Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rusz po premię 200 zł za konto w Banku Millennium - wraca świetna promocja z prostymi warunkami

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

21.08.2019

Rusz po premię 200 zł za konto w Banku Millennium - wraca świetna promocja z prostymi warunkami

Wystartowała nowa edycja promocji cieszącej się olbrzymią popularnością.

Promocja Rusz po 200 zł w Banku Millennium
Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 200 zł, którą bank wypłaci uczestnikowi za spełnienie bardzo prostych warunków (które jednocześnie sprawiają, że konto i karta są darmowe). A dodatkową zachętą do otwarcia konta z premią może być propozycja tego banku z promocyjnym oprocentowaniem dla oszczędzających.

[Promocja zakończona: Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Bank Millennium znów płaci 200 zł za konto


Dla kogo promocja? Na początek to, co w tej promocji jest najtrudniejsze, a więc wyjaśnienie, kto może wziąć udział w akcji i zgarnąć 200 zł. Bo dalej omawiane warunki promocji są już o wiele prostsze.

Udział w akcji "Rusz po 200 zł" wziąć może osoba pełnoletnia, która na dzień 20.08.2019 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium.

Wykluczenie obejmuje też użytkowników innych produktów, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, poręczycieli kredytów lub posiadaczy jednostek Millennium TFI. Udziału nie może brać również żaden były klient banku, który uczestniczył w którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student" (jeśli było Ci dane posiadać inne konto lub nawet Konto 360° lub Konto 360° Student, ale bez promocji, to teraz możesz skorzystać z niniejszej propozycji).

Poza tym wykluczenie obejmuje też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

Nagroda. W promocji do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 200 zł, którą bank wpłaci na Twe konto - środki te w całości będą do Twej dyspozycji i będzie można je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Limit wniosków. Bank przygotował 9 000 promocyjnych wniosków o konto. Z zawnioskowaniem nie warto więc zwlekać, bo pula może się wyczerpać i promocja zakończy się przed czasem.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Rusz po 200 zł" i zgarnąć tytułową premię:
 • do 25.09.2019 r. złóż wniosek o konto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem ww. strony), wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych przez bank w celach przekazywania informacji handlowych banku i firm powiązanych oraz współpracujących z bankiem, w tym przez środki porozumiewania się na odległość; 
 • do 30.09.2019 r.: 
  • zawrzyj umowę z bankiem oraz
  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS; na potrzeby promocji wystarczy aktywacja, czyli w praktyce pierwsze zalogowanie do aplikacji - nie ma potrzeby wykonywania jakichkolwiek transakcji czy płatności telefonem); 
 • w październiku, listopadzie i grudniu 2019 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (na dowolną kwotę).

I to tyle. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz premię 200 zł, która wpłynie na konto do 31.01.2020 r. (do tego momentu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem i nie wycofuj zgód).

Łatwość warunków i przebieg promocji w uproszczeniu obrazuje poniższa grafika:
Terminarz promocji "Rusz po 200 zł" za konto w Banku Millennium

Ważne wskazówki 


Uczestnicząc w promocji z premią 200 zł za konto w Banku Millennium, pamiętaj o poniższych zasadach:

▶️ Najprostszym sposobem na spełnienie warunku wpływów na konto będzie przelew z własnego konta w innym banku (nie zaliczą się przelewy pomiędzy własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłaty gotówki - np. w kasie banku lub we wpłatomacie). Wpływ oznacza samo pojawienie się środków w historii konta - nie ma potrzeby ich utrzymywania (w każdej chwili część lub całość pieniędzy możesz wydać, przelać lub wypłacić). 

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolną, nawet bardzo drobną kwotę (będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko i wszędzie z drobnym wyjątkiem - bank nie zaliczy transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych, ani transakcji anulowanych). 

2,7% na koncie oszczędnościowym 


Dodatkowym argumentem za skorzystaniem z powyższej promocji konta w Millennium może być też propozycja tego banku przygotowana dla oszczędzających. Na koncie oszczędnościowym Profit można bowiem uzyskać oprocentowanie w wysokości 2,7% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł i gwarantuje utrzymanie takich warunków przez okres 100 dni od pierwszej wpłaty "nowych środków" na konto oszczędnościowe (a czas na tę wpłatę bank daje do 12.10.). Choć okres promocyjnego oprocentowania jest ograniczony (100 dni), to w praktyce można korzystać z kolejnych edycji promocji (jedna po drugiej), co opisuję tutaj. Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium otworzysz wraz z kontem osobistym. 

Konto w Millennium - prześwietlenie szczegółów 


W promocji "Rusz po 200 zł" otworzyć można Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze konto założyć może każda osoba pełnoletnia. Zaś druga z tych propozycji dostępna jest wyłącznie dla osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek jest kluczowym kryterium przy zakładaniu konta; choć nazwa konta sugeruje co innego, to jego posiadacz nie musi być studentem).

Konto 360º prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł (może to być nawet przelew z Twego konta w innym banku). Warunki te w praktyce pokrywają się więc z wytycznymi promocji, które trzeba zrealizować, by uzyskać premię 200 zł 🙂 A spełnienie powyższych warunków jednocześnie zwolni Cię z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku czy instytucji należą te urządzenia). Jeśli dodać, że krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej są darmowe, to wychodzi, że wszystko co najważniejsze przy koncie osobistym jest w tym przypadku za 0 zł. 

W przypadku Konta 360° Student jest jeszcze prościej. Konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w miesiącu wykonasz jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (ale otwierając to konto, pamiętaj, że w okresie od października do grudnia i tak trzeba zapewnić wpływy na potrzeby promocji z premią 200 zł). 

Udział w promocji z gwarantowaną premią 200 zł biorą wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. We wniosku wybrać możesz jeden z dwóch poniższych sposobów zawarcia umowy: 
 • za pośrednictwem kuriera (który na koszt banku przyjeżdża na wskazany przez Ciebie adres) lub 
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (czyli podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji z premią; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).

Przydatne dokumenty:

95 komentarzy:

 1. Wniosek złożony. I teraz sobie myślę czy ubezpieczenia trzeba było włączyć czy może być bez i 200 zł wpadnie i tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ubezpieczenia są dobrowolne. Nie trzeba ich włączać.

   Usuń
  2. Hmm a gdzie tam było coś o ubezpieczeniach ? Chyba, że we wniosku z kurierem ? Bo ja wybrałem oddział ale dobrze, że przeczytałem trzeba będzie od razu poinformować, że nie chcę żadnych ubezpieczeń.

   Usuń
  3. Przed chwilą składałam wniosek. Był Pakiet Bezpieczeństwa i Pakiet Pomocny. Ten drugi nawet przez 12 miesięcy za darmo ale skoro włączać nie trzeba to pominęłam.

   Usuń
 2. Jak miło, czas wrócić do millenium :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Co z klientami Eurobanku? Zapowiedziano przejecie. Mogę jeszcze skorzystać czy już nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze mogą skorzystać. Ale fakt, przejęcie Eurobanku przez Millennium coraz bliższe, więc to może być już jedna z ostatnich okazji.

   Usuń
 4. Których zgód nie trzeba zaznaczać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie trzeba zaznaczyć.

   Usuń
  2. A kiedy najwcześniej można je wycofać?

   Usuń
  3. Należy posiadać do momenty otrzymania premii (choć nie zdziwię się jeśli w tym czasie i tak nikt z banku nie zadzwoni; zdarzają się powiadomienia w aplikacji). Później ze zgodami można zrobić co się zechce.

   Usuń
 5. Są jeszcze osoby które mogą skorzystać? Przecież ja miałam konto założone i zamknięte w 2015 roku i nadal się nie kwalifikuję bo było to konto 360 stopni... czy może ja coś źle rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jezeli tamto konto bylo zakladane bez promocji to mozesz zalozyc i zgarnac premie.

   Usuń
  2. Masz rację - Millennium płaci premię tylko raz :)

   Usuń
  3. Oczywiście że z premią zakładałam w 2015 roku... inaczej bym tam nie zakładała gdyby nie premia....

   Usuń
 6. no właśnie, ci ktrzy mieli coś w promocji to już na wieki są wykluczeni? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjdzie moment że się ugną, kont będzie potrzeba więcej i w końcu zmienią.

   Usuń
 7. Wiadomo czy będzie jeszcze jedna edycja tej akcji? Bo aktualnie mam konto w Millenium, ale zakładałem je bez tej promocji 200 zł. W związku z tym zastanawiam się czy warto teraz zamykać konto i otworzyć ponownie podczas trwania następnej promocji ? Bo rozumiem, że nie ma żadnego okresu wykluczenia w moim przypadku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co obserwowałem to często ta promocja wraca. Ja tak zrobiłem, w zeszłym miesiącu zamknąłem konto i teraz planuje założyć w promocji

   Usuń
 8. A jeśli założyłam konto w Millenium 2 tygodnie temu i mam już umowę, kartę etc. , to czym mam szansę zahaczyc i ta premię?

  Szkoda byłoby stracić te 200 zl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A z jakiego tytułu miałbyś mieć tę "szansę"? Przecież masz już "umowę, kartę etc."

   Usuń
  2. ale jakim cudem miałoby to nastąpić?
   posiadanie produktów dyskwalifikuje z udziału w promocji, czytaj regulamin

   Usuń
 9. Jeśli otworzyłem konto dzisiaj (czyli jeszcze w sierpniu) to i tak pierwszy wpływ i operacja dopiero w październiku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak dla promocji, ale by konto było darmowe to już we wrześniu chyba trzeba zrobić 1 transakcje i wpływ 1k, dobrze myślę?

   Usuń
  2. Nie. Bo w miesiącu otwarcia konta i w kolejnym jest darmowe.

   Usuń
  3. Na umowie mam, że aby konto było darmowe warunki należy spełnić też dopiero w październiku.

   Usuń
  4. Ok, dobrze wiedzieć dzięki za info :)

   Usuń
  5. Gdzie konkretnie w umowie jest napisane, że aby konto było darmowe warunki należy spełnić dopiero w październiku? Bo nie mogę znaleźć :/

   Widzę jedynie w "Dokumencie dotyczącym opłat" zapis, że:

   "opłata miesięczna 0 zł – w przypadku spełnienia Warunku
   Warunek: minimum jedna płatność kartą do konta lub BLIKIEM
   oraz łączne wpływy zewnętrzne na konto min. 1 000 zł w
   POPRZEDNIM MIESIĄCU"

   Z tego by wynikało, że aby np. w październiku było darmowe to warunki trzeba spełnić już we wrześniu.
   Chyba, że coś źle czytam.

   Mr. Złotówa - mógłbyś proszę rozwiać wątpliwości?

   Usuń
 10. Nie ma znaczenia czy założę Konto 360 czy Konto 360 Student?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma znaczenia. Obydwa konta biorą udział w promocji.

   Usuń
 11. Czy jest polecenie konta i nagrody z tego tytułu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Banku Millennium jest dostępny program poleceń (opisuję go tutaj), ale nie łączy się z powyższą promocją (z premią 200 zł). Zapis o tym znajduje się w obydwu regulaminach. I także z technicznego punktu widzenia nie byłoby możliwe połączenie programu z promocją (bo wniosek o konto z premią 200 zł można złożyć tylko na stronie promocji, a tam nie ma możliwości podania kodu polecenia).

   Usuń
 12. Kurier przywozi kartę czy trzeba na nią czekać odrębnie?

  OdpowiedzUsuń
 13. Wykluczenie obejmuje też użytkowników innych produktów, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, poręczycieli kredytów lub posiadaczy jednostek Millennium TFI. Udziału nie może brać również żaden były klient banku, który uczestniczył w którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student" (jeśli było Ci dane posiadać inne konto lub nawet Konto 360° lub Konto 360° Student, ale bez promocji, to teraz możesz skorzystać z niniejszej propozycji).

  czyli jeśli kiedyś założyłem konto z promocji to teraz ponownie nie mogę?

  OdpowiedzUsuń
 14. Jaki kurier wozi umowy?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy we wrześniu muszę zapewnić jakiś wpływ na konto????

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy można potwierdzić tożsamość przelewem z konta w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Otwarcie konta możliwe jest tylko kurierem albo w placówce.

   Usuń
 17. Są jeszcze osoby które nie miały konta w Millenium i nie zgarniały premi ?? ;-)
  Szkoda ze bank wyklucza tych co mieli konto 360 zalozone z promocji kiedyś tam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdarzają się takie wynalazki jak np.ja :) biorę się za wypełnianie wniosku...200 na ulicy nie leżą 😁

   Usuń
  2. Mój syn 2 tyg. temu skończył 18 lat i cyk. Już ma konto.

   Usuń
 18. Czy promocja łączy się z kodem polecenia? 200zł dla osoby otwierającej konto + nagroda dla osoby polecającej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Kilkanaście komentarzy wyżej jest ma odpowiedzieć na to (komentarz z 23 sierpnia 2019 11:50).

   Usuń
 19. Mam pytanie czy ten 1000 zł mogę przesłać z konta w innym banku jako zasilenie konta w Milenium ?

  OdpowiedzUsuń
 20. Witamy , czy żeby uniknąć opłaty za prowadzenie rachunku to wpływ na konto może być z rachunku w innym banku, który należy do mnie ( rachunek)?? Czy lepiej poprosić np. kogoś z rodziny o przelew ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być. Ja tak zawsze robiłem. A jeśli rodziny - to nie może pójść z Mille.

   Usuń
 21. Czy jak założę dziś konto to we wrześniu też będę musiał wpłacić 1000 zł + transakcja kartą, żeby uniknąć opłat ?

  OdpowiedzUsuń
 22. Płatność kartą zaliczy także jeżeli zapłacę nią za zakupy przez internet? Podanie numeru karty CVV itd?

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy do płatności blikiem zaliczą się przelewy na telefon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Płatność to transakcja z wykorzystanie 6-cyfrowego kodu (np. podczas zakupów w sklepie lub w Internecie).

   Usuń
 24. Co z podatkiem od nagrody? Trzeba płacić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Ostatni punkt regulaminu to wyjaśnia: "Uzyskana Premia stanowić będzie przychód Uczestnika zwolniony z opodatkowania na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1509, j.t. z późń. zm)" :)

   Usuń
 25. Cześć! Mam pytanko :)
  1. Czy jeśli zarejestrowałem się w poprzedniej, przedłużonej promocji w lipcu, ale nie zdążyłem zawrzeć umowy z bankiem, bo byłem za granicą, to mogę bez problemu znowu się zarejestrować i wziąć udział w tej edycji, czy też jestem jakoś wykluczony?
  2. Czy wpływ 1000 zł na konto może być z konta w Millennium mojej Mamy? Mr Złotówa pisze: ...(nie zaliczą się przelewy pomiędzy własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłaty gotówki - np. w kasie banku lub we wpłatomacie)" --> Nie jest to moje konto, więc chyba powinno być ok? Prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) "Poza tym wykluczenie obejmuje też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany". Sprawdź to, bo może wniosek nadal jest jeszcze aktywny (nie wiem jak długo "wiszą"). Jeśli tak jest to najlepiej go anulować lub podpytać kiedy sam wygaśnie - wtedy pozostanie zaczekać na ewentualną kolejną edycję promocji.

   2) Bez fatygi innych osób możesz też zrobić przelew z własnego konta w innym banku.

   Usuń
 26. Co z tym kontem Profit? Umowę z bankiem można podpisać do 30.09. a pieniądze na konto oszczędnościowe należy wpłacić najpóźniej do 7.09.żeby uzyskać 2,7% ? Czegoś tu chyba nie rozumiem. To jak teraz złożę wniosek i podpiszę umowę z bankiem to nie będę miał tego konta oszczędnościowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To 2 odrębne promocje. Promocja konta osobistego z premią 200 zł dostępna jest do 25.09. A promocja z oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym Profit faktycznie do dzisiaj, ale jest wielce prawdopodobne, że jutro wystartuje nowa edycja. Jeśli tak się stanie, to będzie aktualizacja w tekście.

   Usuń
  2. Dzięki za wyjaśnienie :)

   Usuń
 27. Witam. Jak zamówię kartę kredytową do konta to też dostanę premię 200zł. Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, możesz też skorzystać z tej promocji i zgarnąć dodatkowy bonus 200 zł.

   Usuń
 28. Czy jesli polece kogos, otrzymam za to nagrode, to ta osoba tez dostanie 200zl + aktualnie 100zl do h&m?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wątek jest poruszony w komentarzach wyżej. Promocje nie łączą się ze sobą (zapisy o tym są w obydwu regulaminach, a i technicznie nie jest to możliwe).

   Usuń
 29. Czy mozna zrezygnować z niepotrzebnej mi karty aby uniknąć opłat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, z karty wydanej do konta można zrezygnować. Alternatywnie można bowiem płacić BLIKiem. Choć gdy na potrzeby promocji (czy dla Konta 360° w celu uniknięcia opłaty też za konto) wymagane jest wykonanie 1 płatności co miesiąc, to czy to będzie transakcja kartą czy BLIKiem, to tej opłaty za kartę i tak unikniesz.

   Usuń
 30. Ten "Pakiet Bezpieczeństwa" można bez problemu wyłączyć po 12 miesiącach?
  A co jeśli wcześniej zamknę konto, ubezpieczenie automatycznie wygaśnie czy po roku będą naliczać mi opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pakiet jest dobrowolny. Jeśli ktoś włączy, to w każdej chwili może zrezygnować (z tego co pamiętam to jest to możliwe tylko w placówkach lub na infolinii). Zamknięcie konta zamyka ubezpieczenie (bo jest ono dostępne tylko przy tym koncie i nie występuje jako odrębna usługa).

   Usuń
 31. Wniosek złożony, dwa dni minęły i do mnie nie dzwonią. Jak ich pogonić? ;P

  Ps. Nie chcę sam telefonować na infolinię, bo mam płatne minuty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz poprzez formularz kontaktowy na stronie banku z prośbą o kontakt.

   Usuń
  2. Ile oni maja dni na zadzwonienie?
   Bo w moim przypadku mija 5 dni i nic. Pisałem 2 maile poprzez formularz na str. banku, zapewniono mnie, że nastąpi kontakt, ale cisza. Wniosek złożony prawidłowo, przyszedł wtedy mail, że zatelefonuje konsulat, aby umówić kuriera.
   Co to za jaja? Ja się ich nie będę prosił na kolanach, żeby założyć konto ))
   Jak nie trzeba, to dzwonią z jakimiś ofertami po kilkanaście razy dziennie dopóki się nie odbierze telefonu (mówię tu o innych bankach). A tu schowali głowę w piasek.
   Najgorzej, że podałem im wszystkie dane osobowe za friko.

   Usuń
 32. Korzystanie z aplikacji mobilnej coś kosztuje??

  OdpowiedzUsuń
 33. Szanowny Mr. Złotówa
  czy konieczne było podpisanie i przekazanie kurierowi "polecenie przelewu wynagrodzenia"?
  Kurier właśnie odjechał, a ja teraz dopiero zauważyłem ten druk (kurier zabrał, ale niepodpisany).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dobrowolne. Banki wszem i wobec to podsuwają (z jednej strony dla wygody klienta, ale z drugiej licząc, że klient zapewni wpływy wynagrodzenia, bo tego typu klient później jest mniej skłonny do zmiany banku). Promocja nie wymaga podpisywania tej dyspozycji, ani zapewniania wpływów wynagrodzenia. Wystarczą np. przelewy z własnego konta w innym banku.

   Usuń
 34. Do środy trzeba już konto otworzyć czy to jest czas na wysłanie wniosku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 25.09. (włącznie) wystarczy złożyć wniosek o konto. Umowę można zawrzeć do 30.09.

   Usuń
 35. Konto założone. Czy udział wziąć może też mój mąż?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli mąż spełnia warunki uczestnictwa w promocji, to nie ma przeszkód. Też zgarnie premię 200 zł.

   Usuń
 36. Cześć, a czy do promocji zaliczaja sie rowniez platnosci zblizeniowe telefonem (za pomoca aplikacji mobilnej)? Tzn do uzyskania tych 200zl? A z drugiej strony jak juz place telefonem to jaką różnicę robi wybor karty w aplikacji miedzy: "Visa Konto 360" , "Mobilna karta Mastercard/Visa" ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W millennium jest zwirtualizowana karta i karta wirtualna. Tą p-wszą (Visa Konto 360) transakcja powinna być zaliczona.

   Usuń
  2. A jaka jest roznica miedzy zwirtualizowana a wirtualna? Jest jakas roznica przy placeniu?

   Usuń
 37. Póki co cisza na koncie. Ale został jeszcze 1 dzień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też. Zawsze tak czekają na ostatni dzień?

   Usuń
  2. Santander też czekał do ostaniego dnia więc tutaj też pewnie tak będzie.

   Usuń
  3. Tez czekamy (ja i zona)

   Usuń
  4. 200 zyla na koncie u mnie i żony. THX

   Usuń
 38. Dzisiaj wpłynęło 200 zł.

  OdpowiedzUsuń
 39. Dzisiaj u mnie na bogato! Wpadło 200 zł tutaj i 200 zł w BNP.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...