Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Raiffeisen Polbank: karta World MasterCard Class&Club (z rabatami i MasterCard Priceless Specials) + 5 biletów do Cinema City

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

17.10.2016

Raiffeisen Polbank: karta World MasterCard Class&Club (z rabatami i MasterCard Priceless Specials) + 5 biletów do Cinema City

Kolejny bank premiuje wyrobienie karty kredytowej.

Promocja Raiffeisen Polbank: MasterCard Class&Club plus 5 biletów do Cinema City
Tym razem w roli głównej występuje karta kredytowa World MasterCard Class&Club oferowana przez Raiffeisen Polbank. Nagroda gwarantowana w tym przypadku nie jest aż tyle warta co nagrody do jakich przyzwyczaił nas np. Citibank, ale sama karta jest ciekawą propozycją, więc promocję prześwietlam.

Karta kredytowa World MasterCard Class&Club oferuje sporo zniżek za sam fakt płacenia tym, a nie innym plastikiem. Są to przede wszystkim rabaty na podróże, zakwaterowanie w hotelach, a także na zakupy i korzystanie z usług. W katalogu propozycji znaleźć można m.in. nawet 10-procentowy rabat w Rainbow, podobnie, jak i sklepach w Royal Collection, Vistula czy Wólczanka.

Karta ta daje możliwość korzystania z programu lojalnościowego MasterCard Priceless Special, umożliwiającego zbieranie punktów za płatności kartą oraz ich wymienianie na nagrody. Dla uczestników programu organizowane są też akcje specjalne, jak chociażby obecnie dostępna loteria, w której do wygrania są wyjazdy na "Magiczny Bal przed Północą" w podparyskim Diseylandzie. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie promocji.

I to właśnie z tymi punktami wiąże się promocja powitalna Raiffeisen Polbank. Na początek otrzymasz pakiet 2 000 punktów powitalnych, który można wymienić na bilety do kina (co w chwili obecnej opłaca się dzięki promocyjnej "cenie" tych biletów; cudzysłów nie jest przypadkowy bowiem chodzi o wartość biletów wyrażoną punktami: jeden bilet = 400 punktów).

Aby wziąć udział w promocji, należy w okresie od 10.10. do 31.12.2016 r.:
 • przystąpić do programu MasterCard Priceless Specials, wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie informacji handlowych 
 • zawrzeć umowę i aktywować kartę 
 • wykonać co najmniej jedną płatność w czasie promocji w punkcie handlowo-usługowym lub w sklepie internetowym
I to wszystko. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 2 000 powitalnych punktów w ramach programu MasterCard Priceless Specials, które mają być przyznane w ciągu 5 dni roboczych od dnia zaksięgowania transakcji kartą. Te punkty można wymienić na nagrody z katalogu programu. W czasie trwania promocji Raiffeisen Polbank, 400 punktów można wymienić na bilet do Cinema City, co oznacza, że za powitalne punkty do wzięcia jest nawet 5 wejściówek.


Dla kogo promocja?


Tutaj wymogów mamy wyjątkowo mało. Zgodnie z regulaminem:
"Uczestnikami Promocji mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne."

Karta Class&Club - prześwietlenie oferty


Karta kredytowa World MasterCard Class&Club miesięcznie kosztuje 10 zł, ale opłatę można uniknąć. Pozwala na to rozliczenie w danym cyklu rozliczeniowym transakcji kartą na sumę co najmniej 1 500 zł. Mogą to być zarówno płatności kartą, jak i wypłaty gotówki w bankomacie, ale pamiętaj, że o ile te pierwsze nie wiążą się z dodatkowymi prowizjami to pobieranie gotówki z karty kosztuje sporo - prowizja wynosi 4%, min. 10 zł. Takie prowizje są jednak standardem w przypadku kart kredytowych. Jak z nich korzystać by nie ponosić zbędnych kosztów, podpowiadam w poradniku: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Ubezpieczenia oferowane w przypadku karty MasterCard Class&Cluba są na szczęście opcjonalne i dobrowolne jest ich włączenie.

Ograniczeniem, które należy uwzględnić w przypadku chęci złożenia wniosku o kartę jest wymóg minimalnego dochodu wymaganego przez bank, który - według informacji udzielonej przez konsultanta infolinii banku - wynosi co najmniej 3 000 zł netto miesięcznie.

Złóż wniosek o kartę MasterCard Class&Club

Nie chcesz przegapić żadnej najlepszej promocji? Zobacz jak wygląda newsletter od Bankobrania. Podobne wiadomości wysyłam średnio co 5-7 nowych wpisów na blogu. Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać ode mnie maile, koniecznie subskrybuj (bez opłat za zapis, korzystanie, jak i ewentualną, bezproblemową rezygnację):
Adres e-mail

13 komentarzy:

 1. Wysłałem już formularz, ale teraz mi się dodało. Czy do karty trzeba zakładać konto którego raczej nie chce i jest mi nie potrzebne czy może być sama karta??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę kredytową można posiadać bez konta osobistego.

   Usuń
 2. Szkoda, niewiele mi brakuje do wymogu 3000 zł miesięcznie :-( Gdyby było brutto, nie netto byłoby ok. Czekam na kolejne promocje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Próbuj, progi są przecież nieoficjalne więc może naciągną jak niewiele będzie brakowało. Mi brakuje paru stówek ale będę próbował bo mam niskie koszty życia i nikogo na utrzymaniu, może to uwzględnią :)

   Usuń
 3. Zawsze komuś będzie trochę brakować... Ja jestem w tej samej sytuacji.
  Z drugiej strony, jeśli tak mało zarabiamy, to wyrobienie 1,500 obrotu byłoby trudne :|

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedyś karta World MC Class&Club uchodziła za prestiżową - taką dla bardziej zamożnych klientów. Raiff i tak te poprzeczki poobniżał mocno.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy bilety dotyczą również seansów 3D? Pytam, bo korzystałem z kilku innych promocji, gdzie były ograniczenia - tylko filmy 2D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuję z panelu wymiany punktów: " na dowolnie wybrany film, w dowolnym dniu tygodnia, o dowolnej godzinie, ale z wyłączeniem siedzeń VIP i filmów wyświetlanych w technologii 3D"
   Czyli standard, jak wszędzie 2D

   Usuń
  2. Jak tylko 2D, to słaba ta promocja.

   Usuń
 6. Jak już dostanę te punkty i wymienię na bilety to mogę z karty zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
 7. Wysłałem wniosek. Czekam na kontakt od czwartku i cisza ciągle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na kontakt z Raiffa "trochę" się czeka. Nie zdziw się jeśli zajmie im to grubo ponad tydzień.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...