Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Konto z możliwościami" lub "Black Friday z Bankiem" BNP Paribas: czas uzupełnić dane!

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

21.12.2019

Uczestniku promocji "Konto z możliwościami" lub "Black Friday z Bankiem" BNP Paribas: czas uzupełnić dane!

BNP Paribas finalizuje właśnie dwie promocje bankowe, w których zdobyć można w sumie nawet 350 i 400 zł.


Finalizacja 2 promocji konta w BNP Paribas
Te promocje bankowe były ogłoszone w podobnym czasie, dlatego teraz ich uczestnicy jednakowo powinni zajrzeć na swoją skrzynkę mailową. Organizator wysłał bowiem wiadomość do każdego, komu premia za otwarcie konta została przyznana. Teraz czas, by uczestnicy korzystając z danych zawartych w tym mailu zalogowali się na stronie promocji i podali numer konta niezbędny do wypłaty bonusu (premii pieniężnej).

Premia za otwarcie konta jeszcze w tym roku!


Obie promocje bankowe gwarantowały możliwość otrzymania premii za otwarcie konta jeszcze do końca roku. W przypadku promocji "Konto z możliwościami", w której warunki do spełnienia są nieco bardziej rozłożone w czasie, organizator wypłaci w tym terminie pierwszą część z obiecanego bonusu, tj. 150 zł. Natomiast uczestnicy promocji "Black Friday z Bankiem", którzy musieli wykazać się zdecydowanie większym refleksem w spełnianiu warunków promocji, jeszcze przed nadejściem nowego roku w nagrodę otrzymają całą premię w wysokości 250 lub 350 zł (+50 zł w postaci bonu Allegro, który od 4. grudnia już powinien być na ich poczcie e-mail). Aby jednak premia za otwarcie konta mogła cieszyć, koniecznie trzeba pamiętać, by najpóźniej do 25.12. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu) i tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. Jeśli na swojej poczcie e-mail nie znajdujesz wiadomości o tym, że premia za otwarcie konta została Ci przyznana, to na końcu tego wpisu podpowiadam, co w tej sytuacji możesz zrobić.

Promocje bankowe BNP Paribas: najważniejsze zasady


Szczegółowe zasady udziału w akcjach BNP Paribas już opisywałem na blogu, gdy promocje bankowe wystartowały: Hit powrócił! Zyskaj 350 zł premii w promocji "Konto z możliwościami" w BNP Paribas oraz Rekordowe 400 zł w bonusach za konto w promocji "Black Friday z Bankiem" BNP Paribas!. Teraz przypomnę jedynie najważniejsze punkty z regulaminów, za spełnienie których ma wpłynąć teraz premia za otwarcie konta.

Promocja "Konto z możliwościami": tu, jak już wspomniałem wyżej, wypłata premii za konto została podzielona na dwa etapy. Organizator wypłaci teraz pierwszą jej część (150 zł) dla osób, które:
 • zarejestrowały się na stronie promocji i do 31.10 złożyły wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą
 • do 6.11 zawarły umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej;
 • w listopadzie wykonały 3 płatności kartą wydaną do konta.

I to wszystko. Teraz wystarczy zajrzeć na maila, odszukać informację o przyznanej premii i do 25.12 uzupełnić na stronie promocji numer rachunku do wypłaty. Przypomnę, że aby zdobyć kolejną część obiecanego bonusu (200 zł) warunki promocji trzeba spełniać dalej i do końca grudnia wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 200 zł oraz zapewnić wpływ(y) na łączną kwotę min. 1 000 zł.

Promocja "Black Friday z Bankiem": w tej akcji premia za otwarcie konta w wysokości 400 zł również została podzielona. Ale jej pierwszą część, tj. 50 zł w postaci bonu Allegro niektórzy z uczestników pewnie już zdążyli wykorzystać. Bon w postaci kodu organizator rozesłał bowiem wcześniej (do 4.12). Teraz rozda kolejną pulę nagród (po 250 lub 350 zł) dla osób które:
 • zarejestrowały się na stronie promocji i do 17.11 złożyły wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego Kartą Otwartą na eŚwiat;
 • do 22.11 zawarły umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej. 
(za spełnienie powyższych warunków organizator przesłał już bon o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro)
 • w okresie od 29.11. do 1.12 (weekend z Black Friday) wykonały płatności kartą,

Jeśli Twoje płatności kartą w tym czasie wyniosły od 500 do 999,99 zł, to otrzymasz teraz bonus pieniężny w wysokości 250 zł, a jeśli były wyższe i przekroczyły kwotę 1 000 zł to Twoja premia za otwarcie konta będzie wyższa i wyniesie 350 zł. Pamiętaj jednak o sprawdzeniu poczty e-mail, odszukaniu maila od organizatora i zalogowaniu na stronie promocji, by podać numer rachunku do wypłaty nagrody.

Dodatkowa szansa na 400 zł...


A jeśli premia za otwarcie konta to wciąż mało, to dodam, że BNP Paribas (również dla swoich klientów posiadających już konto osobiste) prezentuje bony 400 zł do Biedronki. Ta okazja do zysku jest dla tych, których interesuje karta kredytowa w promocji od BNP Paribas (karta MamBonus). Z udziałem w tej promocji nie można już jednak zwlekać, bo wkrótce się kończy.

Promocje bankowe w innych bankach


Jeśli ominęły Cię te dwie promocje bankowe lub masz ochotę pomnożyć swoje zyski od banków, to poniżej lista obecnie najciekawszych propozycji w tym temacie:

Co jeśli brakuje maila o przyznaniu premii?


W pierwszej kolejności, w przypadku braku maila od organizatora promocji, warto sprawdzić foldery na poczcie typu "spam", "oferty", "zakupy" albo "inne". Bywa, że operator poczty właśnie tam "chowa" wiadomości, które powiadamiają uczestników, że premia za otwarcie konta została im przyznana. Jeżeli jednak wiadomości nie znajdujesz, warto czym prędzej zgłosić reklamację. Obie promocje bankowe przewidują identyczny proces reklamacyjny opisany w regulaminie ("Konto z możliwościami", "Black Friday z Bankiem"):
1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: kontozmozliwosciami@bnpparibasplus.pl (w promocji "Konto z możliwościami") lub blackfridayzbankiem@bnpparibasplus.pl (w promocji "Black Friday z Bankiem"). 
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:

16 komentarzy:

 1. BNP finalizuję też trzecią, w promocji z kartą otwartą na e-świat(czy jakoś tak).
  Tutaj nie trzeba już nic wypełniać, tylko czekać na hajs, pod warunkiem że spełniło się warunki promocji;
  -z pierwszej transzy
  - i z obecnej.

  OdpowiedzUsuń
 2. u mnie już informacja o 200 zł wpadła wczoraj, wypłata ma być do 31 grudnia :) MR Złotówa a jak z zamknięciem tego konta w BNP - najlepiej przez oddział i mieć papier na dowód zamknięcia czy poczta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak pocztą wyślesz to też masz potwierdzenie jeśli wyślesz poleconym. No ale chyba lepiej w placówce bo taniej. A czasu tyle samo (kolejka na poczcie czy w banku to bez różnicy).

   Usuń
 3. Wysłałam maila z reklamacją. Również nie dostałam maila do 20.12...

  OdpowiedzUsuń
 4. Skąd ten 10 cyfrowy kod od organizatora mam być?

  OdpowiedzUsuń
 5. Słuchajcie,korzystam w telefonie z aplikacji Gmail, przeszukałem wszystkie
  foldery odebrane, nie przeczytane,kosz,spam,i nie znalazłem emaila od kontozmozliwosciami@bnpparibasplus.pl
  Ale zalogowałem się na moją pocztę przez wp.poczta.pl i wpisałem w wyszukiwarce BNP Paribas i znalazłem tego emaila z 10 cyfrowym numerem do zalogowania,w celu podania numeru konta w BNP Paribas

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy ktoś otrzymał już odpowiedź po napisaniu reklamacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. składałem 23 grudnia i do tej pory cisza.

   Usuń
 7. u mnie również bez odzewu cały czas

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzisiaj otrzymałem odpowiedź. Informują, że nie spełniłem warunków, a jeśli sądzę inaczej mam wysłać potwierdzenie podpisania umowy i wyciąg bankowy, potwierdzający wykonanie płatności kartą. Odpowiedź wysyłana na zasadzie kopiuj/wklej, bo zwracają się do mnie per "Pani". Wysyłałem odpowiednie potwierdzenia i mam nadzieję, że tym razem zweryfikują to porządnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie dziś to samo, długo kazali czekać na jakąkolwiek odpowiedź.

   Usuń
 9. Odpowiedzi
  1. Domyślam się, że chodzi o bonus 200 zł w promocji "Konto z możliwościami"? Mail powiadamiający o przyznaniu (ale już bez konieczności uzupełniania danych) powinien być do 20.01., a wypłata do 31.01.2020 r.

   Usuń
 10. @ już dostałem z potwierdzeniem nagrody 200 zł,wpłata do 31 stycznia.

  OdpowiedzUsuń
 11. Po wysłaniu odpowiednich dokumentów, reklamacja uznana, bonus przyznany. Czekam tylko na przelew, ma być do końca miesiąca.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...