Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Comperia Bonus 7: lokata 2,5% w Toyota Bank + premia do 110 zł

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

25.10.2016

Comperia Bonus 7: lokata 2,5% w Toyota Bank + premia do 110 zł

Ruszyła kolejna edycja promocji, w której można zyskać dodatkową premię za lokatę w Toyota Banku.

Comperia Bonus 7 Lokata Plan Depozytowy 130 dni w Toyota Bank z premią do 110 zł
Tym razem organizatorem akcji jest Comperia Bonus, która odpala już siódmą promocję dającą szansę na zysk za założenie produktu bankowego. Tym razem w głównej roli występuje lokata z całkiem dobrym (jak na obecne czasy) oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Dzięki promocji oprócz odsetek dostaniesz także dodatkowe 110 zł.

Aby wziąć udział w promocji "Comperia Bonus 7" należy:
 • potwierdzić rejestrację poprzez kliknięcie linka aktywacyjnego, który otrzymasz wiadomością na adres mailowy podany w formularzu
 • zarejestrować się do panelu na stronie promocji
 • najpóźniej do 30.11.2016 r. z panelu Comperia Bonus złożyć wniosek o Konto Jedyne w Toyota Banku i wyrazić zgodę na przekazanie organizatorowi przez bank informacji niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków promocji (ściągę gdzie to zrobić znajdziesz nieco niżej) oraz w tym terminie zawrzeć też umowę o konto 
  • do 31.12.2016 r. założyć minimum jedną lokatę (maksymalnie 10) pod nazwą "Plan depozytowy na 130 dni" na łączną kwotę min. 10 000 zł i utrzymywać ją/je przez okres co najmniej 70 dni

  Jeśli spełnisz powyższe warunki do 24.03.2017 r. organizator akcji powiadomi Cię mailowo o przyznaniu premii. Gwarantowana nagroda pieniężna w wysokości 100 zł zostanie wypłacona do 14.04.2017 r. przelewem na rachunek Konta Jedynego otwartego w promocji.

  Zarejestruj się w promocji i zyskaj z Comperia Bonus

  Premia dodatkowa 10 zł


  Oprócz wspomnianej już premii gwarantowanej w wysokości 100 zł do wzięcia jest także bonus dodatkowy. To bardzo łatwe do zdobycia 10 zł. Aby ta kwota także wpadła na Twe konto (również w terminie do 14.04.2017 r.) należy: 
  • do 31.12.2016 r. zarejestrować się w bankowej promocji "Tankuj korzyści do pełna" (więcej na jej temat pisałem tutaj - w skrócie jest to możliwość uzyskiwania nawet 10-procentowego zwrotu za płatności kartą na stacjach paliw)
  • wypełniając formularz rejestracyjny wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

  Sama rejestracja do niczego nie obliguje. Aby uzyskać premię dodatkową w wysokości 10 zł nie ma potrzeby wykonywania płatności kartą czy wykazywania się jakąkolwiek inną aktywnością.

  W graficznym uproszczeniu terminarz promocji oraz zasady uzyskania głównej premii 100 zł oraz premii dodatkowej wyglądają następująco:
  terminarz promocji Comperia Bonus 7 Toyota Bank

  Ważne wskazówki


  Pamiętaj, że jeśli maila z linkiem potwierdzającym rejestrację w promocji nie ma w wiadomościach odebranych to mógł on wpaść do takich folderów, jak "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty" lub "inne". 

  Jeśli w promocji Comperia Bonus 7 udział chce wziąć także ktoś z Twych najbliższych to musi dokonać odrębnej rejestracji. Z jednego profilu założonego w promocji można złożyć tylko jeden wniosek o konto. Każda rejestracja wymaga odrębnego adresu email.

  Wspomnianą już zgodę na przekazywanie przez Toyota Bank informacji niezbędnych organizatorowi do zweryfikowania spełnienia warunków promocji znajdziesz na ostatnim etapie składania wniosku o konto:
  zgoda na oświadczenie comperia bonus 7 toyota bank gdzie wyrazić


  Premie wypłacane w promocji zwolnione są z podatku dochodowego, co oznacza możliwość dysponowania całą zdobytą kwotą premii w wysokości 100 lub 110 zł. 

  Dla kogo promocja?


  Zgodnie z regulaminem, uczestnik promocji to:
  "pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, która przez cały Okres trwania Promocji posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz nie jest pracownikiem lub współpracownikiem Organizatora lub Banku"
  Jest jednak i wykluczenie, które eliminuje z udziału tych, którzy już w okresie od 14.05.2015 do 24.10.2016 r. posiadali Konto Jedyne w Toyota Banku.

  Lokata i konto - prześwietlenie oferty


  W promocji wymagane jest założenie zarówno konta, jak i lokaty więc szczegółowo prześwietlam te dwie propozycje.

  Lokata "Plan Depozytowy na 130 dni"


  Główne cechy tego produktu to:
  • minimalna kwota jednej lokaty: 3 000 zł 
  • maksymalna kwota jednej lokaty: 10 000 zł 
  • okres lokaty: 130 dni 
  • oprocentowanie: 2,50% stałe

  Jeden klient może założyć nawet 10 lokat tego samego typu, więc łącznie na "Planach Depozytowych na 130 dni" ulokować możesz do 100 000 zł. Na potrzeby promocji wystarczy jednak wspomniana suma min. 10 000 zł. 

  Aby uzyskać premię pieniężną w ramach promocji Comperia Bonus 7, lokatę należy utrzymywać przez okres co najmniej 70 dni od momentu jej założenia. Po upływie tego czasu możesz ją zerwać, ale pamiętaj, że wówczas otrzymasz wyłącznie zwrot wpłaconego kapitału (bank nie nalicza odsetek w przypadku przedterminowego zakończenia lokaty).

  Konto Jedyne


  Główne cechy konta otwieranego w niniejszej promocji to:
  • 0 zł za otwarcie konta 
  • 2,49 zł - opłata za prowadzenie konta pobierana "z góry" na początku każdego miesiąca (jest ona jednak zwracana w kolejnym miesiącu w przypadku wykonania płatności katą Super Red III lub Ruby Passion na sumę min. 400 zł miesięcznie) 
  • 0 zł za przelewy złotówkowe zlecane za pomocą bankowości internetowej 
  • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej do konta (zgodnie z regulaminem promocji nie ma konieczności jej wyrabiania; ale pamiętaj, że bez karty nie da się uniknąć opłaty za konto)
  • prowizja za wypłatę gotówki w dowolnym bankomacie w Polsce: 
   • 0 zł za pierwsze trzy wypłaty w miesiącu 
   • 4,50 zł za czwartą i kolejną wypłatę gotówki w miesiącu

  Z Kontem Jedynym możesz również zyskać dzięki wspomnianemu moneybackowi, jeśli będziesz płacić kartą na stacjach paliw: Toyota Bank będzie Ci oddawać od 5 do 10% Twych wydatków. Ale korzystanie z tej opcji jest już oczywiście dobrowolne.

  Weź udział w promocji Comperia Bonus 7 i zdobądź 110 zł

  Jak założyć Konto Jedyne?


  Po złożeniu wniosku o konto w ciągu kilku dni roboczych skontaktuje się z Tobą konsultant banku celem potwierdzenia wizyty kuriera (bo tylko taka forma zawarcia umowy jest dostępna w Toyota Banku). Ważne: podczas takiej rozmowy możesz wskazać inne miejsce podpisania umowy niż Twoje miejsce zamieszkania czy podany adres korespondencyjny. Może więc to być także np. miejsce pracy. Kurier dociera do trzech dni roboczych od wspomnianej rozmowy z konsultantem banku. Przed wizytą kurier telefonicznie informuje o swej wizycie umawiając preferencyjne godziny przyjazdu.


  Czy wziąłbym udział w promocji?  Tak. Aczkolwiek nie łapię się ze względu na udział w jednej z wcześniejszych promocji Toyota Banku (wtedy z premią wynoszącą "tylko" 70 zł). Teraz warto ze względu na wysokość premii i łatwość jej zdobycia, a także przypuszczalnie ostatnią szansę na udział w promocji z Toyota Bankiem w tym roku.

  Mankamentem jest wymóg posiadania co najmniej 10 000 zł, które są niezbędne do założenia lokaty, a tym samym do spełnienia kluczowego warunku promocji. Kto jednak takie środki posiada to w tym przypadku może mieć i odsetki i dodatkowe gratyfikacje pieniężne, które nawet po uwzględnieniu opłat za konto powodują, że ostateczne zyski są wyższe niż z lokaty z oprocentowaniem na standardowym poziomie. Dziś trudno o lokaty z podobną stawką bez dodatkowych warunków. Choć owszem pojawiają się promocyjne propozycje nie stawiające żadnych wymagań, ale są to jednak tylko oferty obowiązujące tymczasowo. W przypadku Comperii Bonus masz czas do 30.11.2016 r. by zdecydować się na udział w akcji i zadysponować posiadanymi środkami lub takimi, które nawet do 31.12.2016 r. będą do Twej dyspozycji (np. gdy zakończy się jakaś z posiadanych już lokat).

  Weź udział w akcji Comperia Bonus 7 i zarób odsetki + 110 zł


  Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi.  i polub na Facebooku: 

  53 komentarze:

  1. Czy po 14.04. można będzie zamknąć konto?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, po wypłacie premii można z kontem zrobić co się zechce. Więc także zamknąć ;)

    Usuń
  2. Jeśli dobrze zrozumiałam. Lokata jest na 130 dni, ale jak zerwę ją po 70 to nie dostanę tylko odsetek, a te 110 zł i tak będzie???

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dokładnie tak. Warunkiem promocji jest utrzymanie lokaty przez min. 70 dni. Jej późniejsze zerwanie nie ma już wpływu na uzyskanie premii.

    Usuń
  3. Ktoś jeszcze nie ma (lub nie miał) konta w Toyota Banku? Co rusz ta promocja. Z Agorą sto razy, Moneymanią, teraz z Comperią.

   OdpowiedzUsuń
  4. Te 5,6% podawane przez Comperię to trochę wyśrubowane. Bo trzeba uwzględnić opłatę za konto. Wyjdzie mniej, bo 5,4%. Też godziwie, choć mniej, ale za to uczciwiej.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Zgadza się. Aczkolwiek opłatę za konto można uniknąć wykonując płatności kartą. A może się to dodatkowo opłacać dzięki moneybackowi :)

    Usuń
  5. Są problemy z zamykaniem konta ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wypowiedzenie standardowo 30 dniowe. U mnie zamknęli w terminie bez problemu.

    Usuń
   2. Naśladując reklamę, powiem, że to nie są problemy, to są PROBLEMATORY! Zaczynając od tego, że nie uda się uniknąć podwójnie naliczonej opłaty za prowadzenie konta (nawet mimo spełnienia warunków), to termin zamknięcia może się wydłużyć do np. 45-50 dni. W niezliczonej ilości reklamacji (miałem ich chyba 7-8), osoby posługujące się łamaną polszczyzną w dodatku tytułując niesfornego klienta raz Panem, raz Panią, w końcu i tak stwierdzą, że mają niepodważalną rację. Mimo nieudolnie przytoczonych wyjaśnień, których wynikają zupełnie odwrotne wniosku. Ale to taka logika ToyotaBankowego zespołu Kalich. Pewnej pikanterii dodaje fakt kilkukrotnego blokowania karty debetowej (bo... zapłaciłem nią np. w Allegro!) - i to bez jakichkolwiek zapowiedzi! No i kilka wpadek (banki oczywiście) z nieuznaniem transakcji (w stacjonarnych sklepach!), bo im system źle je zaksięgował.
    Reasumując, jak Cię zgarną, to jesteś rolowany jak bączek.
    Jeden z najgorszych banków, z którymi miałem do czynienia.

    Usuń
   3. Czy wiadomo coś o BGŻOptima dają jakieś % na nowe środki ?

    Usuń
  6. Czy jeśli w poprzedniej promocji konto zakładała moja żona to teraz mogę ja?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie ma wykluczeń członków rodziny. Żona udziału wziąć już nie może, ale Ty jak najbardziej.

    Usuń
  7. Czyli jak ulokuje 100 tyś na 130 dni to ile w sumie bedzie na + z wszystkim po odliczeniu oplaty za karte?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Fajny kalkulator masz na stronie promocji, którą Złotówa linkuje. Zysk z boonusme najlepiej wypada przy mniejszych kwotach, zwłaszcza przy 10 k. Ale przy 100 k będziesz mieć 721,23 zł plus 110 zł minus 6 lub 7 razy 2,49 zł.

    Usuń
  8. Lipa z tą kartą do konta.
   Na co ja mam wydać 400 zł/miesiąc?
   Ja tyle nie jem!

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. No to musisz 2,49 zł wpisać w koszty. I tak wyjdzie nieźle.

    Usuń
  9. proszę o informację, jak można zamknąć konto w toyota banku po promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tylko listownie. Szczegóły dotyczące zamykania kont (w 32 bankach) oraz wzór wypowiedzenia można znaleźć na blogu tutaj.

    Usuń
   2. Jeśli konta założyłem ja i żona, oczywiście osobno więc 2 to później można wypowiedzenia wysłać jednym listem?

    Usuń
   3. Możesz wysłać wiele wypowiedzeń w jednej kopercie. Żaden problem, przerobione.

    Usuń
   4. Można też złożyć osobiście w Centrali. No ale to raczej opcja tylko dla mieszkańców W-wy.

    Usuń
  10. Jaka firma kurierska jeździe z umowami Toyoty Banku?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Pytałem o to jak dzwonili do mnie z banku. TNT.

    Usuń
   2. A to jeszcze mam pytanie czy kurier przed przyjazdem dzwoni? Czy wpadnie by wrzucić awizo?

    Usuń
   3. Paczkę można zostawić komuś z rodziny, sąsiadowi, zostawić awizo. Tu dzwoni, bo umowę podpisać może tylko adresat.

    Usuń
  11. Czyli pieniądze lokuje w Toyota Bank? Można w jakimś miejscu stacjonarne czy tylko przez internet? Pieniądze są chronione przez Fundusz Gwarancyjny?

   OdpowiedzUsuń
  12. Do czego jest potrzebny RSA dodatek z umową?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Token? Do autoryzacji.

    Usuń
   2. Czy token coś kosztuje?

    Usuń
   3. Wypytałem o to konsultanta i sprawdzałem też w tabeli opłat. Za darmo jest. I zamykając konto nie trzeba go nawet oddawać.

    Usuń
  13. W Amber Gold też mówili że mają fundusz gwarancyjny.
   Pokazywali mi nawet certyfikaty w Oddziale na ul. Lipowej w Białymstoku.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Czym innym jest własny wymyślony fundusz gwarancyjny który rzekomo posiadał Amber Gold (swoją drogą trudno oczekiwać by jedna firma miała zabezpieczenie kapitałowe równe kwocie wpłat klientów), a czym innym jest system gwarancji depozytów bankowych i Bankowy Fundusz Gwarancyjny, działający na mocy ustawy. On nie bazuje wyłącznie na środkach własnych jednego banku.

    Usuń
  14. mam już konto i kartę. Czy muszę czekać do końca grudnia, czy mogę wpłacać już i czy te 130 dni liczyć się będzie od wpłaty środków, czy od 1 stycznia 2017?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Możesz już teraz. Będzie się już liczyć od teraz.

    Usuń
  15. czy to wiąże sie z jakimiś opłatami i czy jest możliwość rezygnacji z poniższego podczas trwania umowy. Przy rejestracji to jest obowiążkowe: Niniejszym oświadczam, że zgadzam się na przystąpienie do programu assistance: nazwa programu, w zakresie określonym w „Warunkach Świadczenia usług”, dostępnym na stronie Banku http://www.toyotabank.pl, będącym załącznikiem do Umowy Serwisowej zawartej w Warszawie w dniu 31 marca 2015 roku pomiędzy: Toyota Bank Polska S.A. ul. Postępu 18b, Warszawa, 02-676 a Europ Assistance Polska Sp. z o.o., zgodnie z udostępnionymi mi Warunkami świadczenia usług dla Klientów Toyota Bank Polska S.A. Jednocześnie wyrażam zgodę na pobranie opłaty za uczestnictwo w programie zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji Toyota Bank Polska S.A."

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. To jest darmowe. Assistance do auto

    Usuń
  16. Zarejestrowałam się w Comperia, założyłam lokatę i co dalej? Na obrazku poglądowym napisałeś że trzeba zarejestrować się w promocji banku...tz gdzie?pozdrawiam

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. To rejestracja dla premii dodatkowej. Formularz znajdziesz tutaj (link jest też w opisie zasad uzyskania premii dodatkowej). Pozdrawiam

    Usuń
   2. dziękuję

    Usuń
  17. witam,
   nie otrzymalem emaila od comperi celem wypelnienia i otrzymania bonusu
   co zrobic?
   Dzwonic do banku?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. też nie mam ale mają chyba jeszcze czas do 24.03

    Usuń
  18. Czy ktoś dostał już informację o premii?

   OdpowiedzUsuń
  19. Pytanie do Admina. Spełniłem wszystkie warunki, mam założoną lokatę. Po zalogowaniu się na konto w Comperia BONUS mam taki komunikat „Twój WNIOSEK został rozpatrzony negatywnie. Być może nie spełniłeś wszystkich warunków promocji. Możesz złożyć reklamację na adres kontakt@comperiabonus.pl, aby dowiedzieć się, co poszło nie tak.” Czy traktować ten komunikat jako decyzję o nieprzyznaniu premii i składać reklamację czy czekać do 24.03 na email ? Czy inni uczestnicy też mają taki komunikat po zalogowaniu na konto Comperia Bonus ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Zaczekałbym jeszcze na maila do 24.03. bo być może jest to komunikat "z urzędu" niezaktualizowany względem raportu z banku. Gdy maile informujące o przyznaniu premii zostaną przez organizatora rozesłane, na blogu pojawi się również przypomnienie dla Czytelników. Tam opiszę też proces reklamacyjny gdyby ktoś musiał z niego korzystać. Ale póki co - jak wspomniałem - wstrzymałbym się z reklamacją do 25.03.

    Usuń
  20. Dostał ktoś informację?

   OdpowiedzUsuń
  21. Hej, dostałem maila od Comperii (oczywiście był w spamie) z informacją o przyznaniu premii i to wszystko. Zalogowałem się do profilu Comperii, ale tam nie ma możliwości wpisania żadnego nr konta ani nic innego. W związku z tym chyba pozostaje jedynie czekać na wypłatę. Też tak myślicie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W tej edycji danych się nie uzupełnia. Są już i tylko sprawdź.

    Usuń
   2. Tak jak pisze przedmówca, w tej promocji wystarczy weryfikacja danych do wypłaty. Więcej o finalizacji tutaj.

    Usuń
  22. Czy wysyłając wypowiedzenie muszę odesłać token?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie. Token możesz sobie zostawić. A że będzie już bezużyteczny to możesz wydobyć z niego baterię. Zawsze to oszczędność :)

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

  Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...