Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: PRZEDŁUŻONA PROMOCJA: gwarantowana premia 150 zł + zwroty + 3% dla oszczędności oraz... do wygrania iPhone lub bony do Biedronki

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

30.08.2019

PRZEDŁUŻONA PROMOCJA: gwarantowana premia 150 zł + zwroty + 3% dla oszczędności oraz... do wygrania iPhone lub bony do Biedronki

Pojawiło się właśnie kilka dni dodatkowej szansy na udział w promocji konta w Alior Banku.

Jest to zatem bardzo dobra wiadomość dla tych, którzy dotąd się wahali lub zapomnieli albo po prostu tej okazji do bankobrania jeszcze nie zauważyli. A do wzięcia jest sporo (już w samych nagrodach gwarantowanych). Dodatkowo zyski zwiększyć może jeszcze konkurs towarzyszący promocji.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w Alior Banku.]

Promocję szczegółowo na blogu opisywałem, gdy tylko się pojawiła. Teraz żadne generalne zmiany nie nastąpiły, poza przesunięciem ostatecznej daty, do której możliwa jest rejestracja w akcji i złożenie wniosku objętego promocją, a także wysyłka konkursowych zgłoszeń.

Dla przypomnienia. Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która po 31.07.2018 r. nie miała konta osobistego, walutowego lub Karty Kibica Alior Banku. Inne produkty banku (nawet posiadane obecnie) nie przeszkadzają we wzięciu udziału w tej okazji do bankobrania.

By uzyskać gwarantowany bonus 150 zł:
 • do 6.09.2019 r. (włącznie) zarejestruj się na stronie promocji i tam też złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą (we wniosku podaj ten sam adres mailowy, co przy rejestracji na stronie promocji oraz wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej - wyłącznie jednak w zakresie niezbędnym do zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do otrzymania premii);
 • najpóźniej do 30.09.2019 r. zawrzyj z bankiem umowę o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; 
 • w ciągu 60 dni od zawarcia umowy z bankiem: 
  • aktywuj aplikację mobilną Alior Banku, 
  • wybierz co najmniej jedną 'korzyść' do konta, 
  • uzyskaj wpływ na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków na koncie - nie musisz ich tam utrzymywać) oraz 
  • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta na dowolne kwoty (transakcje te można wykonać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; unikaj jedynie wykluczonych kodów MCC - o czym pisałem we wpisie prezentującym promocję).

I to już wszystko! Maila powiadamiającego o przyznaniu premii 150 zł otrzymasz do 12.12.2019 r. Wtedy też w ciągu 5 dni roboczych będzie należało zalogować się na stronie promocji, by podać numer rachunku (konta założonego w promocji), na który wpłynie bonus. Ma to się stać do 14 dni roboczych od dnia otrzymania wspomnianej wiadomości o premii. Do tego czasu nie wypowiadaj umowy o konto.

O tym jak włączyć "korzyść" na koncie i co ona oznacza (a może być to np. zwrot za mobilne płatności telefonem i/lub BLIKiem, a także podwyższone do 3% w skali roku oprocentowanie na koncie oszczędnościowym), o szczegółach promocji, a także o Koncie Jakże Osobistym piszę tutaj

W pierwotnym wpisie poświęconym promocji piszę również o konkursie. Osoby, które założą konto w powyższej okazji do bankobrania mają bowiem też szansę wygrać iPhone'a XS max lub jeden z kilkudziesięciu bonów do sklepów Biedronka (o wartości od 150 do 450 zł).

Tam również znajdziesz informacje, dlaczego ta edycja promocji wypada korzystniej w porównaniu z jej poprzednią odsłoną (sprawa rozbija się o kartę do konta - regulamin wcześniejszej akcji wymagał utrzymania jej do momentu wypłaty premii; teraz warunki są o wiele bardziej liberalne).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


37 komentarzy:

 1. Czy jak mam konto w T-Mobile Usługi Bankowe (dostarczane przez Alior Bank) to mogę wziąć udział czy mnie to konto wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadanie konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza z powyższej promocji. Zapis o tym jest nawet w regulaminie :)

   Usuń
 2. A jakie kody MCC są wykluczone?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy wpłata na konto 1000zł może być jednorazowa? Czy w kolejnych miesiącach też musi być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jednorazowy. A właściwie to 1500 bo tyle jest by nie było opłaty za KJO.

   Usuń
 4. Posiadam rachunek walutowy w alior kantor wraz z kartą $. Czy moge wziąć udział w/w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz w podlinkowanym artykule:
   https://bankobranie.blogspot.com/2019/08/superkasa-premia-150-zl-za-konto-w-alior-banku.html

   Usuń
  2. Tylko 3 produkty wykluczają: konto osobiste, walutowe lub Karta Kibica.

   A regulamin uściśla:
   "Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Promocji"

   Usuń
 5. Mam problem z tą promocją, bo niby organizator - Super Kasa - nie widzi mojego wniosku. W Aliorze już wszystkie warunki spełnione i teraz poszła reklamacja. Miał ktoś podobny problem kiedyś?

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie zmiany przy logowaniu do konta wprowadza Alior za 2 tygodnie? Ktoś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wklejam ze strony banku
   "Klienci poza identyfikatorem i hasłem będą podawali kod SMS lub potwierdzali logowanie przy pomocy aplikacji mobilnej (tzw. logowanie dwuskładnikowe). Jeśli klient doda swoje urządzenie do zaufanych, wystarczy, że podczas logowania wpisze swój identyfikator i hasło. Listą zaufanych urządzeń można będzie zarządzać za pośrednictwem bankowości internetowej."

   Usuń
 7. Do kiedy trzeba trzymać konto? 55

  OdpowiedzUsuń
 8. Próbuje założyć konto przez www ale kilka razy wywaliło mnie i dostaje info że założyć moge tylko z konsultantem przez telefon.Czy wtedy zalapie się na we promocję?

  OdpowiedzUsuń
 9. Gdzie można wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej - wyłącznie jednak w zakresie niezbędnym do zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do otrzymania premii, przy logowaniu nie było takiej opcji....były tylko oświadczenia o zapoznaniu i akceptacji treści Regulaminu Promocji "Superkasa z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą składałem wniosek. Zgoda jest od razu na pierwszym etapie składanego wniosku. Na dole przed przyciskiem DALEJ.

   Usuń
 10. Co zrobić jeśli wniosek został odrzucony przez błędne dane z przelewu 1 zł?
  Jak znowu zawnioskować żeby uzyskać premię?
  Prawdopodobnie chodzi o błędny kod pocztowy - zmieniła mi się jedna cyfra a w banku z którego przelewałem mam stary kod.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie promocji masz zakładkę KONTAKT. Napisz żeby ci odblokowano wniosek. I złóż jeszcze raz ale z czymś innym niż przelew.

   Usuń
  2. Dziękuję, zadziałało.

   Usuń
 11. "Przepraszamy. Nie udało się złożyć wniosku." Miał ktoś tak? Dlaczego i co teraz zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 12. witam
  zarejestrowałam kartę w programie priceless. wykonałam 5 transakcji, a dopiero w kolejnym dniu przyszedł SMS ze zarejestrowano mi kartę. czy te transakcje zostaną zaliczone czy dopiero po otrzymaniu tego smsa powinnam je wykonać żeby dostać punkty powitalne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sama sobie mogę już odpowiedziec:-) punkty przyznane:-)

   Usuń
 13. Cześć, czy ktoś już otrzymał maila od organizatora promocji?

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja nie otrzymałem. Również czekam. Mają czas do środy 12.12

  OdpowiedzUsuń
 15. Jak ktoś dostanie emaila z informacją do nagrody to niech da znać.

  OdpowiedzUsuń
 16. Mr Złotówa. Uwaga! pojawiła się opcja uzupełnienia nr konta na stronie do wypłaty w/w promocji ale organizator nie wysyła informacji o tym! ( ja przynajmniej nie otrzymałem e-maila) a mamy tylko na to 5 dni,.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas dwa maile przyszły o 10:00

   Usuń
  2. U mnie ta sama sytuacja.

   Usuń
  3. Wciąż brak maila.

   Usuń
  4. Cofam, trafił do spamu.

   Usuń
 17. przyszedl mail z informacja o spelnieniu warunkow

  OdpowiedzUsuń
 18. A jak nie dostałem i warunki spełniłem to gdzie pisać reklamację?

  OdpowiedzUsuń
 19. A jak odczytać tego maila? Bo dostałem tylko jakieś kilka cyferek i literek, a w mailu nic innego nie jest napisane.

  OdpowiedzUsuń
 20. Wiadomości lądują w spamie, sprawdzajcie

  OdpowiedzUsuń
 21. Co z przyznaniem dodatkowej nagrody? Ktoś dostał? Czy można gdzieś znaleźć informację od organizatorów, że te nagrody już zwycięzcom przyznano?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej ja otrzymałam maila o przyznaniu dodatkowej nagrody tj 150 zł do biedronki. Na dzień dzisiejszy jednak jeszcze go nie otrzymałam.

   Usuń
 22. Dzisiaj dostałam maila o przyznaniu premii za założenie konta. Zalogowałam się też bez problemu na stronę promocji i podałam numer konta. Dodatkową niespodzianka była taka, że otrzymałam również wiadomość o otrzymaniu bonu do biedronka na 150 zł. Wielkie dzięki bo to mój pierwszy sukces w bankobraniu!!

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...