Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Citibanku: odbierz 1600 punktów Priceless Specials

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

30.08.2019

Promocja dla obecnych klientów Citibanku: odbierz 1600 punktów Priceless Specials

Citibank odpalił nową promocję dla zaproszonych posiadaczy karty kredytowej z logo MasterCard.

Promocja dla obecnych klientów Citibanku: odbierz 1600 punktów Priceless Specials
Do wzięcia czekają punkty w programie lojalnościowym Priceless Specials, które wymienić można na nagrody - w praktyce wystarczy na 2 bilety do kina.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w Citibanku.]

Dla kogo promocja? Udział wziąć może posiadacz dowolnej karty kredytowej Citibanku z logo MasterCard, który zostanie przez bank poinformowany o promocji drogą elektroniczną (regulamin wymienia: SMS, e-mail oraz wiadomość w bankowości internetowej Citibanku). Promocja dostępna jest do 30.09.2019 r. (i prawdopodobnie jest to czas, w którym najpóźniej można spodziewać się zaproszenia od banku).

💡 Nie tylko zaproszeni, ale wszyscy posiadacze kart kredytowych Citibanku wziąć mogą udział w loterii z 6000 nagród.

💡 Jeśli jeszcze nie posiadasz karty kredytowej Citibanku, sprawdź jak zyskać przy okazji wyrobienia darmowej karty Citi Simplicity (a wybór jest ogromny): 
- bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka lub 
- bon o wartości 400 zł do zrealizowania na Allegro, lub 
- bon 400 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net, lub
- voucher 400 zł do wydania w sklepie mi-home (ze sprzętem Xiomi), lub 
- punkty powitalne Priceless Specials w liczbie umożliwiającej wymianę na nagrody o wartości min. 350 zł, lub 
- 2 lata darmowego dostępu do usługi Tidal.

Nagroda w promocji dla zaproszonych posiadaczy karty kredytowej w Citibanku. Do wzięcia czeka 1 600 punktów w programie Priceless Specials, które wymienić można np. na 2 bilety do kina.
💡 Czym jest Priceless Specials? To program lojalnościowy dla posiadaczy wybranych kart płatniczych z logo Mastercard, które znajdują się w ofercie niektórych banków. Płacąc kartą u partnerów programu, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. Można też zbierać punkty w ofertach specjalnych, jak i punkty powitalne.

Zasady promocji. By zdobyć nagrodę:
 • do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym bank poinformuje Cię do promocji zarejestruj się w programie Mastercard Priceless Specials (ten warunek nie dotyczy wszystkich, bo nie trzeba go spełniać, o ile było Ci już dane zarejestrować się w tym programie);
 • w każdym z dwóch kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym Citibank poinformuje Cię o promocji, wykonaj płatności kartą kredytową na sumę min. 200 zł.

Transakcje kartą na potrzeby promocji nie mogą być przelewami z karty, ani płatnościami zwróconymi. Wykluczone są również tzw. "transakcje szczególne", którymi dla Citibanku są:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja w urzędzie pocztowym, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie"

Wydanie nagrody. O przyznaniu punktów Priceless Specials, Citibank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Do tego czasu nie wypowiadaj umowy o kartę w Citibanku. Uczestnik promocji może uzyskać maksymalnie jedną nagrodę.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Agnieszce.

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Może da się jakoś wprosić?

  OdpowiedzUsuń
 2. No i super! Dopiero co 3400 punktów a teraz przybędzie 1600. Od takiego przybytku głowa nie boli.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsze słyszę. Jestem klientką Cito od 20lat. No super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jedyne co z Citi można wyciągnąć. Oprócz tych 5000 punktów (3400 + 1600) do tej pory z Citi mam 400 zł za kk (na kartę Biedronki), 20 zł za coś tam jeszcze (nie pamiętam teraz za co ale chodzi o jakąś promocję która jeszcze trwa), oraz te wszystkie dodatki w postaci zniżek (sprawdzam zawsze czy faktycznie się opłaca).
   Póki co nie mam u nich konta tylko tę kk. Konto założę gdy będzie odpowiednia promocja bo ta z 3% do 100000 zł na 6 miesięcy to dla mnie żadna promocja (po to żeby umieścić środki na jakiejś lokacie i niby w ten sposób zyskać, nie potrzebuję zakładać już żadnego dodatkowego konta). Jeżeli więc będzie taka promocja na jakieś konto gdzie dostanę gotówkę za to, to jeszcze w ten sposób zarobię.
   Ogólnie to z Citi można naprawdę nieźle wyjść na plus. Bardzo często robią różne akcje promocyjne i jak do tej pory przysyłają mi zaproszenia na wszystko.

   Usuń
  2. 20 zł było za logowanie przez aplikację

   Usuń
  3. Za co można było dostać 3400 punktów? Szukałam na blogu ale nie widzę takiej promocji :(

   Usuń
  4. https://bankobranie.blogspot.com/2019/08/3400-punktow-priceless-specials-od-citibanku.html

   Usuń
 4. Promocja z telefonem Oppo jest odnowiona (pierwotnie była do połowy lipca), jeśli dobrze pamiętam do 20 listopada. Trzeba wydać 4 tys. zł w 3 miesiące i przysyłają Oppo AX7

  OdpowiedzUsuń
 5. Zmiany od 14. września:

  1. Bezpieczniejsze logowanie – co 90 dni podczas logowania do bankowości elektronicznej może wystąpić konieczność tzw. silnego uwierzytelnienia - m.in. z wykorzystaniem Citi Mobile Token lub jednorazowego kodu SMS. Dodatkowo czas sesji logowania w Citibank Online zostanie skrócony z 8 minut do 5 minut.

  2. Zwiększona ochrona płatności zbliżeniowych – nadal transakcje zbliżeniowe poniżej 50 zł nie będą wymagały podania PIN-u, aż do momentu wydania kwoty na łączną sumę 100 euro – wtedy Klient zostanie poproszony o autoryzację kodem PIN.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...