Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gwarantowany voucher 400 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net za przetestowanie karty Citi Simplicity

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

26.08.2019

Gwarantowany voucher 400 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net za przetestowanie karty Citi Simplicity

Promocyjna ofensywa Citibanku trwa w najlepsze. 

Voucher Morele.net 400 zł od Citibanku za kartę Citi Simplicity
Tym razem do wzięcia jest voucher o wartości 400 zł, który wykorzystać można w jednym z 9 sklepów grupy Morele.net. Warunki do spełnienia są proste. A i dla byłych klientów banku jest dobra wiadomość, bo okres w którym wystarczy nie posiadać karty kredytowej z logo Citi, aby móc wziąć udział w promocji, został znacząco skrócony!


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje karty kredytowej Citibanku.]

Voucher 400 zł za kartę kredytową


Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji może być osoba, która nie ma oraz co najmniej od 1.01.2018 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta, pożyczki czy kredytu) nie wyklucza z promocji!

Nagroda. Na osoby biorące udział w promocji czeka gwarantowana nagroda w postaci vouchera o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net. Sam sklep Morele.net sprzedaje przede wszystkim AGD, komputery, sprzęt RTV i inną elektronikę.

Ale w grupie Morele.net jest jeszcze kilka innych sklepów z odrębnym asortymentem. Są to: hulahop.pl - zabawki i produkty dziecięce, amfora.pl - perfumy i kosmetyki, pupilo.pl - artykuły dla zwierząt, budujesz.pl - artykuły budowlane i narzędzia, digitalo.pl - książki, muzyka i filmy, motoria.pl - artykuły motoryzacyjne, sklep - presto.pl sport i turystyka, ubieramy.pl - odzież, obuwie i dodatki, meblujesz.pl - dekoracja i aranżacja wnętrz. I wszędzie tam również można zrealizować bon otrzymany w niniejszej promocji.

Voucher ma mieć ważność do 31.08.2020 r., a będzie go można zrealizować jednorazowo przy złożeniu zamówienia o wartości co najmniej 400 zł.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Voucher 400 zł do sklepów Grupy morele.net z Kartą Kredytową Citi Simplicity" i zgarnąć tytułową nagrodę:
 • do 13.12.2019 r. złóż wniosek o kartę (do uzyskania vouchera kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji); 
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody, zawrzyj umowę o kartę i aktywuj ją; 
 • najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle): 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz 
  • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1 500 zł (oczywiście nie muszą to być transakcje w sklepach grupy Morele.net). 

Spełnianie warunków promocji możesz rozłożyć w czasie, bo na wykonanie płatności kartą są aż 3 miesiące (a nawet trochę więcej, bo kartą można płacić już w miesiącu jej wyrobienia). Aczkolwiek im szybciej spełnisz warunki promocji, tym prędzej otrzymasz nagrodę.

Kiedy otrzymasz voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net? Citibank o przyznaniu nagrody powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Wtedy otrzymasz też voucher.

Na co zwrócić uwagę wykonując płatności na potrzeby promocji? Płatności kartą można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w internecie, ale trzeba pamiętać, że pod uwagę bank weźmie tylko te transakcje, które:
– nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
– nie będą Transakcjami zwróconymi 

A zgodnie z przywołanym regulaminem kart, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja w urzędzie pocztowym, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Poprzez wykluczenie powyższych typów transakcji bank postanowił wyeliminować takie miejsca, w których łatwiej byłoby zrobić większe obroty na karcie bez faktycznego płacenia za zakupy. Swobodnie możesz za to płacić w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, kinach, u lekarza, mechanika lub na stacjach paliw, a także w sklepach internetowych. Te transakcje zaliczą się do wymaganej sumy płatności min. 1 500 zł.

Kto może otrzymać kartę Citi Simplicity w Citibanku? 


Wobec klienta wnioskującego o kartę, bank stawia podstawowe wymagania:
"wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto - minimum 2500 zł." 

Oprócz dochodów z tytułu umowy o pracę czy samodzielnie prowadzonej działalności gospodarczej, bank akceptuje też inne źródła zarobków: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

Karta kredytowa Citi Simplicity - prześwietlenie


Karta Citi Simplicity wydawana jest za 0 zł. Citibank nie pobiera też opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez warunków! Po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji), kartę można zatem odłożyć do szuflady i nie będzie ona generować kosztów. Wyrabiając kartę, pamiętaj, by jednak nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą wyższą niż 200 zł, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

Samo korzystanie ze środków dostępnych w ramach limitu przyznanego na karcie kredytowej też nie musi kosztować. Ważne, by stosować się do kilku podstawowych zasad. W skrócie: należy nie wypłacać środków z bankomatu, nie przelewać z karty, a jedynie płacić za pomocą karty. Tak wydane środki najlepiej spłacić w okresie bezodstekowym (maksymalnie do 56 dni), co pozwoli oddać dokładnie tyle samo.

Choć na stronie promocji znajdziesz informację, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to pamiętaj, że ten zapis pojawia się tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie opiera się na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz bowiem wspomnianej spłaty w okresie bezodsetkowym, to bank nie naliczy odsetek, ani jakichkolwiek opłat. Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Alternatywne promocje. Na początku wspomniałem, że to już kolejna promocja w Citibanku. I tych faktycznie nie brakuje, bo możesz też skorzystać z poniższych promocji, w których za kartę Citi Simplicity do wzięcia jest:
 • bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka (w tej promocji obowiązuje dłuższy okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej z logo Citi, gdyż jest on liczony od 1.01.2017 r.; by zgarnąć nagrodę trzeba też wykonać płatności na większą sumę - wydać należy łącznie min. 2 000 zł);

A gdy już wyrobisz sobie kartę kredytową w Citibanku, to możesz też skorzystać z promocji konta osobistego. Zakładając je uzyskasz aż 3% w skali roku do 100 tys. zł gwarantowane na koncie oszczędnościowym aż na 6 miesięcy.


Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. A czy da się tę promocję połączyć z promocją z Biedronką? I jak to wtedy zrobić? Wydać trzeba by było 3500 zł? Czy 2000 zł wystarczą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocji nie da się połączyć. Skorzystać można albo z voucherów do Morele.net, albo do Biedronki, albo w innej promocji. O tym w której promocji bierze się udział decyduje wysłanie wniosku poprzez stronę dedykowaną dla danej akcji.

   Usuń
 2. Jeśli żona używa karty dodatkowej do mojej karty głównej to czy może wziąć udział w takiej promocji i wyrobić kartę na siebie? Czy ta karta dodatkowa ją wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczyć może tylko posiadanie głównej karty kredytowej. Jeśli ktoś ma dodatkową, to może wziąć udział w promocji.

   Usuń
 3. Czy jako dochód mogą być liczone świadczenia alimentacyjne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ostatniej stronie regulaminu (linkuję do niego na końcu wpisu o promocji) znaleźć można tabelę ze źródłami dochodu, jakie akceptuje bank. Brak tam alimentów, więc na 99,9% nie będzie to uwzględnione.

   Usuń
 4. Po jakim mniej więcej czasie, od spełnienia warunków CitiBank wysyła kupon?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...