Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 3 bilety do kina Helios za Konto 360° Junior dla dziecka w Banku Millennium (+ bonus 200 zł dla dorosłego)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

18.12.2019

Odbierz 3 bilety do kina Helios za Konto 360° Junior dla dziecka w Banku Millennium (+ bonus 200 zł dla dorosłego)

Bank Millennium odpalił promocję z kontem dla małoletnich w roli głównej.

3 bilety do kina za konto dla dziecka w Banku Millennium
Do wzięcia czekają 3 bilety do kin Helios, a z propozycji skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci Banku Millennium. Jeżeli masz więcej niż jedno dziecko, to każdemu z nich możesz założyć Konto 360° Junior i tym samym zgarnąć więcej biletów. A jeżeli i Ty (jako pełnoletni rodzic) nie jesteś jeszcze klientem Millennium, to na Ciebie czeka bonus pieniężny 200 zł.

Dla kogo promocja z biletami do kina? Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu dziecku (do 18 lat; bez wieku minimalnego). By to zrobić, niezbędne jest posiadanie konta osobistego lub karty kredytowej w Banku Millennium, a także dostępu do Millenet (czyli bankowości internetowej tegoż banku).
💡 Jeśli jako rodzic nie posiadasz jeszcze konta osobistego w Banku Millennium, to koniecznie sprawdź jak je założyć i w bardzo prosty sposób zgarnąć gwarantowany bonus 200 zł na start. Po jego otwarciu będzie możliwe założenie Konta 360° Junior w promocji z biletami do kina.

Limit nagród. Promocją objętych ma być pierwsze 5 000 Kont 360° Junior założonych w okresie od 2.12. do 4.01.2020 r. Z informacji uzyskanych przeze mnie w banku wynika, że na chwilę publikacji niniejszego wpisu promocja jest ciągle dostępna. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji bank ma powiadomić na swej stronie internetowej (tutaj).

Zasady promocji "Podwójny prezent na święta" (z biletami do kina Helios). By zgarnąć nagrodę, trzeba spełnić wszystkie poniższe warunki:
 • najpóźniej do 4.01.2020 r.:
  • posiadać zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w KBE (Kanałach Bankowości Elektronicznej); 
  • posiadać wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu otrzymywania informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywania informacji handlowych przez telefon oraz telefonicznie i zgód tych nie odwoływać do końca promocji; 
  • złożyć wniosek o Konto 360° Junior za pośrednictwem bankowości Millenet (tylko w taki sposób złożone wnioski kwalifikują do promocji), akceptując przy tym regulamin promocji (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior); 
 • do 31.01.2020 r.:
  • (bez względu na wiek dziecka) zasilić Konto 360° Junior kwotą min. 100 zł; 
  • dodatkowo - ale to tylko w przypadku posiadacza Konta 360° Junior, który jest osobą powyżej 13. roku życia - musi zostać wykonana min. 1 płatność kartą wydaną do konta;
  • nie zamykać, nie wypowiadać, ani nie odstępować od umowy o Konto 360° Junior.

Nagrodę Bank Millennium prześle do 29.02.2020 r. za pomocą SMSa w postaci kodów wymienialnych na 3 bilety na filmy 2D w kinach Helios. Kody mają być ważne przez minimum 60 dni.

Konto 360° Junior - prześwietlenie oferty 


Główne cechy konta dla niepełnoletnich zakładanego w Banku Millennium to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/4 zł - opłata miesięczna za kartę płatniczą wydawaną do rachunku nie jest pobierana w przypadku wykonania 1 płatności kartą na dowolną kwotę miesięcznie (karta potrzebna jest jednak wyłącznie w przypadku 13-latków lub starszych posiadaczy Konta 360° Junior);
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu).

Zakładając konto dla dziecka, miej na uwadze, by nie wpłacać tam (np. omyłkowo) większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka przez co z Konta 360° Junior nie da się wypłacić więcej niż 5140,74 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty musiałby być poparta decyzją sądu rodzinnego).

Kiedy nie warto brać udziału w promocji? Gdy Twoje dziecko ma już kilkanaście lat i perspektywa jego pełnoletności jest bliska, to lepiej zaczekać, by Twa latorośl (już jako pełnoletnia osoba) mogła założyć konto dla dorosłych i wtedy zgarnąć premię pieniężną 200 zł.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Pawłowi.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

15 komentarzy:

 1. Czy mogę wziąć udział w promocji jeśli w ubiegłym roku zakładałem konto junior dla dziecka celem zdobycia bonu do Empiku? W lutym tego roku zamknąłem to konto i w tej chwili nie posiadam konta junior tylko zwykłe konto 360 dla siebie.
  A drugie pytanie, czy jeśli założę 2 konta dla dwojga dzieci to dostanę 6 biletów?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do tej pory tak było, bo sam dwukrotnie korzystałem już z takiej promocji w Millenium. Teraz jednak już coś zablokowali, bo w końcówce składania wniosku wyświetla się komunikat o konieczności wizyty w oddziale banku. Także promocja dla tych, którzy jeszcze nie posiadali konta junior

   Usuń
 2. Czy jeśli żona ma już założone konto junior dla syna, to ja mogę założyć dla niego drugie konto tylko ze swojego millenetu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ten sam PESEL może być jedno konto 360 Junior.

   Usuń
 3. Rozumiem, że "nie zamykać, nie wypowiadać, ani nie odstępować od umowy o Konto 360° Junior" do dnia otrzymania kodu z biletami - nie unieważnią nam kodów do biletów czy coś? ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma zapisu który by ich do tego uprawniał.

   Usuń
 4. Czyli jeżeli założone jest konto junior przed 2.12. to nie mogę brać udziału?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie. Bo to było przed promocją.

   Usuń
 5. Po wpisaniu nazwiska dziecka(inne niż moje) zapraszają mnie do oddziału banku aby tam założyć konto.Zakładając konto w oddziale nie skorzystam z promocji czy tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z regulaminu "w okresie trwania Promocji otworzy za pośrednictwem Millenet Konto 360° Junior dla własnego małoletniego dziecka" więc nie. Chyba że w takiej sytuacji złożysz reklamację bo nie mogłeś skorzystać przez Millenet.

   Usuń
 6. Mam trójkę dzieci i dla jednego z nich, najstarszego w wieku 10 lat mam już konto Junior otwarte w lipcu 2019. Pytanie czy dla dwójki moich dzieci mogę otworzyć konta? Wezmę udział w promocji? Dostanę bilety dla dwójki dzieci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Na każde dziecko można mieć 1 konto. I za każde dostaniesz nagrodę.

   Usuń
 7. Witam

  Jeżeli moje dzieci mają 1,5 i 3 lata, też muszą wykonać płatność? Jak nie aja karty mam zrobić przelew czy jak? Czy generalnie jest bezpłatne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymóg płatności kartą dotyczy wyłącznie dzieci powyżej 13. roku życia.

   Usuń
  2. Dzięki za wyjaśnienie. Też nie ogarnąłem tego wymogu.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...