Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Z PKO Kontem Pierwszym do kina - promocja dla młodzieży (13-18 lat)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

21.10.2016

Z PKO Kontem Pierwszym do kina - promocja dla młodzieży (13-18 lat)

PKO BP ponownie rozdaje bilety na seanse filmowe.

Z PKO Kontem Pierwszym do kina - promocja PKO BP
Tym razem do zdobycia są wejściówki do kin Cinema City, a promocja proponowana jest młodzieży w wieku 13-18 lat. Bo tylko do niej skierowana jest oferta PKO Konta Pierwszego. Oprócz otwarcia rachunku do zdobycia nagrody wystarczy wykonać dwie płatności kartą lub aplikacją IKO.

To nie pierwsza akcja PKO BP, w której zdobyć można bilety do kina. W ostatnich miesiącach bank rozdawał już bilety do Konta Junior (dla dzieci do 13. roku życia), jak i do Konta dla Młodych (18-26 lat). Teraz przyszła kolej na ofertę dla nowych klientów w wieku pomiędzy dwoma wymienionymi grupami.

Aby wziąć udział w promocji "Z PKO Kontem Pierwszym do kina" należy w okresie od 21.10. do 20.11.2016 r. zawrzeć umowę (oczywiście za zgodą rodzica) o PKO Konto Pierwsze wraz z kartą płatniczą i dokonać co najmniej dwie płatności kartą lub za pomocą aplikacji IKO (z wykorzystaniem kodu BLIK).

Za spełnienie tych warunków przewidziana jest nagroda w postaci pakietu trzech biletów do Cinema City. Trzeba jednak uwzględnić fakt, że pula nagród została ograniczona do 2 400 pakietów (o ich przyznaniu decyduje zasada "kto pierwszy ten lepszy). Jeśli młody posiadacz rachunku załapie się do grona osób nagrodzonych, kody wymienialne na bilety do Cinema City zostaną przekazane za pomocą wiadomości SMS na numer telefonu rodzica. Ma to nastąpić najpóźniej w ciągu 11 dni roboczych od daty zakończenia promocji.

Kody będzie można zrealizować do 31.12.2016 r., przy czym nie obowiązują one na filmy 3D, seanse w kinach IMAX, salach Skoda 4DX, salach VIP, na pokazach specjalnych i maratonach filmowych.

Dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem udział w akcji mogą wziąć osoby w wieku od 13 lat, do dnia poprzedzającego dzień ukończenia 18 roku życia, jeśli dodatkowo:
"1) Uczestnik do dnia rozpoczęcia Promocji nie był posiadaczem jakiegokolwiek rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO Banku Polskim, z wyłączeniem Konta Inteligo Prywatnego 
2) Rodzic najpóźniej do dnia zakończenia Promocji, poda w Banku aktualny numer telefonu komórkowego i wyrazi zgodę na otrzymywanie od Banku za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych lub materiałów marketingowych, promocyjnych i innych informacji handlowych lub propozycji zawarcia umów od podmiotów współpracujących"
 A jakie wymogi są wobec rodzica? Regulamin definiuje go jako:
"przedstawiciela ustawowego Uczestnika; osobę reprezentującą Uczestnika; pełnoletnią osobę fizyczną, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, która posiada co najmniej jeden rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób fizycznych w PKO Banku Polskim z wyłączeniem konta Inteligo prywatnego, która wyrazi zgodę na otwarcie przez Uczestnika, rachunku PKO Konto Pierwsze wraz z kartą do konta"
Jeśli więc jako rodzic chcesz posiadać konto w PKO BP to koniecznie zapoznaj się z promocją, w której możesz zdobyć 100 zł za otwarcie konta i płatności na sumę min. 210 zł.

PKO Konto Pierwsze - prześwietlenie oferty


Główne cechy rachunku oferowanego dla klientów w wieku 13-18 lat to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej 
 • 0 zł za wydanie karty 
 • 0/3,90 zł - opłata za kartę nie jest pobierana jeśli w danym miesiącu wykonano co najmniej dwie płatności na dowolne kwoty
 • 0 zł za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce i na świecie 

Bądź na bieżąco z promocjami.  i polub na Facebooku:

4 komentarze:

 1. Syn ma 17 lat i 6 miesięcy. To wolę by zaczekał i jako pełnoletni założył sobie za 100 zł z mego polecenia za 50 zł. Sprzedać się za 3 bilety to tanio strasznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja w praktyce opłaca się tylko dzieciakom w wieku 13-14 lat. Bo w przypadku starszych warto pamiętać o 3 latach karencji jakie stosuje PKO. A takiego 16- czy 17-latka lepiej uchować do prawdziwych promocji bankowych jak będzie pełnoletni a nie bawić się w jakieś bilety.

   Usuń
 2. Dla studenta 10, dla małolata 3. Niezły regres

  OdpowiedzUsuń
 3. Bilety otrzymane w dniu dzisiejszym

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...