowo-usługowe

   Usuń
 6. Czy mogę polecać konto i zgarnę 100zł za polecenie jak założę konto z grupona?

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie miałem jeszcze konta w Millenium ani moja zona, a zamierzam założyć. Co proponujecie. Z jakiej promocji skorzystać. Jak połączyc poszczególne promocje. Jakieś propozycje ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy mozna zalozyc to w oddziale majac kod groupona ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wniosek musi być po linku z groupona. Oddział możesz wybrac jako miejsce do podpisania umowy.

   Usuń
 9. jak bardzo millenium bank jest natarczywy z tele reklamami po wyrażeniu niezbędnych zgód?
  Zarówno MBANK jak i BZWBK mnie zaskoczył tym, że jest całkowity spokój ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokój. W BZ WBK ja miałem telefony. Ale najgorszy jest BPH. W ciągu roku kilka listów, smsy, telefony.

   Usuń
  2. faktycznie bph wysyła listy nawet po zakończeniu umowy, ostatnio wysłali mi oświadczenie o byciu podatnikiem na terenie usa bo jak nie odpowiem to...rozwiążą ze mną umowe

   Usuń
  3. Muszą mieć tam niezły burdel. Choć swoją drogą na Twoim miejscu sprawdziłbym czy konto aby na pewno Ci zamknęli.

   Usuń
  4. Ja to mam kartę telefoniczną gdzie ważność konta jest na rok i nie trzeba doładowywać tylko co roku przedłużać a więc zerowe koszty utrzymania numeru i ten numer podaje do banków tak samo ma żona i oba numery leżą w starych telefonach zawsze w domku z wyciszonym dźwiękiem aby nam banki i instytucje nie zawracały głowy. A głównych numerów nie podajmy aby mieć święty spokój.

   Usuń
  5. i to jest najlepsza strategia. Tak samo jak z mailem.

   Usuń
  6. Hehe. Mam tak samo tylko włączam telefon na czas robienia płatności :)

   Usuń
 10. Czy to zasilenie rachunku moge zrobić ze swojego rachunku w innym banku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, może być przelew własny z innego banku

   Usuń
 11. czy zakładając konto na grouponie trzeba podać prawdziwe dane? czy chodzi tylko o wygenerowany link do oferty i można zakładać na Jan Kowalski?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie, ale i tak musisz za niego zapłacić więc dane będą przy przelewie/płatności kartą.

   Usuń
 12. Różnica jest taka: w promocji zyskaj 360zł trzeba wydawać miesięcznie 2.100zł z czego 1.500zł kartą i 600zł blikiem by załapać się na 6x60zł. W promocji na gruponie trzba wydawać miesięcznie 500zł by załapać się na 6x50zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale nie będzie kasy za polecenie żonie konta...a co z kartą kredytową ?

   Usuń
  2. Jak otworzysz konto przez groupon a następnie polecisz konto żonie to bank powinien przyznać kasę za polecenie tobie 100zł, a żonie 60zł. Mówi o tym ten punkt:
   Klienci korzystający z powyższej oferty nie mogą jej łączyć z innymi promocjami związanymi z Kontem 360˚ lub Kontem 360˚ Student dla nowych klientów w Banku Millennium z wyłączeniem promocji „Polecam Bank Millennium-IV edycja”.

   Usuń
  3. ale zona otworzy konto w millenium z mojego polecenia na jakich warunkach ?

   Usuń
  4. Jak otworzy konto z twojego polecenia do 05.12.2016 roku to na warunkach promocji "Zyskaj 360zł - 4 edycja". Ale na wszelki wypadek upewnij się w banku albo niech Mr. Złotówa się wypowie.

   Usuń
  5. jedno konto założone, jutro przetestuje jak działa polecenie na warunkach grupona - dam znać.

   Usuń
 13. Niestety nie da się połączyć, dzwoniłem i punkt ten oznacza, że mogę mając konto na zasadzie promo z grupona polecać innym konto 360 stopni na warunkach jak kolega wyżej napisał.

  OdpowiedzUsuń
 14. Czyli najlepiej założyć konto z tej promocji i potem polecić go na zasadach ogólnych( dla mnie 100zł, a żonie 60zł.) i żona zakłada konto w promocji - Zyskaj 360zł - 4 edycja". A co z kartami kredytowymi, można skorzystać od razu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje się, że z karty można skorzystać w promocji ale musi być przygotowana oferta w systemie millenet a to nastąpi (podobno) ok. pół roku od założenia konta.

   Usuń
 15. Ciekawe czy można założyć na 1 osobę konto z grupona i drugie z polecenia? Nie mogę doczytać takiego wyłączenia z regulaminów. Kiedyś pamiętam w t-mobile można było zakładać więcej kont.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, bo masz zapis, że konta w Milenium nie możesz posiadać od x terminu. A jak już jedno założysz to je będziesz mieć.

   Usuń
 16. Jak jest z tymi zwrotami 10%. Regulamin wyraznie mowi, ze ostatnim miesiacem w ktorym nalezy placic karta debetowa jest kwiecien. Jezeli od grudnia zaczniemy placic jest, to jasne, ze mamy 5 miesiecy a nie 6 miesiecy.... Zyskujemy tylko 250zl minus bezwzrotny Grupon za 5zl.

  OdpowiedzUsuń
 17. W warunkach mowa że 10% zwracane jest za dokonane płatności w sklepach stacjonarnych (POS). Czy zakup biletu za pośrednictwem biletomatu zalicza się do takich płatności?

  OdpowiedzUsuń
 18. Witam, mam pytanie z innej bajki. Czy jeżeli w urzedzie stanu cywilnego zgłoszono zaginięcie dowodu, to nie mogę danych podać we wniosku? Czy przez urząd seria i nr dowodu został zastrzeżony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawarcie umowy kurier lub oddział. Więc ktoś będzie weryfikował Ci dowód. No a go już nie masz.

   Usuń
 19. Juz byla nowa o tym ale strasznie niejasno.
  Czy jezeli pod koniec miesiaca zaplace karta np. 29.10 a zaksieguja mi ta operacje 2.11, to warunek bezplatnosci konta i karty w miesiacu niezostanie spelniony ? Pobiora mi 15zl za karte i konto ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cennik: "Opłata nie zostanie pobrana, jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na Koncie 360° min. jedna płatność bezgotówkowa kartą" więc jeśli dokonasz płatność w październiku ale będzie zaksięgowana dopiero w listopadzie to opłaty będą. Ale nie dotyczy to p-wszego miesiąca umowy

   Usuń
  2. Rozumiem ale zwroc uwage, ze teraz nie masz podanej daty zakupu, transakcji tylko razem (tego samego dnia) jest data zakupu, transakcji (waluty) i ksiegowania.

   Jak wiec beda wiedzieli kiedy byla robiona transakcja jak przy walucie z ksiegowaniem jest ta sama data ?

   Usuń
 20. Mam takie pytanko. Jak się zamyka konto i jest 30 dni wypowiedzenia. Jeśli złoże wypowiedzenie 30 listopada a lokata mi się kończy 16 grudnia to z powodu złożenia wypowiedzenia nie zakończy mi się wcześniej lokata? Czy wszystkie funkcje są aktywne aż dnia zamknięcia konta? Czy kartę należy wcześniej zastrzec czy nie trzeba tego robić?

  OdpowiedzUsuń
 21. Witam
  Czy na stronie składania wniosku trzeba wpisać serię i nr dowodu czy też jest tylko imię i nazwisko ? czy dowód można okazać dopiero kurierowi /w oddziale ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, we wniosku podaje się dane z dowodu.

   Usuń
 22. Czy w przypadku konta 360 student również musi być spełniony warunek miesięcznej wpłaty 1000zł? Może być ona w kilku częściach z różnych banków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. By dostawać zwroty w promocji to tak. Później by konto było darmowe: nie.

   Usuń
 23. Czy jeśli założyłem konto w tej promocji to łapię się na zwrot za wyrobienie karty ISIC z innej promocji tego banku? Fajnie by było je połączyć i wycisnąć maksimum :)

  OdpowiedzUsuń
 24. dostał już ktoś zwrot za listopad?

  OdpowiedzUsuń
 25. Odpowiedzi
  1. A u mnie brak :( Wszystko zrobione jak być powinno. Więc piszę reklamację.

   Usuń
 26. Witam,
  Do kiedy powinni wypłacać premię? Bo dziś 12-sty miesiąca a ja nie mam jeszcze premii. Na koncie żony już dostałem zwrot 10-tęgo.

  OdpowiedzUsuń
 27. Ktoś sprawdzał, czy płatności karta za rachunki na poczcie też się liczą ?

  OdpowiedzUsuń
 28. 5% w Visaoferty na BP można połączyć z 10% moneyback w Millennium. Ciekawy dopalacz!

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...