Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher 50 zł do sklepów Decathlon Za Konto Proste Zasady Junior (dla młodych w wieku 13-18 lat) w Getin Banku

650 zł od VeloBanku480 zł od Santandera900 zł za kartę Citi550 zł od mBanku400 zł od Millennium

21.08.2019

Voucher 50 zł do sklepów Decathlon Za Konto Proste Zasady Junior (dla młodych w wieku 13-18 lat) w Getin Banku

Nagroda czeka za otwarcie konta dla dziecka i spełnienie bardzo prostych warunków.

Voucher 50 zł do sklepów Decathlon Za Konto Proste Zasady Junior (dla młodych w wieku 13-18 lat) w Getin Banku
Szkoła już niebawem, więc nie mogą dziwić promocje, które będą zachęcać do założenia konta także dla niepełnoletnich. Tym razem taką propozycję zaserwował Getin Bank.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe w Getin Banku.]

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która już posiada (lub dopiero założy) konto osobiste (Konto Proste Zasady, Konto Osobiste Noble, Konto Osobiste Noble Private Banking) w Getin Banku.
💡 Jeśli - jako osoba dorosła - nie posiadasz jeszcze konta w Getin Banku, sprawdź jak zyskać bonus pieniężny 50 zł na start i do 3,5% dla oszczędności.

Poza tym osoba taka musi być przedstawicielem ustawowym (a więc np. rodzicem) osoby małoletniej (w wieku 13-18 lat).

Nagroda. Do wzięcia czeka e-karta podarunkowa o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Decathlon. E-karta ma być ważna przez 2 lata od momentu jej wydania przez bank.

Limit nagród. Getin Bank przygotował się na rozdanie 5 000 nagród. Promocja może więc zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania tejże puli.

50 zł do Decathlon za Konto Proste Zasady Junior - zasady promocji


By wziąć udział w promocji "Powrót do szkoły z Decathlon" trzeba:
 • posiadać konto osobiste w Getin Banku; 
 • najpóźniej do 31.12.2019 r. (choć miej na uwadze, że pula nagród może wyczerpać się wcześniej) jako przedstawiciel ustawowy wyrazić zgodę na zawarcie umowy o Konto Proste Zasady Junior przez osobę małoletnią (otwarcie takiego konta możliwe jest jedynie w placówkach Getin Banku); 
 • zaakceptować regulamin promocji;
 • posiadać wyrażone zgody marketingowe i nie zgłaszać sprzeciwu na przetwarzanie danych do celów marketingowych (w okresie od przystąpienia do promocji do otrzymania nagrody)
oraz
"otrzymać na Konto Osobiste jednorazowy Wpływ w wysokości minimum 1000 zł oraz dokonać minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą płatniczą wydaną do tego Konta Osobistego w terminie do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym otwarte zostało Konto Proste Zasady Junior przez osobę małoletnią"

Ten fragment regulaminu cytuję nie bez przyczyny. Wpływ i płatność mają być powiem wykonane na "Koncie Osobistym" (przez które bank w promocji rozumie "rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy o nazwie Konto Proste Zasady, Konto Osobiste Noble, Konto Osobiste Noble Private Banking prowadzony przez Bank w złotych"). Zatem jeśli chodzi o Konto Proste Zasady Junior (dla dziecka), to jakakolwiek aktywność w praktyce nie jest wymagana. Wpływ musi nastąpić na konto osoby dorosłej i także płatność musu być wykonana kartą wydaną do konta osoby dorosłej.

Uczestnik (czyli - przypomnę - przedstawiciel ustawowy/rodzic) może otrzymać wyłącznie jedną nagrodę w okresie promocji (wychodzi więc na to, że bez względu na liczbę dzieci i założonych dla nich konto, to jeden rodzic nie otrzyma więcej niż tylko jeden voucher).

Wydanie nagrody. Nagroda ma być przekazana wiadomością w bankowości internetowej i mobilnej całkiem szybko, bo już w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. Do momentu otrzymania nagrody posiadaj aktywne konto osobiste i dostęp do bankowości elektronicznej.

Czy założenie konta dla dziecka da się połączyć z programem "Polecam Proste Zasady"?


W Getin Banku dostępny jest program poleceń, dzięki któremu zyskać może osoba dopiero otwierająca konto w tym banku, jak i obecny klient, który skutecznie konto poleci. Niestety jednak nie da się w ten sposób zyskać na poleceniu konta swojemu dziecku (Konta Proste Zasady Junior), gdyż zgodnie z regulaminem programu "Polecam Proste Zasady" nowym klientem (a więc osobą polecaną) jest wyłącznie "każda osoba fizyczna, która ukończyła 18. rok życia". Rodzic natomiast - jak wspomniałem na początku wpisu - zdobędzie 50 zł w programie poleceń, jeśli dotąd nie miał konta w Getin Banku i założy je korzystając z programu poleceń.

Ile kosztuje Konto Proste Zasady Junior?


W przypadku konta zakładanego dla osób w wieku 13-18 lat główne cechy rachunku to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (opłata za konto nie jest pobierana od klientów, którzy nie ukończyli 26. roku życia);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę wydawaną do konta (bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Zawarcie umowy o konto dla osoby w wieku 13-18 lat możliwe jest wyłącznie w placówkach Getin Banku (stawić musi się rodzic/przedstawiciel ustawowy wraz z dzieckiem).
💡 Na koniec przypomnę, że to niejedyna promocja, w której zgarnąć można nagrodę za otwarcie konta dla dziecka - Bank Pekao płaci za to 50 zł (a dorosły otwierając konto w tym banku może zyskać rekordowy bonus 200 zł). Także 50 zł czeka dla dziecka, które założy konto w Santander Banku (i dodatkowo wykaże się średnią min. 4,0 na świadectwie). Za to dorosły zgarnąć możne nagrody o wartości od 230 do nawet 680 zł w kumulacji promocji.

Za podrzucenie informacji o promocji Getin Banku dziękuję Czytelniczce Małgorzacie.

Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Więcej dzieci = bon za każde dziecko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Uczestnik może otrzymać wyłącznie jedną Nagrodę w Okresie Promocji", a uczestnikiem jest przedstawiciel ustawowy (rodzic). Gdy dzieci jest dwójka, to pozostaje takie rozwiązanie, że jednemu dziecku zakłada mama, a drugiemu tata i będą 2 bony.

   Usuń
 2. Dobrze rozumiem, że Juniorowi nawet nie trzeba karty do konta wyrabiać?

  OdpowiedzUsuń
 3. W moim przypadku oboje z żoną posdamy konto w Getin Banku ale mamy jedno dziecko. Raczej się nie da założyć dwóch kont na jedno dziecko.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie będzie limit: 1 KPZ Junior na 1 dziecko.

   Usuń
  2. Oczywiście że się da. Trzeba tylko zakładać w dwóch różnych bankach.

   Usuń
 4. Jeszcze 800 zł na bilet do kina, jak się doda kartę do programu Mastercard Priceless.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...