Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata HALLOWEEN w Idea Banku. Czyli 3% nawet do miliona złotych

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

24.10.2016

Lokata HALLOWEEN w Idea Banku. Czyli 3% nawet do miliona złotych

No i mamy kolejną w tym miesiącu propozycję promocyjnej lokaty w Idea Banku.

Lokata Helloween w Idea Bank 3% na miesiąc do miliona bez warunków
To lokata okolicznościowa, swą nazwą nawiązująca do zbliżającego się dnia. Lokata Halloween to możliwość ulokowania nawet miliona złotych na 3% w skali roku. Bez żadnych dodatkowych warunków (nawet bez konta w Idea Banku).

Wszystko super, fajnie. Choć jest jeden minus. To lokata zaledwie na jeden miesiąc. No ale dobre i to. Zwłaszcza gdy ktoś chce środki ulokować właśnie na krótszy okres.

Główne cechy Lokaty Halloween są następujące:
 • minimalna kwota: 500 zł 
 • maksymalna kwota: 1 000 000 zł 
 • okres lokaty: 1 miesiąc 
 • oprocentowanie: 3% w skali roku (stałe)
 • dostępność oferty: co najmniej do 25.10.2016 r.
 • czas na opłacenie wniosku: 2 dni robocze

Lokata Halloween zakładana jest jako odnawialna. Trzeba jednak pamiętać, że po upływie pierwszego miesiąca odnowi się ona na warunkach standardowej oferty co oznacza - delikatnie mówiąc - słabe oprocentowanie. Warto więc zapisać sobie datę zakończenia lokaty i zaraz po odnowieniu ją zerwać. Ewentualnie w czasie trwania umownego okresu jednego miesiąca lokatę można zmienić na nieodnawialną składając taką dyspozycję w oddziale lub na infolinii banku.

Szczegóły oferty w regulaminie.

Jeśli posiadasz już dostęp do bankowości internetowej Idea Banku to właśnie tam, po zalogowaniu, złożysz wniosek o lokatę. Jeśli dostępu nie posiadasz, wniosek złożysz tutaj.

W ofercie Idea Banku niezmiennie dostępna jest też - opisywana już na blogu przed kilkunastoma dniami - 2-miesięczna Lokata Tylko Teraz ze stawką 2,75% w skali roku. Tam też więcej przeczytasz na temat sposobu wnioskowania o lokatę, jak i o wpłaceniu na nią środków.

Idea Bank - lokaty powitalne


Nowi klienci banku - tacy, którzy dotąd nigdy nie mieli z Idea Bankiem żadnej umowy - mogą skorzystać z jednej z poniższych propozycji:
 • Lokata Happy - depozyt na kwotę od 1 000 do 10 000 zł. Oprocentowanie lokaty uzależnione jest od wybranego wariantu czasowego. Na 1 lub 3 miesiące wynosi 3,5% w skali roku, a na 2 miesiące stawka wynosi 4% w skali roku. Złóż wniosek o Lokatę Happy

Lokatę Happy lub Happy Plus również założysz bez otwierania konta i bez korzystania z innych produktów Idea Banku. Wraz z powitalną lokatą uzyskasz jednak dostęp do bankowości internetowej, a tam możliwość zakładania kolejnych lokat (w tym również Lokaty Halloween).

Nie przegap podobnych promocyjnych ofert dla oszczędzających w przyszłości. Koniecznie zapisz się na bezwarunkowo bezpłatny newsletter (to zero spamu, a wyłącznie powiadomienia o nowych wpisach; każdej chwili z newslettera możesz się też wypisać): 
Adres e-mail

25 komentarzy:

 1. Ile dni na opłacenie?

  OdpowiedzUsuń
 2. No i przewidywania były słuszne. W tym miesiącu Idea Bank było stać na jeszcze więcej niż 2,75.

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystko fajnie,ale na 1miesiac to "tylko teraz" 2,75 %na 2 miesiace jest i powiem,że szkoda,że nie jest na 3m

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 3 miesiące jest Bezkonkurencyjna 2,5%.

   Usuń
 4. No i elegancko, bo kończy mi się tu lokata w środę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lokaty zakładane na 2 m-ce w dniach 24,25 i 26 października będą się kończyć w święta, więc żadnego przelewu wtedy zrobić nie można i leżą za darmo w idea. Oni wiedza co robią. Ja w każdym razie dziś skorzystałem z miesięcznej lokaty, a potem zobaczymy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to przerzuć na rach oszczędnościowy w idea bank, np. zośka pro, albo rachunek oczędniościowy 2,7% w lions bank.

   Usuń
 6. Jak wkład kasy na 1 miesiąc można nawet nazwać "lokatą" - sam bym tego nie wymyślił :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to Cię może zaskoczyć fakt, że są też lokaty tygodniowe, a nawet 1-dniowe.

   Usuń
 7. Idea Bank. Jeden z nielicznych polskich banków. A tu nazwa z amerykańskiego... halołyn. Co to ma być?! Polskich nazw nie mamy??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno jesteś światowym specem od marketingu skoro sugerujesz nazwać produkt "lokata na św. zmarłych"

   Usuń
  2. na Wszystkich Świętych jeśli już

   Usuń
  3. Proponowałbym: LOKATA ZADUSZNA.

   Usuń
 8. Rozumiem, że można założyć zarówno lokatę Halloween, jak i Tylko Teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze spokojem. I sprawdź sobie jeszcze dzisiejszą nowość Jesienny Sejf.

   Usuń
 9. bgż optima: oprocentowanie 1,7% w skali roku dla kwoty salda co najmniej 150 000 zł, oprocentowanie standardowe zmienne 1,5% w skali roku dla salda poniżej 150 000 zł.
  słabo strasznie. decyzja zapadła: zamknięcie konta...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bieda się porobiła :( Czas się pożegnać. Może za rok załapię się znów na lokatę Bezkarną.

   Usuń
  2. Może dział marketingu nie zdążył z przygotowaniem kolejnej promocyjnej oferty na nowe środki i rzucą za kilka dni (??)

   Usuń
  3. Oby było tak jak piszesz. Może po prostu dział marketingu nie wyrobił i za chwilę, za któryś dzień będzie jakaś dobra wieść.

   Usuń
  4. No i już marketingowy w bgż się obudzili. Nowa oferta jednak marna (2,3%)

   Usuń
 10. idea bank dzisiaj rzucił lokatę "jesienny sejf" 3% na 3 miesiące. Muszą mieć poważne kłopoty finansowe chyba - 3 promocyjna lokata w ciągu kilku dni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opis Lokaty Jesienny Sejf tutaj.

   Przyczyn lawiny ofert może być wiele. Patrząc na historię lokat promocyjnych w Idea Banku wychodzi mi, że w tym czasie wielu klientom kończą się stare lokaty, więc bank pewnie chce zatrzymać te środki u siebie.

   Usuń
  2. Nie znam szczegółów pracy banków ale wiem że mają jakieś wskaźniki lepsze gdy dostają przelewy z zewnątrz (z innych banków, nawet tych samych pieniędzy w kółko) i głównie chodzi o ich podreperowanie na koniec miesiąca. Może ktoś kto ma wiedzę na ten temat mógł by się nią podzielić?

   Usuń
 11. Oby w tym miesiącu zaoferowali coś podobnego bo troszkę kasy będę mieć z lokaty 2,8% z Getinu. Teraz tam bieda. Promocją jest dla nich 2% dla starych środków i 2,2 dla nowych. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...