Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium (sierpień 2019)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

1.08.2019

Premia 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium (sierpień 2019)

Z nowym miesiącem już praktycznie tradycyjnie Bank Millennium odpala nową edycję promocji swych kart kredytowych.

Premia 200 zł w promocji "Sierpień z kartą kredytową" w Banku Millennium
W sierpniowej odsłonie do wzięcia czeka bonus 200 zł. W ramach promocji Bank Millennium proponuje kartę Alfa bądź Impresja, więc można też skorzystać z 5-procentowego zwrotu za zakupy w wybranych sieciach handlowych i usługowych.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Karta kredytowa z premią w Banku Millennium 


Dla kogo promocja? Z tej okazji do bankobrania skorzystać może osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2017 r. nie miała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.

Do uzyskania bonusu 200 zł kwalifikują tylko wnioski o kartę złożone za pośrednictwem bankowości internetowej (Millenet) lub aplikacji mobilnej. W praktyce niezbędne jest zatem np. posiadanie konta w Banku Millennium. Jeśli takowego nie masz, sprawdź jak przy okazji uzyskać moneyback 10%, lokatę 4%, 80 zł do wykorzystania na empik.com lub zalando.pl albo 4 bilety do kina za konto.

Nagroda. Za wyrobienie karty kredytowej do wzięcia czeka 200 zł. Bank Millennium wypłaci premię na rachunek karty kredytowej, więc środki spłacą ewentualnie wykorzystany limit lub spowodują nadpłatę. W tej drugiej sytuacji pamiętaj, że środki te najlepiej będzie wydać (wykonując płatności kartą), niż wypłacać gotówkę w bankomacie czy robić przelew z karty kredytowej. To bowiem sporo kosztuje. Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Limit nagród. Bonus 200 zł otrzyma 2 000 osób, które w czasie trwania akcji (od 1. do 31.08.2019 r.) jako pierwsze zawnioskują o kartę kredytową (i później spełnią pozostałe warunki). O ewentualnym wyczerpaniu puli nagród bank ma poinformować na swej stronie internetowej. Każdy uczestnik promocji bankowej zdobyć może tylko jeden bonus.

Zasady promocji. By uzyskać bonus 200 zł w akcji "Sierpień z kartą kredytową":
 • do 31.08.2019 r. (pamiętając jednak, że promocja może zakończyć się wcześniej ze względu na wspomniany limit nagród) w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej złóż wniosek o kartę kredytową Banku Millennium z limitem kredytowym min. 3 000 zł (w przypadku kart MasterCard Impresja, Visa Impresja, Visa Alfa) lub 5 000 zł w przypadku kart złotych; w aplikacji mobilnej możliwość złożenia wniosku dostępna jest wyłącznie dla klientów z przygotowaną przez bank ofertą; 
 • do dnia 30.09. oraz w październiku i w listopadzie 2019 r. (w każdym z tych trzech okresów) wykonaj płatności kartą na sumę min. 200 zł. 

Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, ale na uwadze warto mieć, że Bank Millennium pobiera opłatę (3%, min. 7 zł) od transakcji w kasynach, kasynach internetowych, za gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie oraz totalizatory (tych płatności lepiej więc unikać).

Bank Millennium planuje wypłatę premii do 31.12.2019 r. - i do tego momentu należy posiadać kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadać umowy z bankiem.

Ile kosztuje karta kredytowa w Banku Millennium?


Uczestnicy promocji "Sierpień z kartą kredytową" łapią się na zwolnienie z miesięcznej opłaty za kartę przez kolejnych 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonają co najmniej 1 płatność kartą. Po upływie tego okresu warunki będą już standardowe. A w chwili obecnej karty takie jak Alfa czy Impresja kosztują 7,99 zł miesięcznie - opłaty co prawda można uniknąć, ale w tym celu wykonać należy co najmniej 5 płatności w poprzednim miesiącu.

Karty Alfa i Impresja wymieniam nie bez przyczyny, bo to karty kredytowe z oferty Banku Millennium, które dają dodatkowo zarobić dzięki moneybackowi w wysokości 5%. W ten sposób wrócić może do 760 zł rocznie (ograniczenie dotyczy tylko roku kalendarzowego; nie ma limitu miesięcznych zwrotów). Zwrot naliczany jest wyłącznie za płatności kartą u wybranych partnerów współpracujących z bankiem.

Dla posiadaczy karty Alfa moneyback dostępny jest w sieciach:
Apart, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line), Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school), GO Sport, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na sklep.intercars.com.pl), Leroy Merlin, Sephora i Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Alfa we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line) 

Jeśli zaś chodzi o kartę Impresja, to na zwrot można liczyć w przypadku płatności w poniższych sieciach:
Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Piotr i Paweł (obejmuje zakupy w sklepie stacjonarnym i internetowym. W przypadku zakupów w sklepie internetowym powyżej 80 PLN dowóz bezpłatny – dotyczy wyłącznie płatności kartą Impresja on-line na stronie www.piotripawel.pl; nie obowiązuje przy płatnościach u kuriera), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line). 

Zwroty bank wypłaca do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Alternatywne promocje kart kredytowych


Jeśli szukasz karty kredytowej z moneybackiem za płatności w dowolnym miejscu (bez jakichkolwiek wykluczeń), sprawdź moneyback z kartą kredytową Visa TurboKarta w Santander Consumer Banku.

 Zyskać też możesz sporo za samo wyrobienie karty:

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

20 komentarzy:

 1. jak można wnioskować o kartę w aplikacji mobilnej? bo szukałem kilka razy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwość złożenia wniosku o kartę kredytową poprzez aplikację mają wyłącznie te osoby, dla których bank przygotował ofertę. Może więc być tak, że takiej gotowej oferty (jeszcze) nie masz.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Ja mogłem tylko przez Millenet.

   Usuń
 2. "Wniosek o Kartę na promocyjnych warunkach Uczestnik może złożyć w placówkach Banku, przez TeleMillennium, w Millenet lubw Aplikacji mobilnej. Skorzystanie z Promocji za pośrednictwem Aplikacji mobilnej będzie możliwe tylko dla tych Uczestników, którzy mają udostępnioną dedykowaną ofertę karty kredytowejw tym kanale"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytowany fragment dotyczy (promocji) uproszczonych zasad zwolnienia z opłaty za kartę. W regulaminie promocji jest jednak i taki zapis:

   "Uczestnicy Promocji wnioskujący o Kartę w Millenet lub w Aplikacji mobilnej w terminie od dnia 1 sierpnia 2019 r. do dnia 31 sierpnia 2019 r. mogą otrzymać nagrodę dodatkową w kwocie 200 zł (dalej „Bonus”)".

   Usuń
 3. Czy zasilenie R jest wystarczające aby zapewnić transakcje?

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdzie ten wniosek w bankowości można złożyć?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak wygląda zawarcie umowy? Przez bankowość? Kurier? Placówka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy. Jak masz gotową ofertę to na klik w bankowości. Umowa zawierana na hasło z smsa. A jak oferty brak kto każą donieść dokumenty potwierdzające dochód do placówki.

   Usuń
 6. Jakby ktoś chciał zrezygnować z tej karty to można na infolinii. Zamykają od ręki jeżeli wszystko jest spłacone.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy jak zamknę konto we wrześniu (po promocji) i zostawię samą kk to będzie wszystko ok.?

  OdpowiedzUsuń
 8. Szanowny Kliencie,

  14 września 2019 r. ze względu na wymogi dyrektywy unijnej PSD2 (Payment Services Directive 2) wprowadzamy zmiany w korzystaniu z bankowości internetowej. Zmiany pozwolą jeszcze lepiej zabezpieczyć dostęp do Twoich finansów:

  - raz na 90 dni poprosimy Cię o zatwierdzenie logowania H@słem SMS lub Autoryzacją Mobilną. Jeśli nie korzystasz z H@seł SMS lub nie masz włączonej Autoryzacji Mobilnej, zadzwoń na +48 22 598 40 50 już dziś i dodaj numer do H@seł SMS


  - gdy będziesz sprawdzać historię transakcji starszą niż 90 dni, możemy Cię poprosić również o potwierdzenie tej operacji H@słem SMS lub Autoryzacją Mobilną


  - transakcje kartami w Internecie z wykorzystaniem zabezpieczenia 3D-Secure także potwierdzisz H@słem SMS lub Autoryzacją Mobilną

  Masz pytania? Zadzwoń na +48 22 598 40 50 lub odwiedź najbliższy oddział Banku.

  Z pozdrowieniami,
  Zespół Banku Millennium


  OdpowiedzUsuń
 9. Skorzystam z promocji konta 360 z premią 200 zł. Jeśli teraz złożę o kartę kredytową to też dostanę 200

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, możesz skorzystać z obu promek.

   Usuń
 10. W mojej aplikacji w Millenium - nie ma takiej oferty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W aplikacji możliwość złożenia wniosku jest tylko wtedy, gdy dla klienta bank przygotował indywidualną ofertę (już na konkretną kwotę). Jeśli takowej nie przedstawił, to pozostaje złożenie wniosku w bankowości internetowej Millenet.

   Usuń
 11. Czy ktoś otrzymał może pieniądze z promocji? U mnie nie wpłynęły, zadzwoniłam na infolinię, Pani chciała mnie spuścić po sznurku mówiąc, że może pula nagród się już wyczerpała i się pewnie nie załapałam, oczywiście reklamacja złożona.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...