Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla Aktywnych w PKO BP: 50 zł do Intersport za wyrobienie karty kredytowej MasterCard

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

26.10.2016

Promocja dla Aktywnych w PKO BP: 50 zł do Intersport za wyrobienie karty kredytowej MasterCard

Ruszyła kolejna promocja z kartą kredytową w roli głównej. 

promocja dla aktywnych PKO BP voucher 50 zł do interSport
Tym razem można zyskać dzięki wyrobieniu karty kredytowej w PKO BP. Do zdobycia jest voucher o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów w internetowym sklepie Intersport. Wartość nagrody jest więc mizerna, gdy odnieść ją do gratyfikacji fundowanych chociażby przez Citibank. Ale gdyby komuś bardzo zależało na kredytówce z logo PKO BP to teraz ma szansę na bankobranie.

Zasady akcji "Promocja dla Aktywnych" są bardzo proste. Aby dostać voucher należy:
 • najpóźniej do 31.12.2016 r. zawrzeć w oddziale lub agencji banku umowę o jedną z poniższych kart:
  - Przejrzysta karta kredytowa PKO MasterCard (od daty wejścia do oferty Banku)
  - PKO MasterCard Standard (srebrna)
  - PKO MasterCard Gold (złota)
  - PKO MasterCard Platinum
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych i promocyjnych od banku
 • dokonać co najmniej jedną płatność kartą o wartości min. 50 zł (może to być również przelew na taką kwotę, ale ten wiąże się z prowizją), przy czym czas na wykonanie transakcji uzależniony jest od daty wydania karty:
  - dla kart wydanych do 31.10. transakcję należy wykonać do 30.11.2016 r.
  - dla kart wydanych w okresie od 1. do 30.11.2016 r. płatność należy dokonać najpóźniej do 31.12.2016 r.
  - dla kart wydanych od 1. do 31.12.2016 r. płatność musi być wykonana do 31.01.2017 r. 
 • na dzień wypłaty nagrody nie unieważniać karty (po tym dość dziwnym określeniem z regulaminu zapewne kryje się to, by do dnia otrzymania vouchera nie wypowiadać umowy o kartę kredytową)
W zależności od trzech wymienionych terminów realizacji transakcji kartą, voucher będzie przekazywany odpowiednio do 31.12.2016, do 31.01. i do 28.02.2017 r. Voucher będzie można zrealizować do 31.03.2017 r.

Pula nagród w promocji została ograniczona do 16 tysięcy sztuk. Vouchery będą wydawane osobom, które spełnią warunki promocji, według zasady "kto pierwszy, ten lepszy".

Dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem udział w promocji mogą wziąć osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz mające miejsce zamieszkania na terenie Polski. Nie ma wykluczeń, więc z promocji mogą skorzystać także obecni klienci PKO BP. I to nawet tacy, którzy posiadają już kartę kredytową. To zresztą jest też zasugerowane na stronie promocji, gdzie mowa o zawnioskowaniu o nową lub kolejną kartę.

Jeśli nie jesteś klientem PKO BP to pamiętaj, że możesz jeszcze zgarnąć 100 zł za otwarcie konta i wykonanie płatności na sumę min. 210 zł.

Karta kredytowa w PKO BP - którą wybrać


W promocji zawnioskować należy o jedną z kart kredytowych z logo MasterCard. Pierwsza z wymienionych (Przejrzysta karta kredytowa PKO) z tego co widzę ciągle jest jeszcze niedostępna w ofercie banku (można znaleźć taką ofertę, ale tylko wśród kart Visa). Na chwilę obecną wybór więc ogranicza się do trzech kart, z których najtańsza jest srebrna karta PKO MasterCard Standard. Choć najtańsza w tym przypadku wcale nie musi oznaczać, że tania.

Bank pobiera opłatę za wydanie, jak i wznowienie karty w wysokości 10 zł. Poza tym występuje opłata roczna za każdy rozpoczęty 12-miesięczny okres ważności karty. Opłata ta wynieść może 79 lub 39,50, lub 0 zł. Wszystko zależy od Twej aktywności w korzystaniu z karty kredytowej, ale warunki zwolnienia z opłaty są wyśrubowane.

Za kartę nie zapłacisz jeśli średniomiesięczna wartość operacji wykonanych kartą w 12-miesięcznym okresie ważności karty wyniesie co najmniej 1 200 zł! Jeśli średniomiesięcznie wydawać będziesz co najmniej 1 000 zł to opłata wyniesie 39,50 zł, a w przypadku wydatków poniżej 1 000 zł zapłacić przyjdzie Ci aż 79 zł.

Jeśli zdecydujesz się na kartę kredytową, a dotąd nie było Ci dane posiadać takiego produktu, koniecznie przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Karty kredytowe w promocji - alternatywy


W chwili obecnej dostępne jest sporo promocji, w których premiowane jest wyrobienie karty kredytowej. Prym w serwowaniu tego typu okazji do bankobrania wiedzie Citibank, w którym za wyrobienie bezwarunkowo darmowej karty Citi Simplicity możesz otrzymać jedną z poniższych nagród:

Swoją promocję ma również Raiffeisne Polbank, który oferuje kartę Club&Class, która wiąże się z pakietem rabatów, udziałem w programie lojalnościowym MasterCard Priceless Specials oraz 5 biletów do Cinema City. Sprawdź szczegóły>>

W Santander Consumer Banku do wzięcia jest z kolei TurboKarta kredytowa z moneybackiem, który otrzymasz za płatności w dowolnym miejscu (choć szczególnie premiowane są płatności na stacjach paliw). Sprawdź szczegóły>>

No i na koniec jeszcze jedna oferta z BZ WBK, którą zainteresują się przede wszystkim miłośnicy kina. Można bowiem zdobyć 50-procentowy zwrot za płatności kartą kredytową tego banku za karnet uprawniający do nielimitowanego oglądania filmów w sieci kin Cinema City. Sprawdź szczegóły>>


Za podrzucenie informacji o promocji PKO BP dziękuję Czytelnikowi Kamilowi. Jeśli i Ty znasz jakąś promocję bankową, a nie została ona jeszcze prześwietlona na blogu Bankobranie, napisz za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt (wystarczy krótka notka lub link do strony promocji).

Nie chcesz przegapić żadnej najlepszej promocji? Zobacz jak wygląda newsletter od Bankobrania. Podobne wiadomości wysyłam średnio co 5-7 nowych wpisów na blogu. Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać ode mnie maile, koniecznie subskrybuj (bez opłat za zapis, korzystanie, jak i ewentualną, bezproblemową rezygnację):
Adres e-mail

5 komentarzy:

 1. Przestrzegam przed przelewaniem jakiejkolwiek kwoty z karty kredytowej. PKO bierze sobie za to 4% i minimum 15 zł. Za przelew 10 zł biorą 15 zł!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W innych bankach podobnie sobie liczą, więc nie wiem w czym problem.

   Usuń
  2. To niestety powszechne, że za przelew z karty kredytowej (podobnie jak za wypłatę gotówki w bankomatach) banki każą sobie dużo płacić. Dlatego opłaca się taką kartą wyłącznie płacić, a szerokim łukiem omijać bankomaty i przelewanie środków.

   Usuń
 2. ja to wogóle przestrzegam przed tym bankiem .mnie łoili 20 lat za zlote konto po 20 pln .no ale w koncu dotarłem do bloga bankobranie i od ponad 2 lat to ja jestem tym zarabiajacym a nie bank

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złote Konto to jedna wielka kpina. Najpierw takie super, a później tylko przykręcali śrubę i rosły opłaty, a w zamian było mniej niż inni mieli na darmowych kontach w innych bankach. Ż E N A D A

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...