Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIA SZANSA na 8 promocji, czyli koniec sierpniowych żniw w bankobraniu i ponad 3000 zł do wzięcia!

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

27.08.2019

OSTATNIA SZANSA na 8 promocji, czyli koniec sierpniowych żniw w bankobraniu i ponad 3000 zł do wzięcia!

Dziś podsumowuję promocje bankowe, które lada moment się kończą.


Promocje bankowe sierpień 2019 roku last minute
A w tych 8 okazjach do bankobrania czeka aż 3030 zł w gwarantowanych nagrodach. I jeszcze więcej w towarzyszących propozycjach, a w konkursie można nawet wygrać iPhone'a XS max oraz bony na zakupy do Biedronki (do 450 zł).

Ten czas w roku mieszkańcom wiosek i mniejszych miast kojarzy się z dożynkami wieńczącymi żniwa. I z kończącymi się żniwami mamy też do czynienia w wielu promocjach, które dostępne są już tylko do 31.08.2019 r. (przy czym w niektórych przypadkach kluczowe jest nie samo złożenie wniosku w tym czasie, ale już zawarcie umowy). Zatem przypominam te promocje bankowe.

Zgarnij gwarantowane 150 zł + zwroty za płatności + 3% dla oszczędności. A do tego wygraj iPhone'a lub bony do Biedronki


To okazja jaką rzadko dają inne promocje bankowe, bo oprócz gwarantowanych nagród jest tu jeszcze szansa na zwiększenie zysków dzięki towarzyszącemu konkursowi. To co każdy może zgarnąć to premia 150 zł, a odrębnie także zwrot 1% za płatności mobilne (BLIKiem lub zbliżeniowo telefonem), a także 3% dla oszczędności (gwarantowane do końca roku; dla kwoty do 20 000 zł). W konkursie jest za to szansa na wygranie iPhone'a XS max lub bonu do Biedronki (o wartości od 150 do 450 zł).

Do 31.08.2019 r. włącznie (czyli do soboty, do godz. 23:59) wystarczy rejestracja w promocji i złożenie wniosku (umowę można zawrzeć później).Dodam jeszcze, że jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, to możesz zyskać jeszcze więcej, bo premie czekają też za konto firmowe (o tej promocji piszę pod koniec niniejszego wpisu).

Rekordowa premia 200 zł za konto w Pekao (+3% dla oszczędności) ...


Bank Pekao do niedawna rzadko organizował promocje bankowe z premią na start. A jeśli ostatnio płacił za otwarcie konta, to 100 zł. Teraz do wzięcia czeka rekordowa premia 200 zł! Warunki do spełnienia są banalnie proste, bo w praktyce sprowadzają się do tych, które zwalniają z opłaty za konto i kartę (wystarczy wpływ 500 zł - np. z własnego konta w innym banku oraz 1 płatność kartą lub PeoPay na dowolną kwotę). Dla zainteresowanych jest jeszcze 3% dla oszczędności (do 30 000 zł na okres 180 dni).

Konto w promocji można założyć do 31.08.2019 r. W tym czasie należy już zawrzeć umowę o konto. Opcje są dwie: po uprzednim złożeniu wniosku na stronie promocji (bo tylko tak złożone wnioski kwalifikują do uzyskania premii 200 zł), umowę podpiszesz w placówce Pekao (w praktyce jest to jednak możliwe tylko do 30.08.2019 r., bo to ostatni dzień roboczy) albo online w procesie z wykorzystaniem biometrii (o czym więcej piszę w prześwietleniu promocji).


... i jeszcze bonus 50 zł za konto dla dziecka w Pekao


Koniec sierpnia to też ostatni moment na założenie konta dla swej latorośli (w wieku 9-17 lat). W promocji premiowane jest otwarcie Konta Przekorzystnego dla Młodych wraz z rachunkiem oszczędnościowym Mój Skarb. I to właściwie tyle. Z zawarciem umowy w placówce banku trzeba się wyrobić do 30.08.2019 r. (bo to ostatni dzień roboczy w okresie promocji).


Mega kumulacja za konto w Santanderze: nawet 680 zł do wzięcia


W przypadku Konta Jakie Chcę w Santander Banku jednocześnie skorzystać można z kilku promocji. W banalnie prosty sposób do zdobycia są bony o wartości 150 zł na zakupy w sklepach Biedronka oraz bonus pieniężny 80 zł na start. Już więc robi się zysk na poziomie 230 zł. Ale to nie wszystko, bo są też dodatkowe gratyfikacje, z których można, acz nie trzeba korzystać. Aczkolwiek w tych kolejnych promocjach warunki do spełnienia są jednak nieco bardziej wymagające. Zyskać można 150 zł za wpływy (wynagrodzenia lub innych świadczeń) oraz zwroty za płatności z konta.

By załapać się na bony do Biedronki (bo ta promocja jest ograniczona czasowo do końca sierpnia) do 31.08. wystarczy złożyć wniosek o konto. Umowa i aktywacja konta mogą nastąpić później (do 15.09.2019 r.).


💡 Nowość z 28.08.2019 r.: pojawiła się nowa, alternatywna promocja konta w Santander Banku. Zamiast bonów do Biedronki o wartości 150 zł (w promocji dostępnej do końca sierpnia) można załapać się na promocję z premią pieniężną 150 zł i bonem do Biedronki wartym 50 zł. Ta nowa propozycja również łączy się z innymi promocjami banku. O ile jednak w powyższej promocji z bonami do Biedronki (150 zł) nagrody wpadną już w październiku, to w tej nowej ofercie trzeba uzbroić się w nieco więcej cierpliwości (premia i bon trafią do uczestników w styczniu 2020 r.).

250 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole


To okazja dla tych, którzy chcą zamknąć jakieś niepotrzebne już konto osobiste. W promocji Credit Agricole chodzi bowiem o przeniesienie rachunku z innego banku (co za klienta zrobi Credit Agricole) i zapewnienie wpływów na konto (choć pozornie chodzi o wynagrodzenie, to w praktyce mogą być to "zwykłe" przelewy np. od współmałżonka lub nawet własne wpłaty gotówkowe). Za to przewidziana jest premia 200 zł. Ale do wzięcia jest także dodatkowy bonus 50 zł za podanie kodu polecenia we wniosku o konto.


Po złożeniu wniosku dokumenty można podpisać w placówce banku lub poprzez kuriera. By załapać się na 200 zł, umowę o konto zawrzeć należy do końca sierpnia (tak mówi regulamin), więc ta pierwsza opcja (z wizytą w placówce) wydaje się pewniejsza.


4% na pół roku nawet do 30 000 zł w Nest Banku


To gratka dla oszczędzających, bo w chwili obecnej nie dość, że trudno o oprocentowanie na takim poziomie, to jeszcze trudno, by znaleźć propozycje lokat z promocyjnym oprocentowaniem (powyżej 3,1% w skali roku), które pozwalałby zdeponować więcej niż 10 tys. zł. (wyjątki są dwa, ale i tak tylko dla kwot do 15 i 20 tys. zł). W Nest Banku dzięki temu, że skumulowały się promocje bankowe, można założyć nie tylko półroczną lokatę 4% w skali roku (do 10 000 zł), ale też zapewnić sobie 4% na koncie oszczędnościowym (gwarantowane też na 6 miesięcy do 20 000 zł). A i innych propozycji tego banku nie brakuje, bo jest chociażby 3% na rachunku Skarbonka. Promocja dostępna jest do 31.08.2019 r. (w tym czasie wystarczy złożyć wniosek o konto; umowa może być zawarta później), ale na uwadze należy mieć ewentualność wcześniejszego zakończenia akcji z powodu wyczerpania puli promocyjnych wniosków (komunikat o tym pojawi się na stronie promocji).


Nawet 1700 zł za konto dla firm


Na koniec propozycja dla przedsiębiorców. W Alior Banku założyć można iKonto Biznes, dzięki któremu zyskać można 200 zł na start w akcji specjalnej (to promocja dostępna już tylko do 31.08.2019 r. - liczy się czas rejestracji i złożenia wniosku o konto; umowa może zostać zawarta później). Do tego dochodzą bonusy od banku (na sumę nawet 1 500 zł). Teoretycznie do zyskania jest nawet 1 700 zł, aczkolwiek realnie należy mówić o kwocie od 920 do 1 040 zł (tyle da się uzyskać bez wysiłku i bez dodatkowych kosztów). Promocję można łączyć z wyżej opisaną promocją konta osobistego w Alior Banku.


10 komentarzy:

 1. Czy do Credit Agricole mogę przenieść konto oszczędnościowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz spróbować, ale premii nie dostaniesz :)

   Usuń
  2. Przenosić należy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (konto osobiste).

   Usuń
  3. Nie do końca. Warto przeczytać choćby w internecie definicję ROR i porównać z parametrami posiadanego konta oszczędnościowego. Ja przeniosłem konto oszczędnościowego z Getinu i Credit Agricole to łyknął.

   Usuń
  4. Przenosiłam oszczędnościowe i premię dostałam :)

   Usuń
 2. Umowę o konto dla firmy w Aliorze można podpisać dopiero we wrześniu? Czy trzeba się też jakoś uwinąć do końca sierpnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej promocji wniosek należy złożyć najpóźniej do 31.08.2019 r. (umowa może być zawarta później).

   Usuń
  2. otrzymałam informację jakoby promocja została przedłużona do 6 września. czy to prawda??

   Usuń
 3. Złotówa, gwoli ścisłości:

  Regulamin 2. 8)
  Wpływ na Konto – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient
  jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni wobec nich rolę pełnomocnika.

  Regulamin 4. 3) [Uczestnikiem Promocji może być Klient, który ...] zapewni Wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe. Pierwszy Wpływ na Konto musi nastąpić do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia Konta;

  O żadnym wynagrodzeniu nie ma tutaj mowy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uściślając, chodzi o promocję Credit Agricole z premią 200 zł.

   Dokładnie! Dlatego powyżej piszę, że "choć pozornie chodzi o wynagrodzenie". W regulaminie promocji znaleźć można bowiem zapis: "We Wniosku [Uczestnik promocji - przyp. Mr. Złotówa] wskazuje (...) nazwę i adres instytucji przekazującej Wynagrodzenie, którą Bank ma powiadomić o zmianie rachunku bankowego Klienta". Ale to nie oznacza, że wpływy muszą pochodzić od pracodawcy. Nie muszą, bo wystarczą np. przelewy od współmałżonka albo nawet własne wpłaty gotówkowe :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...