Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher 300 zł do realizacji na BeBio.pl za kartę Citi Simplicity

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

20.10.2016

Voucher 300 zł do realizacji na BeBio.pl za kartę Citi Simplicity

Jest nowa promocja dla nowych klientów Citibanku, ale jest też pewna okazja dla obecnych posiadaczy karty kredytowej w tym banku.


citibank promocja voucher 300 zł na bebio.pl i trening z Ewą Chodakowską
Ci pierwsi zarobią 300 zł (w postaci vouchera do wykorzystania w internetowym sklepie BeBio.pl), a ci drudzy stracą... kalorie podczas treningu z Ewą Chodakowską, który 5 listopada odbędzie się w Warszawie.

Aby wziąć udział w Wielkim Treningu z Ewą Chodakowską niezbędne jest posiadanie karty kredytowej wydanej przez Citibank. Do udziału w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie akcji (podać należy m.in. 6 pierwszych cyfr z karty kredytowej). Na trening możesz stawić się z osobą towarzyszącą, gdyż istnieje możliwość dopisania jednej osoby. Wielki Trening z Ewą Chodakowską odbędzie się 5.11.2016 r. w EXPO XXI w Warszawie. Na spotkanie należy zabrać kartę kredytową, której dane zostały wykorzystane podczas rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona - w wydarzeniu udział będzie mogło wziąć pierwsze 1400 osób.

Jeśli nie masz jeszcze karty kredytowej w Citibanku to jej wyrobienie może się nie udać do czasu terminu wspomnianej imprezy. Ale możesz za to wziąć udział w promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu bebio.pl". Należy wówczas:
 • gdy zadzwoni konsultant Citibanku, złożyć wniosek o kartę, wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych 
 • dostarczyć do banku dokument potwierdzający deklarowane we wniosku dochody (dokument będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania) 
 • zawrzeć umowę i aktywować otrzymaną kartę 
 • w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa (data będzie widoczna w umowie, którą bank do Ciebie odeśle) co najmniej jeden raz zalogować się w bankowości internetowej lub aplikacji banku
 • przez okres 12 miesięcy od podpisania umowy o kartę wykonywać co najmniej po jednej płatności kartą miesięcznie (na dowolną kwotę)

Voucher o wartości 300 zł otrzymasz w wiadomości w bankowości internetowej Citibanku do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków akcji.

W odróżnieniu od innych tego typu promocji Citibanku tutaj regulamin promocji mówi o spełnieniu warunku płatności kartą i dopiero po tym fakcie o przekazaniu nagrody. Wychodzi więc, że będzie trzeba na nią dość długo czekać. Czy to błąd banku? W podobnych ofertach Citibanku procedura wyglądała inaczej: wystarczyło aktywowanie karty i logowanie do Citibanku, a płatności kartą przez 12 miesięcy były jedynie formą lojalki. Cień przypuszczenia, że tak jest i w promocji z voucherem do BeBio.pl daje następujący zapis z regulaminu:
"W przypadku niedokonania transakcji, (...), nagrodzony Uczestnik zapłaci Bankowi karę umowną w wysokości 200 zł (dwieście złotych). Wierzytelność Banku jest wymagalna począwszy od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Uczestnik zostanie poinformowany przez Bank, że nie wykonał zobowiązania opisanego w niniejszym Regulaminie (...)"
Trudno więc mówić o karaniu osoby nagrodzonej za niewykonanie transakcji, które są dopiero warunkiem do uzyskania nagrody, więc osoba taka nagrodzoną jeszcze nie jest. Najwyraźniej twórcom tego regulaminu coś się w nim pomieszało.

Z informacji jakie uzyskałem z banku w regulaminie jest błąd, który ma być skorygowany. Obowiązywać więc będzie zasada dobrze znana z wcześniejszych promocji banku. Należy o kartę zawnioskować, aktywować ją i co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków otrzymasz voucher w CitiOnline.

Transakcje przez 12 miesięcy będzie trzeba wykonywać, ale jest to swego rodzaju lojalka (by klient nie rezygnował z karty zaraz po otrzymaniu nagrody). Te wykonywanie płatności nie jest jednak wymogiem warunkującym uzyskanie nagrody. Ale trzeba o nich pamiętać, by uniknąć wspomnianej kary (200 zł).

Dla kogo promocja? 


W akcji uczestniczyć mogą osoby, które mają co najmniej 21 lat i zawnioskują o kartę kredytową w Citibanku. Mamy jednak kilka wykluczeń. Udziału w promocji nie mogą brać:
"- osoby, które od dnia 1 stycznia 2014 r. posiadały główną Kartę Kredytową Citibank, 
- pracownicy Banku, 
- osoby współpracujące z Bankiem na podstawie umów cywilnoprawnych, 
- członkowie władz Banku, 
- osoby ze statusem dewizowym nierezydenta zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe, 
- obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki"

Kto może wnioskować o kartę kredytową? 


Wobec osoby wnioskującej o kartę bank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata" 
Oprócz umowy o pracę czy działalności gospodarczej mogą to również być: umowy cywilno-prawne, emerytury i renty, przychody z najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. Oczywiście w każdym przypadku obowiązuje dochód na poziomie min. 1 200 zł oraz kryterium wieku (21 lat za wyjątkiem osób prowadzących działalność gospodarczą, gdzie wymogiem jest ukończenie min. 25 roku życia).

Karta kredytowa w Citibanku - którą wybrać?


Z oferty Citibanku najlepiej wypada karta kredytowa Citi Simplicity. Bank nie pobiera opłat za jej wydanie, ani za posiadanie. Tym samym stosując się do kluczowych zasad korzystania z kart kredytowych łatwo w tym przypadku uniknąć jakichkolwiek kosztów związanych z posiadaniem takiej karty.

W przypadku każdej z kart trzeba jednak uważać na jedną opłatę, którą bank może pobierać, ale której można dość łatwo uniknąć. To opłata za dostęp do usługi CitiPhone (w wysokości 6 zł miesięcznie), z której można na szczęście zrezygnować (bo wszystko to co jest do załatwienia w telefonicznej usłudze CitiPhone da się też zrobić w bankowości internetowej CitiOnline).

A może jednak coś innego?


Jeśli nie zachwycił Cię voucher do sklepu BeBio.pl to masz na szczęście z czego wybierać. Citibank organizuje bowiem jeszcze kilka innych promocji. I tak możesz otrzymać:
Powyższe promocje wiążą się z koniecznością utrzymywania karty przez okres co najmniej 12 miesięcy i comiesięczne wykonywanie minimum jednej transakcji. Jeśli ten warunek Ci nie odpowiada, bo nie lubisz i nie chcesz wiązać się bankiem na długi czas to zainteresują Cię poniższe propozycje, które zapisu o lojalce nie mają (można więc z karty zrezygnować w dowolnym momencie po otrzymaniu nagrody)

Nie chcesz przegapić żadnej najlepszej promocji? Zobacz jak wygląda newsletter od Bankobrania. Podobne wiadomości wysyłam średnio co 5-7 nowych wpisów na blogu. Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać ode mnie maile, koniecznie subskrybuj (bez opłat za zapis, korzystanie, jak i ewentualną bezproblemową rezygnację):
Adres e-mail

5 komentarzy:

 1. DVD, książki, koszulki. Wszystko z Chodakowską. Ludzie, co jest jarającego by mieć wszystko z jakąś trenerką? A cena wszystkiego... masakra.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta pani ma 1 981 040 lubiących na fb więc lepiej nie urażaj uczuć religijnych co poniektórych osób.

   Usuń
  2. Kurde, a kto to jest ta Chodakowska? Bo jakoś nie podrodze mi z tym nazwiskiem.

   Usuń
 2. Dla każdego coś miłego. Niech fitmaniacy mają swoją promocję. Ja cieszę się ze swego wyboru i promocji z telefonem który wczoraj dostarczył mi kurier.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak uważam. To chyba najlepsza opcja. Ewentualnie Allegro, bo za mniejsze wydatki jest 400 zł do wydania na co się chce.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...