Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher 50 zł do sklepów Decathlon Za Konto Proste Zasady Junior (dla młodych w wieku 13-18 lat) w Getin Banku

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

21.08.2019

Voucher 50 zł do sklepów Decathlon Za Konto Proste Zasady Junior (dla młodych w wieku 13-18 lat) w Getin Banku

Nagroda czeka za otwarcie konta dla dziecka i spełnienie bardzo prostych warunków.

Voucher 50 zł do sklepów Decathlon Za Konto Proste Zasady Junior (dla młodych w wieku 13-18 lat) w Getin Banku
Szkoła już niebawem, więc nie mogą dziwić promocje, które będą zachęcać do założenia konta także dla niepełnoletnich. Tym razem taką propozycję zaserwował Getin Bank.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe w Getin Banku.]

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która już posiada (lub dopiero założy) konto osobiste (Konto Proste Zasady, Konto Osobiste Noble, Konto Osobiste Noble Private Banking) w Getin Banku.
💡 Jeśli - jako osoba dorosła - nie posiadasz jeszcze konta w Getin Banku, sprawdź jak zyskać bonus pieniężny 50 zł na start i do 3,5% dla oszczędności.

Poza tym osoba taka musi być przedstawicielem ustawowym (a więc np. rodzicem) osoby małoletniej (w wieku 13-18 lat).

Nagroda. Do wzięcia czeka e-karta podarunkowa o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Decathlon. E-karta ma być ważna przez 2 lata od momentu jej wydania przez bank.

Limit nagród. Getin Bank przygotował się na rozdanie 5 000 nagród. Promocja może więc zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania tejże puli.

50 zł do Decathlon za Konto Proste Zasady Junior - zasady promocji


By wziąć udział w promocji "Powrót do szkoły z Decathlon" trzeba:
 • posiadać konto osobiste w Getin Banku; 
 • najpóźniej do 31.12.2019 r. (choć miej na uwadze, że pula nagród może wyczerpać się wcześniej) jako przedstawiciel ustawowy wyrazić zgodę na zawarcie umowy o Konto Proste Zasady Junior przez osobę małoletnią (otwarcie takiego konta możliwe jest jedynie w placówkach Getin Banku); 
 • zaakceptować regulamin promocji;
 • posiadać wyrażone zgody marketingowe i nie zgłaszać sprzeciwu na przetwarzanie danych do celów marketingowych (w okresie od przystąpienia do promocji do otrzymania nagrody)
oraz
"otrzymać na Konto Osobiste jednorazowy Wpływ w wysokości minimum 1000 zł oraz dokonać minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą płatniczą wydaną do tego Konta Osobistego w terminie do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym otwarte zostało Konto Proste Zasady Junior przez osobę małoletnią"

Ten fragment regulaminu cytuję nie bez przyczyny. Wpływ i płatność mają być powiem wykonane na "Koncie Osobistym" (przez które bank w promocji rozumie "rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy o nazwie Konto Proste Zasady, Konto Osobiste Noble, Konto Osobiste Noble Private Banking prowadzony przez Bank w złotych"). Zatem jeśli chodzi o Konto Proste Zasady Junior (dla dziecka), to jakakolwiek aktywność w praktyce nie jest wymagana. Wpływ musi nastąpić na konto osoby dorosłej i także płatność musu być wykonana kartą wydaną do konta osoby dorosłej.

Uczestnik (czyli - przypomnę - przedstawiciel ustawowy/rodzic) może otrzymać wyłącznie jedną nagrodę w okresie promocji (wychodzi więc na to, że bez względu na liczbę dzieci i założonych dla nich konto, to jeden rodzic nie otrzyma więcej niż tylko jeden voucher).

Wydanie nagrody. Nagroda ma być przekazana wiadomością w bankowości internetowej i mobilnej całkiem szybko, bo już w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. Do momentu otrzymania nagrody posiadaj aktywne konto osobiste i dostęp do bankowości elektronicznej.

Czy założenie konta dla dziecka da się połączyć z programem "Polecam Proste Zasady"?


W Getin Banku dostępny jest program poleceń, dzięki któremu zyskać może osoba dopiero otwierająca konto w tym banku, jak i obecny klient, który skutecznie konto poleci. Niestety jednak nie da się w ten sposób zyskać na poleceniu konta swojemu dziecku (Konta Proste Zasady Junior), gdyż zgodnie z regulaminem programu "Polecam Proste Zasady" nowym klientem (a więc osobą polecaną) jest wyłącznie "każda osoba fizyczna, która ukończyła 18. rok życia". Rodzic natomiast - jak wspomniałem na początku wpisu - zdobędzie 50 zł w programie poleceń, jeśli dotąd nie miał konta w Getin Banku i założy je korzystając z programu poleceń.

Ile kosztuje Konto Proste Zasady Junior?


W przypadku konta zakładanego dla osób w wieku 13-18 lat główne cechy rachunku to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (opłata za konto nie jest pobierana od klientów, którzy nie ukończyli 26. roku życia);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę wydawaną do konta (bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Zawarcie umowy o konto dla osoby w wieku 13-18 lat możliwe jest wyłącznie w placówkach Getin Banku (stawić musi się rodzic/przedstawiciel ustawowy wraz z dzieckiem).
💡 Na koniec przypomnę, że to niejedyna promocja, w której zgarnąć można nagrodę za otwarcie konta dla dziecka - Bank Pekao płaci za to 50 zł (a dorosły otwierając konto w tym banku może zyskać rekordowy bonus 200 zł). Także 50 zł czeka dla dziecka, które założy konto w Santander Banku (i dodatkowo wykaże się średnią min. 4,0 na świadectwie). Za to dorosły zgarnąć możne nagrody o wartości od 230 do nawet 680 zł w kumulacji promocji.

Za podrzucenie informacji o promocji Getin Banku dziękuję Czytelniczce Małgorzacie.

Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Więcej dzieci = bon za każde dziecko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Uczestnik może otrzymać wyłącznie jedną Nagrodę w Okresie Promocji", a uczestnikiem jest przedstawiciel ustawowy (rodzic). Gdy dzieci jest dwójka, to pozostaje takie rozwiązanie, że jednemu dziecku zakłada mama, a drugiemu tata i będą 2 bony.

   Usuń
 2. Dobrze rozumiem, że Juniorowi nawet nie trzeba karty do konta wyrabiać?

  OdpowiedzUsuń
 3. W moim przypadku oboje z żoną posdamy konto w Getin Banku ale mamy jedno dziecko. Raczej się nie da założyć dwóch kont na jedno dziecko.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie będzie limit: 1 KPZ Junior na 1 dziecko.

   Usuń
  2. Oczywiście że się da. Trzeba tylko zakładać w dwóch różnych bankach.

   Usuń
 4. Jeszcze 800 zł na bilet do kina, jak się doda kartę do programu Mastercard Priceless.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...