Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: mBiznes konto Start: 600 zł zwrotów za ZUS

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

17.10.2016

mBiznes konto Start: 600 zł zwrotów za ZUS

Znów można skorzystać z popularnej promocji konta firmowego w mBanku.

mBank: 600 zł na ZUS z mBiznes konto Start
Nazwa rachunku mBiznes Konto Start może być teraz nieco myląca. O ile wcześniej z propozycji tej skorzystać mogli wyłącznie początkujący przedsiębiorcy (ze stażem nie przekraczającym 12 miesięcy) to teraz konto założyć mogą także osoby posiadające starsze firmy. No i dla nich również czekają łatwe do wzięcia premie na sumę 600 zł.

Aby wziąć udział w promocji "600 zł na ZUS z mBiznes konto Start" należy:
 • najpóźniej do 10.11.2016 r. 30.11.2016 r. (promocja przedłużona) złożyć wniosek o mBiznes konto Start i zawrzeć umowę o prowadzenie wybranego rachunku wraz z kartą płatniczą
 • w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy o konto: 
  • wykonywać co miesiąc płatności składek ZUS na kwotę min. 250 zł 
  • raz w miesiącu w punktach handlowo – usługowych wykonać jedną płatność kartą wydaną do konta (transakcja musi zostać wykonana i zaksięgowana w tym samym miesiącu; płatność może być zrealizowana na dowolną kwotę)
I to wszystko. Za spełnienie warunków w danym miesiącu, do końca miesiąca następnego otrzymasz zwrot w wysokości 50 zł. I tak przez 12 kolejnych miesięcy.

Dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem:
"Promocja przeznaczona jest dla przedsiębiorców, przez których (...) rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie"
Trzeba jednak pamiętać, że to promocja wyłącznie dla nowych klientów mBanku (w zakresie prowadzonej firmy, bo ewentualne posiadanie - wcześniej lub nawet teraz - konta osobistego w tym banku nie wyklucza z udziału w promocji):
"Z promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy posiadali jakikolwiek rachunek firmowy w mBanku, dla danego numeru NIP do dnia 30.08.2016 r. 10.11.2016 r."
Złóż wniosek o mBiznes konto Start ze zwrotami do 600 zł

mBiznes konto Start - prześwietlenie oferty


Zakładane w promocji mBiznes konto Start to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta przez okres 12 miesięcy
 • 0 zł za przelewy do US i ZUS zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej
 • 0 zł za pierwsze pięć przelewów złotówkowych Elixir zlecanych w danym miesiącu kalendarzowym w bankowości internetowej i mobilnej (pakiet darmowych przelewów dostępny wyłącznie w przypadku wykonania przelewu do ZUS; 1,50 zł - opłata za każdy kolejny przelew oraz przelew poza pakietem)
 • 0 zł za wydanie karty płatniczej
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę nie jest pobierana w przypadku rozliczenia w danym miesiącu płatności kartą na sumę min. 200 zł 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach sieci Planet Cash, Euronet i BZ WBK

Po uzyskaniu wszystkich zwrotów w promocji z kontem możesz zrobić co zechcesz (także zamknąć). Jeśli postanowisz pozostać klientem mBanku musisz jednak pamiętać, że po upływie 12 miesięcy od otwarcia konto Start zamienia się na warunki obowiązujące dla konta Komfort. To proces odwrotny do zmiany z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia. Bo z fajnego konta mamy wtedy już o wiele gorsze. Przychodzi bowiem płacić aż 25 zł miesięcznie (choć owszem, zwiększa się przy tym pakiet darmowych przelewów w miesiącu kalendarzowym z 5 do 20 sztuk, a bank nie pobiera już też opłaty za kartę).

Na koniec kwestia o której warto pamiętać. W przypadku promocji konta firmowego wypłacane premie należy traktować jako przychód, więc konieczne jest rozliczenie podatku. Obowiązek rozliczenia spoczywa na uczestniku promocji.

Bądź na bieżąco z promocjami.  na Twitterze i polub na Facebooku:

4 komentarze:

 1. Lojalki nie ma? Czy nie znalazłem?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy ta płatność kartą co miesiąc to może być np. na stacji paliw?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W dowolnym punkcie handlowo-usługowym. Więc w sklepie, kinie, aptece, restauracji, u mechanika, ale i na stacji :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...