Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Premia na zimę", czyli 250 zł do wzięcia za konto osobiste w BNP Paribas

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

4.12.2019

"Premia na zimę", czyli 250 zł do wzięcia za konto osobiste w BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas ponownie założyć można w promocji.

Premia 250 zł na zimę za konto w BNP Paribas
Tym razem do wzięcia czekają premie pieniężne na sumę 250 zł. A warunki do spełnienia są bardzo proste - zwłaszcza dla tych, którzy nie lubią robić płatności kartą.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe w BNP Paribas.]

Promocja "Premia na zimę" w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w ciągu 9 miesięcy przed datą zawnioskowania o konto w niniejszej promocji, nie posiadała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku. Przeszkodą do wzięcia udziału w promocji na szczęście nie jest posiadanie jakichkolwiek produktów w BGŻ Optima.

Limit rejestracji w promocji BNP Paribas. W akcji "Premia na zimę" uczestniczyć może maksymalnie 3000 osób. Jeżeli pula rejestracji wyczerpie się przed czasem, to na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe.

Za to kto zdąży się zarejestrować wcześniej, ten może mieć pewność zdobycia nagrody (oczywiście po spełnieniu warunków promocji).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 20.12.2019 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej z Kartą Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego warto wybrać właśnie tę kartę, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji (przed złożeniem wniosku warto - jeśli używasz - wyłączyć AdBlocka, bo dochodzą mnie słuchy, że płata on figle i utrudnia otwarcie strony z wnioskiem);
 • do 7.01.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej;
 • w styczniu i w lutym 2020 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • wykonaj 4 przelewy za pomocą bankowości internetowej BNP Paribas (Pl@net, GOonline) lub poprzez aplikację mobilną GOmobile (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych; w praktyce najprościej będzie wykonać przelewy na dowolne kwoty np. na własne konto w innym banku oraz
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (może być to przelew środków z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas).

I to już wszystko! Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz 250 zł. A konkretnie będą to dwa bonusy po 125 zł każdy, wypłacane odpowiednio za spełnienie warunków do końca stycznia oraz w lutym.

Przekazanie premii. O przyznaniu bonusów po 125 zł organizator powiadomi mailowo do 20.02. oraz do 20.03.2020 r.

Na pierwszą z tych wiadomości będzie trzeba zareagować i najpóźniej do 25.02.2020 r. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu powiadamiającym o przyznaniu premii), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. I właśnie na to konto wpłyną premie.

Pierwsza nagroda zostanie wypłacona do 29.02., a druga powinna wpłynąć najpóźniej do 31.03.2020 r. Warunkiem otrzymania drugiego z bonusów jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania pierwszego bonusu.

Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej. To na szczęście wymóg nieobciążający, bo konto jest bez warunków darmowe, a i kartę do konta (Otwartą na Dzisiaj) łatwo mieć za 0 zł.

Ważne wskazówki. Spełniając warunki uzyskania bonusów w promocji "Premia na zimę", pamiętaj o poniższych zasadach: 

▶️ Wpływy na sumę min. 1 000 zł (wymagane na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Najprościej będzie więc wykonać przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza pojawienie się w historii konta i już nawet tego samego dnia część lub całość tej kwoty można wydać, przelać lub wypłacić.


Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - szczegóły oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego w BNP Paribas w niniejszej promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • BNP Paribas daje do wyboru jedną z trzech poniższych kart do konta:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu spełniony zostanie jeden warunek:
  - wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub
  jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia.

  Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz urządzeń sieci Planet Cash; jedynie użytkownicy karty, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia mają darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce;

  Karta Otwarta na eŚwiat - bank pobiera za nią 6 zł miesięcznie, ale w zamian umożliwia wypłatę gotówki kartą za 0 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią dla posiadaczy tej karty jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", dające ochronę w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera i tym podobnych zdarzeń;

  Karta Otwarta na Świat - miesięczna opłata za tę kartę wynosi 10 zł, ale w zamian bank daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Do karty przypisane jest także ubezpieczenie "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży.

Jeżeli nie zależy Ci na dodatkowych ubezpieczeniach i też darmowe wypłaty z bankomatów nie są Twym priorytetem, a wolisz za darmo korzystać z konta, wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj. Z nią wystarczy wykonać jedną płatność miesięcznie (na dowolną kwotę) - wtedy i konto, i karta będą za 0 zł! I tylko tyle wystarczy, bo na potrzeby promocji dodatkowych transakcji robić już nie trzeba.

Złożenie wniosków o konto objętych promocją możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa od banku. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy już kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty (instrukcję jak to zrobić znajdziesz w liście załączonym do karty) możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej.
💡 Gdy już otworzysz konto w powyższej promocji (ta kolejność ma znaczenie ze względów - nazwijmy to - technicznych), możesz również zainteresować się inną promocją tego banku: z kartą kredytową BNP Paribas uzyskasz bony o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

33 komentarze:

 1. Jakoś można sprawdzić kiedy zamknąłem konto? Bo nie jestem pewny czy 9 miesięcy minęło.

  OdpowiedzUsuń
 2. Promocja "Konto z zyskiem" łączy się z promocją "Premia na zimę"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Udział wziąć można tylko w jednej promocji. O tym w której decyduje rejestracja i złożenie wniosku za pośrednictwem strony dedykowanej dla danej promocji.

   Usuń
 3. Czy kk wyklucza z udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie tak. Ale w praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z posiadaną kartą kredytową), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje (mimo posiadania karty kredytowej). Zatem pozostaje spróbować.

   Usuń
 4. Premia na zimę a nie na jesień Panie Złotówa😉

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy wpływy na sume min .1000zł mogą być zrobione za pomocą kilku przelewów blik na telefon ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływy są definiowane jako "każdy wpływ środków na Konto Osobiste, z wyłączeniem wpływów, pochodzących z" własnych rachunków w BNP Paribas, BGŻ Optima czy byłego Raiffeisena oraz z rachunków kredytowych w BNP Paribas i wpłat gotówkowych. O BLIKu nie ma mowy, więc wydaje się, że powinno być okey (choć jeśli jest możliwość, to na 100% pewny będzie wpływ standardowy, czyli zwykły przelew z innego banku).

   Usuń
 6. Założyłem wczoraj konto bez premii i jak gdybym odstąpił od umowy w ciągu 14 dni i chcial założyć promocyjnet tak można? Ktoś tak zrobił?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie powinno być okey. Czy w praktyce przejdzie. Hmm nic nie ryzykujesz.

   Usuń
  2. Tylko pamiętaj odstąpić od umowy ramowej też.

   Usuń
 7. Czy komuś przy weryfikacji wniosku wyskoczyła informacja, że weryfikacja się przedłuża i o wyniku poinformują w mailu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Następnego dnia dostałam maila o możliwości podpisania umowy.

   Usuń
 8. Czy trzeba gdzieś wysyłać zdjęcie/skan dowodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku trzeba załączyć skan lub zdjęcie dowodu

   Usuń
 9. Bank lokaty na nowe środki to 1 procent to po co tu konto?

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdzie zawrzeć umowę? Przez kuriera czy w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuję fragment z prześwietlenia promocji: "Złożenie wniosków o konto objętych promocją możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa od banku. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy już kartę do konta)".

   Usuń
 11. Można wysłać 4 przelewy na ten sam numer konta w innym banku ? Czy muszą to być różne rachunki ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie przeczytałam regulamin i nie znalazłam jakiegoś ograniczenia.

   Usuń
 12. Czy konieczna jest aktywacja karty? Czy bez tego premia przy spełnieniu powyższych warunków będzie przyznana? Mam problem z aktywacją karty, nie da się tego zrobić ani w placówce ani przez infolinię. Przez aplikację i stronę również nie działa :/

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam, czy te 4 przelewy mogą być wykonane na ten sam rachunek bankowy (np. na 1,2,3 i 4 zł)? I czy wysyłając 1000 zł do banku (wpływ), mogę je odesłać przelewem tego samego dnia? Czy w ten sposób spełnię warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie zawiera tu jakiś szczególnych wytycznych (poza wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych), więc mogą to być przelewy na dowolne i nawet drobne kwoty choćby na ten sam numer rachunku. Znaczenie ma tylko liczba przelewów.

   Usuń
 14. Super, dzięki za pomoc.
  P.S. Czy to może być mój rachunek w innym banku? Wydaje mi się że tak, ale wole się upewnić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Musi być to numer rachunku konta w BNP Paribas założonego w promocji. Wynika to z regulaminu:

   "każdy Laureat do dnia 25 lutego 2020 r., zaloguje się na stronie wskazanej w wiadomości od Organizatora za pomocą swojego adresu e-mail, podanego w Formularzu rejestracyjnym oraz przesłanych uprzednio przez Organizatora linku i unikalnego kodu oraz przekaże numer Konta Osobistego, na który zostanie wypłacona nagroda".

   Konto Osobiste zostało zapisane wielkimi literami, czyli jest wcześniej zdefiniowane w regulaminie. I chodzi o:

   "Konto Osobiste – indywidualny rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy z planem taryfowym Konto Otwarte na Ciebie (...), otwarty na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie".

   Usuń
 15. Czy ktoś już dostał może maila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie jeszcze nie ma. Do czwartku mają czas.

   Usuń
 16. Dostał ktoś już maila?

  OdpowiedzUsuń
 17. Mój mąż dziś rano,ja nadal nic a Wy?

  OdpowiedzUsuń
 18. Nic a na zapytanie mailowe w tej sprawie nie odpowiadają

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...