Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Tylko na blogu Bankobranie: zyskaj 190 zł za Konto Direct w ING Banku Śląskim

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

6.12.2019

Tylko na blogu Bankobranie: zyskaj 190 zł za Konto Direct w ING Banku Śląskim

Tego typu promocje przedstawiam zawsze z ogromną satysfakcją. Oto bowiem jest propozycja z nagrodą gwarantowaną dostępną tylko dla Czytelników bloga Bankobranie!

Bon Allegro za konto w ING Banku Śląskim
A ta promocja łączy się też z akcją banku, więc do czynienia mamy z kumulacją. Większa część tych gratyfikacji to gwarantowane premie pieniężne (do 140 zł) wypłacane przez bank. Ale teraz jest też dodatkowa nagroda gwarantowana w postaci bonu Allegro o wartości 50 zł od Mr. Złotówy.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.

Dla kogo promocje? Udział w akcji z bonami Allegro wziąć może osoba, która dotąd nie posiadała żadnego produktu ING Banku Śląskiego (wliczając w to pełnomocnictwa). Spełnienie tych warunków jednocześnie kwalifikuje do opisywanych poniżej promocji z premiami od banku.

Promocja dla Czytelników bloga (z bonami Allegro) skierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku (to ważne, bo w samej promocji z premiami do 140 zł, okres wykluczenia liczony jest przez bank od 1.07.2018  r.). Szkoda (to moja ocena), że tych warunków nie udało się ujednolić, ale bardzo się cieszę, że taką dodatkową, ekskluzywną promocję na blogu Bankobranie mogę zaserwować. Bo tylko tutaj możesz obecnie zdobyć więcej, niż jest standardowo do zdobycia (czyli nagrody o wartości 190, a nie 140 zł)!

Jeżeli samodzielnie nie możesz wziąć udziału w tej promocji, to może ktoś z rodziny lub znajomych się załapie? Warto zaproponować i zachęcić do zarabiania na bankach 🙂

Nagrody. Z kontem w ING Banku Śląskim możesz zgarnąć:
 • premia pieniężna do 140 zł od banku - to nagrody pieniężne wypłacane przez bank;
 • bon Allegro o wartości 50 zł od Mr. Złotówy - o ile dla otrzymania powyższej premii trzeba spełnić dodatkowe warunki (wykazać się aktywnością), o tyle w mej promocji wystarczy, że otworzysz konto za pomocą linku do wniosku dostępnego na blogu Bankobranie i zawrzesz umowę z bankiem.

Łącznie więc możesz uzyskać gwarantowane nagrody o wartości 190 zł. A może i więcej 😉 Blog Bankobranie na co dzień bazuje na tym co pewne i gwarantowane. Ale historia dotychczasowej aktywności ING Banku Śląskiego pokazuje, że w tym banku pojawia się sporo propozycji dla obecnych klientów. To pozwala mieć nadzieję na takie okazje w przyszłości (w ostatnim czasie bank w akcjach skierowanych do zaproszonych klientów premiował m.in. płatności mobilne, wpływy wynagrodzenia na konto czy wpłatę na konto oszczędnościowe). Gwarancji powtórki tych ofert nie ma, ale nuż coś się pojawi.

Zasady promocji z bonem Allegro o wartości 50 zł


By zdobyć bon 50 zł na zakupy: 
 • zarejestruj się za pomocą specjalnego formularza zgłoszeniowego (dostępnego na końcu niniejszego wpisu), podając swój adres mailowy oraz akceptując regulamin promocji; 
 • kliknij przycisk 'ZŁÓŻ WNIOSEK', by przejść na stronę ING Banku Śląskiego i zawnioskować o konto w ING Banku Śląskim (wszystko to musi odbyć się w nieprzerwanym procesie);
 • otwórz konto w ING Banku Śląskim (najpóźniej w ciągu miesiąca od wysłania wniosku).

I to już wszystko. Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro. Nagrodę prześlę do Ciebie mailem najpóźniej do 30.04.2020 r.

Promocja z bonami Allegro ma być dostępna do 30.12.2019 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli wniosków objętych promocją (choć to rekordowa pula nagród, bo mam do rozdania aż 200 bonów o wartości 50 zł każdy, to z udziałem nie warto zwlekać). O takim przedterminowym - jeśli nastąpi - zakończeniu poinformuję w niniejszym wpisie (wtedy wysłanie kolejnych formularzy zgłoszeniowych nie będzie już możliwe).

Bon 50 zł od Złotówy to jednak nie wszystko, co można zgarnąć z Kontem Direct w ING Banku Śląskim. Do wzięcia są również premie pieniężne do 140 zł za korzystanie z konta.

Do 140 zł za Konto Direct


Zasady promocji. By zgarnąć premię za założenie konta w ING Banku Śląskim:
 • wnioskując o konto, zawnioskuj też o dowolną kartę wydawaną do konta oraz wyraź zgody na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny, telefoniczny i tradycyjny.
 • zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej (udział w promocji gwarantują wyłącznie wnioski złożone przez Internet).

Dalej będzie już należało spełniać warunki uzyskania poszczególnych bonusów:
 • by zdobyć bonus 100 zł: do 2.03.2020 r. wykonaj płatności kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 1 000 zł (mogą to być płatności w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

Spełnienie powyższych warunków to podstawa, by zgarnąć min. 100 zł. Ale można więcej. I tak w celu zgarnięcia do 120 lub nawet 140 zł. najpóźniej do 2.03.2020 r.:
 • by zgarnąć dodatkowe 20 zł: wykonaj 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych;
 • by uzyskać również kolejny bonus 20 zł: otrzymaj na konto co najmniej jedno wynagrodzenie min. 1 000 zł.

A czym dla ING Banku Śląskiego jest wynagrodzenie? Objaśnienie w regulaminie jest dość lakoniczne:
"Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku [czyli ING Banku Śląskiego - przyp. Mr. Złotówa] lub wpłatomatach Banku." 

Wypłata premii (od 100 do 140 zł w zależności od tego, które warunki spełnisz) przewidziana jest w dwóch turach. Stanie się to:
 • (w wersji błyskawicznej) już do 10.01.2020 r. dla uczestników, którzy spełnią warunki promocji do 31.12.2019 r. lub 
 • do 18.03.2020 r. dla tych, którzy warunki promocji spełnią w późniejszym terminie (do 2.03.). 

Zatem kto warunki promocji zrealizuje szybciej, ten wcześniej otrzyma premię. A ta zostanie wypłacona na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Do momentu otrzymania nagrody nie zamykaj Konta Direct, ani Otwartego Konta Oszczędnościowego, posiadaj dowolną aktywną kartę wydaną do konta osobistego (Direct) oraz nie wycofuj zgód marketingowych.


Konto Direct w ING Banku Śląskim - prześwietlenie


Konto osobiste (Konto Direct) w ING Banku Śląskim to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w okresie rozliczeniowym wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł (do tej sumy wliczą się już transakcje wykonywane na potrzeby promocji, ale nie zaliczają się płatności BLIKiem); nieco łatwiej mają posiadacze Konta Direct w wieku 18-26 lat, ponieważ żeby nie płacić za kartę wystarczy wykonać płatności na sumę min. 200 zł w miesięcznym okresie rozliczeniowym;

  okres rozliczeniowy w ING Banku Śląskim liczony jest od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego; opłata nie jest pobierana za pierwszy niepełny okres rozliczeniowy, w którym otwierasz konto; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu (takie zasady obowiązują też dla wypłat BLIKiem). 

Z kolei Otwarte Konto Oszczędnościowe to rachunek oszczędnościowy, który trzeba założyć, bo to właśnie na ten rachunek bank wypłaci premię, ale nie ma potrzeby korzystania z tego konta na co dzień. Jest ono bez warunków darmowe. Wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na swoje konto/konta w ING Banku Śląskim wykonasz za 0 zł.

Do promocji z premią do 140 zł kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone przez Internet (w regulaminie bank zaznaczył jednak, że "promocja nie dotyczy kont otwieranych przez system bankowości internetowej Moje ING" - to informacja dla obecnych klientów banku, którzy już takowy dostęp posiadają, np. korzystając z karty kredytowej lub innego produktu). By załapać się na dodatkową nagrodę ode mnie, czyli na bon Allegro o wartości 50 zł, pamiętaj, by wniosek o konto złożyć za pośrednictwem formularza na końcu niniejszego wpisu.

A po złożeniu wniosku, umowę o konto zawrzesz na jeden z poniższych sposobów:
 • przelewem weryfikacyjnym - można go wykonać wyłącznie z własnego konta w wybranych bankach (są to: Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, mBank, Pekao i Santander Bank), które zostało otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Z takiego konta będzie należało wykonać przelew 1 zł do ING Banku Śląskiego, który sprawdzi czy dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) idealnie pokrywają się z tymi, które wpiszesz we wniosku o Konto Direct. Tę złotówkę bank odda, a jeśli weryfikacja przebiegnie pozytywnie, to otworzy też konto;
 • za pośrednictwem kuriera - w tym przypadku formalności są ograniczone do minimum, bo - z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu - wystarczą 2 podpisy;
 • w placówce banku - doradcy pamiętaj zasygnalizować, że chodzi właśnie o dokończenie formalności przy wniosku już złożonym na stronie promocji, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie się ono kwalifikowało do promocji).

Najlepsza strategia na udział w promocji


Scenariusze udziału w promocjach (a przede wszystkim w promocji z premią do 140 zł od banku) są w praktyce dwa.

Jeden z nich to ten błyskawiczny przebieg udziału w promocji. A więc czym prędzej należy założyć konto i wszystkie warunki spełnić do końca bieżącego roku kalendarzowego. Premię 140 zł od banku otrzymasz wtedy już na początku 2020 r. Drugi scenariusz, to więcej czasu na spełnianie warunków promocji. I dla tego wariantu nieco bardziej muszę go rozpisać, bo promocja z premiami do 140 zł wymaga wykonywania płatności kartą (na sumę min. 1 000 zł). A że jednocześnie warunkiem zwalniającym z opłaty za kartę jest wykonanie płatności na sumę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym, to dobrze te płatności (na sumę min. 1 000 zł) rozłożyć w czasie. By jednocześnie spełnić warunki promocji i unikać opłaty za kartę:
 • okres do 28.12. - pierwszy niepełny okres rozliczeniowy (bank nie pobierze opłaty za kartę); płatności możesz już jednak wykonywać, bo zaliczą się do wymaganej sumy transakcji na sumę min. 1000 zł;
 • okres od 29.12. do 28.01. - wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł (unikniesz opłaty);
 • okres od 29.01. do 28.02. - wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł (unikniesz opłaty);
 • do 2.03. wykonaj płatności brakujące do sumy min. 1000 zł (które należy wykonać od otwarcia konta do tej właśnie daty);
 • okres od 3. do 18.03. - na potrzeby promocji transakcji kartą już nie musisz robić, ale wykonanie płatności kartą na sumę min. 300 zł (w całym okresie od 29.02. do 28.03.) przyda się, jeśli chcesz uniknąć opłaty w wysokości 7 zł (względnie opłatę możesz ponieść, jeśli wydanie 300 zł kartą innego banku przyniesie Ci większe korzyści - np. przy moneybacku 5%, zwrot po wydaniu 300 zł wyniesie 15 zł, więc będziesz o 8 zł "na plusie").

Podsumowanie - jak przystąpić do obydwu promocji, by zgarnąć całą pulę?


By wziąć udział we wszystkich promocjach, pamiętaj o zachowaniu kolejności: wypełnij formularz zgłoszeniowy do promocji z bonem Allegro (formularz znajdziesz poniżej) i po kliknięciu przycisku "ZŁÓŻ WNIOSEK" wypełnij wniosek o konto.

Na koniec jeszcze kilka wskazówek związanych z udziałem w promocji z bonami Allegro. Jeśli zdarzyło Ci się już klikać we wniosek o otwarcie konta w ING Banku Śląskim (na Bankobraniu lub innej stronie - w tym bezpośrednio na stronie internetowej ING Banku Śląskiego), a chcesz mieć pewność prawidłowego rozliczenia udziału w promocji (a więc tego, że Twój wniosek będzie zaliczony jako ten, złożony bezpośrednio po kliknięciu w link na moim blogu), zarejestruj się w przeglądarce w otwartym trybie prywatnym (zwanym też incognito). 

Jak to zrobić? Kliknij TUTAJ prawym przyciskiem i z listy wybierz właściwą opcję (np. w przeglądarce Chrome: "Otwórz w oknie incognito"; w przeglądarce Firefox: "Otwórz odnośnik w nowym oknie w trybie prywatnym"; w przeglądarce Opera: "Otwórz link w oknie prywatnym").

Jeśli w promocji zechce wziąć udział ktoś z Twej rodziny lub znajomych i będzie to robił na tym samym komputerze, to powtórzcie wyżej opisany proces z otwarciem okna w trybie prywatnym. 

Pamiętaj, by po rejestracji (poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego) i kliknięciu "ZŁÓŻ WNIOSEK", wysłać wniosek o konto bez przerywania tego procesu (rejestracja + wysłanie wniosku). Jeśli wniosku nie możesz złożyć teraz (choćby z braku czasu), a np. za godzinę, to póki co się nie rejestruj (bo sama rejestracja nic nie da), a do rozpoczętego wniosku nie da się powrócić (będzie wymagana ponowna rejestracja i wysłanie wniosku).

Promocja z bonami Allegro organizowana jest wyłącznie na blogu Bankobranie i wszelkie zapytania związane z organizacją, przebiegiem tej promocji, a także zgłoszenia kieruj do mnie. Możesz pisać w komentarzach lub mailowo (kontakt@bankobranie.pl). W banku informacji na temat promocji z bonami Allegro nie zasięgniesz. ING Bank Śląski jest z kolei właściwym adresatem zapytań i wszelkich innych zgłoszeń dotyczących promocji z premią do 140 zł.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO PROMOCJI Z BONEM ALLEGRO

Poniżej znajdziesz formularz zgłoszeniowy (jedyny sposób zgłoszenia do promocji z bonami Allegro). I choć jest on krótki i wydaje się być bardzo czytelny, to pod nim znajdziesz krótką instrukcję.
 • w polu "Podaj adres e-mail" wpisz swój adres (uważaj, by nie popełnić literówki) - na ten mail otrzymasz wiadomość z bonem Allegro (jeśli spełnisz warunki promocji); 
 • "akceptuję regulamin" - zaznacz pole, bo to warunek konieczny do realizacji kolejnego kroku, czyli złożenia wniosku o konto; 
 • kliknij "ZŁÓŻ WNIOSEK" - trafisz w ten sposób na stronę banku - konkretnie do wniosku o Konto Direct (tylko złożenie wniosku w ten sposób i otwarcie konta na podstawie powyższego wniosku jest warunkiem uczestnictwa w promocji z bonami Allegro" (przycisk "ZŁÓŻ WNIOSEK" można kliknąć dopiero po wpisaniu adres e-mail i akceptacji regulaminu).
_________________

Na końcu mam też dobrą wiadomość dla osób, które za pośrednictwem linku do wniosku na blogu Bankobranie w obecnej edycji promocji banku (w okresie od 1.10. do 5.12.2019 r.) złożyły wniosek o Konto Direct (wyłącznie jednak o to konto; w promocji na blogu Bankobranie udziału nie bierze Konto Mobi). Jeśli jesteś taką osobą, proszę o wiadomość na kontakt@bankobranie.pl 

Przydatne dokumenty:

100 komentarzy:

 1. Bon jest dla każdego czy są jakieś inne kryteria? Losowanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy spełnić warunki uczestnictwa (być nowym klientem), złożyć wniosek o Konto Direct w opisany wyżej sposób i zawrzeć umowę z bankiem. I już tylko za to będzie bon 50 zł.

   W praktyce liczy się tylko kolejność. Nagrodę otrzyma pierwsze 200 osób. Nikt nie odejdzie z kwitkiem, bo gdy pula się wyczerpie, to ogłoszę zakończenie promocji.

   Usuń
  2. Dzięki za odp. Złożone.

   Usuń
 2. Super, a ja założyłem konto wczoraj wieczorem :/ .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytaj fragmencik na samym końcu wpisu (pod podkreśleniem) :)

   Usuń
 3. Witam,
  czy płatności kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł mogą być np. Revolut?
  Podobnie te 300 zł/m-c by uniknąć opłaty za kartę, Revolut przejdzie, czy są jakieś wykluczenia?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ING nie ma żadnych wykluczeń.

   Usuń
  2. W regulaminie promocji nie ma wykluczeń. Tak samo nie ma wykluczeń, jeśli chodzi o transakcje na potrzeby uniknięcia opłaty za kartę.

   Usuń
 4. O matulu... tydzień temu złożyłem wniosek. :( Ale smuteczek...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zrobiłeś to za pośrednictwem linka na blogu Bankobranie, to spójrz na zapis na końcu wpisu :)

   Usuń
  2. Dziękuję. :) Tak się zdołowałem, że nawet nie chciało mi się dojechać do końca. ;)

   Usuń
 5. Jaką ważność ma ten bon Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co pamiętam, gdy kupowałem przy okazji poprzednich edycji promocji, to bon jest ważny przez rok. Póki co bonów nie kupowałem, więc gdy będę je wysyłał, to powinny mieć ważność 365 minus kilka dni.

   Usuń
 6. Jakieś wykluczenia jeśli idzie o płatności kartą (PayU, poczta, Revo)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczeń, więc można śmiało płacić wszędzie :)

   Usuń
 7. Czyli karta kredytowa ING wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że nie. W regulaminie jest tylko napisane, że nie można było mieć konta osobistego w okresie tam wskazanym

   Usuń
  2. W promocji z bonem Allegro udział wziąć może wyłącznie nowy klient, który nie posiadał wcześniej żadnego produktu ING Banku Śląskiego.

   W promocji z bonusami do 140 zł od banku warunki uczestnictwa są nieco inne. Wykluczać może jedynie posiadanie konta osobistego (i karencja jest krótsza).

   Usuń
  3. Jednak chyba też się nie da, bo jeśli ktoś miał wcześniej dostęp do bankowości internetowej ING to jak wypełnia wniosek o konto to w pewnym momencie musi się zalogować na swoje konto, aby dokończyć wniosek. A w regulaminie banku jest napisane: (Promocja nie dotyczy
   kont otwieranych przez system bankowości internetowej Moje ING) - no chyba, że to dotyczy sytuacji kiedy cały proces składania wniosku rozpoczynamy w bankowości internetowej a nie przez stronkę promocji. Trzeba by potwierdzić z bankiem.

   Usuń
  4. Czy nowy klient - to jest TOTALNIE nowy (dziewiczy wobec ING BS) klient?

   Przypominam sobie, ze w latach 2012-2013 miałem tam konto (bodajże OKO). Na pewno GRUBO przed 1.07.2018, bo sam już nawet nie pamiętam tej zamierzchłej daty ;)

   Załapuję się na bon od Mr.Złotówy?

   Usuń
  5. "Udział w akcji z bonami Allegro wziąć może osoba, która dotąd nie posiadała żadnego produktu ING Banku Śląskiego (wliczając w to pełnomocnictwa)"

   Usuń
 8. Jak kliknąć w ten przycisk złóż wniosek? U mnie się nie da.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przycisk jest klikalny dopiero po wpisaniu adresu e-mail i odhaczeniu akceptacji regulaminu.

   Usuń
  2. Mam pytanie czyli płatności blikiem np na allegro wliczają się w sumę płatności 1000 zł(czyli wykonując np 3 transakcje na sumę 100 zł to od stycznia do 2 marca zostaje mi wydanie łącznie 900 zł)

   Usuń
  3. Płatności BLIKiem wliczają się do sumy min. 1000 zł na potrzeby promocji. Można też płacić w Internecie. Pamiętaj jedynie, że płatności BLIKiem nie wliczają się z kolei do obrotu 300 zł/mies., który zwalnia z opłaty za kartę.

   Usuń
 9. Czyli opłaty na poczcie za rachunki będą spełniały warunki?

  OdpowiedzUsuń
 10. Najprostszy wniosek o konto w życiu. Kilka minut i gotowe. Bez kurierów, wizyty w oddziale banku itp. SUPER!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oddział trzeba będzie odwiedzić w przypadku chęci skorzystania z promocji dotyczącej zakupu jednostek funduszu inwestycyjnego, ponieważ z konta zweryfikowanego jedynie przelewem nie ma możliwości otwarcia rejestru funduszu.

   Usuń
 11. Jeśli dobrze rozumiem przelew „wynagrodzenia” z innego konta indywidualnego nie daje bonusu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji z bonusem 100/120 za wynagrodzenie daje i 100 zł u mnie wpadło.

   Usuń
 12. Czy takie rozwiązanie przejdzie tj. 1000zl przeleje mi żona z swojego konta, ja 1000zl doładuje revoluta i też w międzyczasie zrobię płatności blikiem w internecie i to wszystko zrobię do końca grudnia a na początku stycznia dostanę 140zl + 50zl bon od Ciebie, Złotówa? Dobrze rozkminiam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. W poprzedniej edycji tak to ogarnąłem. Jedynie wynagrodzenie miałem od pracodawcy. Ale premię dostałem właśnie w miesiąc.

   Usuń
  2. Oki dzięki za odpowiedź

   Usuń
 13. Czy adres mailowy który tu podałem musi być ten sam co we wniosku o konto? Bo teraz się zorientowałem, że podałem inny.

  OdpowiedzUsuń
 14. A jaki jest okres kadencji dla promocji BEZ bonów Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytaj opis promocji, jest podana data.

   Usuń
  2. Uczestnikiem promocji z premią do 140 zł od banku (bez bonu Allegro ode mnie) może być osoba, która co najmniej od 1.07.2018 r. nie posiadała, ani nie współposiadała Konta z Lwem (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP). O samej promocji banku piszę tutaj.

   Usuń
 15. Zrobione. Dzięki Złotówa 😊 rozumiem, że nie muszę utrzymywać konta do momentu otrzymania bonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji banku wystarczy utrzymywać konto do otrzymania premii. W mej promocji z bonem Allegro takiego wymogu nie ma (w praktyce wystarczy jedynie nie odstępować od umowy, co jest opcją dostępną tylko w ciągu 14 dni od zawarcia umowy; później to już wypowiedzenie).

   Usuń
 16. Czy nadal jest możliwość zastąpienia zwykłej karty kartą w telefonie? Bo ona jest darmowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bo do konta można mieć dowolną kartę (jej posiadanie do dnia otrzymania premii to wymóg promocji z premią do 140 zł). Przy czym w praktyce ta karta (Mastercard w telefonie) na chwilę obecną nie różni się od standardowej (plastikowej), gdyż do 28.12.2019 r. jest darmowa, a później (o ile bank nie wprowadzi jakiejś promocji na to) będą obowiązywać standardowe warunki (czyli wykonanie płatności na sumę min. 200 lub 300 zł w miesięcznym okresie rozliczeniowym).

   Usuń
 17. A jezeli posiadamy z mężem wspólnie kredyt hipoteczny w ING przy czym ja mam konto direct to mąż może skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety to współkredytobiorca, to też klient banku, więc z promocji z bonem Allegro to wyklucza. Ale można wziąć udział w samej promocji z premią do 140 zł.

   Usuń
 18. Czy płatność BLIKiem w internecie
  (do bonusu +20zł)
  może być za fakturę w Play
  (bo jest taka opcja w Play),
  czy musi być za zakupy itp płatności ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoniłem sobie na infolinię, bo nie pomyślałem o przeczytaniu regulaminu samemu, wybaczcie, i te 3 płatności mają byc "bezgotówkowe BLIK, za zakupy w sklepach internetowych", czyli nie za usługi..

   Usuń
  2. Z tego co pamiętam to przechodzą wszelkie płatności w internecie

   Usuń
 19. Witam,

  Długo trzeba czekać po przelaniu tej złotówki weryfikacyjnej na odpowiedz z banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelanie złotówki działo sie podczas składania wniosku i odpowiedz byla wciągu minuty/dwóch.
   Mi osobiscie dwa razy nie poszło (z powodu problemu z logowaniem do mojej bankowosci), wiec jak pisał Mr Złotówa, trzeba było wniosek od nowa wklepywać.
   Ale ostatecznie załozone bez problemu, dziś juz przelałem sobie pieniadze i płaciłem BLIKiem :-) I telefon powitalny z ING był.

   Usuń
 20. czy wnioski z bonem na allegro już się skończyły? ;<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z bonem Allegro nadal jest dostępna. Gdy pula się wyczerpie, to poinformuję o tym i z powyższego wpisu zniknie formularz rejestracyjny.

   Usuń
 21. Jak nie napisane wyżej, ze się skończyły, to się nie skończyły.

  OdpowiedzUsuń
 22. Mr. Złotówa, czy zastrzeżenie karty kredytowej w ING to to samo co jej zamknięcie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku karty kredytowej konieczne jest wypowiedzenie umowy, bo samo zastrzeżenie karty nic nie daje - nadal jest limit kredytowy (w ramach tej karty) do którego jest dostęp choćby przez bankowość internetową.

   Usuń
 23. A jakiś mail zwrotny potwierdzający, że się złożyło wniosek przez link, czy założyło konto w ramach tego bonu 50 zł na Allegro przyjdzie od Mr Złotówa ? I kiedy zacznie Pan wysyłać bony ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takiego maila nie wysyłam. Przekazanie bonów planowane jest do 30.04.2020 r. (acz mam nadzieję, że uda się wcześniej, ale nie wcześniej niż o miesiąc).

   Usuń
 24. Wniosek wypełniony. Przeszedłem do zakładania konta. Pierwsza weryfikacja przelewem - niepowodzenie. Przy drugiej (inny bank) po zakończeniu dostałem: "Błędne parametry wywołania strony" a przy powrocie do strony ing "Prosimy o kontakt z administratorem"... Super... Na infolini nie potrafia pomóc tylko proponują spróbować jeszcze raz. No to próbuję tylko czy się złapie na premie z ING i od Amina to ja nie wiem ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o bank, to umowa nie została zawarta, więc ciągle jest okey.

   W przypadku mej promocji, to wniosek musi być złożony ponownie z rejestracją od początku. Powinno się rozliczyć (a gdyby coś w tej nietypowej sytuacji jednak nie poszło po myśli, to koniecznie wtedy napisz - wyjaśnimy).

   Usuń
  2. Wszystko poprawione. Przeszły 3 konta. Czekamy na promocje od Ciebie :)

   Usuń
 25. wpisalem wszystkie dane i pojawil sie komunikat,ze sa poprawne,ale wniosek nie moze przejsc dalej i mam isc do oddzialu...co robic i czy wtedy zalapie sie na bonusy?

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy można rozdzielać spełnienie warunków.To znaczy: jeśli wykonam płatności na sumę 1000zł. do 31.12.19 jednocześnie nie spełniając pozostałych dwóch warunków to czy 100zł zostanie mi wypłacone do 10.01.20. Jeśli nie to co się stanie jeśli nie spełnię któregoś z warunku np. wpływu pensji w wysokości 1000zł.(moja renta wynosi 800zł.)do 02.03.2020 roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poprzedniej edycji było tak, że jak ktoś nie spełnił warunków wszystkich bonusów to nie wypłacali w p-wszej transzy. Ale po reklamacji wypłacali.

   Usuń
 27. To jak to w końcu jest? Wpływ wynagrodzenia może być od żony czy musi być od pracodawcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie ktoś wyżej napisał, że przelew od żony przeszedł ale nie wiem czy to dotyczyło tej edycji.

   Usuń
 28. Co oznacza "sklep internetowy" w którym trzeba wykonać 3 płatności BLIKIEM? Czy liczą się np. doładowania telefonu przez stronę internetową, albo zakup biletu na pociąg przez internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przechodzą wszystkie płatności w internecie. Nie ma definicji sklepu internetowego.

   Usuń
 29. Jeśli otrzyma się pełną nagrodę do 10 stycznia to z zamnięciem konta trzeba czekać do otrzymania bonu Biedroki od Ciebie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Z mej strony nie ma wymogu utrzymywania konta do momentu otrzymania nagrody (bonu Allegro, a nie Biedronki). Ważne jedynie jest to, by nie odstępować od umowy w ciągu 14 dni od jej zawarcia. Później można zrobić co się chce.

   Usuń
 30. Czy dostaliście jakieś powiadomienie o spełnieniu warunków do 31.12 i wypłacie do 10?

  OdpowiedzUsuń
 31. Też nić nie mam. Wychodzi na to, że trzeba będzie pisać reklamację. Ma ktoś doświadczenie czy wystarczy taka w systemie czy trzeba tuptać na pocztę?

  OdpowiedzUsuń
 32. Właśnie dostałem 120zł za transakcje i blika, wiec nie trzeba było składać reklamacji, że nie chce za wynagrodzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Premia 120 (brak wynagrodzenia) wpadła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robiłeś jakieś przelewy "wynagrodzenia" czy w ogóle nic nie próbowałeś?

   Usuń
  2. Podbijam pytanie.

   Usuń
  3. Podbijam pytanie.

   Usuń
 34. ale się wyrobili ;)

  OdpowiedzUsuń
 35. Cześć Bankobiorcy ;),
  ING wypłacił nagrodę i teraz dumam czy kasować konto czy zostać na dłużej i mieć nadzieję na inne prezenty - za pensję, płatności telefonem, oszczędzanie.
  Jakie macie doświadczenia i sugestie?
  Na razie z banku korzysta mi się sympatycznie, ale nie wiem czy warto zostawać tu na dłużej,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam wpisy pod etykietą "promocja dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego", gdzie można sprawdzić dotąd dostępne tego typu propozycje. Było ich sporo (acz ostatnio jakby mniej; no i większość tylko dla zaproszonych klientów).

   Usuń
 36. Cześć wam, dostałem ja i rodzinka premie po 100zł wszyscy. 28-go spełniony był warunek płatności BLIK-iem. Powinienem już się reklamować?

  OdpowiedzUsuń
 37. Omg już wszystko jasne. Płatności BLIK miały być przez internet a ja specjalnie do Żabek latałem po zupki chińskie :D Czyli teraz trzeba czekać do 18.03.2020? W sumie i tak mi się konto podoba więc moge poczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 38. Otrzymałam premię i chciałbym zamknąć konto i kartę, czy jeśli to teraz zrobię, otrzymam potem i tak bon do Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeszkód. Na potrzeby promocji z bonem Allegro ważne jedynie, by konto nie było zamknięte w ciągu 14 dni od założenia (bo wtedy mowa o odstąpieniu od umowy). Jeśli czas ten już upłynął, to swobodna decyzja :)

   Usuń
 39. Nagrodę od ING dostałem już w styczniu :).
  Mr. Złotówa wiadomo coś kiedy będą bony na allegro rozsyłane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W chwili obecnej nie mam jeszcze takiej możliwości. Teoretycznie jest czas do 30.04.2020 r., ale mam nadzieję, że uda się wcześniej.

   Usuń
 40. Witam ktoś już dostał premię?

  OdpowiedzUsuń
 41. Do dziś powinni wypłacić jak się nie mylę. Mi brakuje tylko 20zł za BLIK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, do dzisiaj. Dajcie znac czy coś wpadło. U mnie dwie osoby brały udział póki co cisza.

   Usuń
  2. U mnie 120 zł. Wynagrodzenie jako zwykły przelew od innej osoby z innego banku nie przeszło.

   Usuń
 42. Mi na razie nic nie płacili

  OdpowiedzUsuń
 43. Sianko na koncie u mnie i u meza.

  OdpowiedzUsuń
 44. 140zł wpadło dzisiaj :)

  OdpowiedzUsuń
 45. U mnie też. Z karty rezygnować trzeba i teraz trzeba zbierać kolejne 100 zł za cel oszczędnościowy

  OdpowiedzUsuń
 46. Jest premia. Teraz już tylko czekam na bon od Złotówy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i jeszcze 100 zł za cel oszczędnościowy będzie! :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...