Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zakupy z BONusem czyli do 150 zł dla zaproszonych klientów BPH

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

3.10.2016

Zakupy z BONusem czyli do 150 zł dla zaproszonych klientów BPH

Bank BPH odpalił nową promocję dla swych klientów.

To kolejna akcja mająca na celu aktywizację obecnych klientów. I kolejna, w której do zdobycia są bony Sodexo. Tym razem do 150 zł mogą zyskać zaproszeni posiadacze karty kredytowej z logo Banku BPH.

Całkiem niedawno prześwietlałem na blogu promocję, w której zaproszeni posiadacze konta w Banku BPH mogą zdobyć do 200 zł za zapewnienie wpływu wynagrodzenia oraz płatności kartą wydaną do rachunku. Teraz przyszedł czas na promocję dla osób korzystających z karty kredytowej tegoż banku.

Podstawą do wzięcia udziału w promocji "Zakupy z BONusem"jest wiadomość, którą bank przekazuje klientowi mailem i/lub SMSem, i/lub wiadomością w bankowości internetowej. W tym zaproszeniu znaleźć można podstawowe informacje dotyczące udziału w akcji: sumę jaką należy wydać za pomocą karty, termin realizacji tych transakcji oraz nazwy punktów handlowo-usługowych w których płatności mają być wykonane. A mogą to być następujące miejsca:
lista punktów handlowo-usługowych w promocji BPH Zakupy z BONusem

Warunki do spełnienia szczegółowo opisuje już regulamin:
"Warunkiem koniecznym otrzymania Nagrody premiowej przez Uczestnika Promocji: 
a) o wartości 50 zł – jest dokonanie przez Posiadacza karty i/lub Użytkownika karty - w każdym z 2 dowolnych - miesięcy objętych Promocją - Transakcji bezgotówkowych Kartą na warunkach wskazanych w Wiadomości, lub 
b) o wartości 150 zł – jest dokonanie przez Posiadacza karty i/lub Użytkownika karty - w każdym z 3 miesięcy objętych Promocją - Transakcji bezgotówkowych Kartą na warunkach wskazanych w Wiadomości, oraz 
c) Terminowa spłata zadłużenia, 
d) niewypowiedzenie Umowy do dnia wysłania Nagrody Premiowej, 
e) nieodwołanie przez Posiadacza karty, zgody na przetwarzanie przez Bank dotyczących go danych osobowych w celach marketingowych do dnia 31.10.2016 r."
Promocja trwa od 3.10. do 31.12.2016 r. przy czym uczestnika obowiązuje przez okres trzech miesięcy wskazanych w zaproszeniu. Nagrody zostaną przesłane listem najpóźniej do 15.02.2017 r.

Jeśli nie masz karty kredytowej w Banku BPH lub bank nie zaprosił Cię do promocji, zdobądź bon Sodexo w konkursie dla Czytelników bloga. Sprawdź szczegóły>>

Tym, którzy nie mają karty kredytowej w BPH, przypomnę, że można zdobyć do 300 zł (w bonach Sodexo) za jej wyrobienie (warunkiem jest jednak m.in. przeniesienie karty kredytowej z innego banku).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Pawłowi (w jego zaproszeniu mowa o płatnościach kartą na sumę co najmniej 1 000 zł). Jeśli i Ty znasz jakąś promocję bankową, a nie została ona jeszcze prześwietlona na blogu Bankobranie, napisz za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt (wystarczy krótka notka lub link do strony promocji).

Nie chcesz przegapić żadnej najlepszej promocji? Zobacz jak wygląda newsletter od Bankobrania. Podobne wiadomości wysyłam średnio co 5-7 nowych wpisów na blogu. Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać ode mnie maile, koniecznie subskrybuj (bez opłat za zapis, korzystanie, jak i ewentualną, bezproblemową rezygnację):
Adres e-mail

8 komentarzy:

 1. U mnie do wydania też tysiak Ciekawe czy ktoś ma mniej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wiadomości brak.

   Usuń
  2. Bo pewnie korzystasz z karty regularnie. Więc bankowi nie będzie zależeć na tym by nagrodzić takiego klienta. Mam tak samo. Konto i karta w BPH od lat. Aktywnie korzystam, więc zaproszeń do promocji zero.

   Usuń
  3. Inna sprawa to jeszcze wyrażenie zgód na marketing. Brak zgód = brak zaproszeń.

   Usuń
  4. Ja mam zgody wyrażone. Łącznie kilkanaście razy w roku potrafią zadzwonić, przesłać list lub sms by zaproponować kredyt. Ale promocji bym mógł zarobić to nie. Czara goryczy przelana. Jutro idę zamknąć konto i kartę.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Czuj się wyróżniony zaproszeniem. Ale z kwotą to zaszaleli.

   Usuń
 3. A ja niedawno przeniosłem zadłużenie z innej karty, bo skusiły mnie bony sodexo. 2 x 100 już dostałem. Aktualnie walczę o następną 100 czyli wydaję kartą miesięcznie 900 zł i przysłali mi zaproszenie do ww. promocji - do wydania 1400 zł w tym miesiącu. Sporo.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...