Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gwarantowana premia 150 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności + 3% dla oszczędności + konkurs z iPhonem XS Max 64GB do wygrania [PROMOCJA PRZEDŁUŻONA]

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

1.08.2019

Gwarantowana premia 150 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności + 3% dla oszczędności + konkurs z iPhonem XS Max 64GB do wygrania [PROMOCJA PRZEDŁUŻONA]

Wystartowała promocja konta w Alior Banku, w ramach której kumulują się różne promocje bankowe.

Superkasa 150 zł za konto osobiste w Alior Banku
Wśród nagród gwarantowanych jest premia pieniężna 150 zł, a także zwroty za płatności (do 20 zł miesięcznie). Oszczędzający mogą sobie zapewnić 3% do końca roku. Do tego jest jeszcze szansa na zdobycie powitalnych punktów Priceless Specials, które są równowartością np. 4 biletów do kina bądź vouchera na zakupy o wartości 50 zł. No i jakby tego było mało, to do wygrania jest też iPhone oraz bony do Biedronki.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w Alior Banku.]

[Aktualizacja w dn. 30.08.2019 r.: promocja pierwotnie miała być dostępna do końca sierpnia, ale organizator postanowił o jej przedłużeniu do 6.09.2019 r. Zatem do piątku włącznie, do godz. 23:59 ciągle można jeszcze zarejestrować się w promocji i wysłać wniosek o konto z gwarantowaną premią 150 zł. Wydłużony został też czas, w którym wysyłać można swe zgłoszenia w konkursie. Pozostałe warunki i zasady promocji pozostają bez zmian.]


Superkasa: premia 150 zł za konto osobiste w Alior Banku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która po 31.07.2018 r. nie miała konta osobistego, walutowego lub Karty Kibica Alior Banku.

Inne produkty (np. konto oszczędnościowe, firmowe, oszczędnościowo walutowe, konto w Kantorze Walutowym Alior Banku czy konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe) na szczęście nie wykluczają udziału w promocji.

Nagroda. W promocji do wzięcia czeka premia pieniężna 150 zł, która wpłynie na Twe konto. Środki będzie można więc wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji "Superkasa z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku"


By zdobyć gwarantowaną premię pieniężną 150 zł:
 • do 31.08.2019 r. do 6.09.2019 r. [po przedłużeniu promocji] zarejestruj się na stronie promocji i w kolejnym kroku (po potwierdzeniu rejestracji, na tej samej stronie) złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą; (pamiętaj, że do uzyskania premii 150 zł kwalifikują wyłącznie tak złożone wnioski);
 • we wniosku podaj ten sam adres mailowy, co przy rejestracji na stronie promocji; wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (wyłącznie jednak w zakresie niezbędnym do zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do otrzymania premii); 
 • najpóźniej do 30.09.2019 r. zawrzyj z bankiem umowę o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; 
 • w ciągu 60 dni od zawarcia umowy z bankiem: 
  • aktywuj aplikację mobilną Alior Banku,
  • wybierz co najmniej jedną 'korzyść' do konta (czym są te korzyści, wyjaśniam szczegółowo nieco niżej), 
  • uzyskaj wpływ na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków na koncie - nie musisz ich tam utrzymywać, więc zaraz potem może je wydać, przelać lub wypłacić) oraz 
  • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta na dowolne kwoty (transakcje te można wykonać w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

I to już wszystko, co trzeba zrobić, by zgarnąć premię 150 zł. O przyznaniu nagrody organizator powiadomi Cię mailowo do 12.12.2019 r. Wtedy w ciągu 5 dni roboczych będzie trzeba zalogować się na stronie promocji i podać numer rachunku konta założonego w promocji. Na ten właśnie rachunek nastąpi wypłata premii - najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania wspomnianej wiadomości powiadamiającej o nagrodzie. Do chwili otrzymania premii nie wypowiadaj umowy o konto. 

Kwestią indywidualnego wyboru jest posiadanie karty płatniczej. Regulamin promocji wymaga wyrobienia karty (za jej pomocą trzeba też wykonać 3 płatności na potrzeby promocji). Ale później już nie wspomina o konieczności jej utrzymywania przez jakikolwiek określony czas (warto jedynie pamiętać, by z karty nie rezygnować w ciągu 14 dni od zawarcia umowy, bo wtedy jest to odstąpienie od umowy, które uznawane jest jako jej niezawarcie; po upływie tych 14 dni wychodzi na to, że z kartą możesz zrobić co uznasz za stosowne - a dostęp do środków i możliwość wykonywania transakcji nadal będziesz mieć dzięki BLIKowi).

Wykonując 3 płatności na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że bank nie będzie brać pod uwagę transakcji anulowanych oraz transakcji z wyszczególnionymi kodami MCC (czyli kodami przypisywanymi terminalom płatniczym, które mają na celu wskazanie dominującego charakteru działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"[7995] - kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
[8999] - profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska); 
[4111] - m.in. usługi transportowe; 
[6012] - instytucje finansowe; 
[6211] - brokerzy ubezpieczeniowi; 
[6051] - przekazy pieniężne w instytucjach finansowych 
[4829] - internetowe przekazy pieniężne; 
[4900] - narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna) 

Konkurs dla uczestników promocji Superkasa z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku


Osoby, które założą konto w powyższej promocji, mogą też wziąć udział w towarzyszącym konkursie, w którym do wygrania czekają nagrody w postaci:
"a) za zajęcie pierwszego miejsca - iPhone XS MAX 64 GB - srebrny o wartości PLN (6765 zł brutto); 
b) za zajęcie drugiego miejsca - 3 eKodów do sieci sklepów Biedronka o łącznej wartości nominalnej 450 zł brutto
c) za zajęcie trzeciego miejsca – 2 eKodów do sieci sklepów Biedronka o łącznej wartości nominalnej 300 zł brutto
d) nagrody dodatkowe dla 95 Osób w postaci eKodu do sieci sklepów Biedronka o wartości nominalnej 150 zł brutto

By wziąć udział w konkursie, najpóźniej do 31.08.2019 r. 6.09.2019 r. na stronie promocji należy wysłać zgłoszenie z odpowiedzą nieprzekraczającą 550 znaków (włącznie ze spacjami) na konkursowe zadanie:
"Napisz nam jakie cechy powinno mieć Twoje Konto Jakże Osobiste" 

Uczestnik promocji może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Komisja konkursowa spośród otrzymanych zgłoszeń wyłoni zwycięzców.  O nagrodach ich zdobywcy mają zostać powiadomieni mailowo najpóźniej do 12.12.2019 r. W ciągu 14 dni roboczych niezbędne będzie udzielenie odpowiedzi na tę wiadomość.

le kosztuje Konto Jakże Osobiste w Alior Banku? 


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0/10 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • na konto w danym miesiącu wpłynie jednorazowo kwota min. 1 500 zł lub 
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet). 

Do uzyskania premii 150 zł za konto w Alior Banku i udziału w konkursie kwalifikują tylko wnioski złożone na stronie promocji. W takiej sytuacji umowę o konto zawrzesz za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (ważne przy tym, by dane wprowadzone przez Ciebie we wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie), za pośrednictwem kuriera lub podczas wideorozmowy z konsultantem banku.

Korzyści przy Koncie Jakże Osobistym


Prześwietlając Konto Jakże Osobiste w Alior Banku omówić należy też 'korzyści' (bo niektóre z nich są warte uwagi, a jedną na potrzeby promocji trzeba nawet uruchomić). To dodatkowe opcje, które można samodzielnie włączać i wyłączać według własnych upodobań i potrzeb.

Alior Bank udostępnia następujące korzyści:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 
3) Bezpłatne bankomaty za granicą 
4) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
5) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem 
6) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
7) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
8) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
9) Pakiet bezpłatnych powiadomień 
10) Płatności kartą bez kosztów przewalutowania 

Dwie wybrane korzyści można posiadać za 0 zł. Korzystanie z każdej kolejnej, ewentualnie przez Ciebie włączonej korzyści będzie kosztować 3,50 zł miesięcznie. Z punktu widzenia osób biorących udział w promocjach bankowych czy oszczędzających najlepszym wyborem wydaje się włączenie zwrotów za płatności zbliżeniowe oraz podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (dla zainteresowanych omówienie pozostałych korzyści, jakie daje konto Alior Banku zamieściłem tutaj).

Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem 


Moneyback uzyskiwać można za płatności wykonywane w sklepach stacjonarnych za pomocą Android Pay, Apple Pay lub HCE (czyli zbliżeniowo aplikacją banku) oraz BLIKiem (czyli z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu). Alior Bank wypłaca równowartość 1% od takich transakcji, a miesięcznie można uzyskać w ten sposób do 20 zł (co w rok dać może nawet 240 zł). Pamiętaj jednak, że i tu obowiązuje wykluczenie niektórych kodów MCC (o których wspominałem już wyżej, przy okazji opisu warunków promocji z premią 150 zł na start).

Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 


Osoby posiadające Konto Jakże Osobiste w Alior Banku uzyskać mogą też bardzo dobre - jak na obecne czasy - oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Stawka 3% w skali roku gwarantowana jest dla kwoty do 20 000 zł do 31.12.2019 r. Szczegółowe zasady oprocentowania znaleźć można w tabeli oprocentowania:
Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w Alior Banku

Jak włączyć korzyść w Koncie Jakże Osobistym w Alior Banku? 


Na głównej stronie bankowości (po zalogowaniu) kliknij w Konto Jakże Osobiste. Ukaże Ci się historia rachunku, a obok zakładki (Karty, Wyciągi i opłaty, Szczegóły). Ostatnia z nich to 'Korzyści'. Wejdź w tę zakładkę i włącz wybraną przez siebie 'korzyść'.

Punkty Priceless Specials na start (czyli dodatkowe 50 zł) 


3400 punktów Priceless Specials (czyli dodatkowe 50 zł) na start
Kartą wydawaną do Konta Jakże Osobistego w Alior Banku jest karta Debit Mastercard zbliżeniowa. A tę kartę możesz bezpłatnie zarejestrować w programie lojalnościowym Priceless Specials (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie tego programu, które opublikowałem w momencie startu programu w Polsce). W dużym skrócie: jest to darmowy program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą u partnerów programu, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. Można też zbierać punkty w ofertach specjalnych oraz punkty powitalne. I na te punkty powitalne właśnie jest teraz szansa w Alior Banku.

Do wzięcia czeka 3 400 punktów powitalnych Priceless Specials, co pozwoli wybrać np. voucher o wartości 50 zł do Circle K, Czasu na Herbatę, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu. Za taką samą liczbę punktów można też odebrać np. 4 bilety do Cinema City (bo w ofertach specjalnych wartość takiego biletu wynosi obecnie 800 punktów).

Promocja z punktami Priceless Specials ma być dostępna do 30.11.2019 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 6 000 nagród (po 3 400 punktów każda). Natomiast wyżej opisana przeze mnie promocja z premią 150 zł nie jest limitowana - każdy kto weźmie udział (i spełni warunki), ten premię otrzyma.

Uczestnikiem programu Priceless Specials może być klient Alior Banku posiadający kartę płatniczą z logo Mastercard (wydaną do konta lub kredytową), który dokona pierwszej rejestracji w programie. Udział w promocji z punktami powitalnymi weźmie tylko jedna zarejestrowana karta (to informacja na wypadek posiadania przez kogoś większej liczby kart Mastercard w Alior Banku).

By zdobyć 3 400 punktów powitalnych Priceless Specials:
 • zarejestruj się w programie Priceless Specials (po zalogowaniu do bankowości internetowej kliknij w Konto Jakże Osobiste - wyświetli Ci się historia rachunku, a obok będzie zakładka 'Karty'. To tam - w części 'Informacje o karcie' - znajdziesz Program Priceless Specials i możliwość jego włączenia; 
 • zarejestrowanie karty przez operatora programu trwa do 14 dni roboczych); w ciągu 30 dni kalendarzowych od przystąpienia do programu (czyli od otwarcia rachunku punktowego w programie Priceless Specials) wykonaj min. 5 płatności kartą w sklepach stacjonarnych lub internetowych. 

Nagroda ma być przyznana już w ciągu 5 dni roboczych od zrealizowania powyższych warunków. Punkty mają być ważne przez 4 miesiące.


Przydatne dokumenty:

118 komentarzy:

 1. Co z klientami którzy mają iKonto Biznes?

  OdpowiedzUsuń
 2. te zwroty za płatności blikiem coś nie działają, w czerwcu płaciłem blikiem w sklepie przy użyciu 6 cyfrowego kodu z aplikacji i zwrotu 1% w lipcu nie dostałem, więc uważajcie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja korzystam od ponad roku. Zwrotu zazwyczaj 10-15 zł. Wszystko mi się zgadza. Nie ma zwrotów za płatności internetowe.

   Usuń
  2. tak, płaciłem w sklepie spożywczym, czy otrzymujesz zwroty gdy płacisz blikiem w sklepach (stacjonarnych oczywiście)?

   Usuń
  3. Żeby dostać od nich 10-15 zeta zwrotu trzeba przerobić kartą 1-1,5K.

   Usuń
 3. Czy ktoś tak miał, zalogowałam się na stronie promocji, ale nie chce mi przyjąć wniosku odsyła mnie do banku. Czy wtedy też będę uczestnikiem promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Pewnie masz umowę ramową i dlatego. Musisz rozwiązać umowę ramową. W oddziałach od ręki. W placówkach partnerskich z okresem wypowiedzenia. I wtedy wniosek złożyć przez stronę w promocji.

   Usuń
  2. U mnie podobnie.
   Mam komunikat : niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez internet. Kliknij "zamów kontakt" a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telegonicznej.

   Usuń
  3. Również tak miałam. "Zamówiłam" kontak. Zadzwonił kosultant. Otworzył KJO w czasie rozmowy. Potiwierdził, że biorę udział w promocji.

   Mam Alior mam KK, KO i KMO. Teraz również KJO.

   Usuń
  4. Też musiałem zamówić kontakt telefoniczny. Wcześniej miałem konto przeniesione z Meritum Banku, które zamknąłem.

   Usuń
  5. Zamówiłem kontakt wczoraj z samego rana, jak długo trzeba czekać na wspomniany telefon od konsultanta?

   Usuń
  6. Podpinam się do pytania - jak długo czekaliście na kontakt Konsultanta?

   Usuń
 4. Miesięczna opłata za kartę wynosi: 0 zł lub 5 zł. Opłata pobierze się, jeżeli nie wykonano min. 300 zł transakcji bezgotówkowych kartą.
  Czy w te 300 zł wliczają się również płatności zbliżeniowe telefonem realizowane przez Google Pay?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. A dodatkowo za to są zwroty.

   Usuń
 5. Jak te 3% na koncie oszczednosciowym maja sie do 2.5% oprocentowania na tym koncie do 100 tys. zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3% jest na zwykłym koncie oszczędnościowym. A 2,5% na odrębnym Koncie Mocno Oszczędnościwoym.

   Usuń
  2. Czyli w skrajnym przypadku moge miec 3% dla 20 tys. i 2.5% dla 100 tys.? Lacznie moge miec niezle oprocentowanie dla 120 tys.? Czy te 2.5% konto musze zalozyc od razu razem z osobistym czy moge pozniej? I czy wowczas data startu oprocentowania 2.5% liczy sie od daty zalozenia osobistego czy mocno oszczednosciowego?

   Usuń
  3. Tak! Można mieć 120k czyli 20k na 3% i 100k na 2,5%. Czas założenia dowolny. Data startu 2,5% jest od p-wszej wpłaty na KO.

   Usuń
  4. Właśnie założyłam konto osobiste wraz z kontem mocno oszczednosciowym i moje pytanie jakie kwoty przelać na konto w alior, żeby załapać się na to 2,5% dla 100tys i 3% dla 20tys? Mają być to nowe środki i zastanawiam się jak bank odbierze właśnie te nowe środki..

   Usuń
 6. Co się stało? Nie da się nigdzie na stronie banku znaleźć informacji o promocji, zniknęły wszystkie hiperlinki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie się nie da? Przed chwilą się rejestrowałem i wniosek poszedł.

   Usuń
  2. Też mam ten problem z brakiem linków... Gdzie mogę je znaleźć?

   Usuń
  3. Sprawdzałem przed chwilą na kilku urządzeniach i przeglądarkach. U mnie linki są widoczne i klikalne. Sprawdźcie proszę raz jeszcze. Jeśli sytuacja się powtórzy poproszę o wiadomość na kontakt@bankobranie.pl (z informacją na jakiej przeglądarce i na jakim urządzeniu jest problem).

   Usuń
 7. Czyli można dokonać płatności kartą na kwotę 300 zł (3 transakcje) i pod koniec miesiąca zrezygnować z karty. W kolejnych miesiącach zapewnić wpływ w wysokości 1500 zł. Środki te można spowrotem przelać do innego banku bez konieczności ich wydawania lub płacić blikiem. Zgadza się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Bez karty nie ma wymogu płacenia. Sam wpływ wystarczy.

   Usuń
 8. Czy aby ubiknąć opłaty miesięcznej za konto jednorazowy wpływ w wys. min. 1500 PLN w danym miesiącu może być z konta w T-Mobilebankowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, TMUB ma inny numer banku.

   Usuń
  2. Niestety to nie prawda, nie wspomniano o tym w opisie promocji i się naciąłem na 20 zł z dwóch kont ;/

   Tabela opłat i prowizji mówi że opłata nie jest pobierana:
   - w miesiącu otwarcia rachunku oraz w każdym innym miesiącu, w którym na Konto Jakże Osobiste nastąpił jednorazowy wpływ na kwotę min. 1 500 zł z rachunku prowadzonego w innym banku lub z
   rachunku dla Klientów Biznesowych prowadzonego w Alior Banku (jako wpływy na rachunek nie są traktowane polecenia przelewu otrzymane z rachunków dla Klientów Indywidualnych prowadzonych w
   ramach T-Mobile Usługi Bankowe oraz rachunków dla Klientów Indywidualnych i Klientów Biznesowych prowadzonych w Kantorze Walutowym Alior Banku); lub
   - jeżeli posiadacz rachunku lub obaj współposiadacze (w przypadku rachunku wspólnego) nie ukończyli 26. roku życia (ostatnim miesiącem zwolnienia z opłaty jest miesiąc, w którym przypada dzień 26.
   urodzin posiadacza rachunku lub któregokolwiek ze współposiadaczy).

   Usuń
 9. Dlaczego w innych bankach premie wypłaca sam bank, a tu jest zewnętrzna firma? Czy jest jakiś dodatkowy kruczek, typu ta firma może przetwarzać dane osobowe w innych celach, np. marketingowych? Niepokoi mnie to rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To praktyka dość powszechna. Raczej nie przesadzę, jeśli napiszę, że nawet połowa promocji z premiami na start realizowana jest przez zewnętrzne firmy, które działają na zlecenie i we współpracy z bankiem (z obecnie dostępnych tak jest m.in. w promocjach kont w mBanku i BNP Paribas). Przetwarzanie danych w innych celach niż obsługa promocji (a więc np. w marketingowych) nie wchodzi w grę bez wyrażania zgody. A ta jest dobrowolna. O tym dlaczego banki zlecają takie promocje innym firmom piszę w FAQ tutaj.

   Usuń
  2. Złotówa, dla ścisłości: Getin, Millennium, Credit Agricole, Idea, Raiffeisen, mBank, Toyota, TMUB, Eurobank, Pocztowy, Handlowy oraz Śląski organizują promki samodzielnie.

   Usuń
  3. Podobnie PKO BP/Inteligo, Pekao SA.

   Usuń
  4. W Idea Banku jakaś promocja konta kiedykolwiek była?

   Usuń
  5. @Anonimowy, 4 sierpnia 2019, 10:34 - Tak, dawali 100 zł za otwarcie ROR.

   Usuń
  6. To wtedy była Moneymania.

   Usuń
 10. mam pytanie o tą zgodę wymaganą do promocji, która to była? bo założyłem konto a teraz mam dylemat czy ją zaznaczyłem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgoda jest na pierwszym etapie składania wniosku. Ale bez jej zaznaczenia nie da się przejść dalej, więc jeśli wniosek wysłałeś, to wszystko jest okey :)

   Usuń
 11. Czy przelew na Revoluta, który robię jadąc na urlop, wlicza się do operacji kartą na 300 zł - zwalniającego z opłaty 5 zł za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli już to nie przelew, a zasilenie konta poprzez obciążenie karty. Czyli płatność. Do zwolnienia z opłaty za kartę przejdzie. Ale na potrzeby promocji nie (bo MCC 6012), więc te płatności musisz zrobić osobno.

   Usuń
 12. Czy płatności poprzez Google Pay ze zwrotem 1% liczą się do sumy która zwalnia z opłaty za kartę? Czy to muszą być osobne płatności zwykłą kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności Google Pay wliczając się do obrotu zwalniającego z opłaty za kartę.

   Usuń
 13. Zakładaliście konto z weryfikacją przelewem? Ile czekaliście na potwierdzenie wniosku? U mnie weryfikacja była przez przelew BlueMedia (innej opcji nie bylo) i czekam juz kilka godzin i nic sie nie dzieje. Dzwonilem na infolinie, kazali czekac dalej. Cos tu nie jest ok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam sobie odpowiem. Wg informacji z Aliora w przypadku przelewu przez Blue Media konto powinno zostac zalozone w przypadku 5-10 min. Problem w tym, ze tak sie nie stalo. Alior twierdzi, ze nie ma przelewu weryfikacyjnego (a do mnie znow nie wrocila ta zlotowka), a BlueMedia twierdzi, ze nie moze mi udzielic zadnych informacji i powinien sie do nich odezwac Alior. Co gorsza w Aliorze powiedzieli mi, ze poniewaz kiedys mialem u nich produkty (nie wazne ze wszystkie pozamykane i ze umowa ramowa wypowiedziana), a nie zgadza sie czesc danych (chyba to oczywiste ze kilkanascie lat temu moj dowod mial inny numer niz teraz), to najprawdopodobniej wniosek zostanie odrzucony nawet jak przelew dojdzie. Slowem czeski film. Podsumowujac nie wiem, kto projektuje systemy informatyczne w tym banku, ze nie potrafi przewidziec tak podstawowej sytuacji, ze wroci do nich po jakims czasie stary klient. Poza tym jesli z jakis powodow technicznych bank wie, ze nie moze otworzyc konta, to powinien poinformowac o tym klienta na etapie wniosku po wprowadzeniu nr pesel. A tak klient tylko traci czas i..... konto nie zalozone. Przykro to mowic, ale to wczesniej mialem nienajlepsza opinie o Aliorze, a ta sytuacja tylko to mocno potwierdza.

   Usuń
 14. Posiada ktoś informację czy promocja z punktami Priceless Specials jest jeszcze aktualna? Czy pojawi się jakaś informacja kiedy promocja się wyczerpie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Info nadal jest wyeksponowane na stronie Aliora więc pewnie jest nadal. Ja tydzień temu dostałem punkty.

   Usuń
 15. Czy korzyść trzeba tylko włączyć czy też trzeba z niej korzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin wymaga tylko włączenia.

   Usuń
 16. Konto oszczędnościowe zakłada się już podczas wniosku o konto osobiste czy można później? I jeśli to drugie to może być przez bankowość?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można założyć później przez bankowość.

   Usuń
  2. A ja mam zagwozdkę, zalozylam konto oszczednisciowe mocno oszczedzajace przez bankowosc elektroniczna, ale nie mogę aktywowac korzysci zwiekszonego oprocentowania - system mowi, ze nie mam konta oszczedniosciowego...

   Usuń
  3. Musisz też założyć Konto Oszczędnościowe (da się poprzez bankowość internetową), bo dla niego można mieć włączoną korzyść (3%). Korzyści nie można mieć dla Konta Mocno Oszczędnościowego (do 2,5%).

   Usuń
 17. Jeśli konto zostalo zalozone dzisiaj to czy jest koniecznosc zapewnienia wplywu 1500zl i wydania 300zł w sierpniu, zeby nie pobrano oplaty za konto?

  OdpowiedzUsuń
 18. czy ktos wie kiedy wiadomo, że operator programu Priceless Specials zarejestrował karte? dostane jakiegos emaila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Przychodzi mail potwierdzający. Ale możesz też spróbować się logować na stronce Priceless.

   Usuń
 19. Czy jeśli wybrałem opcję podpisu umowy z zamówieniem kuriera to muszę mieć przygotowany skan dowodu? W mailu jest tylko informacja że kurier poprosi o przedstawienie dowodu osobistego. Nie pamiętam czy na stronie promocji było napisane coś więcej

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy wymagane 5 płatności do promocji z punktami Priceless Specials można wykonać kartą podpiętą do Google Pay?

  OdpowiedzUsuń
 21. Wpadło 3400 pkt. Dziś wymienione na Circle K 50 zł. Działa! :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Witam,
  Żeby uzyskać premię ma być wpływ miesięczny 1000 zł i 1 płatność kartą czy 1500 zł miesięcznie i 300 zł płatność kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływ 1500 zł dla uniknięcia opłaty za konto.

   Wplyw 1000 zł (jak masz mniej niż 26 lat). Tylko dla premii.

   Płatności to już zależy czy chcesz kartę posiadać czy nie.

   Usuń
 23. co mogę zrobić gdy przy otwieraniu konta chcąc przelać 1.00zł nie mogłam zalogować się na swoje konto przez prace techniczne... i nie przelałam tej złotówki... czekałam tydzień aż mi odrzucą wniosek ale tego nie zrobili.... a czas ucieka:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoń na infolinię i anuluj wniosek.

   Usuń
 24. Jak wygląda sprawa rezygnacji z karty do konta po tych 14 dniach? Chciałbym uniknąć opłaty za kartę i nie wiem, czy można zrobić to w bankowości internetowej, czy jednak trzeba udać się do placówki banku (a jak tak to ile taka wizyta zajmuje).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można w bankowości. Wybrać trzeba zamknięcie karty.

   Usuń
  2. Ok, dziękuje. Myślałem, że ten proces będzie bardziej skomplikowany. (Dla zainteresowanych: Szczegóły rachunku → zakładka Karty → Pokaż szczegóły → Status karty → Edytuj → Zamknięta.)

   Usuń
  3. Od kiedy liczymy te 14 dni?

   Usuń
  4. Od zawarcia umowy.

   Usuń
 25. Od 14 wrzesnia w celu zalogowania się do bankowości internetowej Alior nie wystarczy jak dotąd wpisanie loginu i hasła. Trzeba będzie wpisać także kod SMS lub zatwierdzić logowanie w aplikacji mobilnej.

  Ponadto zmiany obejmą także operacje na koncie. Aby wykonać internetowy przelew, trzeba będzie nie tylko podać kod autoryzacyjny, wysłany SMS-em, ale również potwierdzić go w aplikacji mobilnej, np. odciskiem palca lub za pośrednictwem systemu rozpoznawania twarzy!

  OdpowiedzUsuń
 26. A czy w promocji Alior banku, aby otrzymać 150 zł, należy wpłacić 1000 zł jednorazowo, czy może to być kilka wpłat, które łącznie, dadzą 1000 zł?

  OdpowiedzUsuń
 27. Witam,
  A jeśli skorzysta się z opcji moneyback czyli wypłaty gotówki w wysokości 300 zł np. w sklepie Żabka to cała kwota 300 zł + wartość za zakupy wlicza się do zwrotu 1% na konto?

  OdpowiedzUsuń
 28. W opisie promocji jest że można korzystać z płatnosci HCE ( zbliżeniowo aplikacją banku ). I owszem w Płatnościach są Płatności zbliżeniowe ale tam już tylko Google Pay.
  Ale nawet gdyby było to i tak by chyba nic nie dało - chodzi mi bym nie miał karty a mogł dokonywać płatności. A do GP czy HCE ta karta musi być. Czyli tylko BLIK zostaje .....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak chcesz płacić Google Pay, to posiadanie karty do konta jest niezbędne. Ale jakby co: płatności telefonem (Google Pay) też się zliczają do sumy transakcji zwalniającej z opłaty za kartę (plastikową).

   Usuń
 29. Powiadomienia SMS ( opłata za komunikat )płatne 50 gr za każdy wysłany
  Czy w związku z tym warto wybrać pakiet. 30 bezpłatnych powiadomień SMS ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chyba masz na myśli pakiet z powiadomieniami o zdarzeniach na koncie? SMSy z hasłami do autoryzacji transakcji są darmowe.

   Usuń
 30. CZy zakup w automacie biletu miesięcznego MPK zalicza się do usług transportowych?

  OdpowiedzUsuń
 31. Nie mogę założyć konta przez internet - odsyłają do placówki.
  Was też?
  ciuchcia

  OdpowiedzUsuń
 32. Witam. Czyli kartę można zlikwidować po wykonaniu płatności po uplywie dwoch tygodni żeby nie płacić 5 zł za utrzymanie?

  OdpowiedzUsuń
 33. Konto oszczędnościowe trzeba było otworzyć przy składaniu wniosku? Bo dałem nie. A teraz sobie chciałem wybrać korzyść z wyższym oprocentowaniem na KO to jak to zrobić teraz?? Da się wogóle?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto oszczędnościowe możesz założyć w każdej chwili (w bankowości internetowej; wybrać należy właśnie Konto Oszczędnościowe, a nie Mocno Oszczędnościowe - to inny rachunek, do którego 'korzyść' nie działa). Wtedy będzie można włączyć 'korzyść' z podwyższonym oprocentowaniem.

   Usuń
 34. Otrzymałem właśnie e-mail "Prezent za otwarcie Konta Jakże Osobistego" z kartą podarunkową o wartości 100zł... do biura turystycznego. Trochę dziwne

  OdpowiedzUsuń
 35. Dzień dobry.Konto założyłam 28 sierpnia.We wrześniu wpłaciłam 1500 zł.Wczoraj otrzymałam kartę.Czy we wrześniu dla potrzeb promocji wystarczą 3 płatności kartą czy musi być kwota 300 zł by nie płacić za kartę.?Wg mnie 3 płatności kartą i można z niej odliczsjąc 14 dni zrezygnować.Nie wiem czy dobrze zrozumiałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wrześniu musisz wydać 300 zł. Bo umowa z sierpnia.

   Usuń
 36. Witam. Czy punkty Priceless Specials na start za rejestrację w programie są jeszcze dostępne?

  OdpowiedzUsuń
 37. Otworzyłam konto jednak w aplikacji jest napisane "nie posiadasz kart wydanych do konta". Czy mogę jeszcze jakoś zamówić kartę aby spełnić warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile zamówiłeś we wniosku o konto, to karta pojawi się jak ci wyślą.

   Usuń
 38. Rozumiem że po wykonaniu trzech płatności i po co najmniej dwóch tygodniach można rezygnować z karty?? To pewne info? Na pewno wypłacą premię?

  OdpowiedzUsuń
 39. Tych punktów Priceless jest 3400 na powitanie czy 6800? Na stronie Aliora pisze że 6800

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Się pozmieniało.

   Usuń
  2. Pojawiła się nowa edycja. Opisuję ją tutaj. Info o tej promocji od Czytelnika miałem już jakiś czas temu, ale od kilku dni starałem się o regulamin (na stronie banku ciągle był tylko ten z 3400 pkt). Teraz jest nowy.

   Usuń
  3. W aplikacji nie mam opcji dostępnej aby zbierać Punkty Priceless Specials. Czy na infolinię trzeba dzwonić?

   Usuń
  4. Tylko w bankowości można zarejestrować się do Priceless Specials. Zaloguj się na komputerze.

   Usuń
 40. Warto tutaj dodać że wpływ 1500 zł zwalniający z opłaty za konto musi być z innego banku niż Alior lub z konta firmowego prowadzonego przez Alior. Ja się naciałem na to i zrobienia przelew zwrotny z konta żony w Alior banku i 10 zł poszło...

  OdpowiedzUsuń
 41. Czy ktoś już dostał maila z Aliora informującego o przyznaniu bonusa? Wiem, że termin jest do 12-ego, ale może już zaczęli rozsyłać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mail będzie od organizatora promocji, a nie od banku. Póki co nie kojarzę, by ktoś dzielił się taką informacją (pewnie więc przyjdzie zaczekać nieco tradycyjnie, a więc do ostatniej chwili).

   Usuń
  2. Mail doszedł do mnie dziś (2019-12-12) o godzinie 10:00.

   Usuń
 42. Na stronie promocji po zalogowaniu jest już możliwość aktualizacji danych - dopisania nr konta założonego w promocji

  OdpowiedzUsuń
 43. Już jest mail o przyznaniu premii. A ktoś dostał info o przyznanu dodatkowej nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 44. Na stronie promocji rzeczywiście można uzupełnić dane, jednak maila wciąż brak, więc na niego poczekam żeby później nie wyniknęły jakieś komplikacje..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obawiam się kolego/koleżanko, że osoby, które spełniły warunki, już dawno dostały maile. Ja niestety też jestem w gronie osób, które z jakichś powodów tego maila nie dostały.

   Usuń
 45. Czołem. Czy Waszym zdaniem mail powinien przyjść do wszystkich osób, które spełniły warunki promocji, o tej samej godzinie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też o 10, ale trafił do spamu. Sprawdzałeś?

   Usuń
  2. Sprawdzałem,trudno. Ewentualnie można napisać reklamację.

   Usuń
 46. Ja jeszcze nie mam maila ...

  OdpowiedzUsuń
 47. Ja dopiero dogrzebałem się do SPAMu u siebie i faktycznie, mail wpadł tuż po 10:00.

  Informacji o dodatkowej nagrodzie brak :P Chyba nic nie wygrałem jednak ;)

  OdpowiedzUsuń
 48. Spełniłam wszystkie warunki, jednakże do tej pory nie dostałam żadnego e-maila o przyznaniu nagrody :/ Dokładnie sprawdziłam wszystkie foldery.

  OdpowiedzUsuń
 49. Ja też nie dostałam maila. Spełniłam wszystkie warunki, a maila o przyznaniu premii brak brak. W spamie też nic nie mam. Gdzie pisać reklamację? - podpowie ktoś?

  OdpowiedzUsuń
 50. Wpadło 150 zł.

  OdpowiedzUsuń
 51. dzię wpłacili premię :)

  OdpowiedzUsuń
 52. Ooo, i u mnie wczoraj kasa wpadła.

  OdpowiedzUsuń
 53. Kurczę, a ja nie dostałam.
  Aż się boję, że wpisałam zły nr konta :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a nie, jednak wczoraj wpłynęło;)

   Usuń
 54. Dzisiaj wpłynęło 100 zł u mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam za błąd. Chodziło oczywiście o 150 zł.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...