Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Eurobank: bonusy do 500 zł za nowe Konto Na Co Dzień

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

5.10.2016

Eurobank: bonusy do 500 zł za nowe Konto Na Co Dzień

Eurobank zmodyfikował ofertę kont osobistych, wprowadzając do niej nową propozycję.

eurobank konto na co dzień promocja Konto z bonusem nawet 500 zł
Startowi oferty towarzyszy również promocja, w której można zdobyć nawet 500 zł za korzystanie z... konta, karty, aplikacji, karty kredytowej, limitu w koncie oraz lokaty, a do tego zapewnienie wpływu wynagrodzenia. Tak, to nie pomyłka! Bank chce od klienta wszystkiego. A w dodatku będzie bezwarunkowo pobierać opłatę miesięczną za prowadzenie rachunku.

Promocja "Konto z bonusem nawet 500 zł" może przyciągać uwagę wysokością gratyfikacji, jakie są do zdobycia. Aczkolwiek trzeba przyjrzeć się wszystkim jej szczegółom przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z tej oferty. Bo były już promocje, w których zarobek musiał przyjść z większym trudem, ale ta bez wątpienia należy do najbardziej wymagających. Zaskakuje to tym bardziej, że w Eurobanku dało się już zarobić w łatwy i przyjemny sposób. Teraz nawet ilustracja towarzysząca opisowi promocji (pochodząca ze strony internetowej banku) zdaje się sugerować podsumowanie "nie róbmy sobie jaj" ;) Niemniej jednak poniżej prześwietlam szczegółowo najnowszą propozycję.

Aby skorzystać z promocji należy:
 • w momencie przystąpienia do promocji nie być posiadaczem ani współposiadaczem konta w Eurobanku 
 • najpóźniej do 31.12.2016 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy do akcji promocyjnej (dostępny w placówkach banku lub na stronie internetowej banku) i złożyć wniosek o Konto Na Co Dzień 
 • najpóźniej do 15.01.2017 r. zawrzeć umowę o konto (w przypadku złożenia wniosku poza placówką banku)
Dalej przyjdzie już zbierać tytułowe 500 zł premii, które zostały rozbite na 7 różnych bonusów.

Bonus dla Mobilnych 


Jednorazowa premia w wysokości 10 zł wypłacana jest klientom, którzy zawnioskują o bankowość elektroniczną oraz pobiorą i aktywują aplikację mobilną Eurobanku do której zalogują się (do sekcji "Moje Finanse") co najmniej jeden raz w okresie 10 dni od zawarcia umowy o konto.

Bonus miesięczny dla Aktywnych 


Tutaj do zdobycia jest 6 bonusów miesięcznych po 25 zł. Otrzymasz je, gdy: - zapewnisz wpływ dochodu na konto, kartą wydaną do konta wykonasz płatności na sumę co najmniej 300 zł każdego miesiąca. Pierwszą taką aktywnością należy wykazać się do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto. 

Dochód, którego wpływu wymaga bank w regulaminie został zdefiniowany następująco:
"wpływ z tytułu wynagrodzenia, emerytury lub renty przekazywany przez pracodawcę/podmiot zobowiązany do jego wypłaty lub osobę, z którą Uczestnik zawarł umowę cywilnoprawną /organ emerytalno-rentowy na Konto, w kwocie min. 500 zł"

Bonus miesięczny za kartę kredytową 


W tym przypadku do zdobycia jest 6 bonusów po 10 zł miesięcznie. Aby otrzymać pierwszy z nich należy:
 • zawrzeć umowę o kartę kredytową (do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto) 
 • w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową wykonać za jej pomocą transakcje na co najmniej 300 zł
 • spełnić także warunki Bonusu miesięcznego dla Aktywnych (czyli tego opisywanego wyżej, dotyczącego bezpośrednio konta osobistego)
Kolejne miesięczne bonusy będziesz otrzymywać również za realizację płatności kartą na sumę co najmniej 300 zł miesięcznie i spełnianie warunków do otrzymania Bonusu miesięcznego dla Aktywnych.

Bonus za Limit w Koncie


To jednorazowa gratyfikacja w wysokości 30 zł, którą otrzymasz w przypadku zawarcia umowy o limit w koncie. Musi to nastąpić najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto. Poza tym w miesiącu następującym po miesiącu zawarciu umowy o limit kredytowy w koncie musisz też spełnić wymogi dotyczące otrzymania Bonusu miesięcznego dla aktywnych.

Bonus za Lokatę 


Po produktach kredytowych, wreszcie coś dla oszczędzających. Do zdobycia czeka jednorazowy bonus w wysokości 50 zł za założenie minimum 6-miesięcznej lokaty na kwotę co najmniej 10 000 zł. Lokatę trzeba uruchomić najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto. Lokaty nie należy zrywać przed upływem sześciu miesięcy jej trwania. Poza tym, żeby otrzymać bonus za lokatę w pierwszych sześciu miesiącach jej trwania należy spełniać warunki do otrzymania bonusów miesięcznych dla Aktywnych.

Choć o zasadach wypłaty bonusów piszę nieco niżej to dodam, że na ten przyjdzie czekać wyjątkowo najdłużej. Jednorazowo zostanie wypłacony dopiero po upływie sześciu miesięcy trwania lokaty.

Bonus dla Aktywnych 2


To kolejny jednorazowy bonus, tym razem w wysokości 50 zł. Warunki jego uzyskania zostały zdefiniowane następująco:
"Spełnienie warunków uprawniających do otrzymania Bonusu miesięcznego dla Aktywnych w każdym z 12 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu spełnienia po raz pierwszy Bonusu miesięcznego dla Aktywnych włącznie"

Ekstra Bonus


Na koniec mamy wisienkę na torcie. Jednorazowy bonus w wysokości aż 150 zł. Warunkiem uzyskania tej premii jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania premii z wszystkich wyżej wymienionych bonusów, a więc uzbieranie łącznie 350 zł oraz posiadanie konta w Eurobanku na moment wypłaty Ekstra Bonusu.

Czas wypłaty bonusów


Czas wypłaty danego bonusu zazwyczaj został wyznaczony do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia danych warunków.

W przypadku Bonusu za Lokatę wypłata nastąpi jednak też do końca miesiąca następującego po spełnieniu wymaganych przy nim warunków, ale nie wcześniej niż po upływie szóstego miesiąca trwania lokaty. Z kolei dla Ekstra Bonusu kilka różnych terminów wyznacza regulamin:
"a) do końca listopada 2017 r. w przypadku Uczestników, którzy założyli Konto w październiku 2016 r., 
b) do końca grudnia 2017 r. w przypadku Uczestników, którzy założyli Konto w listopadzie 2016 r., 
c) do końca stycznia 2018 r. w przypadku Uczestników, którzy założyli Konto w grudniu 2016 r."
Bonusy mają być wypłacane na Konto Na Co Dzień. Zgodnie z informacją zawartą w regulaminie "Według aktualnego stanu prawnego, wartość Bonusu jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych".

Oferta Eurobanku - prześwietlenie


Konto Na Co Dzień jest nowością w ofercie Eurobanku. Jego główne cechy to:
 • 7 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta (w przypadku posiadaczy, którzy ukończyli 65. rok życia, opłata wynosi 5 zł). Bank nie pobiera opłaty jedynie w miesiącu zawarcia umowy. W każdym kolejnym pobiera ją już jednak bezwarunkowo (nie ma możliwości jej uniknięcia).
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej do konta
 • 0 zł za wypłatę gotówki w dowolnym bankomacie w Polsce
 • 5 zł za zamknięcie konta (w przypadku gdy zechcesz podjąć taką decyzję w okresie zaledwie 90 dni od otwarcia konta)
Najtańszą z kart kredytowych  wydaje się być karta Visa Classic Standard. Opłata za jej wydanie to 50 zł, ale dość łatwo można jej uniknąć. Wystarczy w ciągu trzech miesięcy od zawarcia umowy rozliczyć co najmniej trzy płatności. Warunek niewyśrubowany. Ale w przypadku kart kredytowych Eurobanku mamy też do czynienia z opłatą miesięczną. W przypadku wspomnianego plastiku z logo Visa koszt ten miesięcznie też nie jest najniższy - wynosi 5 zł (w wariancie z dodatkowym ubezpieczeniem opcjonalnym) lub 7 zł (przy karcie bez ubezpieczeń). Opłaty można uniknąć dzięki rozliczeniu w danym cyklu transakcji na sumę co najmniej 300 zł.

No i na koniec jeszcze kilka słów o limicie kredytowym. Za jego udzielenie (ale także za przedłużenie po roku) bank pobiera prowizję w wysokości 2% (min. 60 zł) od przyznanej kwoty. Zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji bank zwraca jednak tę prowizję w przypadku zapewnienia comiesięcznych wpływów wynagrodzenia lub świadczeń na konto w Eurobanku.

Kto dobrnął do końca, ale jednak ma opory przed wchodzeniem w tak skomplikowaną promocję, podsuwam pomysły na o wiele prostsze okazje do bankobrania w innych banków:

Nie chcesz przegapić żadnej najlepszej promocji? Zobacz jak wygląda newsletter od Bankobrania. Podobne wiadomości wysyłam średnio co 5-7 nowych wpisów na blogu. Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać ode mnie maile, koniecznie subskrybuj (bez opłat za zapis, korzystanie, jak i ewentualną, bezproblemową rezygnację):
Adres e-mail

33 komentarze:

 1. No to zaszaleli... Przecież spełniania tych warunków nie da się ogarnąć bez jakiejś rozpiski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, inaczej się nie da. I to promocja raczej dla zaawansowanych bankobiorców. Początkujący może się przerazić.

   Usuń
  2. Te promocje chyba są dla prawników. Tylko oni mogli by to ogarnąć.

   Usuń
  3. Samo konto jest już do bani bo ze stałą opłatą, więc promocja taka sama.

   Usuń
  4. Ileż reguł musieli wprowadzić w system weryfikujący spełnianie warunków. Chwała programistom! Chapeau bas!

   Usuń
 2. Gdyby ktoś założył konto i zdobył jakimś cudem całe 500 zł to musi uwzględnić opłaty za konto które do wypłaty ostatniego bonusu wyniosą 91 zł. Więc zarobi na czysto 409 zł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rozpiska to norma. Ale podliczmy.
  premia mobilna to +10 zł
  płatności kartą 300 i wynagrodzenie 500 zł to +150 zł
  prowizja 7 zł przez ok. 7 miesięcy to -49 zł.
  W tej wersji na czysto zarabiamy zaledwie 111 zł.

  Jeśli będziemy spełniać te same warunki przez rok
  Premia mobilna to +10 zł
  płatności kartą 300 i wynagrodzenie 500 zł to +150 zł
  PREMIA DLA AKTYWNYCH 2 +50 zł
  prowizja 7 zł przez ok. 13 miesięcy to -91 zł.
  W tej wersji na czysto zarabiamy zaledwie 119 zł.
  Czyli żadna różnica.

  Opcja max (z limitem, kartą kred 300 i lokatą 10000 - na ile procent?)
  Premia mobilna to +10 zł
  płatności kartą 300 i wynagrodzenie 500 zł to +150 zł
  premia dla Aktywnych 2 +50 zł
  prowizja 7 zł przez ok. 13 miesięcy to -91 zł.
  KARTA KRED +60
  PROW ZA KARTĘ KRED -0
  LIMIT W KONCIE +30
  PROWIZJA ZA LIMIT -60
  PROW ZA ODNOWIENIE LIMITU 0 jeśli się zdąży
  ZA LOKATĘ 10 000 +50
  WISIENKA NA TORCIE +150
  W tej wersji na czysto zarabiamy 349 zł. Sporo, choć warunki poważne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podziwiam za wyliczenia. Mnie się nawet tego robić nie chce. Może i te 349 zł to sporo, ale warto zwrócić uwagę ile to trzeba wydać?? I debetówką i kredytówką. Zapewnić wpływ dochhodu, mieć zdolność na kartę i limit, pilnować uniknięcia opłat, mieć 10k na lokatę. Dużo warunków, dużo pilnowania. Inne promocje robią się przy okazji. Ta wymaga mega zaangażowania.

   Usuń
 4. Lokata może być dowolna??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Min. na 6 mies. A to 1,75%. Lepsze 2,5-2,6% jest ale na 24-36 mies. a na tyle to chyba raczej tu nikt wiązać się nie będzie chciał.

   Usuń
  2. 10k na 2,5% przez 6 mies. w innych bankach vs 10k zł na 1,75% przez 6 mies. w Eurobanku oznacza różnicę nieco ponad 30 zł. Więc z bonusu za lokatę zostaje ledwo 20 zł.

   Usuń
 5. Ale czy zyski z promocji nie zostaną w dużej części zjedzone prze opłaty ? Nie opłaca się tak na szybko licząc same karty na rok to 12x7 plus 12x7 to 168 zł a z limit w koncie tez opłata 60 zł to już 228 zł i jeszcze przelew od pracodawcy więc zmiany dyspozycji. Odpada

  OdpowiedzUsuń
 6. Zmieniły się też zasady konta Active i Prestige. Można coś więcej na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczyli niektóre warunki zwolnień z opłaty za konto. Ale to nie obowiązuje starych klientów.

   Usuń
  2. Kolejna "dobra zmiana". Ile jeszcze?

   Usuń
  3. Ale to praktycznie żadna zmiana. Luz.

   Usuń
 7. To ja zostanę przy moim starym koncie Active, gdzie wciąż mam zwrot 5% za wydatki na rozpustę i bezwarunkowo darmowe prowadzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. To promocja dla tych którzy psioczyli na ostatnią promocję Toyoty :-) Pewnie musimy liczyć się z promocjami gdzie na torcie coraz mniej i mniejsze wisienki :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 500 zł to nie małe wisienki. To wielkie wiśnie. Ale tort postawili na najwyższej półce regału, hen pod sufitem. A drabinkę ustawić sobie trzeba z 7 pustych chybotliwych kartonów. I strach że się to zarwie.

   Usuń
  2. Nie opowiadaj. Tort na górnej półce jest w ponad jednej trzeciej (30,2%) nadjedzony. Zamiast 500 wisienek dostaniesz w najlepszym(!) razie mniej niż 350. Zamiast niego lepiej sięgnąć tylko po muffinkę ze 111 wisienkami i po pół roku po pół roku trzasnąć Eurobankowymi drzwiami. Albo w ogóle tam nie wchodzić.

   Usuń
  3. Ja pozwolę sobie się nie zgodzić. Owszem o całe 500 czy w praktyce 409 zł trudno ale 100 paręnaście czy 100 kilkadziesiąt złotych można zdobyć łatwo. A przecież w wielu innych promocjach właśnie takie są bonusy.

   Usuń
 9. "nie róbmy sobie jaj". Podpisuję się pod tym.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeszcze dochodzi promocja z Virgin Mobile zwrotow przez 12 miesiecy za oplate za telefon.

  OdpowiedzUsuń
 11. Proponuję #BojkotEurobanku
  Skończy się takie cwaniakowanie. Płatne konto a do tego ochłapy rzucone przy wyśrubowanych warunkach. Mówię stanowcze NIE!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moda na protesty. Myślisz, że ulegną też tak szybko pod naciskiem społeczeństwa??

   Usuń
 12. Wchodzi ktoś w ten deal z Eurobank? Kwota może nie mała ale duża rozpiętość czasowa a jak czegoś się nie dopilnuje to jak domino reszty też się nie dostanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest do końca roku więc jeszcze zaczekam czy coś innego się pojawi. Ale już bliżej mi np do promocji Millennium ale czekam też czy nie będzie jeszcze z tym jakiejś Moneymanii lub czegoś w tym stylu.

   Usuń
  2. No tak skusić się a potem okaże się że nie ma zdolności kredytowej i dupa. To chyba dla tych co mają czas bo go trochę trzeba będzie poświęcić żeby to wszystko ogarnąć a czas też kosztuje.

   Usuń
  3. No wtedy ograniczyć się będzie trzeba tylko do bonusów 10 zł + 6x25 zł. Minus opłaty 7x7 zł. Wyjdzie na czysto 111 zł. Przy wydaniu 1800 zł.

   Usuń
  4. I jest to jedyna sensowna opcja. Pytanie, czy dla 111 zł w ogóle warta jest taka gimnastyka. Sądzę, że nie.

   Usuń
  5. Ta ponad pół roku zabawy żeby dostać 111zł. Zabawa tylko dla ciułaczy. Istnieje takie przysłowie: "Kto daje i zabiera...". Pasuje ono do tej promocji.

   Usuń
 13. Zastanawia mnie dla kogo jest ta promocja bo duża kwota może przekonywać wyjadaczy wisienek, ale czy bankowi zależy na takich klientach którzy zaraz (no może nie zaraz ale za rok) konto zamkną? Raczej nie. Jeśli adresatem promocji ma być zwykły klient to też zły adresat. Przez internet nikt z tej grupy nie ogarnie zasad. A w oddziale? Może jakiś przychodzący emeryt czy rencista w miarę kumaty się skusi ale ostatecznie się wyłoży na warunkach i będzie zniesmaczony.

  Poza tym kto zakłada lokatę i wyrabia sobie limit w koncie?? To jest jak ogień i woda więc nijak się ma. Do tego jeszcze karta kredytowa. Jedynie kredytu nie kazali wziąć. Więc osób zainteresowanych promocją może być bardzo mało lub wcale. Ale niech zobaczą sobie banksterzy, że nie tędy droga.

  Choć w sumie promocję mają. Na blogach oferta opisana więc nazwa banku idzie w świat. Czy mówią źle czy dobrze to nieważne. Ważne że mówią.

  OdpowiedzUsuń
 14. Jeśli już brać udział to założyć konto na dziadka/babcie. Opłaty niższe, więc w 13 miesięcy oszczędność rzędu 26 zł!

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...