Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 300 zł za Konto Mój Biznes w Banku Millennium

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

1.08.2019

Premia 300 zł za Konto Mój Biznes w Banku Millennium

Bank Millennium wznowił promocję konta dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Premia 300 zł za Konto Mój Biznes w Banku Millennium
I tak z edycji na edycję premie w tej promocji rosną. Najpierw bank płacił przedsiębiorcom 100 zł, później 200 zł, a teraz przyszedł czas na rekordowy bonus 300 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje kont firmowych lub aktualne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG. Trzeba również mieć konto osobiste w Banku Millennium z dostępem do bankowości Millenet (bo tylko wnioski o konto firmowe złożone przez bankowość kwalifikują do promocji z premią 300 zł).
💡 Jeśli jeszcze nie masz konta osobistego w Banku Millennium, sprawdź jak je założyć i zyskać moneyback 10%, lokatę 4%, 80 zł do wykorzystania na empik.com lub zalando.pl albo 4 bilety do kina za konto.

Z udziału w promocji konta firmowego wykluczeni są klienci, którzy jako przedsiębiorca są lub byli stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku Millennium lub Spółki Grupy Banku Millennium (a to m.in. Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski, Millennium TFI). 

Ponadto z promocji Konta Mój Biznes nie może też skorzystać klient, który: 
"otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej organizowanej przez Bank lub inny podmiot, a następnie rozwiązał, wypowiedział lub odstąpił od umów dotyczących tych kont"

Limit nagród. Promocją objętych jest pierwsze 2 000 otwartych kont. Decyduje zasada, że 'kto pierwszy, ten lepszy'.

Zasady promocji. By zgarnąć gwarantowany bonus 300 zł:
 • posiadaj wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych w celach przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium, a także na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz telefon i zgód tych nie wycofuj do końca promocji; 
 • najpóźniej do 30.08.2019 r. (ale miej na uwadze, że promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli) poprzez system bankowości Millenet otwórz Konto Mój Biznes wraz z kartą Visa Mój Biznes; 
 • we wrześniu, październiku i listopadzie 2019 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • wykonaj przelew do ZUS w wysokości min. 200 zł oraz 
  • otrzymaj na konto wpływy zewnętrzne w wysokości min. 1 000 zł.

Za "wpływy zewnętrzne" Bank Millennium uznaje:
"wpływy zewnętrzne na Konto, z wyłączeniem wpływów z innych rachunków bankowych – indywidualnych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą, (...) prowadzonych w Banku [Millennium - przyp. Mr. Złotówa] lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium TFI S.A." 

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji (przelew do ZUS i wpływy), otrzymasz premię 100 zł. Zdobyć możesz 3 takie bonusy. Wypłata premii (do 300 zł) przewidziana jest najpóźniej do 31.12.2019 r. - do tego czasu nie rozwiązuj, ani nie wypowiadaj umowy z Bankiem Millennium.

Biorąc udział w promocji z kontem firmowym w roli głównej, pamiętaj, że uzyskana premia stanowi przychód z działalności gospodarczej i to uczestnik promocji ma obowiązek rozliczenia podatku.

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?


Główne cechy konta firmowego w Banku Millennium to:
 • 0/15 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli łączne zewnętrzne wpływy w poprzednim miesiącu wyniosą min. 1000 zł lub jeżeli w miesiącu poprzednim został wykonany min. 1 przelew do ZUS lub US; poza tym opłata miesięczna za prowadzenie Konta Mój Biznes nie jest pobierana (przez 12 miesięcy od otwarcia konta) od klientów, którzy otworzyli rachunek w przeciągu 12 miesięcy od daty formalnego rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za SMS do autoryzacji zleceń składanych w bankowości internetowej lub mobilnej dla przedsiębiorców; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę Visa Mój Biznes nie jest pobierana za miesiąc, w którym została wydana, a także w kolejnych miesiącach, jeśli w miesiącu poprzedzającym zostały wykonane i zaksięgowane płatności kartą na sumę min. 300 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Millennium, 1 zł za wypłatę w bankomatach Santander Banku i Planet Cash; 3%, min. 5 zł za wypłatę w innych bankomatach w Polsce. 

Alternatywne promocje bankowe dla przedsiębiorców


W ostatnim czasie banki bardzo uaktywniły się jeśli chodzi o promocje kont dla firm. Sprawdź jak zyskać:

Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. Podbijają premie ale nadal im daleko do tego co daje Alior albo nawet Idea Bank.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym uściślić fragment regulaminu tej promocji: "wpływy zewnętrzne na Konto, z wyłączeniem wpływów z innych rachunków bankowych – indywidualnych Klienta..."
  Rozumiem, że nie mogę zasilić tego konta firmowego ze SWOJEGO, prywatnego konta w innym banku? Dobrze myślę? :) A czy może być wpływ z konta mojego męża, ojca czy też brata?
  Z góry dziękuję za odpowiedź, nie chciałabym zbiedzić przez taką głupotę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem czytając ten punkt regulaminu chodzi tylko o rachunki w Millenium a nie w innych bankach

   Usuń
  2. Dla spokoju mi przelewy robiła żona.

   Usuń
 3. Niezła penalizacja. Otworzyłeś konto 360 i zamknąłeś je? No to już nie dostaniesz grosza nawet za konto firmowe. Nie spełniłeś warunków i nie dostałeś grosza? Nie obchodzi to nas. Otworzyłeś od tamtego czasu konto ponownie? Nie obchodzi to nas. Nie obchodzi nas że konto ci przestało być potrzebne na jakiś czas. Takiej zniewagi nie wybaczamy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze jest program poleceń. Tam karencja to 12 mies. I można założyć konto 360 nawet jak się je kiedyś miało. Tylko nie mogło być założone w programie poleceń

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...