Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Mikołajki z bankiem BNP Paribas, czyli do 350 zł do wzięcia w bardzo krótkiej promocji

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

6.12.2019

Mikołajki z bankiem BNP Paribas, czyli do 350 zł do wzięcia w bardzo krótkiej promocji

Wystartowała nowa promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Mikołajki z bankiem BNP Paribas
Tym razem to promocja bardzo krótko dostępna, gdyż załapać się na nią można wyłącznie przez 3 dni (z okazji Mikołajek tylko do niedzieli!). A do wzięcia czeka bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach H&M oraz do 250 zł w bonusach pieniężnych (które przeznaczyć można już na dowolny cel).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje konta w BNP Paribas.]

Dla kogo promocja? Udział w akcji "Mikołajki z bankiem" wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie posiada i w okresie 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy rachunków.

Za to bez przeszkód udział w promocji wziąć mogą klienci BGŻ Optima.

Nagroda. Do zgarnięcia czekają dwa rodzaje nagród:
 • bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach H&M (będzie go można wykorzystać najpóźniej do 1.02.2020 r.) oraz
 • bonusy pieniężne na sumę 250 zł (wypłacane w dwóch częściach - odpowiednio w wysokości 100 i 150 zł)

Łącznie dzięki promocji zgarnąć można więc nagrody o wartości 350 zł.


Limit rejestracji w promocji. Udział w akcji "Mikołajki z bankiem" wziąć może wyłącznie  500 osób (pula to mocno ograniczona, ale i czas dostępności promocji jest bardzo krótki).

Jeżeli pula wyczerpie się przed czasem, to na stronie promocji pojawi się stosowny komunikat, a kolejne rejestracje będą zablokowane. Zatem kto zdąży się zarejestrować, ten może mieć pewność zdobycia nagrody (oczywiście po spełnieniu warunków).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 8.12.2019 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej z Kartą Otwartą na Dzisiaj - nieco niżej wyjaśniam dlaczego); pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji;
 • do 20.12.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej.

Za samo spełnienie tych prostych warunków, otrzymasz bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach H&M. Ale to nie wszystko, bo do wzięcia są jeszcze bonusy pieniężne.

By uzyskać bonus 100 zł, w styczniu 2020 r.:
 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 250 zł.

By uzyskać kolejny bonus, już w wysokości 150 zł, oprócz spełnienia warunków uzyskania powyższych nagród, w lutym 2020 r.:
 • wykonaj min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (może być to przelew środków z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas).

Wydanie nagród. Najszybciej otrzymasz bon do H&M, bo ma on przyjść mailem już do 3.01.2020 r.

O przyznaniu bonusów pieniężnych, organizator promocji poinformuje Cię mailowo: 
 • do 20.02.2020 r. (o bonusie 100 zł za spełnienie warunków w styczniu) oraz
 • do 20.03.2020 r. (o bonusie 150 zł za spełnienie warunków w lutym). 

Na pierwszą z tych wiadomości będzie trzeba zareagować i najpóźniej do 25.02. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. I właśnie na to konto wpłyną bonusy: 100 zł ma być wypłacone najpóźniej do 29.02.2020 r., a drugi bonus (150 zł) wpłynąć powinien do 31.03.2020 r. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Ważne wskazówki. Spełniając warunki uzyskania bonusów w promocji "Mikołajki z Bankiem", pamiętaj o poniższych zasadach: 

▶️ Płatności kartą można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku bank pod uwagę nie weźmie transakcji wykonanych "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)". 

▶️ Jeśli chodzi o płatności kartą, to regulamin promocji wyklucza transakcje w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (kody te wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Generalnie chodzi więc tutaj tylko o wykluczenie metod, które pozwoliłyby na szybki obrót na karcie (często bez faktycznego robienia zakupów). Spokojnie można jednak płacić w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, aptekach, drogeriach, na stacjach paliw, w lokalach gastronomicznych, kinach, restauracjach itd. 

▶️ Wpływy na sumę min. 1 000 zł mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Możesz więc np. wykonać przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza pojawienie się w historii konta - nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.


Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie


Główne cechy konta zakładanego w BNP Paribas to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • BNP Paribas daje do wyboru jedną z trzech poniższych kart do konta:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli nie chcesz płacić za dodatkowe ubezpieczenia, ani darmowe wypłaty z bankomatów nie są dla Ciebie zanadto istotne, a wolisz za darmo korzystać z konta, wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj. W tym przypadku jedna płatność kartą miesięcznie wystarczy, by mieć konto i kartę za darmo!

Złożenie wniosków o konto objętych promocją możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy już kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. Konto firmowe wyklucza? Chyba nie ale wolę się upewnić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto firmowe to nie osobiste. Możesz wziąć udział.

   Usuń
 2. Czy bon do HM można też realizować w sklepie online?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Wynika to już z opisu nagrody: "e-karta upominkowa w postaci kodu do wykorzystania na zakupy w sieci sklepów H&M na terenie Polski oraz na
   http://www2.hm.com/pl o wartości 100 zł"

   Usuń
 3. "zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł" - tylko w lutym, czy w styczniu też trzeba?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj przyszedl na meila kod do H&M. :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...