Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 6800 punktów (o równowartości 100 zł) za rejestrację karty kredytowej Getin Banku w programie Bezcenne Chwile

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

11.12.2019

6800 punktów (o równowartości 100 zł) za rejestrację karty kredytowej Getin Banku w programie Bezcenne Chwile

Wystartowała nowa promocja karty kredytowej.

6800 punktów (o równowartości 100 zł) za rejestrację karty kredytowej Getin Banku w programie Bezcenne Chwile
Tym razem to promocja karty kredytowej Getin Banku, który rejestrację karty (zarówno przez nowych, jak i obecnych klientów) w programie Bezcenne Chwile (daw. Priceless Specials) premiuje 6800 punktów powitalnych. W ten sposób promocja karty kredytowej pozwoli zgarnąć nagrodę o równowartości 100 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Getin Banku.]

Nagroda o takiej wartości nie robi wrażenia, gdy mowa o karcie kredytowej. Wszak w takiej sytuacji BNP Paribas daje 400 zł na zakupy w Biedronce, a Citibank też w tym względzie nie ustępuje i w kilku różnych promocjach (do wyboru) daje vouchery na zakupy (Allegro, Biedronka, Leroy Merlin, Rossmann) lub telefon LG K30 Dual Sim. A przypomnę, że także 100 zł można zgarnąć za darmową pożyczkę Net Credit - ta promocja kończy się jednak już 11.12. (jako że nie jest to promocja bankowa, to informacje na jej temat znajdziesz na stronie Promocjobranie). Aczkolwiek warunki do spełnienia, których wymaga promocja karty kredytowej Getin Banku są bardzo proste.

Promocja karty kredytowej: 6800 punktów w Bezcenne Chwile 


Dla kogo promocja karty kredytowej? Udział wziąć mogą osoby fizyczne, nieprowadzące działalności gospodarczej, które "nie później niż do dnia 30.06.2020 r. miały zawartą" umowę o kartę kredytową (Mastercard) o numerach BIN (czyli pierwszych cyfrach z 16-cyfrowego numeru karty) 545508, 513026 lub 516832 w Getin Banku. Fragment z regulaminu cytuję nie bez powodu. Takie sformułowanie świadczy bowiem o tym, że ta promocja karty kredytowej jest zarówno dla obecnych posiadaczy karty kredytowej Getin Banku, jak i dla tych, którzy dopiero ją wyrobią.

Nagroda. Do wzięcia czeka nagroda, którą jest 6800 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile (wcześniej znanym jako Mastercard Priceless Specials). Punkty mają być ważne przez 3 miesiące, a wymienić je będzie można na nagrody z katalogu udostępnianego uczestnikom programu (wśród nich znaleźć można m.in. bilety do kina, doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy vouchery na zakupy - w zależności od dostępności - m.in. w Circle K, Douglas, Home&You, RTV Euro AGD).

Limit nagród. Promocja karty kredytowej ma być dostępna do 30.06.2020 r., ale przewidziano limit nagród. Bank ma do rozdania pulę 3000 nagród (po 6800 punktów każda). Promocja może się więc zakończyć przed czasem, ale regulamin daje bankowi prawo do powiększenia puli nagród.

Promocja karty kredytowej - zasady promocji Getin Banku


By wziąć udział w promocji karty kredytowej i zgarnąć punkty:
 • zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile
 • wyraź zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i dot. udziału w programie Mastercard oraz otrzymywanie wiadomości marketingowych za pomocą co najmniej jednego kanału (e-mail i/lub SMS);
 • w ciągu 60 dni od otwarcia rachunku punktowego w programie (czyli po powiadomieniu o rejestracji, które otrzymasz mailem - ma to nastąpić najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od Twej rejestracji) wykonaj 5 płatności kartą.

Punkty mają być przyznane w ciągu 14 dni roboczych od spełnienia warunków promocji karty kredytowej. Każdy uczestnik zdobyć może tylko jedną nagrodę (bez względu na liczbę posiadanych kart).

Karta kredytowa w Getin Banku - szczegóły oferty


Jeśli dopiero teraz zdecydujesz się wyrobić kartę kredytową w Getin Banku, to najlepszym wyborem wydaje się karta Mastercard standard. Bank nie pobiera opłat za jej wydanie. Opłata miesięczna wynosi 5 zł, ale można jej uniknąć - miesięcznie wystarczy wykonać co najmniej 5 płatności na dowolne kwoty.
💡 Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy. Tego dowiesz się również z krótkiego filmu, który zamieściłem na kanale Bankobranie w serwisie Youtube.

A na koniec przypomnę, że w Getin Banku możesz również uzyskać bonus 50 zł za otwarcie konta, a także 3,5% na koncie oszczędnościowym gwarantowane na 12 miesięcy (do 10 000 zł), jak i dla większych kwot (do 200 000 zł) 2,7% w skali roku przez 4 miesiące.

Za podrzucenie informacji o promocji z kartą kredytową Getin Banku dziękuję Czytelnikom: Piotrowi i Michałowi!

Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. 6800 pkt w Aliorze było za rejestrację karty debetowej xD

  OdpowiedzUsuń
 2. W akapicie dla kogo promocja chyba jest jakiś błąd z tą datą 30.06.2020

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jest w regulaminie:
   1. Uczestnikami Promocji mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, które:
   a. nie później niż do dnia 30.06.2020 r. miały zawartą z Bankiem Umowę o Kartę;

   Usuń
 3. Miałam KK, zamknełam 4 sierpnia i nie mam tam teraz konta, mogę skorzystać z oferty?
  I druga opcja miałam KK zamknęłam jak wyżej i mam teraz otwarte konto, mogę skorzystać z ofrty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz. Wyrób kartę i ją zarejestruj.

   Usuń
 4. A jak ta promocja ma się do zakonczonych promocji Getin na karte kredytowa (jeśli takie byly)?

  OdpowiedzUsuń
 5. A rezygnacja z karty nadal tylko w oddziale?
  Wypowiedzenie 30 dni?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta promocja ma trwać do 30 czerwca 2020 czy do 11.12.2019?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytaj jeszcze raz i zauważ czego to dotyczy.

   Usuń
 7. A jak miałem kartę zarejestrowaną w tym programie poprzednim z MasterCard P. i teraz zarejestrowałem się jakby na nowo w tym bezcenne chwile - to łapie się do tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 8. A czy przyjaciel Revolut tu pomoże?

  OdpowiedzUsuń
 9. dostałąm kartę, aktywowałam, , zarejestrowałam się w programie bezcenne chwile. Teraz czekam na maila od nich i dopiero dalej działam czy jużna tej stronie Bezcenne się rejestrować?

  OdpowiedzUsuń
 10. A te zgody trzeba obydwie wyrazić tam na dole formularza . I te potwierdzenie rejestracji to właściwie w jaki sposób przyjdzie , przecież tam się nie wpisuje ani maila ani nr telefonu ...

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy mając kartę można wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
 12. zarejestrowałam się i wybrałam swój cel - voucher do Circle. Wchodzę dziś tam zobaczyć, czy mam już pkt powitalne, a tam ....zmieniony cel na miesąc darmowego HBO.(i tak na wszytskich trzech kartach). Miał ktoś tak, na dodatek nie ma już do wyboru Circle. Można gdzieś do nich zadzwonić, zapytać?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...